Time Work

Łódź

Opinie o Time Work

buź

I tak pokazało się teraz ogłoszenie, ale wiecie jak to się przekłada teraz na zarobki? Dzięki za odpowiedź

Pieknie opowiadają o swojej pracy, a potem wykorzystują, zwalniają bez podstawnie. Zero profesjonalizmu. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dział Profesjonalnej Obsługi Klienta

Time Work sp. z o.o. mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzył specjalny adres mailowy: pok@timework.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy. Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Time Work sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia. Pozdrawiam Dział Profesjonalnej Obsługi Klienta

geta

(usuniete przez moderatora) o wypłate musisz się prosić nie polecam!

Zostaw opinię o Time Work - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Time Work