OKTAN STANISŁAW BEDNARZ

Kamień

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 25 ocen.

Opinie o OKTAN STANISŁAW BEDNARZ

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKTAN STANISŁAW BEDNARZ

D

Pracowałem 5 lat, najgorszemu wrogowi nie życzę takiej pracy, ale każdy ma wolną wolę.

tulk

megi, z tego co wiem to praca u nich nie jest szczytem marzeń ale na pewno pomaga nieco rynek poznać. Sam się zastanawiam jaka jest szansa na to żeby po jakimś czasie dostać jakieś lepsze i lepiej płatne zlecenie od tej firmy - czy ktoś na ten temat więcej potrafi powiedzieć?

obserwator

Myślę, ze wiele zależy od tego dlaczego i w jaki sposób dochodzi do "rozstania" także ostroznie z tymi oskarżeniami.

Kibic

Z tym zaleganiem z wypłatami i nie wypłacaniem czego się da przy rozstaniu to niestety jest prawda!!!

Były pracownik

Pokazujesz te maszyny w jak najlepszym wizerunku, choć nie są one na takie jakie wyglądają na zdjęciach, powodem dlaczego tak pisze jest to iż wiem że zatrudniałes więcej niż 20-30 operatorów na każdej z tych maszyn i sa one wyeksploatowane i nie są warte ani połowy tej ceny co wystawiasz na allegro. Wiem to bo pracowałem przez ok 2 lat przez ten okres przewinąłeś przez swoja firmę około 200 operatorów. czy jesteś wiarygodnym pracodawcą i sprzedawcą??????????w co wątpię.Tym bardziej że nie wypłacałeś ludziom obiecanych pieniędzy i zalegałęs z wypłatami oraz niewypłacałęs pieniędzy za fundusze socjalne !! Nie polecamy takiego nieuczciwego pracodawcy i hurtownika tych maszyn . Zakupił wyżej wymienione maszyny jako półzłomy a chce sprzedać jako pełnoużyteczne maszyn za dużo większa kase niż kupił. !!

anonim

Jakoś przez cały okres który pracuje nie zdarzyło się aby nie dostać wypłaty, wiadomo czasem były opóźnienia ale nie wielkie i założę się , że w każdej firmie czasami tak jest. Także opowiadanie takich bzdur i jeszcze takim językiem jak robi to "obserwator" świadczy tylko o jego prostactwie i ma na celu tylko zniesławić( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o OKTAN STANISŁAW BEDNARZ - Kamień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKTAN STANISŁAW BEDNARZ