Opinie o Work Support w Veenendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work Support. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Support na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Support w Veenendaal

wroclawianka

Pracowałam w Work Support przez pół roku i nie mogę podzielić w/w opinii. Umowę miałam na warunkach holenderskich, przelewy były regularne. Pierwszą wypłatę dostałam o dzień później, dlatego, że podałam za późno numervkonta. Pracę wykonywałam przy linii produkcyjnej po szkoleniu zapewniony przez firmę. Pojechałam tam do pracy, a nie na wakacje i byłam tego świadoma! Przed wyjazdem zapytałam rekruter o wiele kwestii i wszystkie moje wątpliwości zostały wyjaśnione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W miejscu zakwaterowania można napotkać na różne osoby. Jedna ze współlokatorek trzymała się bardziej na uboczu niż my, ale to kwestia charakteru. Ja mam wrażenia ogólne dobre. Zamierzam jeszcze raz skorzystać z możliwości pracy w tej lub innej agencji pracy. Pozdrawiam wszystkich

justa
@wroclawianka

opinia wklejona przez work support, zeby sie wybielic, ciekawe dlaczego nagle zmienili nazwe

anrska
@justa

Mam pytanie, jaka to firma która zmieniła nazwe

Maz3LT0v

OPINIA O WORK SUPPORT(nl) = IFLEX (pl) = MNIEJ NIŻ ZERO!!! Zatrudnienie Całkowita parodia, pracowałem w miejscowości Sheerpenzel (prov. Utrecht) na mięsie we V*on. Po pierwsze wpierdalaj ludziom POLSKA UMOWE zlecenia!! W holandii!!! Na 3 msc. z możliwością przedłużenia. O wolnym na jakiekolwiek święta możesz zapomnieć. Praca przy mięsie 2 zmianowa od 5 do 13 od 13 do 24+. Zależy od działu. Kantyna, szatnia, palarnia, całkiem OK w tej kewestii. Codziennie czyste ubranie do pracy zapewnia V*on. Zamieszkanie Jakaś paranoja, pełen dzieciarni i deblistwa hotel F*lex F*rce w Ede. 300 polaków nawalone w jednym miejscu to jakaś paranoja. Po 3 msc. ma się tego serdecznie doscyć. Za pokój= klitka 2 os. z przysznicem, kibel i kuchnbia jest wspólna na skrzydło (na jakieś 30 os.) pobieraja ci z wypłąty, miesięcznie prawie 400euro!!!!!!!!! ZŁODZEJE!!!! Bród, smród i ubóstwo. Koordynatorzy Jeden polaczek drugi holender. OBOJE CH*uja warci za przeproszeniem, nigdy nic nie mogą, nic nie wiedzą i mają wszystko głęboko w (usunięte przez administratora) Gówno skuteczny jest też kontakt z ich przełożonymi, niby coś tam każą komuś coś zrobić, ale za zwyczaj to się kończy o kant d*upy. Płatności / Rozliczenia Tutaj JEDNA WIELKA TRAGEDIA, Wszystko i zawsze trzeba SKRUPULATNIE ZAPISYWAĆ I PILNOWAĆ GODZIN I SOLARISÓW. Osobiście pomagałem ludziom jako tłumacz i fakt że u mnie nie było problemu przez 3 msc. z Solarisem, traci na znaczeniu bo u innych problemy są notoryczne. Zawsze za coś z tyłka, upierdzelają kasę, a to nie rozliczają kilometrówek, dosłownie milion powodów. A na zwrot swojej kasy trzeba czekać i tygodniami!!!!!!!! PATOLOGIA! LUDZIE... Co wam mogę powiedzieć... nawet nie zaczynajcie. Mniej nerwów zjecie na tym. WORK SUPPORT TO DLA MNIE NAJGORSZA AGENCJA PRACY W POLSCE/HOLANDII PRZEZ JAKA PRACOWAŁEM. Poszukaj dobrze a na pewno znajdziesz lepiej!!

zrezygnowany

W hellevoetsluis nikt nie wyrabia normy!!! Koordynator nie pokazuje się na campingu... powód? Boi się ze dostanie w p...l!!! Słaby kontakt tylko smsy odp.po 24 h

Miki_Poolse

No ja akurat mam tyle godzin, ile pisze, ale znajomi pracujący przez inne biura mają 25-30 godzin na tydzień. To rzeczywiście mało. Ja wyjechałem przez PLC job do WORK Support i kolega z pokoju obok miał z kolei 50-55 godzin tyg. więc zależy jak trafisz

Magazynier

Rekrutacja telefoniczna niestety przez agencje o innej nazwie, do czasu przyjazdu myslalem, ze pracuje pod agencja ktora wysylala mi maile i kontaktowala sie telefonicznie. Wiec, przebieg rekrutacji okolo 3 razy po 5/10 minut telefonicznie, formalnosci droga elektroniczna: - Przedstawienie oferty - Przedstawienie warunkow (niestety nie w 100% prawdziwych) - Wywiad na temat poprzednich prac, umiejetnosci, kursow, znajomosci jezyka - Przeslanie danych osobowych droga mailowa - Potwierdzenie checi pracy - Ustalenie prawdopodobnego terminu przyjazdu

Miki_Poolse

Ja juz pracuje 4 miesiące i wypłaty sa na czas. W pokoju mam tylko jednego kolegę, tak jak obiecywała rekruter. W pokojach sąsiednich tez jest podobnie, tylko dwójki, nie więcej lokatorów. Do koordynatorów można się dodzwonić jak nie od razu, to później. Pracuję 40 godzin tygodniowo. Zdarzylo się, że jeden tydzień w miesiącu miałem godzin 36, ale nie widzę powodu do narzekań generalnie cieszę się, że mam pracę, ponieważ miałem małe doświadczenie no i mogę podszkolić język. Pozdrawiam

zrezygnowany

Po 4 tygodniach pobytu wrocilem. Bylem w hellevoetsluis praca przy rozładunku opon 3 zmianowa ciężka. Przez pierwsze dwa tygodnie nie mogłem się odnaleźć obolały mieszkający na campingu z ludźmi bez przeszłości...może bym został gdybym wyrabiam godziny... niestety za 15 godz. W tyg. Nie da się wyżyć.

bolo

Super jest pijaki i ćpuny polecam naprawdę warto a wypłaty sam zobaczysz pozdrawiam

Piotras

Ja może wyjeżdżam po 24 listopada przez Plc job do Putten ktoś tam jest może powiedzieć jakie warunki, czy wypłaty na czas i czy praca jest minimum 40h na tydzień. Mam 21 lat i na wiekowe jeszcze jestem pewnie kolorowo nie bedzie ale grunt żeby praca była :)

Zuzi

Proces rekrtuacjii przez agencje wyglada tak,ze dzowni do Ciebie Pan/Pani z danej agencjii pracy i zadaje Ci proste pytania takie jak , czy gdzies wczesniej pracowales , przedstawia Ci warunki w jakich bedziesz mieszkac i pracowac. Firma nie pomaga Ci w odnalezieniu sie w innym kraju , wyjezdzasz do pracy i masz robic ,raczej sam sie musisz odnalezc. Na pomoc na miejscu mozesz raczej liczyc tylko od koordynatorow (przewaznie sa to osoby niekompetentne , ktore maja Cie gdzies).Zakwaterowanie oczywisice gwarantuja Ci,ale czy odpowiednie to to bym sie z tym nie zgodzil.Przewaznie sa to domki bungalowe ,w ktorych mieszka 6-7 osob , po 3 osoby w malutkim pokoju ,jezeli mozna to nazwac pokojem. Osobiscie wiem .ze jak nie znajdziesz se zakwaterowania na wlasna reke to jest ciezko , dla mnie szkola przetrwania.Pozdrawiam

darek222

jade z kolegą jutro do work support w Veenendaal, jak naprawde jest z tymi pokojami?

michał

Jak wygląda teraz wyjazd przez iflexs? Wypowie się ktoś? Bo różne opinie..

Mateusz

Jedzie ktoś jutro do pracy tam ?

kasia

Hej. Czy pokoje są dwu osobowe? Jest internet na mieszkaniach?

czarus

powiem wam tak oszusci oszusci oszusci niestety nie znamy swoich praw w holandi mimo ze umowy sa holenderskie prawo tam mowi ze po 78 tygodniach pracy przysluguje nam faza wyplat B a na poczatku mamy A szkoda ze nikt o tym nie informuje czemu bo kasa zawsze zostaje dla nich

Pracowałem w kilku holenderskich agencjach pracy i musze przyznać, że Work Support, gdzie trafiłem przez PLC job nie należy do najgorszych.Juz rozmowa kwalifikacyjna byla profesjonalna, bo szczegółowa, długa.Pani rekruter zadawala wiele pytań, ale też szczegółowo odpowiadała na moje pytania.Dojazd do pracy był w odległości kilku kilometrów,warunki takie jak być miały.Pracowałem tam kilka miesięcy

polka

Nie pracowałam przez tą firmę, ale wiem jedno, że firma, która często zmienia nazwę to po prostu oszuści (usunięte przez administratora)

amen

Przez telefon iflexs opowiada bajki Wyjeżdżasz do pracy przy ciastkach czy na magazynie, a trafiasz na kurczaki, ewentualniemusisz dojeżdżać 120 km do pracy i jeszcze za to płacić ponad 30€ tygodniowo... Rotacja jest ogromna, ciężko wytrzymać. W umowie pełno potrąceń, nawet do 10.000€! Pierwsza wypłata po trzech tygodniach. Warunki mieszkaniowe tragiczne - prysznic w szafie (oczywiście o drożnym odpływie nie ma mowy). Traktują pracowników jak śmieci - coś Ci nie odpowiada? Na Twoje miejsce jest 20 następnych...

bladyna

witaj nie o mnie chodzi ja siebie szanuje tylko co poniektorere projekty tak twierdza i wiem ze to fakt pozdrawiam

bladyna

hej pracuje w worku juz jakis czas nie jest zle mozecie byc spokojni ale moje drogie panie jak traficie na projekt pana mariusz w. a dobrze dacie (usunięte przez administratora) to bedziecie miec wszystko co chcecie pozdrawiam

pawel1001

ja bede jechac najprawdopodobniej w czwartek?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Support - Veenendaal

• Jak się pracuje w Work Support?

Zobacz opinie na temat firmy Work Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Support?

Kandydaci do pracy w Work Support napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Support
2.7/5 Na podstawie 321 ocen.

Work Support