Opinie o KENPOL Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KENPOL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KENPOL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KENPOL Sp. z o.o. w Warszawa

Aleksandra Nowy wpis

Brak profesjonalizmu i szacunku dla nowych kandydatów na pracowników. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła dobrze, dzień próbny również. Pani z którą umawiałam się, że po dniu próbnym na kolejny dzień do mnie oddzwoni z odpowiedzią decyzyjną czy zacznę współpracę w firmie i od kiedy, czy też nie olała temat. Mija 4 dzień odkąd nie dostałam żadnej odpowiedzi. Rozumiem, że nie zostałam przyjęta, ale jednak wolałabym to usłyszeć telefonicznie, tak jak się wcześniej z Panią umawiałam. Podchodzę poważnie do takich spraw i oczekuję też takiego traktowania. Wczoraj zadzwoniłam do Administracji, dopytać o szczegóły, bo nie wiedziałam co robić.. czy czekać cały czas na kontakt od pracodawcy, czy szukać innego stanowiska pracy.. Pani nie wiedziała nic, powiedziała że przekaże to „dalej” i za 5 minut do mnie oddzwoni. Również nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Dobry początek :) dziękuję za współpracę.

magazynier

solidna? 3 miesiąc z rzędu dzień po dniu daja ogłoszenie o prace.. 1600 i praca cały dzień na dworzu... gdzie tu solidnosc kre..ynie..??

@magazynier

Pana opinia tyczy się innej firmy o podobnej nazwie

picasso Nowy wpis
@Gość

dlaczego M.B. jest dozorcą, zamiata ulice i szuka go policja?

Nie polecam Nowy wpis

Niestety mieszkam na jednym z osie dni zarządzanych przez tą śmieszną firmę. Niestety administrator jest równocześnie zarządcą narzuconym przez dewelopera... Niestety wpisanym do ksiąg a więc na obecnym etapie nie do ruszenia. Pracownicy niekompetentni udają działania na rzecz wspólnoty ale liczy się tylko obrona d**y dewelopera (J**-b**) z Białegostoku...

Katarzyna W.

Niepoważni ludzie tam pracują. Ciężko się dodzwonić do administracji, administrator rozkłada ręce, szefa nie można zastać, księgowa jest osobą bardzo nieprzyjemną, a w sekretariacie pracuję pani, która nie potrafi się wysłowić i poprawnie napisać zdania... Razem z mieszkańcami szykujemy odpowiednie pismo i przekażemy sprawę dalej, skoro polubownie nie można tego załatwić.

@Katarzyna W.

Pani w sekretariacie jest Ukrainką, dlatego ma problemy z wysłowieniem się i pisownią w języku polskim. Tani siła robocza.

:D Nowy wpis
@Gość

Sądzę że nazywanie pracowników z ukrainy tanią siłą roboczą jest nie na miejscu. Tymczasem proszę iść spać bo się Pan/Pani spóźni na autobus do niemiec a hans nie lubi jak mu się ogórki zbiera za późno ;)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie KENPOL Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
klient

Nie polecam, chaos jak na jarmarku !!! dzwoniąc do firmy odsyłano mnie od jednej osoby do drugiej, nikt nie udzielił mi informacji czy jest dany materiał czy nie, Pan powiedział, że oddzwoni po czym rozłączył się nie zapisując nawet mojego numeru telefonu....

@klient

Pana opinia tyczy się innej firmy o podobnej nazwie

Mieszkaniec

Już niedługo odejdą od nas, nabrali również mnie ale założyłem okulary i widzę, że dla Kenpol tylko kasa. Pan Sebastian jest osobą niedouczoną, nawet pisma na temat nie potrafi napisać, trzeba jemu dyktować jak pisać. Nigdy nie wie jak odpowiedzieć. Nie polecam.

Peter r
@Mieszkaniec

Chciałbym zauważyć, ze w tym prostym wpisie to Pan ma poważne problemy z gramatyką. Mam nadzieje, ze to nie Pan dyktuje pisma Panu Sebastianowi..

Mirosław
@Peter r

Witajcie. Czy możecie napisać jak wyglądam tam teraz praca i troszkę odświeżyć wątek dotyczący firmy KENPOL? Potrzebuję ustalić, czy jest to warte uwagi miejsce pracy, więc może Wy coś napiszecie?

Leon

Firma jest dobrze oceniana przez pracowników więc ten spokój na forum jest zupełnie oczywisty, polecam pracę w firmie.

Czy chodzi o firme Kenpol Zarządzanie Nieruchomosciami z Rembielińsliej ?

Firma KenPol jest złożona z ludzi nieodpowiedzialnych. Masę szefów, nikt nic nie wie. Chaosu większego nie widziałem niż to co się dzieje w biurze na Rembielińskiej, każdy unika odpowiedzialności. czy podejmowania decyzji ważnych.

pojta,

pracowałam w tej firmie, jeśli chodzi o finanse właściciel miły ale nie dotrzymuje słowa. praca na ilość nie na jakość. Syn właściciela przystojny aczkolwiek wybuchowy i jak coś sam spierniczy to szuka winnych. Brak możliwości rozwoju. Atmosfera może być, brak kontroli, niektórzy pracownicy są przeciążeni pracą .

misiek

Polecam robi zapytanie o cenę w internecie na usługi ochrony żeby nie było a, że jest jasnowidzem wie już dziś ,że wybierze firmę z Marymonckiej przekonacie się teraz jest grudzień 2014 zobaczymy w 2015 kto będzie stał na straży przy szlabanie.

realista

Stanowczo nie polecam firmy Kenpol. Chaos w zarządzaniu samą firmą jest bardzo męczący i przekłada się w efekcie na klienta.

Ciekawy

anonim - 2011-01-30 14:06:43 Bardzo solidna firma. PolecamWitam, Podaj konkrety, dlaczego taka "soldna"?

Bardzo solidna firma. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KENPOL Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KENPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KENPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KENPOL Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 19 ocen.

KENPOL Sp. z o.o.