Opinie o Vera Sport Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vera Sport Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Vera Sport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vera Sport Sp. z o.o. w Łódź

Alex Nowy wpis

Właściciele to nadęte kuncfoty. Zero szacunku do pracownika, wypłata zawsze spóźniona, najlepiej harytatywnie. Cala rodzina w firmie. Menadżerka beznadziejna. Reka reke.

Tamara Nowy wpis

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wystarczy dobrze robić swoje i nie będzie powodu do narzekania.

Makbet Nowy wpis
@Tamara

Najlepiej to robić ale za darmo, co ;) to nie wolontariat, nie ma kasy nie ma pracy.

gosc

Czy praca na recepcji też wygląda tak beznadziejnie? Bardzo prosze o odpowiedź

@gosc

Dzień dobry, pracowałam na recepcji. Nie mogłam się doprosić o umowę. Brak wynagrodzenia w terminie. Po odejściu nie mogłam się doprosić o zaległe pieniądze. Straszny zaścianek.

makbet Nowy wpis
@anonymous

witaj w klubie :)

Zbigniew

@anonymous Czy ktoś z aktualnych lub byłych pracowników może potwierdzić Twoją opinię? Dlaczego nie otrzymywałaś wynagrodzenia na czas, jakie według Ciebie były tego przyczyny? Czy próbowałaś na to zwracać uwagę pracodawcy? Jak Ci się układała współpraca z innymi pracownikami, czy mogłaś liczyć na ich wsparcie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Vera Sport Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
hubii

oni słyna glównie z kortu do banmingtona to sobie cenią klienci własnie odwiedzający ich i wydaje mi sie , ze cenowo też nie jest tak źle, nie jest drogo i to na pewno na plus jest, poza tym są często zniżki.

gosc

Totalna pomylka, brak wynagrodzen w czasie brak umow. Osoba pelniaca funkcje menadzera to kolejna pomylka.

milutka

klub wera to pomyłka,praca niewlnicza

gość forum

Beznadziejne miejsce pracy , niczym [usunięte przez moderatora] .Brak szacunku Pracodawców co do pracowników. Brak wynagrodzeń w czasie. Generalnie nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Vera Sport Sp. z o.o. - Łódź

Vera Sport Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Siewna 15
    94-250 Łódź