Ośrodek Lingwistyczny Piaseczno

Piaseczno

Opinie o Ośrodek Lingwistyczny Piaseczno

cztery
użytkownik zarejestrowany

Super, że sa teraz godni polecenia @Marek, a skoro normalnie dorzucają odpowiednie podwyżki do podstawy zarobków, to się wcale nie dziwię, że są tak popularni, bo o rozsądne stawki jest teraz dość trudno.

Michal

Nie ma zaległości w płatnościach, szanują ludzi, nie ma niespodziewanych zmian. Dbają o dobry grafik. Widać ,że są nastawieni na długofalową współpracę. Duży nacisk na poziom zajęć , realizowany program i kontakt z rodzicami. Wymagają pisania szczegółowych opinii z postępów co semestr. Bardzo sympatycznie ! Polecam

pola
@Michal 12.09.2015, 23:07

kontaktow z rodzicami JAKICHKOLWIEK-brak aktualnie chodzi tam 2 moich dzieci i wiem co pisze,poziom mierny a grupy liczniejsze od deklarowanych-i kolejne ksiazki do zakupu -kolejny program i oczywiscie ''od podstaw''tzw .strata czasu i pieniedzy.Skoda mi tej pani Eli widac ze sie stara ale to nie ta epoka CZAS NA KONKRETY NIE PLOTY

ania

Uczciwi, dbają o lektorów - bloki zajęć, ustalają dobry grafik , bez dziur. Informują o zmianach, dużo dodatkowych nowych materiałów. Widać ,że chcą dobrze i dla lektorów i dla uczniów. Szkoła działa bardzo długo na rynku, wielu lektorów współpracuje od dawna.Fajna atmosfera , wyrozumiali W przeciwieństwie do innych szkół z Piaseczna nie wrzucają do grup ludzi o różnych poziomach, dobra współpraca z uczniami /dyrekcja/nauczyciel. Polecam ;)

Zostaw opinię o Ośrodek Lingwistyczny Piaseczno - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Lingwistyczny Piaseczno