Apis Place Zabaw

Wrocław

Opinie o Apis Place Zabaw

były pracownik

Więcej zarobię zbierając puszki. Atmosfera w pracy tragedia, brak jakichkolwiek warunków pracy i do tego (usunięte przez administratora). 600zł na rękę za 260h pracy

tfrdnfbfes
@były pracownik 21.02.2014 09:59

Piszę o Apis Jarosław dla potomnych jeśli ktoś by się zastanawiał nad współpracą z nimi. Odradzam i to jak najbardziej bo jeśli kończy ci się kasa i szukasz na szybko pracy to będziesz pracował ale kasy nie zobaczysz za szybko,tam nie ma 10-tego wypłaty tylko zaliczki przy samym końcu miesiąca a reszta to nie wiadomo kiedy. Kto ma chody to ma pewnie i pieniądz ale to wszystko jest na wariackich kwitach to co na umowie to na umowie a to co w rzeczywistości to zupełnie co innego. Ani jedno słowo nie jest prawdziwe z tego co obiecują,ludzie nie potrafią się zorganizować aby to zakończyć tylko tak żyją w tym CHAOSIE. Odradzam bo tylko sobie nerwy zszarpiecie.

alex

parodia

Zostaw opinię o Apis Place Zabaw - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apis Place Zabaw