Opinie o PTI SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PTI SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTI SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTI SP. Z O.O. w Poznań

Szikak

Podstawa najniższa krajowa, plany indywidualne wygórowane- jak je zrobisz a nie zrobisz planu na akcesoria to nic nie dostaniesz, zawsze wymyślony powód by kasy nie dostać, KRSi odcięci od rzeczywistości - chyba żaden nigdy nie pracował na POS. Raz się udało tylko zdobyć premie. W firmie bałagan nikt nic nbie kontroluje począwszy od księgowych. Nie polecam.

@Szikak

Witam serdecznie, dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że praca na danym stanowisku nie spełniła Pana/i oczekiwać. Obecnie w firmie wiele się zmieniło. Gównie zależy nam aby praca była jak najbardziej komfortowa i satysfakcjonująca dla każdego z pracowników. Podczas procesu rekrutacyjnego przedstawiane są warunki współpracy, a naszym zespołom staramy się stawiać wymagania dostosowane do ich możliwości. Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania na bieżąco wszelkich uwag zarówno do Działu HR (pod adresem e-mail hr@oex.pl, tel 22 3771045), jak i bezpośrednich przełożonych.

VulturineBug

Pracowałem w tej firmie jako konsultant salonu Plus i CP, gdzie podstawą jest najniższa natomiast jak to w sprzedaży: tu zarabia się na premii. Bardzo dużo możliwości, jeżeli chodzi o zarobek daje Plus (premie od każdej sprzedaży, niezależnie od celu), natomiast PTI nakłada plany 30-40% większe od potencjału salonu wykazywanego od... tak naprawdę chyba zawsze - premie z PTI z doswiadczenia salonu otrzymała jedna osoba w jednym miesiacu patrząc na okres ostatniego 1,5 roku. Nie kompetentni regionalni, którzy jako motywację przekazują informacje jak dużym kosztem jest pracownik dla firmy i jak bardzo cierpi na utrzymaniu salonu, stawiając to jako największy potencjał aby ,,zacząć działać!”. Jakże motywacyjne są również 15 maili na dzień, z których można wyczytać żeby zacząć zarabiać bo „ich pieniądze to nasze pieniądze”, również często są zadania typu: napisz dlaczego tak słabo dzisiaj poszło i jak je przeoczysz jest uwaga. Koniec końców musisz mieć fajny zespol zeby wyrobic psychicznie bo dla firmy jestes liczba, natomiast jeżeli dorwiesz miejsce z dużym potencjałem (galeria, pasaż) to zarobki bardzo wysokie.

@VulturineBug

Witamy, dziękujemy za podzielenie się własnymi spostrzeżeniami. Zależy nam aby praca w naszej firmie była jak najbardziej satysfakcjonująca dla każdego z pracowników oraz aby atmosfera i relacje panujące między pracownikami przebiegały na pozytywnej płaszczyźnie. Przykro nam, że warunki współpracy nie spełniły Pana oczekiwań. Jesteśmy otwarci na komunikację, dzielenie się merytorycznymi opiniami i zachęcamy do kontaktu z działem HR - hr@oex.pl lub pod nr telefonu: 22 377 10 45.

Bartosz

Podpowiedzcie czy w aktualnej sytuacji można liczyć na pracę w firmie i warto aplikować?

@Bartosz

Panie Bartoszu, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W chwili obecnej prowadzimy procesy rekrutacyjne i zachęcamy do aplikowania. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hr@oex.pl, lub pod nr telefonu: 22 377 10 45. Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami na stronie firmowej: https://pluspti.pl/kariera Pozdrawiamy

Janusz sprzedaży

firma oex to cwany lis. prowadzi sprzedaż dla plus-pti , Orange-tell i tmobile-europhone. wszystkie trzy firmy zarejstrowane w poznaniu ul. forteczna 19a. pracodawca nie godny polecenia.

Firma PTI SP. Z O.O. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
IKH

Zobaczcie opinie o TELL SA POZNAN. Firma z grupy OEX tylko zamiast dla plusa to dla orange spisuja umowy. Tam więcej dowiecie się na temat zarządzania zasobami ludzkimi. Powodzenia

Qwerty

firma która w dzisiejszych czasach proponuję 1460 zl netto. Żenada.

@Qwerty

Czesc, Pracowałam w firmie i ok.1460zl netto ALE dodaj ze to podstawa+ Prowizja od sprzedaży. Jezeli nie dodajesz sobie prowizyjnej części to przypuszczam ze nie byles sprzedawca i bazujesz na podstawie. Praca ciezka, jak to z klientami.

posk

gfds, tak naprawdę to warto składać CV a nuż cię wybiorą i zaproponują dobre pieniądze. W marcu teraz potrzebowali samych specjalistów. Na pewno mniej niż 3,5 tyś się nie dostanie :)

Biedna
@posk

Błagam.... jak uda Ci się wyrobić plan to mooooze dostaniesz Ok 1900-22000 maksymalnie

pierwszy

Chyba na zlecenia jest wyżej zamieszczona recenzja. Pracodawca to typowy "chłopiec do bicia" Polkomtela: obcinanie premii z byle powodu, wymyślanie niemożłiwych do relaizacji planów sprzedażoowych i ogólne [usunięte przez moderatora] " ze wogóle cię coś dostaje. Nie polecam. W firmie ogólny bałagan. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PTI SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w PTI SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PTI SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTI SP. Z O.O.?

PTI SP. Z O.O.