Centralny Węzeł Łączności MON

Opinie o Centralny Węzeł Łączności MON

Anna

Jak ktoś lubi walić wódę i towarzystwo wzajemnej adoracji to będzie tam super pasował. Ich ulubione słowo to "nie wiem". Nikt tam niczego nie wie. Natomiast ile kupić wódy na imieniny majora to wiedzą wszyscy !. Kupują nawet więcej niż powinni. Znane są przypadki nie wypłacenia wypłaty bo się księgowa pomyliła. Oczywiście odzyskanie jej graniczny z cudem bo nikt nic "nie wie". Czepianie się o byle co i ciągle awantury ze strony wojskowego chamstwa to standard. UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ.

gość

Na pewno nic się nie zmieniło @lulilaj, bo atmosfera opiera się na rzeczywiście dobrych relacjach. Wiecie czy wypłata jest terminowa? Zależy mi na wynagrodzeniu na czas.

Gilgamesh

Nie wiem gdzie pracowałeś? Nie mogę narzekać na nudę, mam co robić, jestem wysyłany na szkolenia. Wada? Pensja. Zaczynam się rozglądać za czymś za większe pieniądze. 2100 na rękę, to trochę za mało za pracę na kablach telekomunikacyjnych

Jony

Praca spokojna ale jednego czego można się tam dorobić to tylko garba. Mało rozwojowa i nieciekawa. Pewnie znajdzie się ktoś komu się tam podobało ale nie będzie to nikt ambitny. Pozdrawiam CWŁ MON pa

Zostaw opinię o Centralny Węzeł Łączności MON - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centralny Węzeł Łączności MON