„Perfekt” Sp.z o.o

Opinie o „Perfekt” Sp.z o.o

Uciekinier

Porażka!!!Jedna z Najgorszych firm,chodzi o warunki gdzie kiedykolwiek pracowałem!!! Bardzo skąpi właściciele...o nic nie można się doprosić...każdy sam sobie...płatności też z bólami. 3-troje szefów...żadnej pomocy...tylko wymagają...nic od siebie. Duża rotacja...niskie bardzo pensje...czyli najniższa krajowa. Trzeba było uciekać jak najprędzej

Niestety
@Uciekinier 11.12.2016 23:52

tak...zgadza się...poprostu tragedia.Szkoda że tak kiedyś ciesząca sie dobra opinią firma zeszła na psy...

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy „Perfekt” Sp.z o.o! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o „Perfekt” Sp.z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Perfekt” Sp.z o.o