Opinie o Nemco Sp. z o.o. w Jeżowe

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nemco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nemco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nemco Sp. z o.o. w Jeżowe

Jaki jest wkład kierownictwa Nemco Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Byly pracownik Nowy wpis

Taki ze masz jezdzic jak najwiecej i brac pieniedzy jak najmniej i nie wydawac ich pieniedzy na parkingi itd najlepiej to tankuj tez ze swoich

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nemco Sp. z o.o.?

Byly pracownik

Taki ze odpusc. Szkoda czasu na nich

Ewelina Nowy wpis
@Byly pracownik

A możesz rozwinąć, co konkretnie masz na myśli? Czemu szkoda czasu

@Ewelina

Widzisz jakie opinie maja wypisana i wszystko to prawda jak lubisz byc sledzona wyzyskiwana i pracowac za marna kase i z dala omijac platne parkingi aw razie glupia zarowke kupic to prosic sie o to by byly pieniadze na karcie o omijaniu wszystkich mozliwych platnych autostradach nie wspomne i najlepiej to 2-3 dni w domu

Co wchodzi w socjal Nemco Sp. z o.o.?

Byly pracownik

Nic nie wchodzi bo nie ma czegos takiego masz jezdzic za grosze nie wydawac ich pieniedzy i im kieszenie nabijac siedzac 2tyg w trasie i zjezdzac na 3 dni

Jakie godziny pracy obowiązują w Nemco Sp. z o.o.?

:-)

Całodobowe ;-)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nemco Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Byly

Plusy pracy w Nemco: - zawsze mozna bylo sie dogadac co do wyjazd lub zjazdu - Nie traktuja Cie Jak numerka - auta zatankowane i Zaladowane do wyjazdu (czasami) - Jak Ci brakuje czasu do zjadu na baze to wyjezdzaja - towar tez za Ciebie rozladuja(czasami) Minusy pracy w Nemco: - czekania i proszenie o wyplate - tankowanie ad blue z baniek - szefostwo caly czas patrzy na gps - wyjazd I zjazd wyliczany godzinowo

Najwiekszy Minus
@Byly

Najwiekszy minus to polowa z obiecanej wyplaty, na krajowce chlopaki wiecej zarabiaja. Za dwa kolka na hiszpanie, jedno kolko 13 dni, drugie 11 dni, dostalem 3200zl. Za dwa kolka! Po 1600zl za jedno. Smiech na sali, reszta kasy miala byc za miesiac, za miesiac znowu za miesiac, az (usunięte przez administratora) wlalem wody do baku, mam nadzieje, ze (usunięte przez administratora) mu wtryski

Kierowca
@Najwiekszy Minus

Witam, pracowałem w tej firmie ponad 1,5 roku i nie mogę narzekać. Wcześniej tylko zwrócę uwagę na to że nie masz odwagi napisać kim jesteś tylko jesteś anonimem. Podzielę się może swoimi odczuciami. Fajnie jest być anonimowym i pisać co się chce ale, naprawdę musi brakować tobie ktorejś klepy że piszesz takie rzeczy przecież człowieku sam przyznałeś się do przestępstwa , jak ktoś z NEMCO to przeczyta to śmiało do sądu, ale to twoje zmartwienie bo prawdopodobnie jesteś osobą która tutaj pisała kilkakrotnie bo NEMCO nawet nie miało tylu pracowników co opini negatywnych 5 zestawów osobiście znam jednego chłopaka jeździ u nich już chyba 4 rok (za 3200????to tak na marginesie) Jak czytam twoje opinie to jakbym miał włączone radio CB na A2 w korku- bajkopisarzy i roszczeniowiecy opowiadają takie cuda że naprawdę ciężko uwierzyć że ktoś w to może uwierzyć. Nigdy nie miałem problemu z wypłatami a nawet szli mi na rękę gdy potrzebowałem zaliczki. Wypłaty zgodne z umową wiem że jeżeli ktoś chciał jeździć 2/2 to zarabiał w granicach takich pieniędzy jak piszesz ale to było jedno kółko w miesiącu i nie pisz bzdur że było inaczej bo kłamiesz tylko po to aby im zaszkodzić. Szczerze to trzeba być słaby z matematyki aby dopiero po kilku miesiącach dojść do wniosku ile się zarabia, nawiązując do innej opini!!!. Stawiam że większość opini ponieważ można być anonimowym pisze ta sama osoba, pogratulować pomysłu na wymyślanie nazw osoby wystawiającej opinie oraz spędzanie czasu wolnego na parkingu. Proszę tylko nie czepiają się mnie a pisze ta opinie bo chłopaki są w porządku i trafia mnie jak ktoś pisze co mu ślina na język przyniesie bo sądzi że nikt nie dowie się kim jest ( błąd). I wmawia innym że to zamartwianie się o innych, pewnie masz do NEMCO swoje zastrzeżenia to czemu im nie do….ć.Zastanawiam się czy takie osoby wystawiają opinie pozytywne, pewnie napisze że tak bo kto mu udowodni że nie.Mógłbym pisać dużo i wystawić opinie pozytywne ponieważ miałem widać to szczęście że chłopaki kilka razy poszli mi na rękę oraz kiedy zaje...em wiem że na radiu w samochodzie i tutaj są anonimowi to za chwilę będą się czepiać bo przecież roszczeniowi kierowcy są biedni wszyscy im przeszkadzają i są dla nich źli. Trochę lat mam i doświadczenia w samochodzie, i najtrudniejsze dla mnie jest to że zawód kierowcy a w konsekwencji kierowca są postrzegani bardzo źle przez właśnie takich ludzi. Ps. Nie pracuje już tam ponieważ potrzeba jazdy w innym systemie była dla mnie z powodów rodzinnych bardzo ważna a u nich mogłem jeździć tylko po 2 tyg. Inaczej jeździłbym i nie narzekał bo firma jest w porządku.

@Kierowca

To Ty chyba firmy pomyliles i w innej pracowales nie jestem tym kolesiem co pisal o tej wodzie w baku a innym bylym pracownikiem kiepskim z matmy to raczej Ty jestes skoro nie wyliczyles jak Cie na kasie kantuja a tym bardziej brak umiejetnosci poslugiwania sie kakentarzem przez to Ci sie wydaje ze wyplaty byly terminowo w sumie plus minus czasami 2 tygodnie to przeciez roznicy nie robie niestety zmienilem konto w banku a wyciagi z konta juz wywalklem bo bym Ci wypisal jak wchodzily wyplaty na konto moze Tobie sie udalo ze Cie tak traktowali ale moze jestes tym ich kolega czy sasiadem co z nimi pracowal wiekszosc opinii jest takich samych i sie pokrywaja wiec raczej Ty tu bajki wypisujesz

Byly
@Najwiekszy Minus

Z tym sie nie zgodze, z mojego doswiadczenia bylo czekanie i proszenie o kase, ale napewno Nie bylo Tak Jak piszesz ze za takie smieszne pieniadze sie jezdzi, ale to bylo kiedys takze Nie wiem jaka jest aktualnie sutuacja.

Xyz

Pracowałem kilka miesięcy i wszystko co tu piszą to prawda omijać z daleka szkoda ze tak późno znalazłem opinie o tej firmie.

Były niewolnik

Omijać z daleka jak się podliczy tych ściemniaczy z kilku miesięcy zarobki za Hiszpanie i Portugalię wychodzą w granicach 4000zl gdy się chce rozliczenia to sciemniaja ile mogą być ich nie dawać ciągły nadzór GPS omijanie płatnych od Polski kończąc na Hiszpanii wypłaty nieterminowe ciągniki trzymają w Rzeszowie na omedze o płatnych parkingach można zapomnieć raz się zdarzyło jak w Niemczech w korku stałem by zjechać na autohof ale oczywiście by zapłacić to trzeba pierwsze zadzwonić by przelali na kartę kasę bo ciągle pusta jedyny plus to że wyjeżdżali gdy brakowało czasu ale to raczej przez to by kierowcy nie płacić pierwszy i ostatni dzień na godziny płacony co do reszty napewno nie jak w umowie a rozliczenia się nie doczekałem bo jak mi w jednym miesiącu wyszło w granicach 3800 po podliczeniu kilku miesięcy to się zwolniłem omijać i nie robić na dziadów niech ich leasingi zjedzą za oszukiwanie ludzi

Wątek o pracy w firmie Nemco Sp. z o.o. w miejscowości Groble nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na nowe wieści.

piotrek

Kolego tutaj były wszystkie opinie tylko (usunięte przez administratora)przez tomeczka albo mariuszka ogólnie to pierwszy pi ostatni dzień liczą na godziny co by pełnej dniówki nie płacić kasa nieterminowo gdy zacznie Ci nie pasować i będziesz pytał o okazanie rozliczeń to będą ściemniać kręcić a jak podliczysz w ciągu kilku miesięcy to na krajowce więcej zarabiają jeżdżą pod spedycja omegi Pilzno śledzą gdzie i jak jedziesz wydzwaniają gdy tylko zjedziesz do tego omijanie płatnych zaczynając od PL kończąc na ES (usunięte przez administratora) tandeta tylko mieć nadzieję że karma wróci i zamkną ta pseudo firme

@piotrek

Dokładnie ja tu cały czas dodaje opinie i cały czas są (usunięte przez administratora)szczęście w nieszczęściu że tyle osób zrobili w (usunięte przez administratora)To cały czas się tu pojawiają opinie o nich i ostrzegają innych

Krzysiek

Z moich doświadczeń uważam że to dobra firma, powroty na drugi weekend często wystarczyło że zjadę na bazę i zostawiałem auto załadowane a gdy wchodziłem do auta było zatankowane i załadowane tylko wsiadać i jechać , nie traktowali jak nr. rej. można było się zawsze dogadać. Moja opinia jest pozytywna . Myślę, że zawsze można znaleźć powód do narzekania bo idealnych firm nie ma.

Michal
@Krzysiek

Moze napisz cos o zarobkach? ???? Mariuszek tankuje auto zeby kierowca wiecej czasu zapierdalal.

waldek

dla wszystkich kierowcow ktorzy jezdza w firmie: - uzywyjacie jak najwiecej pracy(młotków), bo szefestow nie placi dniowek tylko placa za godziny jazdy plus godziny pracy.

Karol

@komentarze a coś możesz napisać na temat tej firmy ?

Kiki

Macie jakieś opinie o tej firmie NEMCO pracowal tam kto?

Berlak

Wlasnie widze jakie sa opinie tej firmy i miłem juz tam pracowac ale. Widze ze szkoda sie pchac w (usunięte przez administratora) A gdzie oni maja to siedzibe bo gadal przez telefon ze w Rzeszowie na omedze auta maja a jak jest w rzeczywistoci. Prosze o opinie wiecej na temat tej firmy

Firma jak wile innych, stara się być dobrym pracodawcą ale zawsze znajdzie się jakiś maruder.

Zostaw merytoryczną opinię o Nemco Sp. z o.o. - Jeżowe

• Jak się pracuje w Nemco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nemco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nemco Sp. z o.o.?

Nemco Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 52A
    37-430 Jeżowe