Opinie o Work Support w Veenendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work Support. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Support na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Support w Veenendaal

paula

Hej mam jechac we wtorek albo w czwirtek z tej firmy hedzie moze ktos?

monuk

Pato i jak ? Jak wypłaty, mieszkanie i praca ?

mon uk

Czy pracuje ktoś obecnie przez biuro WORK SUPPRT?

pato
@mon uk

Pracuję.

aga

Witam, poszukujemy ludzi oszukanych przez Work Support w Holandii, jeśli firma ta nie wypłaciła Ci należnych wypłat, oszukała itp. napisz do mnie, w grupie kilku osób będzie nam łatwiej odzyskać pieniądze z pomocą Związku Zawodowego. adres e-mail agnesa13@o2.pl

Magazynier

Rekrutacja telefoniczna niestety przez agencje o innej nazwie, do czasu przyjazdu myslalem, ze pracuje pod agencja ktora wysylala mi maile i kontaktowala sie telefonicznie. Wiec, przebieg rekrutacji okolo 3 razy po 5/10 minut telefonicznie, formalnosci droga elektroniczna: - Przedstawienie oferty - Przedstawienie warunkow (niestety nie w 100% prawdziwych) - Wywiad na temat poprzednich prac, umiejetnosci, kursow, znajomosci jezyka - Przeslanie danych osobowych droga mailowa - Potwierdzenie checi pracy - Ustalenie prawdopodobnego terminu przyjazdu

karolina

Nigdy tam nie pracowalam ale jutro mialam tam rano wyjechac ale pani marta zadzwonila do mnie dzis o 18 i powiedziala ze nie moge to jest jedno wielkie gowno oszukuja ludzi ja zrobilam juz zakupy i tak mi powiedzieli nie polecam naprawde

zigi

wysłali mi broszurkę, pierwsza wypłata po 3 tygodniach pracy (potrącone 210euro z pierwszej wypłaty ) czyli pierwsza "normalna" wypłata po miesiącu?! smieszni sa....

mambusia993

Pracuję w Work Support przeszło rok i nie mam jakich kolwiek problemów z niczym ... wypłaty na czas, wakacyjne rownież .... na urlopy zjezdzam i wracam bez problemu..

pati

do @ona: mam pytanie czemu uważasz, że ta agencja iflexs jest zła? mam wyjazd w środę i po tych wszystkich opiniach nie wiem co zrobić. opisz mi wszystko jak tam jest, z góry dziękuję :)

ona

work support zmieniło nazwe na IFLEXS, ostrzegam wszystkich, ja wyjeżdżając szukałam info o iflexs, nie znalazlam, zajechalam jak sie okazalo do worku i fhuj tego żałuje:)

jacek

Ta firma to niewypał nie polecam są lepsze biura

ogólnie rzecz biorąc widzę że nadal w work support jest beznadziejnie, ja pracowałam i akurat na szklarni w Harmelen ale tam nie rządzil żaden holender ani zadna koordynatorka tylko jeden gbur, miał się za bóg wie kogo, dla niego szef był nikim a jeśli chodzi o zwiazki zawodowe to widocznie dalej jest to samo co było, czyli nie pakować sie w to gówno

matt

witam. rozliczam sie za pol roku pracy w holnadii w work support mialo byc ponad 1000 euro dlatego ze pracowalem na wiekowce i w tygodniu mialem duzo godzin. dzisiaj dzwonilem czy jest wszystko wpozatku a ta typiara mowi mi ze sa zmiany i zamiast 1200 euro dostane 184. wie ktos o co chodzi ?? prosze o odp. :D czy to work sobie leci w pana H czy tak juz poprosu jest ../

GGG
@matt

dostaniesz decyzje z urzędu i będziesz widział ile Ci urząd wypłacił . Na stronie Belastingu są informacje na temat zmian , no i niestety to prawda co typiara Ci powiedziała

mambusia993
@matt

od stycznia 2014 weszły nowe zasady i przepisy rozliczania sie z podatku, poniewaz Holendrzy sie sprzeciwili dlaczego polacy dostaja wiecej zwrotów niz Holendrzy ...? i prawo sie zmieniło...

matt

rozliczam sie za pol roku pracy w holnadii mialo byc ponad 1000 euro dlatego ze pracowalem na wiekowce i w tygodniu mialem duzo godzin. dzisiaj dzwonilem czy jest wszystko wpozatku a ta typiara mowi mi ze sa zmiany i zamiast 1200 euro dostane 184. wie ktos o co chodzi >?? prosze o odp. :D czy to work sobie leci w pana H czy tak juz poprosu jest ../

bolo

Wypowiadacie się na temat firmy DE GRAF.Wez się jeden z drugim za robote (usunięte przez administratora) i będzie ok. (usunięte przez administratora)

Marcin-K
@bolo

Serdecznie pozdrawiam panią koordynator Agnieszkę Kornek i życzę jej samych udanych "wycieczek" do kolumbii !!!

waleczny

Wstyd dla takiej firmy A Tomaszek i Przemuś powinni wylecieć bo biorą za to pieniądze wszyscy o tym wiedzą

Kaczka

Mój mąż chorował w zeszłym roku był na zwolnieniu lekarskim nawet nie wypłacili mu za to zwolnienie gdzie się należą za to piniądze.Przemek R jak dzwoni do ludzi to przedstawia się koordynator Woorksupport gdzie on nie jest żadnym koordynatorem to zwykły robol jak my wszyscy!!!

ziom

jest jeszcze wspaniala Kornek?

rolza
@ziom

niewiadomo czy pracuje ale wiem jedno zajebista (usunięte przez administratora) z niej

filozof
@ziom

pojechala po towar do Kolumbii,jak wroci to dopiero będzie jazda

Karol_ina

witam chciała bym się dowiedzieć czy ktoś w najbliższym czasie wyjezdza na projekt papryka w miejscowości bemmel ?

talib

work support oszukuje . nie płaci urlopowego , za transport do pracy płaci pracownik , firma do której jest wypożyczony i jeszcze dostają zwrot podatku za paliwo , ceny zakwaterowania są z kosmosu 85 euro tygodniowo za pseudo-hotel na 15 osób ? wiem o czym piszę bo po wizycie u prawnika okazało się że są mi winni kilka tysięcy euro za 4 lata pracy

Osama
@talib

4 lata siedzisz i dopiero teraz grzmisz? czyli ogólnie było dobrze?

mora
@talib

Talib mowisz pewnie o szklarni w Harmelen(Vleuten).....pracowalem w tym czasie tyle ze przez inne biure, ale pamietam te wasze ciagle problemy z tym biurem....zwiazki zawodowe chyba wam wtedy pomogly jesli nie myle....Ciekawe czy w tej chwili to uleglo zmianie,,,?

anrska
@talib

do talib, widze że nadal są takie same problemy wtedy kiedy ja pracowałam, a jak sie wejdzie na ich strone to rzetelna i uczciwa firma, elegancko i nadal ludzi sie oszukuja

Czarna^^

Witam. Pracuję w worku już 4 miesiące i jak narazie nie narzekam . wypłaty na czas dostaje, warunki mieszkalne sa przyzwoite, ludzie którzy jadą zarobić naprawdę jadą się zabawiać a nie pracować .. Potem dziwią się ze jest tak a nie inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Support - Veenendaal

• Jak się pracuje w Work Support?

Zobacz opinie na temat firmy Work Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Support?

Kandydaci do pracy w Work Support napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Support
2.7/5 Na podstawie 321 ocen.

Work Support