Opinie o Impel Security w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Bydgoszcz

Burrihazim

Coz podwyżkami? Z obiecanych 3zl podwyżki na reke ile dostaniemy? 50 groszy?

huck
@Burrihazim

Jakie 50 gr. w głowach się poprzewracało z tego dobrobytu.tak w ogóle to trzeba powiedzieć, wiadomo komu że był Sylwester i ludzie strzelali petardami bo ciągle łazi zamyślony że to mógł ktoś na 105 wystrzelić bo słyszał strzały i widział błyski.

Qwerty

A co Ty chcesz liczyć? Na podstawie czego?

Terminator
@Burrihazim

Za co chcesz 50 groszy? Doszło ci roboty czy uważasz że jesteś taki super fachowiec?

Wolf
@Burrihazim

Podwyzki nie najgorsze waznedla nas ze sa i beda rez w przyszlym nroku

zombi
@Burrihazim

i co z podwyżkami ile do stałeś jestem ciekaw jak wytłumaczysz że się myliłeś 3 złote to chcieli pracownicy firma cały czas mówiła 1,5 maksymalnie 2 zł ??????

zombi
@Burrihazim

jestem ciekaw jak wytłumaczysz to ze pracownicy chcieli 3zł a firma mówiła o 1.5 2 zł i tyle dostali na ten rok

Sapporo

Raz,dwa,trzy BabaJaga Złożyła Wypowiedzenie w Sądach aż tak Długo ta farsa nie trwała Szkoda tylko ,że nic nie wiedzą o tym ich pracownicy Może wypadałoby poinformować bo muszą sobie pracę szukać....

Luzak

Nie pakuj wszystkich do jednego worka, kto jiak tam będzie w dłużej mierze zależy kto dostanie ten obiekt. A tak nawiasem mówiąc to podobno przegraliśmy muzeum, z tym PKP to może się okazać że jakaś wkrętka Pisana przez kogoś z biura aby obiecać super robotę ludziom z muzeum aby nie przychodzili do konkurencji.

Wyluzowany
@Luzak

Już parę osób jest w tzw. Konkurencji :) pracują i maja się dobrze

???
@Wyluzowany

Chyba jeszcze nie pracują u konkurencji skoro wykonanie nowego zamówienia na ochronę rozpoczyna się 28 stycznia ????.

Wyluzowany
@???

Mowa o sądach a nie muzeum

???
@Wyluzowany

Mowa jest o muzeum. O sądach wpisy skończyły się w listopadzie. Proszę czytać dokładnie wpisy, na które decydujemy się odpowiadać. Tak samo było we wpisach o sądach. Bez dokładnej wiedzy każdy pisał co mu przyszło do głowy. A jeżeli chodzi o sądy też nikt pewnie nie ma wiedzy ile osób i czy w ogóle ktokolwiek pozostał z poprzedniej firmy. Nie szukajmy sensacji gdzie jej nie ma.

Adżej

Impel podobno wygrał dworce PKP od kwietnia. Robota będzie za dobrą stawkę myślę.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Security? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Xx

Mimo wszystko i tak impel daje tylko swoim ludzią pracę

Czy firma Impel daje stabilizację pracy na stałe? :)

,,,, ..
@Zainteresowany

Trzeba oto Romka spytać

Tp
@,,,, ..

Romek został zwolniony teraz jest dyrektorem jakiś inny z biura

Kwalifikowany

Impel cały czas kłamie nic po za tym obiecuję każdemu pracę a dostają tylko (usunięte przez administratora) albo trepy!!

Haha

Co nerwy puszczają po przegranym przetargu? Do psychiatry to powinna iść osoba która przyjeżdzała na kontrolę po ciężkiej porażce. Bidula tak to przeżyła że nawet nie zauważyła zmiany firmy .HEHEHE. No ale ona fuche dostała dobrą więc miała o Co walczyć ,a wy biedne żuczki załatwiliscie dobre posadki swoim byłym kierownikom a sami zostaliście na lodzie. Hahaha hahaha. DOBRE

Wiecie czy Impel Security udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Lucek

Tak,sam mam szefa który jest moim kierownikiem od około 1,5 roku widziałem go z pięć razy,w tym cztery jak jechał samochodem piąty jak powłanvzały mu się alarmy i niepotrafił ich wyłączyć . Zadania go niema a w nocy tnie komara na bloku więc wykonuje pracę zdalną ma samochodu służbowy,telefon i laptopa ba nawet dwa ale ten drugi to jakiegoś banku.

Jacek Placek

Czy wy naprawdę jesteście tak naiwni czy mi się tylko to wydaje? Piszecie jakieś bzdury nie znając prawdy i uwierzytelniania ze tak naprawdę było czy jest. Jeszcze wyszły podobno hecy ze próbuja co niektorzy ukryć ze pracowaliscie w Impelu próbując składać papiery do Jaga myślicie że się na to nabiorą ? Hahahahaha nie bądźcie śmieszni trochę rozsadku przegrać tyle obiektów w krótkim czasie to naprawdę porażka dla Impela. NO CÓŻ TAK BYWA W BRANŻY OCHRONY

Mietek
@Jacek Placek

Co ty powiesz, przecież dać pracę dla czterdziestu ludzi to dla pimpla żaden problem. Przecież była lista obiektów gdzie będą pracować ba nawet można obiekt było sobie wybrać. Pisali wszyscy że wszędzie jest pełno ludzi a godzin dla nich nie starcza ale po co myśleć trzeba brnąć dalej.Kniazie i elita pracę dostali a reszta ?Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno Koń dostał czernią polewie na Muzeum ,szkoda że tak późno. Miałem okazję pracować z tym gościem i pozostawie to bez komentaży.

Ciekawy

Czytam sobie wasze wpisy jednocześnie nurtuje mnie jadno pytania .Jaka firma jest obecnie na sądach i dlaczego zapanowała taka cisza?kiedyś mieszkałem w bydzi i pracowałem w ochronie stąd moje zainteresowanie kto wypił ten kielich pełen goryczy?Proszę o odpowiedź .

Pavo
@Ciekawy

Widzisz Nie jesteś sam też mnie nurtuje pytanie jaka firma jest na Sądzie o ile można ją nazwać firmą Raczej Zbieranina ludzi bez uprawnień ,którą zwożą każdego dnia żeby jakoś odpękać kolejny dzień Liczyli że po kilku dniach posramy się i będziemy walić do nich drzwiami i oknami a tu Zonk z(usunięte przez administratora)będą im płacić 16zł tylko(usunięte przez administratora) się na taki kiepski chwyt nabiorą Pozdrowienia Dla BabaJagi Pseudo Firmy Ochroniarskiej

Pavo
@Ciekawy

A jeśli chodzi o ciszę to niedługo Będzie Bardzo Głośno jak się dobiorą do (usunięte przez administratora).Baba jagi (usunięte przez administratora)Policja już na dniach wpadnie z wizytą i posprawdza (usunięte przez administratora)

@Pavo

Mają braki kadrowe, dziwne bo jak dziś zadzwoniłem do nich i mówię że zrobiłbym 130 godzin na doróbke to mnie zlali. Piszesz że brakuje ludzi z papierosami a jednocześnie odrzucili moją ofertę. Stare przysłowie mówi tonący brzytwy się chwyta ale tutaj jakby wiązał sobie kamienie uszyji. Wniosek nasuwa się taki albo rozbujali obiekt,albo podajesz fałszywą informację. Ja dziś wracam do siebie ,wam życzę powiedzenia.

Kwalifikowany

Znając życie i tak firma JAG za długo tam nie zabawi jak czytam te wszystkie opinie od czasu kiedy nowa firma jest na sądach to mi się chce śmiać koledzy i koleżanki z jagu widzę jesteście tak napaleni jak byście nie wiadomo co tam ochraniali a 16 zł na rękę? Nie bądźcie śmieszni co to wgl za firma

Barca268

To co Odwala Jag w Sądach to parodia Pracują Dziadki po 75 lat słynny Rybka Rok temu Kierownik Vigora a teraz Jag Stary Zgred Podał Fałszywą datę Urodzenie Odmłodził się o 9 lat A te Tempaki jeśli myślą ,że dostaną 16zł na ręke to życzę powodzenia Wydymają ich bez Mydła no chyba ,że Szymuś dołoży im z puli Sądowej

xxxx

ty a wam ile daje dyrektor pimpla podwyżki po 20 groszy? hahahhahahaa

Coconut
@xxxx

Daje takie podwyżki, że nikt z Impela nie chce przejść do firemki jag ;)

@Coconut

Pomału przechodzą tylko ze na nocki po postojowymnawet tego nie wiecie że niektorzy są po rozmowach . Kto zostawi takie cieplutkie posadki jak tam .Swoja droga mamy listy gdzie będziemy pracowali jak skończy się postojowe tylko że tam jest pełno ludzi i jak rozmawiamy z nimi to mówią że dla nich godzin brak i sami wzięliby chociaż jedna lub dwie dwunastki to jak my dostaniemy tam godziny. Na sądy jeżdżą nawet pracownicy z pod Torunia pojawiają się ludzie z Bydgoszczy więc co zrobimy jak nowi udźwigną sądy a wszystko idzie w tym kierunku? Jasne jest że osoby które najgłośniej krzyczą aby nie przechodzi pracę mają załatwiają ale co z nami.Prosze o jakąś mądrą odpowieć

xxx
@Coconut

taa napewno marzenia masz ale to tylko marzenia nic więcej :)

@xxx

Prosiłem o mądre odpowiedzi to po pierwsze, po drugie to jak mam mieć pracę na muzeum lub natowskich jednostkach które mam na liście skoro sam Kierownik twierdzi że tam jest ludzi za dużo a on nie będzie nikogo zwolniał żeby zrobić miejsce komuś z sądów. Proszę o powagę bo mi do śmiechu nie będzie jak stracę pracę.

@Jachu

Proszę o włączenie się pracowników z innych obiektów które mają nas przyciągnąć, czy tam są godziny do wzięcia czy niema.

@Jachu

Jachu to ,że ty już jesteś Obsrany/a na co czeka baba jaga to nie znaczy ,że my będziemy. Śmieszy mnie to co wypisujesz bo widać ,że Jaj to ty nie masz skoro chcesz do tych Patoli przejść i za tą mizerieeee pracować im nie starczy na zapłacenie codziennych kar ,które płacą za brak obstawionych posterunków o Przekrętach ,które Robią i za ,które też zapłacą nie wspomnę Więc Tępaku jak chcesz idź sobie do Nich Pa Pa

@Barca268

Ciekawe co powiesz rodzinie jak nie przyniesiesz wypłaty że nie płacimy rachunków ale tato za to miał jaja?Każda osoba rozważa co dalej robić i nie jest to konfortowa sytułacja chyba że masz bankowo zaklepaną robotę tak jak ci co najbardziej teraz krzyczą. Też miałbym jaja i nie był obsrany w takiej sytułacji. Na koniec odpowiedz proszę gdzie będziemy ulokowani jak baba jaga cudem da radę obstawiać obiekt? Dla ułatwienia podam że lokalizacje z szubińskiej mają ludzi za dużo a zejdą bloki i będą zwalniać, muzea pełne ,wogowskie obiekty również mają nadstan.Proszę o normalną odpowiedź .

@Jachu

Ciekawe co ty powiesz rodzinie jak przepracujesz cały miesiąc w baba jadze i ździwisz się jak zamiast obiecanych 16zł zobaczysz maksymalnie 9 zł wtedy z jaj zrobią ci się wydmuszki i nie wypisuj głupot że niebędziesz miał pracy bo Baba Jaga tylko na to czeka żeby wszyscy tak jak ty srali w gacie i do nich przeszli . Najlepiej daj im tą satysfakcję i pracuj do końca życia za 9 zł i dorabiaj tych oszustów

NIEBO
@Barca268

nie wypisuj bzdur JAG PŁACI CO 20 I TYLE ILE OBIECAŁ WIĘC PRZESTAŃ OSKARŻAĆ TĄ FIRMĘ JEST MAŁĄ FIRMĄ I MOŻE WIĘCEJ PŁACIĆ BO PRACOWNIK NIE MUSI UTRZYMYWAĆ WSZYSTKICH SZEFÓW Z SAMOCHODAMI A IMPEL W CZYM JEST TAKI DOBRY POMYŚL JAK ZOSTANIESZ NA LODZIE POZDRAWIAM

@NIEBO

Niebo wy za pare dni będziecie w Piekle jak wypną się na was ci których na siłę zwozicie na Sądy każdego dnia brak ludzi ,posterunki niepoobstawiane na kary wam pieniędzy zabraknie o wypłatach juz nie wspomnę ......

@Barca268

Moi drodzy czy my przestaliśmy myśleć konfikt między firmami jest do bani ponieważ tak i tak niektórzy tą pracę już stracili.BARCA piszesz że jestem posrany pewnie masz rację ale dziwię się ludziom którzy i tak muszą zrobić wypad z sądów bo mają grupy począwszy od rudej itp.przeciesz oni muszą zniknąć z obiektu bo z grupami jest zakaz.Ja jestem posrany ale grupowicze chyba przestali myśleć to pewnie przez to że zawsze czuli się osobami lepszymi. Ja grupy nie posiadam więc mam szansę na pracę w tym miejscu ,grupowicze drą ryja bo z nich jest kasa z pefronu więc firma chętnie przerzuci ich na inny obiekt nawet kogoś zwalniając bez dofinansowania. Kij ma dwa końce jak możecie pracowac mając grupkę na sądzie gdzie jest zakaz pracy z grupami za wyjątkiem dwóch szatni i szefowej oczywiście.resortowe grupy też są grupami. Ja nie mam ani grupy ani emerytury więc jestem posrany i brak mi jaj ale tym naszym grupowiczom jaja zwisają aż do ziemi ale chyba za to nie mają rozumu.Pozdrawiam i urywamsie z tej dyskusji

MadMax
@Jachu

Baba jaga jest tak zdesperowana ze zatrudnili na sadach kolesiaa który ma wyrok  sprzed kilku miesiecy 1 rok w zawieszeniu za jazde po pijaku samochodem i co najlepsze byl juz widziany na zmianie w sadzie teraz będzie wpuszczac przez bramki i kontrolowac sedziego ktory dal mu ten wyrok SZOK!!!!!! Ktoś w ogole weryfikuje tych ludzi pod katem niekaralnosci typu rejestr karny czy oswiadczenie  To jest jakas PATOLOGIA!!!!!!!!!

Woolf
@Jachu

Pimpel ma dosc wolnych miejsc . Zatrudniaja ok800 oso wic 40 to pikus pomysl..

Tomasz
@Jachu

Szubińska jest zawalona ludźmi po brzegi ana muzeum mieli mało godzin to jeszcze jednego przeżucili do nas. Sam musisz wiedzieć co począć, mam nadzieję że u nas nie Bedzie takiego dylematu

Tomas
@Woolf

Tak ciekawe gdzie podaj lokalizację

Pozdro dla biurkowych
@Tomas

Zauważyliście że jakiekolwiek komentaży pojawiają się do godziny 16 w godzinach pracy biur obu firm pużniej cisza. Ciekawe dlaczego?oczywiście po tym wpisie będą pisać pużniej ale czy jesteśmy aż tak sterownik że zabrano nam prawo do decydowania o własnym życiu?

@Jachu

Jak mogą udźwignąć jak codziennie jest niepełny skład ? Dopóki nie ma interwencji jest ok. Patroli i monitoringu też nie ma .

@Jachu

Chłopie nie pękaj , kto Ci takich bzdur nabił do głowy . Jag w tej chwili wspomagają wszystkie firmy krzaki . Przychodzą na dwie trzy służby w miesiącu , a wiesz o tym , że obecnie nie mają nawet przerwy na siusiu ?

@Jachu

Chłopie siejesz defetyzm , kto tobie naopowiadał takich bzdur ? Mam wrażenie , że już masz umowę z jagiem i specjalnie chcesz siać nieprawdę . Szkoda , że nie masz jaj , myślę że twój syn bardziej byłby dumny z ojca z jajami i bardziej obrotnego .

@NIEBO

Oj niebo już czas na ciebie do nieba . Jak firma może płacić 20 zł skoro za taką kwotę wygrali przetarg ? Znasz firmę która dopłaca do interesu ? Za nim napiszesz pomyśl , a jeśli nie potrafisz myśleć , nie pisz .

@Jachu

Chciałbyś jachu mieć takie jaja jak my bez grup . Cholera jasna , która od nas jest ruda ? Jeśli jesteś daltonem staraj się o grupę , jag znajdzie dla ciebie miejsce .

@Tomasz

Piszesz głupoty i kłamiesz , aby zachęcić ludzi do przejścia do jagu . Sam pewnie już przeszedłeś i teraz obawiasz się , że się pospieszyłeś . Znajdziemy Cię zbuku .

Tomas
@Kniaź 67

Podzwon go kolegach z innych obiektów i sprawdź mnie czy kłamię czy nie. Umowy nie podpisałem bo u mnie narazie jest spokuj tylko godzin bardzo mało

@Kniaź 67

Pracował byś w mikrosie to byś wiedział która to ruda i głupich pytań nie zadawa a grupa by mnie dobiła bo i tak nie będzie od nowego kontraktu pracowników z grupami my pilnujemy Baba Jagi to i potem Baba Jaga nas przypilnuję

NIEBO
@Kniaź 67

A TY CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM 20 KAŻDEGO MIESIĄCA DAJĄ WYPŁATY I TYLE ILE BYŁO UZGODNIONE

Kniaź 67

Firma zajmuje drugie miejsce w Polsce , płaci na czas i się nie myli w wyliczeniach , natomiast firmy krzaki nie łapią się nawet do pierwszej trzydziestki , a ich byli pracownicy mówią po prostu (usunięte przez administratora) Nie mam już zamiaru dyskutować z ludźmi którzy udają naszych kolegów i srają do własnego gniazda . Ci ludzie po pewnym czasie się zapomną i nasrają sobie na głowę , smutne .

Kaziol

Hej, może ktoś powiedzieć jak się mają sprawy pracownicze na obiektach chronionych przez Impel?

pracownikkkkk
@Kaziol

Atmosfera czasami napięta bo roboty sporo ale ogólnie jest ok. Wypłaty na czas i można sobie robotę ustawić że pasuje.

jeremi
@pracownikkkkk

Atmosfera czasami napięta-zawsze bo robią pozłości roboty sporo-zawsze chyba że masz układ Wypłaty na cza-ale zawsze braki można sobie robotę ustawić że pasuje.-bzdura,poczytaj opis sytuacji poniżej to sam stwierdzisz po potwierdzeniach pod komentami.Takiego syfu jeszcze nie widziałem.

pracownikkkkk
@jeremi

Ej człowieku chyba trochę przesadzasz.

Jeremi
@pracownikkkkk

Przesadzasz powiadasz, tylko czy ty wiesz co się w ogóle tu dzieje pewnie siedzi sobie w biurze niczego nieświadomy twierdząc że jest wszystko Okay. Chcesz powiedzieć że wszystko jest jak należy na przykład z kuzynem który tak już walił wóde że sciągnęli go z biura i teraz za karę chodzi na zewnętrzne posterunki. Widzę że tyle w was wiadomości Co Szefuncio wam przekazuje może ruszyć (usunięte przez administratora) z towarowej i przyjedzie ktoś na kontrolę to dokładnie sprawdzić.

Jeremi
@Jeremi

16 netto na sądach można???????

@Jeremi

U baw po pachy , 16 może być dla Marychy która będzie dwa razy w miesiącu na dziewiątkach . Zresztą gasili ją dzisiaj pracownicy sądu , że wszystkich wprowadza w błąd . Przerost treści nad formą .

Karol

Ja dorabiam więc mam około 140 i to będę miał przez cały czas bo jestem od początku, stali mają ile chcą .Teraz wchodzą od jutra jacyś nowi z Torunia ,Włocławka i Inowrocławia puki co stary mówił że ci co działają teraz godziny i lepsze posterunki mają zapewnione .

Ciekawy

Baba Jaga jak długo będziecie z całego wojewodztwa wozić ludzi na sądy .

Kot

Bla bla bla

Jack Daniels

Papa Pimpel z sądów teraz wchodzi Jag i was zniósł haha

Jack Daniels

Zmiótł miało być :D

Jonnie Walker
@Jack Daniels

No super teraz wejdzie jag i będziesz mógł się cieszyć że zarobisz najniższą krajową na umpwę zlecenie o ile tyle zarobisz. Ludzie na miescie wiedzą jak sie mają płace w tej firemce. Zresztą pewnie jesteś ich pracownikiem i twój wpis jest na zlecenie wiatra bo wątpię żeby ktoś z ludzi Impela na sadzie takie głupoty wpisywał.

Czysta
@Jonnie Walker

Powiem wprost stawki dają leprze niż w PIMPLU to nie sztuka dać podwyżkę miesiąc przed przetargiem a w czasie trwania 500 lojalek (w Jag niema lojalek) gdzie ludzie mają rodziny,dzieci i rachunki do zapłaty.Ludzi się usidla ignoruje przez cały kontrakt a przed przetargiem jacy wy fajni jesteście.Równanie jest proste chcesz być szanowany. przez pracowników to szanuj go sam, chcesz aby oni byli lojalni to dotrzymuj sława i sam nim bądź,

Kot

Bla bla bla

Adamo

Jaki rodzaj umowy i wymiar godzin pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Security