KENPOL

Opinie o KENPOL

Nowy

Firma KenPol jest złożona z ludzi nieodpowiedzialnych. Masę szefów, nikt nic nie wie. Chaosu większego nie widziałem niż to co się dzieje w biurze na Rembielińskiej, każdy unika odpowiedzialności. czy podejmowania decyzji ważnych.

pojta,

pracowałam w tej firmie, jeśli chodzi o finanse właściciel miły ale nie dotrzymuje słowa. praca na ilość nie na jakość. Syn właściciela przystojny aczkolwiek wybuchowy i jak coś sam spierniczy to szuka winnych. Brak możliwości rozwoju. Atmosfera może być, brak kontroli, niektórzy pracownicy są przeciążeni pracą .

klient

Nie polecam, chaos jak na jarmarku !!! dzwoniąc do firmy odsyłano mnie od jednej osoby do drugiej, nikt nie udzielił mi informacji czy jest dany materiał czy nie, Pan powiedział, że oddzwoni po czym rozłączył się nie zapisując nawet mojego numeru telefonu....

misiek

Polecam robi zapytanie o cenę w internecie na usługi ochrony żeby nie było a, że jest jasnowidzem wie już dziś ,że wybierze firmę z Marymonckiej przekonacie się teraz jest grudzień 2014 zobaczymy w 2015 kto będzie stał na straży przy szlabanie.

realista

Stanowczo nie polecam firmy Kenpol. Chaos w zarządzaniu samą firmą jest bardzo męczący i przekłada się w efekcie na klienta.

Ciekawy

anonim - 2011-01-30 14:06:43 Bardzo solidna firma. PolecamWitam, Podaj konkrety, dlaczego taka "soldna"?

magazynier

solidna? 3 miesiąc z rzędu dzień po dniu daja ogłoszenie o prace.. 1600 i praca cały dzień na dworzu... gdzie tu solidnosc kre..ynie..??

Bardzo solidna firma. Polecam

Zostaw opinię o KENPOL - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KENPOL