PTI SP. Z O.O.

Poznań

PTI SP. Z O.O.
3 9

Opinie o PTI SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w PTI SP. Z O.O.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Szikak

Podstawa najniższa krajowa, plany indywidualne wygórowane- jak je zrobisz a nie zrobisz planu na akcesoria to nic nie dostaniesz, zawsze wymyślony powód by kasy nie dostać, KRSi odcięci od rzeczywistości - chyba żaden nigdy nie pracował na POS. Raz się udało tylko zdobyć premie. W firmie bałagan nikt nic nbie kontroluje począwszy od księgowych. Nie polecam.

Janusz sprzedaży

firma oex to cwany lis. prowadzi sprzedaż dla plus-pti , Orange-tell i tmobile-europhone. wszystkie trzy firmy zarejstrowane w poznaniu ul. forteczna 19a. pracodawca nie godny polecenia.

IKH

Zobaczcie opinie o TELL SA POZNAN. Firma z grupy OEX tylko zamiast dla plusa to dla orange spisuja umowy. Tam więcej dowiecie się na temat zarządzania zasobami ludzkimi. Powodzenia

Qwerty

firma która w dzisiejszych czasach proponuję 1460 zl netto. Żenada.

Ewa
@Qwerty 02.02.2017 17:42

Czesc, Pracowałam w firmie i ok.1460zl netto ALE dodaj ze to podstawa+ Prowizja od sprzedaży. Jezeli nie dodajesz sobie prowizyjnej części to przypuszczam ze nie byles sprzedawca i bazujesz na podstawie. Praca ciezka, jak to z klientami.

posk

gfds, tak naprawdę to warto składać CV a nuż cię wybiorą i zaproponują dobre pieniądze. W marcu teraz potrzebowali samych specjalistów. Na pewno mniej niż 3,5 tyś się nie dostanie :)

Biedna
@posk 04.04.2016 21:04

Błagam.... jak uda Ci się wyrobić plan to mooooze dostaniesz Ok 1900-22000 maksymalnie

pierwszy

Chyba na zlecenia jest wyżej zamieszczona recenzja. Pracodawca to typowy "chłopiec do bicia" Polkomtela: obcinanie premii z byle powodu, wymyślanie niemożłiwych do relaizacji planów sprzedażoowych i ogólne [usunięte przez moderatora] " ze wogóle cię coś dostaje. Nie polecam. W firmie ogólny bałagan. Nie polecam

Zostaw opinię o PTI SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTI SP. Z O.O.