Opinie o PTI SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PTI SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTI SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTI SP. Z O.O. w Poznań

Łysy

Stanowczo nie polecam współpracy z PTI. Nawet trudno to nazwać współpracą :) Fakt, iz obecnie firma szuka pracowników do az 24 salonów powinno dać do myślenia :)

Lolka
@Zszokowany

Ale ta rotacja z czego wynika, sami pracownicy rezygnują czy są zwalniani? I czy dotyczy to stanowisk specjalisty ds. sprzedaży również? Chcę aplikować, ale jeśli jest niestabilnie to wolę wiedzieć wcześniej. Jest umowa o pracę z tego co czytam, więc teoretycznie nie powinnam się martwić.

Lilunia

Cześć, tak sobie czytam i czytam, skrajne te opinie o @Pracodawca, pracuje 6 rok, znam kilka osób, które pracują 10 i dłużej, lekko nie jest, jednak kasa jest całkiem dobra nawet jak na obecne czasy, mój zepoł robi plany i dzięki temu poniżej 7k nie schodzimy a były miesiące że powyżej 10k. Owszem, wymagań i szczegółów jest dużo, jednak jak się to już ogarnie to można naprawdę bić rekordy sprzedażowe a dzięki temu zwiedzać świat. Maledivy, Szeszele, Mauritius, Disnay Land, Hong Kong, Meksyk nawet ostatnio Nowy York - to tylko część nagród. Niestety nie jest to praca dla każdego. Jeśłi ktoś szuka ciepłego miejsca za wysoką podstawę to nie tutaj. jednak jak ktoś ma smykłakę i czuję się mocny w sprzedaży wielu usług na raz to odnajdzie się i bedzie zarabiał bardzo dobrze. pozdrawiam i dziękuje.

@Kaja

Szanowna Pani, Firma PTI oferuje swoim pracownikom rozbudowany system szkoleń, który umożliwia podnoszenie posiadanych kwalifikacji oraz poziomu doświadczenia zawodowego, co może wpłynąć na zdobycie awansu wewnętrznego. W przypadku kolejnych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

A ja lubię wiedzieć więcej o tym, co firma oferuje pracownikom. Teraz zainteresowała mnie praca tutaj jako specjalista ds. sprzedaży. I widziałam, że na liście dodatków dają programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe. Możecie o tym opowiedzieć? Co konkretnie pracownik z tego ma? To finansowe dodatki, czy raczej rzeczowe nagrody?

@Marta

Szanowna Pani, Tak, nawet jeśli ktoś nie złożył CV, jak najbardziej istnieje możliwość otrzymania odpowiedzi na pytania telefonicznie. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie zapytania ze strony naszych potencjalnych kandydatów. Co do drugiej części pytania, analizujemy otrzymane CV pod kątem naszych wymagań określonych w ogłoszeniu. W związku z tym kontaktujemy się z wybranymi kandydatami na podstawie ich aplikacji. Pozdrawiamy, Dział HR

Łysy

@Łysy

Hmmm ok, a można poznać jakieś szczegóły. Dlaczego taka opinia? Co z kasą, czy to z powodu pensji dla nowych pracowników? Ile płacą na początek osobie bez doświadczenia w branży?

@Łysy

Szanowny Panie, Chcielibyśmy poinformować, że firma PTI stale się rozwija i poszerza swoją sieć sprzedaży, dlatego poszukuje nowych pracowników do swoich zespołów sprzedażowych, działających na terenie całego kraju. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie współpracy z firmą PTI, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu HR 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

Helena
@Dział HR OEX

A ile potrzebnych jest pracowników do jednego salonu? Faktycznie zatrudniacie osoby bez doświadczenia? Wtedy można liczyć na jakieś szkolenia?

@Helena

Szanowna Pani, Zapotrzebowanie na nowych pracowników jest zależne od lokalizacji danego salonu, ponieważ nasze punkty sprzedaży zlokalizowane są na terenie całego kraju. Jesteśmy pracodawcą, który stawia przede wszystkim na rozwój swoich pracowników. Oferujemy profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz produktowo-ofertowe. Chcemy zapewnić, że dajemy równe szanse rozwojowe wszystkim pracownikom, zarówno tym nowozatrudnionym, jak i pracującym z nami od wielu lat, dlatego zachęcamy do aplikowania również osoby bez doświadczenia: https://pluspti.pl/szukaj-pracy/ W przypadku kolejnych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

Edyta
@Łysy

Do momentu póki nie podasz konkretów twoja opinia nic ciekawego nie wnosi do wątku. Ja się chętnie dowiem, dlaczego nie polecasz współpracy? Co konkretnie uważasz za minusy? Bo fakt, że szukają pracowników to akurat dla mnie na plus bp szukam pracy. Co jeszcze tu jest na plus a co na minus?

XD
@Łysy

Nie polecam pracy ani w PTI ani w blizniaczym TELL Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie tylko może istnieć

@XD

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Jeżeli ma Pan/i jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie współpracy z naszą firmą, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Niestety Pana/Pani opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Jeśli chciałby/chciałaby Pan/i opisać sprawę i zgłosić jakieś uwagi, to można to zrobić pod adresem e-mail hr@oex.pl Pozdrawiamy, Dział HR

Joanna
@XD

No ale co ci właściwie nie pasuje? Fajnie byłoby przeczytać na forum jednak, jeśli coś jest nie tak, jeśli to nie jakaś wielka tajemnica. Atmosfera okej czy coś nie gra?

@Joanna

Szanowni Państwo, Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z firmą PTI i macie w związku z tym jakieś zapytania dotyczące zatrudnienia, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Pozdrawiamy, Dział HR

Zszokowany Nowy wpis
@Dział HR OEX

Przepraszam, gdzie sie rozwija? Takiej rotacji pracownikow w zadnej firmie nie widzialem jak tutaj. Dziwie sie, ze kadry nadazaja z dokumentami.

Lolka Nowy wpis
@Zszokowany

Mirka Nowy wpis

Premia roczna przeważnie kojarzona jest z jakimiś większymi kwotami, jak jest w przypadku stanowiska Specjalistki ds. analiz i rozliczeń, gdzie taka premia została przedstawiona w oferowanych? Czytałam, że firma zachęca do kontaktu pod odpowiedni numer z takimi pytaniami ale chciałabym zasięgnąć opinii typowo pracowniczej.

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Pracownikom oferujemy szereg korzyści, w tym atrakcyjne systemy motywacyjne oraz możliwość udziału w konkursach sprzedażowych. Wyniki przekładają się na nagrody finansowe, czyli dodatkowe wynagrodzenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną kariery, gdzie zamieszczone są wszystkie informacje na temat ofert pracy: https://pluspti.pl/szukaj-pracy/ Po więcej szczegółów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

@Dział HR OEX

A ile te nagrody maksymalnie mogą wynosić i jak często są organizowane takie konkursy? Czy te systemy motywacji pracowników mają Oni zapisani w umowie czy wisi gdzieś regulamin? Wszyscy pracownicy generalnie mogą wziąć udział w konkursach, czy są to wybrane stanowiska?

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Jeśli jesteś zainteresowany/a szczegółami dotyczącymi wynagrodzenia, konkursów sprzedażowych i systemów motywacyjnych, to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości poza anonimowym forum internetowym. Pozdrawiamy, Dział HR

@Dział HR OEX

Nawet jak ktoś nie złoży cv to może dostać odpowiedzi na te pytania telefonicznie? Czy jak ktoś wysyła aplikację to kontaktujecie się z wybranymi kandydatami czy może staracie się zapraszać na rozmowę każdego?

Dział HR OEX Nowy wpis
@Marta

Jaki jest okres rozliczeniowy w PTI SP. Z O.O.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Szanowni Państwo, Jeśli jest Pan/Pani pracownikiem firmy PTI, to prośba o bezpośredni kontakt ze swoim przełożonym w celu uzyskania informacji na temat okresu rozliczeniowego oraz terminu wypłaty Pana/ Pani wynagrodzenia. Pozdrawiamy, Dział HR

@@Pytanie

Ale można jakoś ten termin ustalić indywidualnie czy trzeba się dopasować do ogółu? Bo ja bym chciał wiedzieć kiedy konkretnie są pensje. Mam kredyt i muszę do określonego dnia płacić zobowiązania, a to pomogłoby mi w podjęciu decyzji o aplikowaniu.

Dział HR OEX

Szanowni Państwo, Firma PTI wypłaca wynagrodzenie zgodnie z kodeksem pracy w stałym i ustalonym z góry terminie. W przypadku kolejnych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Chętnie udzielimy wszelkich informacji poza anonimowym forum internetowym. Pozdrawiamy, Dział HR

Firma PTI SP. Z O.O. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PTI SP. Z O.O.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nie licz na dopłatę xDD A za odbiór nagrodzić to trzeba brać się bardzo szybko, zanim nie zarzuca Ci że wciskasz kit. Pti-nie ma kasy

@Anonim

To w jakim czasie trzeba wybrać wolne, jest na to jakiś tydzień lub dwa? A czemu ktoś miałby wciskać kit? Często pracownicy nie mówią o tym prawdy? Można ciągiem wziąć kilka dni wolnych za dodatkowe godziny?

Dział HR OEX

Szanowni Państwo, Zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji (22 377 10 45 lub hr@oex.pl) – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie zasad współpracy, godzin pracy. Pozdrawiamy, Dział HR

Hej, jaka jest rotacja na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży? Widzę na portalu, że szukają teraz na kilka lokalizacji i się zastanawiam czy praca jest stabilna. Zdarzają się zwolnienia często czy niekoniecznie? Chętnie się też dowiem czy auto służbowe jest przypisane do pracownika i może on z niego korzystać prywatnie. Coś piszą o narzędziach pracy w ofercie, ale nie jest to jasne dla mnie ;)

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Chcielibyśmy poinformować, że jako firma stale się rozwijamy i poszerzamy swoją sieć sprzedaży. W związku z tym, aktywnie poszukujemy nowych pracowników do zespołów sprzedażowych, działających w różnych lokalizacjach na terenie całego kraju. Oferujemy szereg korzyści, w tym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zapewniamy również niezbędne narzędzia do pracy w salonie telekomunikacyjnym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną kariery, gdzie zamieszczone są wszystkie informacje na temat ofert pracy: https://pluspti.pl/szukaj-pracy/ W przypadku kolejnych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

asdf
@Dział HR OEX

Czy jak pracownicy są potrzebni na terenie całego kraju, to znaczy, że jest opcja pracy zdalnej? Nie trzeba jeździć do biura i na odległość można pracować? A i jak praca jest w różnych miejscach, to kasa też jest różna, i np. W Wa-wie inaczej się płaci niż np. w miejscowości na Podkarpaciu??

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. W firmie PTI oferowane jest wynagrodzenie podstawowe + prowizja, która uzależniona jest od miesięcznych wyników indywidualnych, jak i całego zespołu. Pragniemy dodać, że PTI oferuje możliwość realnego awansu wewnętrznego, a także udział w konkursach sprzedażowych, co może dodatkowo wpłynąć na Pani gratyfikację. Po więcej szczegółów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Pozdrawiamy, Dział HR

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PTI SP. Z O.O.?

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Podczas telefonicznej rozmowy rekrutacyjnej zapytamy o Twoją dyspozycyjność, oczekiwania i plany zawodowe, porozmawiamy także chwilę o Twoim doświadczeniu zawodowym. Następnie przedstawimy Ci naszą firmę oraz udzielimy bardziej szczegółowych informacji o ofercie pracy, na którą aplikowałaś/eś. W przypadku kolejnych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

Karolcia
@Lilunia

Ale podstawa jakaś w ogóle jest tak? Ile wynosi, możesz zdradzić? Jakie rekordy sprzedażowe trzeba pobić, żeby otrzymać nagrody, o których piszesz? Cały zespół korzysta z tych nagród czy tylko najlepsze jednostki?

Liliunia
@Karolcia

Oczywiście, ze jest podstawa, rożna ale zazwyczaj najniższa krajowa, nagrody są oparte o rywalizację z duża grupa punktów o podobnym potencjale, zazwyczaj nagroda wycieczki jest jedna na sklep, p ile sklep będzie w grupie najlepszych, pozostali pracownicy otrzymują dodatkowe bonusy finansowe o niższej wartości niż wycieczka. Nie wiem czy mogę tu pisać o szczegółach. Co do zasady, sprytni i zaangażowani zawsze zarobią

@Lilunia

Szanowni Państwo, Dziękujemy za poświęcenie czasu oraz za pozytywny komentarz. Każda opinia jest dla nas cenna, dlatego doceniamy Państwa miły komentarz i cieszymy się, że jesteście zadowoleni z pracy w firmie PTI. Pozdrawiamy, Dział HR

Łucja
@Liliunia

Ta najniższa to jest na start? Jak ktoś pracuje tu np. 3 lata, to ma cały czas najniższą, czy potem to rośnie?

@Łucja

na strat, jednak chyba zdecydowana większość pracuje na najniższej, nawet jeśłi ktoś ma wiecej to niewiele, tu nie chodzi o podstawe, ważne by robić swoje plany a kasa jest git. zawsze umowa o prace bez ściemy. mój cały zespoł ma na czas nieokreślony i mimo najniższej podstawy nikt nie narzeka na zarobki. Nawet na urlopie wypłacają średnia premie z ostanich miesięcy mimo brak wyniku w tym miesiącu. Tak aby mieć stabilizację. Tą pracę trzeba lubieć bo trzeba się nabiegać ale kasa się zgadza.

@Lilunia

Czyli na podwyżki nie ma co liczyć? Wynagrodzenie cały czas jest zależne od wypracowanych zysków?

Dział HR OEX

Szanowna/y Pani/Panie, W firmie PTI wynagrodzenie składa się z podstawy + prowizji, która uzależniona jest od co miesięcznych wyników indywidualnych każdego pracownika, ale także całego zespołu. Pragniemy wspomnieć, że PTI oferuje możliwość realnego awansu wewnętrznego, a także udział w konkursach sprzedażowych, co może wpłynąć na Pani/Pana gratyfikację. W przypadku szczegółowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami działu Rekrutacji hr@oex.pl lub tel. 22 377 10 45. Pozdrawiamy, Dział HR

Kaja
@Dział HR OEX

No ale aby awansować w firmie, to trzeba zrobić jakieś kursy? Jakieś dodatkowe szkolenia? Czy wystarczy staż pracy w firmie i zdobyte doświadczenie w pracy?

@Kaja

Firma PARIDUA, zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną, proszą o przyjazd do salonu celem zobaczenia "od środka" jak wygląda praca, dogadują się z Tobą na temat współpracy i mówią, że wyślą skierowanie na badania. Tak czekam, czekam i się nie doczekałem, ponieważ dopiero od Pani z Biura Zarządu się dowiedziałem, że sprawa jest nieaktualna. Bogu dzięki, że nie podjąłem pracy w tej firmie krzak, ponieważ mam obawy o to co by się mogło dziać już w trakcie współpracy z nimi. (usunięte przez administratora) tona mułu, totalna porażka.

Miałam identyczną sytuację
@Michał

Też mieli dzwonić z gotowym skierowaniem na badania lekarskie, a nie zadzwonili wcale

@Miałam identyczną sytuację

Dzień dobry, Zawsze staramy się traktować kandydata z należytym szacunkiem i dotrzymywać terminu kontaktu. Uprzejmie prosimy o wiadomość mailową na adres hr@oex.pl, abyśmy mogli zweryfikować sprawę i przekazać informację odpowiednim osobom. Pozdrawiamy, Dział HR

Gabriela
@Miałam identyczną sytuację

A możesz napisać coś o rekrutacji? Ile było etapów? O co pytali? Jaka atmosfera? Widziałam ogłoszenia i chyba zaaplikuje. Udało się coś wyjaśnić z tym skierowaniem?

Jak dużo osób pracuje w PTI SP. Z O.O.?

Dział HR OEX

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na powyższe pytanie, możemy śmiało powiedzieć, że firma PTI jest dużym przedsiębiorstwem, liczącym na dzień dzisiejszy około 300 pracowników. Chcemy zaznaczyć, że naszą sieć tworzy 69 autoryzowanych punktów sprzedaży Plusa i Polsat BOX na terenie całej Polski oraz 20 Autoryzowanych Doradców Biznesowych. W przypadku kolejnych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

@Dział HR OEX

Wow, 300 to całkiem sporo. A czy firma organizuje jakieś spotkania, imprezy firmowe dla pracowników i aby wszystkich na raz zebrać w jednym miejscu? By ludzie poznali się nawzajem i budowali relacje?

@Urszula

Szanowna Pani, W odpowiedzi na Pani pytanie możemy potwierdzić, że firma PTI organizuje imprezy integracyjne dla swoich pracowników, aby mieli oni możliwość poznania się i budowania relacji, co przekłada się później na pracę w przyjaznym i pomocnym zespole. Na czas pandemii organizacja takich spotkań została wstrzymana z wiadomych powodów. W przypadku kolejnych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w PTI SP. Z O.O.?

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Naszym pracownikom oferujemy szereg korzyści, w tym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną kariery, gdzie zamieszczone są wszystkie informacje na temat ofert pracy: https://pluspti.pl/szukaj-pracy/ W przypadku kolejnych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45 lub pod adresem hr@oex.pl. Pozdrawiamy, Dział HR

Czy istnieje możliwość rozwoju w PTI SP. Z O.O.?

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Pragniemy potwierdzić, że w PTI istnieje możliwość rozwoju. Jako pracodawca oferujemy swoim pracownikom profesjonalne szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji, a także zapewniamy możliwość awansu w strukturach firmy. W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu HR 22 377 10 45. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

n

firma która ma niekompetentnych pracowników dowiedziałem się tego na własnym przykładzie nie podają rzetelnych informacji a gdy dzwonisz do plusa z pretensjami to mówią że to wina pracownika tej firmy a oni za to nie biorą odpowiedzialności

@n

Witam serdecznie, dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że obsługa przez jednego z naszych pracowników nie spełniła Pana/i oczekiwań. Pragniemy potwierdzić, że firma PTI dokłada wszelkich starań, aby zapewnić sprawną i rzetelną obsługę wszystkim klientom. Jako pracodawca stawia przede wszystkim na rozwój pracowników oraz firmy, dlatego oferuje swoim pracownikom szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji. Dlatego odpowiednio przeszkoleni pracownicy doskonale odczytują potrzeby klientów oraz zawsze proponują optymalne rozwiązania na bardzo korzystnych warunkach. W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu HR 22 377 10 45. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

@n

w czym przejawia się ta ich niekompetencja? o co chodzi z tymi nierzetelnymi informacjami?

Xd
@Dział HR OEX

Stawiacie na rozwój? Hahah nowych pracowników rzucacie za biurko na głęboka wodę, albo szkolenie przez zdemobilizowanych płaceniem ciągłych not obciezeniowych pracowników, którzy są tylko źli, ze maja dodatkowy obowiązek. Szkolenie z plusa tez nie powala poziomem. Błagam nie bądźcie śmieszni Nic dziwnego, Ze pracownicy gadają głupoty skoro nie miał kto ich nauczyć. Chcecie tylko aby szybko prowizje od sprzedaży Wam wpadały, a potem jakoś będzie

Emilia
@Xd

Czyli starsi pracownicy nie są zbytnio skłonni do pomocy? No ale z tego co piszesz, raczej nie ma ich za co winić?

@Xd

Szanowni Państwo, Chcemy zapewnić, że zawsze oferujemy dla każdego nowozatrudnionego pracownika profesjonalne szkolenia, które wprowadzają do pracy na konkretnym stanowisku. Jesteśmy firmą, która stawia na wysoką jakość obsługi klientów, dlatego oferujemy naszym pracownikom również szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych już kwalifikacji zawodowych. Jeśli mają Państwo obiekcje co do obsługi przez naszych konsultantów, zachęcamy do kontaktu z nami: hr@oex.pl – postaramy się zweryfikować temat. Pozdrawiamy, Dział HR

@Dział HR OEX

A jak to wygląda z tymi szkoleniami... proponujecie wybranym przez Was pracownikom te szkolenia, które mogą podnieść kwalifikację, czy każdy ma taką możliwość :-) ?

@Dominika

Szanowna Pani, Oferujemy każdemu pracownikowi specjalistyczne szkolenia wdrożeniowe oraz produktowo-ofertowe, które podnoszą indywidualne kwalifikacje zawodowe naszych specjalistów, a także całego zespołu sprzedażowego. Dajemy równe szanse rozwojowe wszystkim pracownikom. Pozdrawiamy, Dział HR

Nie polecam, beznadziejny system szkoleń, praca po 11h za najniższa krajowa, premia albo będzie albo nie, a jak będzie to wcale nie powiedziane, ze dostaniesz bo zawsze znajdzie się coś za co będą mogli Cię obciążyć bo odpowiedzialny jesteś za wszystko. Szkoda czasu i życia, lepiej już isc do sklepu na kasę, lepiej zarobisz i nie bedziesz ciagle żyć w stresie

Dominika

O co chodzi z tym beznadziejnym systemem szkoleń?

Jaki jest styl zarządzania w PTI SP. Z O.O.?

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Styl zarządzania w PTI oparty jest na współpracy, pasji i zaangażowaniu. Jako pracodawca stawiamy przede wszystkim na rozwój pracowników oraz firmy. W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

@Dział HR OEX

Fajnie że ważna jest współpraca, ale czy w firmie jest struktura pracownicza pionowa lubpozioma tak aby ta współpraca była najbardziej efektywna dla tej firmy?

@Urszula

Szanowny Kandydacie, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Chcielibyśmy zapewnić, że efektywność współpracy w firmie PTI zależy od jej dobrze określonej struktury organizacyjnej, ustalonej na podstawie wewnętrznych procedur. Powyższe działania w zespole mają zapewnić efektywną współpracę oraz dobrą komunikację między pracownikami, a kadrą zarządzającą. W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu HR 22 377 10 45. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

Co wchodzi w socjal PTI SP. Z O.O.?

Robert

Nic ???? multisport i tyle. Wczasy pod gruszą czy dofinansowania świąteczne z jakimiś chorymi limitami zarobkowymi, więc można o nich zapomnieć. Zapomniałbym o wodzie do picia w lato z limitem 10zł brutto na miesiąc na jednego pracownika ????

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych. W ich skład wchodzi karta sportowa MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, program emerytalny PPK oraz dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”. W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

Czy rozmowa kwalifikacyjna do PTI SP. Z O.O. odbywa się w siedzibie firmy?

Dział HR OEX

Szanowny Kandydacie, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Wstępna rozmowa kwalifikacyjna odbywa się telefonicznie. Po zakończeniu I etapu rekrutacji kandydaci, którzy najlepiej wypadli podczas wstępnych wywiadów telefonicznych, zostają zaproszeni na spotkanie rekrutacyjne, które odbywa się stacjonarnie w salonach Plus lub online. W przypadku kolejnych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z pracownikami działu rekrutacji 22 377 10 45. Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PTI SP. Z O.O.?

Robert

Tak, do honolulu jedynie. Tylko patrzą co zrobić i jak zawyżyć plan punktu, żeby czasami komuś nie udało się wypracować premii, a ktoś by chciał wyjazdy firmowe. Możesz jedynie usłyszeć od RKSa ile firma musi kasy wypłacić, żeby utrzymać pracownika.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PTI SP. Z O.O.?

Dział HR OEX

Witam serdecznie Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie monitorujemy stan zadowolenia pracownika, wprowadziliśmy narzędzia usprawniające komunikację. Wszystkie sprawy i wątpliwości można zgłaszać do natychmiastowego wyjaśnienia i rozwiązania wewnętrznie w firmie, w tym do Działu HR (pod adresem e-mail hr@oex.pl, tel 22 3771045). Komfort pracy i pozytywna atmosfera są dla nas niezwykle istotne. Zapraszamy jednocześnie do śledzenia naszych ofert pracy w zakładce kariera na stronie https://pluspti.pl/

Zostaw merytoryczną opinię o PTI SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w PTI SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PTI SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTI SP. Z O.O.?

PTI SP. Z O.O.