KENPOL Sp. z o.o.
2 18 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Czy KENPOL Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Katarzyna W. Nowy wpis

Niepoważni ludzie tam pracują. Ciężko się dodzwonić do administracji, administrator rozkłada ręce, szefa nie można zastać, księgowa jest osobą bardzo nieprzyjemną, a w sekretariacie pracuję pani, która nie potrafi się wysłowić i poprawnie napisać zdania... Razem z mieszkańcami szykujemy odpowiednie pismo i przekażemy sprawę dalej, skoro polubownie nie można tego załatwić.

Tak9Nie

Gość Nowy wpis
@Katarzyna W.

Pani w sekretariacie jest Ukrainką, dlatego ma problemy z wysłowieniem się i pisownią w języku polskim. Tani siła robocza.

Tak2Nie

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w KENPOL? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

TakNie

Opinie pracowników dotyczące warunków zatrudnienia w KENPOL okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Adam

Czy chodzi o firme Kenpol Zarządzanie Nieruchomosciami z Rembielińsliej ?

Tak1Nie

Nowy

Firma KenPol jest złożona z ludzi nieodpowiedzialnych. Masę szefów, nikt nic nie wie. Chaosu większego nie widziałem niż to co się dzieje w biurze na Rembielińskiej, każdy unika odpowiedzialności. czy podejmowania decyzji ważnych.

Tak8Nie
pojta,

pracowałam w tej firmie, jeśli chodzi o finanse właściciel miły ale nie dotrzymuje słowa. praca na ilość nie na jakość. Syn właściciela przystojny aczkolwiek wybuchowy i jak coś sam spierniczy to szuka winnych. Brak możliwości rozwoju. Atmosfera może być, brak kontroli, niektórzy pracownicy są przeciążeni pracą .

Tak16Nie

klient

Nie polecam, chaos jak na jarmarku !!! dzwoniąc do firmy odsyłano mnie od jednej osoby do drugiej, nikt nie udzielił mi informacji czy jest dany materiał czy nie, Pan powiedział, że oddzwoni po czym rozłączył się nie zapisując nawet mojego numeru telefonu....

Tak8Nie

misiek

Polecam robi zapytanie o cenę w internecie na usługi ochrony żeby nie było a, że jest jasnowidzem wie już dziś ,że wybierze firmę z Marymonckiej przekonacie się teraz jest grudzień 2014 zobaczymy w 2015 kto będzie stał na straży przy szlabanie.

realista

Stanowczo nie polecam firmy Kenpol. Chaos w zarządzaniu samą firmą jest bardzo męczący i przekłada się w efekcie na klienta.

Tak5Nie

Ciekawy

anonim - 2011-01-30 14:06:43 Bardzo solidna firma. PolecamWitam, Podaj konkrety, dlaczego taka "soldna"?

Tak2Nie

magazynier

solidna? 3 miesiąc z rzędu dzień po dniu daja ogłoszenie o prace.. 1600 i praca cały dzień na dworzu... gdzie tu solidnosc kre..ynie..??

Tak1Nie

Bardzo solidna firma. Polecam

TakNie1

Zostaw opinię o KENPOL Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie