Opinie o FairWind Sp. z o.o.

Tomek

Hej, jest tu ktoś kto był spotkaniu w Krakowie 31.sierpnia? Ktoś już pojechał na projekt albo ma termin?

Bartek2

Czy to prawda, że stawka dla techników zaczyna się obecnie od 10 euro za godzinę?

km
@Bartek2 25.10.2017 16:00

od 8

@km 30.10.2017 19:20
od 8

Witam, dziękujemy za zainteresowanie ofertą. W celu uzyskania aktuanych stawek proszę skontaktować się z działem HR mailowo pod: jobs@fairwind.com, wynarodzenie ustalane jest na podstawie doświadczenia i posiadanych kompetencji.

Bartek

Dzień dobry! Czy to prawda, że aktualne stawki dla techników zaczynają się od 10 euro/godz.? Dziękuję

@Bartek 25.10.2017 13:39

Witam, dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Proszę skontaktować się z działem HR mailowo pod: jobs@fairwind.com, gdzie można uzyskać odpowiedź na powyższe pytanie.

Pewien taki
@Nowy 25.10.2017 20:45
Witam, Proszę wytłumaczcie mi o co chodzi z płaceniem podatków gdy mam umowę o pracę podpisaną z oddziałem w Danii a praca na t...

Nie, Ty sam płacisz w zależności od tego jaką formę wybierzesz. Czy rycxatl czy liniowy

ex-pracownik

Jeśli chcecie wiedzieć na czym stoicie pokażcie kontrakt który musicie podpisać radcy prawnemu albo adwokatowi oni wam powiedzą opinie fachową ;)

obecny pracownik ?
@ex-pracownik 05.09.2017 08:35

I co Tobie powiedzieli?

Newtech

Witam wszystkich wiem ze to nie miejsce na takie pytania ale nie moge nic znaleźć na ten tamat. Czy mógł by mi ktoś powiedziec bodz moze zna jakies forum z takim tematem: jak wyglada zycie po pracy czyli czas wolny, co ze sobą zabrać, warunki mieszkaniowe. Wszystko od strony typowo zyciowej a nie pracy z gory dziękuję.

Aneta

@nowy i zdecydowałeś się wziąć udział w tej rekrutacji? Poszedłeś na rozmowę? Jak przebiegała? Napisz coś więcej - dla wielu osób to bardzo ważne, aby wiedzieć, czego się można spodziewać.

Swieżak

Czy ktoś, aktualnie pracujących orientuje się jak w tej chwili wygląda sytuacja na projekcie Brilon w Niemczech? Głównie chodzi mi o ilość godzin. Czy jest jak na Vestasie powyżej 200 czy jak na Enerconie w Holandii 120?

Nukie

Mam aktualne gwo jak złożyć cv i ile trzeba czekać na odpowiedź Dziękuję za odpowiedź

@Nukie 13.09.2017 22:34

Witam, Dziękuję za zainteresowanie. Proszę wysłać CV na jobs@fairwind.com. Z względu na ilość aplikacji, które otrzymujemy, nie możemy zagwarantować jak długo Pan będzie czekał. Jeśli Pana aplikacje jest dopasowana do naszych potrzeb, to na pewno ktoś się z Panem skontaktuję. Zapraszamy na rekrutacje.

nowy

Dostalem propozycje pracy na serwisie. Zarobki -kapcie mi spadly. Szukam informacji jak to wszystko wyglada bo jutro mam isc na rozmowe . Z tego co widze na forum to robota raz jest raz jej nie ma . I to jest fakt poniewaz widze jak czesto chlopcy z tej branzy pracuja . Najwazniejsze moim zdaniem sa male szczeguliki . Szef faktycznie zarabia - widac po samochodach , ale momentami mam wrazenie ze nimi handluje zeby dorobic . Z wygladu wszystko jest super . Znam osobiscie kilku ludzi ktorzy pracuja w tej firmie kilka lat . Nie chca mowic o zarobkach ogolnie na pytanie ile wyciagaja odpowiadaja ze jest super , ze projekty to tu to tam i kasa OK , ale niestety po nich tego nie widac . Zdazylo mi sie zarabiac dosc duzo . Pracowalem w szwecji i wiem jak wyglada zycie gdy zarabia sie dyche miesiecznie. Nie boje sie pracy ale wydaje mi sie ze jesli mam sie ciagac po jakis wiatrakach na WLASNEJ DZIALANOSCI to chyba znowu pojade na te szwedzkie drewutnie . I wlasnie "wlasna dzialalnosc" JAK ZACHORUJESZ TO LEZYSZ I KWICZYSZ . Rozbraja mnie na tym forum pytania od fachofcow ktorzy potrafia serwisowac wiatraczki a nie wiedza jak sie prowadzi dzialalnosc. Mimo tego i tak pojde na rozmowe , bo temat ciekawy i moze jednak sie myle.

Aneta

Rzeczywiście @świeży, w niektórych ofertach pracy FairWind Sp. z o.o. nie wymaga wykształcenia, ani doświadczenia. Ale liczy się za to znajomość angielskiego, a tutaj już raczej nie wszyscy mogą się taka kwalifikacją wykazać.

Aneta

Jak aktualnie wygląda możliwość zatrudnienia w firmie? Trwa szereg rekrutacji - głownie na stanowiska techniczne - czy w ich przypadku są testowane umiejętności pracowników?

Swiezy
@Aneta 30.08.2017 07:04

Z tego co widze jedynym kryterium przy naborze jest posiadanie wszystkich konczyn. Biora jak leci , kwestia czasu az dojdzie do wypadku na projekcie...

wicherek

Witam. Czy ktoś z pracowników jest w stanie udzielić mi informacji w temacie opłat związanych z prowadzeniem własnej działalności i jak to wygląda w stosunku do zarobku? Załóżmy że zaczynam przy stawce 8E/h jako technik turbin. W miesiącu przepracuję 160h x 8E i przemnożę to przez 4,20zł za euro = 5376zł na rękę. 1) Dla zakładających swoją 1 działalność za zus zapłacę ok. 500zł zgadza się?? 2) Ubezpieczenie OC jakie, firmy czy prywatne nnw i ile za nie miesięcznie?? 3) Prowadzenie księgowości firmy przez załóżmy księgową ok. 200zł miesięcznie. 4) Podatek przy zarobku tych 5376zł ile?? 5) Jeszcze jakieś opłaty?? Dzięki z góry za odpowiedź!

Technik FW
@wicherek 28.08.2017 21:35

1) zgadza się. 2) Ubezpieczenie OC z PZU zaakceptowane przez FW 790ZŁ. NNW to już Twoja sprawa. 3) Ja płacę 60zł (jestem na ryczałcie), ale kiedyś płaciłem jeszcze mniej. 4) Więkoszość z nas jest na ryczałcie z braku kosztów działalności 8,5% lub 5,5% i tyle płacisz wtedy podatku. Oczywiście jeśli chcesz prowadzić inny biznes to możesz obrać inną formę opodatkowania. 5) Nie przypominam sobie teraz.

krzysiek459

@krzysiek459 21.08.2017 21:12
Bez sensu jest portal o pracodawcach, skoro usuwane są opinie niepochlebne. Trochę to żałosne i przypomina mi tv publiczną....

Według polityki firmy oraz forum GoWork, nie usuwamy negatywnych komentarzy, z wyjątkiem tych, które zawierają nieprawdziwe informacje. Warunki GoWork pozwalają na usunięcie komentarzy tylko w takich przypadkach. Niestety, pojawiają się komentarze z błędną lub kompletnie nieprawdziwa informacją, odnośnie kontraktów, stawek wynagrodzenia, projektów, kosztów, podatków. Rozpowszechnianie tego typu kłamstw są nie tylko niekorzystne dla Firmy, potencjalnych kandydatów, ale też mogą być nie zgodne z prawem.

Aneta

@kaligula, nie w każdej firmie zagwarantowane są zakwaterowanie i wyżywienie, w większości agencji, są to palące problemy większości zatrudnionych. Na jakim stanowisku pracowałeś w FairWind i kiedy byłeś wysyłany za granicę? Teraz aktualne oferty pracy są głównie na Szczecin, innych brak, więc czy na pewno piszesz o właściwej firmie?

A w jakiej jeszcze firmie pracowałeś,mówisz że fairwind jest najlepszym miejscem do pracy.

barter
@232348 08.08.2017 05:03

Wiesz co to ironia?

Jacek

Doświadczony technik jest tutaj,,traktowany" na równi z człowiekiem bez doświadczenia.Słabe podejście do człowieka.

Alex

Witam. Rekrutacja w Gdańsku 07.07 pod jakim adresem? Czy rekrutacja jest w języku polskim czy angielskim? Co trzeba ze sobą zabrać?

coyote
@FairWind Sp. z o.o. 04.07.2017 10:01
Witam, Dziękuję za zainteresowanie. Proszę wysłać email na jobs@fairwind.com lub zadzwonić na 91 462 62 02, aby dowiedzieć...

Witam Chcialem sie spytać czy prawo jazdy to wymóg konieczny by podjąć z Państwem współprace?

@coyote 12.07.2017 21:30

Witam, Dziękuję za zainteresowanie. Tak, prawo jazdy kat B jest konieczne do współpracy.

pracodawca

Witam, Jak najbardziej zapraszamy do rekrutacji. Proszę wysłać CV do jobs@fairwind.com. Dziękuję.

pracodawca

Witam, Jeśli możliwe, proszę wysłać CV po angielsku. Dziękuję.

Xxx

@Xxx 05.06.2017 19:56
Czy mając kursy GWO są jakieś większe szanse na przyjęcie do FairWind ?!

Dziękuję za pytanie. Posiadanie GWO jest mile widziane, na pewno przyspieszy proces rekrutacji. Chociaż, jeśli ktoś nie ma, to nie jest minusem, bo możemy pomóc z dostarczeniem GWO.

@Xxx 05.06.2017 19:56
Czy mając kursy GWO są jakieś większe szanse na przyjęcie do FairWind ?!

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie. Posiadanie GWO może przyspiesyć proces rekrutacji. Proszę wysłać CV na jobs@fairwind.com

Krzysiek

A jakie CV wysłać do firmy, polskie czy angielskie?

@Krzysiek 02.06.2017 15:33
A jakie CV wysłać do firmy, polskie czy angielskie?

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie. Jeśli możliwe, proszę wysłać CV po angielsku.

Jacqwall

Jakie wykształcenie i kursy są mile widziane w FW?

@TOMASZ POMORSKIE 05.06.2017 07:35
Witam na jaki adres e-mail wysłać CV

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie. Proszę wysłać CV na jobs@fairwind.com

zorro
@FairWind Sp. z o.o. 01.06.2017 11:21
Witam, Najbardziej się przyda doświadczenie lub wykształcenie z branżach budowlanych, np elektryk, mechanika, itp. Jeśli Pan...

Witam jestem początkującym pracownikiem posiadam kurs Gwo oraz certyfikat Enerkonu ile firna płaci na początek?

Chętny

Szykują się jakieś interview ? ktoś był nie dawno ?

Korek

kos
@Korek 13.05.2017 14:18
Czy ktoś się orientuje czy dalej przyjmują? I czy ludzie, którzy niby siedzieli za biurkiem mają jakieś szanse?...

Nie wiesz w co się pakujesz. Już praca marynarza jest lepsza niż to.

Korek
@kos 13.05.2017 23:24
Nie wiesz w co się pakujesz. Już praca marynarza jest lepsza niż to.

Wiem ale wpierw trzeba dostać taką szansę. Pracuję jako handlowiec ale robię wszystko od ofert po załadunek trików i montaże hal.

Papa

Ktoś wie czy niebawem będzie jakiś selection day ? Bo wysłałem Cv ale nie wiem czy czekać :) Zresztą pewnie wpierw wezmą ludzi, którzy nie siedzieli za biurkiem.

tomasz pomorskie

Witam jak nie znam j.ang, a chciałbym pracować jestem monterem zurawi wiezowych i kratowych o 11 lat i bywałem przy moztazu turbin wiatrowych

tomasz pomorskie
@Szkot 12.05.2017 17:00
Tomek próbuj ja byłem na selection day i było kilku co nawet nie potrafili się przedstawić po angielsku a zostali przyjęci, gdz...

@tomasz pomorskie 01.06.2017 09:57
papiery zrobiłem w udt i lata doświadczenia i certyfikaty producentów żurawi do kogo mam wysłać papiery cv...

Witam, Dziękuję za zainteresowanie. Proszę wysłać CV na Jobs@fairwind.com

kos

Tego ci nie powiedzą. Musisz sam wejść w te chaszcze. Generalnie, jeśli jesteś młody, krzepki, masz silne stawy, nie masz jeszcze założonej rodziny i nie przeszkadza ci że nie będziesz wiedział kiedy i jak długo będziesz w domu to próbuj. Generalnie praca jak na budowie- z tym że nieprzewidywalna, często daleko i długo od domu, żadne luksusy, żadne kokosy jeśli chodzi o wynagrodzenie. Możesz wylądować gdzieś na zadupiu w Brazylii czy Peru i stawiać wiatrak w interiorze. Sam sobie dopowiedz w jakich warunkach będziesz tam przebywał miesiąc-dwa a może trzy. Konieczność założenia własnej działalności i ubezpieczenia się, odpracowania firmowych kursów. Praca jak na kontrakcie- firma jest minimalnie eksponowana na twoją osobę, nie jesteś jej pracownikiem tylko podwykonawcą. W każdej chwili może zakończyć z tobą współpracę. Szczerze? Są lepsze oferty na rynku pracy.

taki jeden

Pousuwaliście niekorzystne dla was wpisy.

xxx

Witam. Pytanko do znających realia pracy w FairWind. 1. Co z przestojami na ten rok? Czy FairWind ma dużo projektów? 2. Czy pracownicy z wyższą stawką częściej siedzą w domu niż świeżaki? Jak to wygląda? Pytam bo mam propozycje z firmy dla doświadczonego technika (z wyższą stawką) i słabo byłoby podpisać umowę i siedzieć w domu.

Pat

Witam. Lepiej zawieźć Cv czy przesłać emailem ? Jak mówiła Pani zajmująca się kadrami. Jeśli ktoś posiada to bym poprosił adres bo gdzieś zgubiłem kartkę

@Pat 05.05.2017 22:06

Witam. Najlepiej wysłać emailem na jobs@fairwind.com. Dziękuję i pozdrawiam.

V max

Ktoś się zdecydował na współpracę po ostatnim spotkaniu?

kandydat

Ktos tutaj sie juz pytał ale nie było odpowiedzi ,wiec ja powtorze pytanie .w jakim stopniu jest koniecznosc znajomosci jezyka angielskiego ,czy to jest praca w polskiej grupie ,gdzie nie jest taka koniecznosc ,czy na poczatek podstwy angielskiego wystarcza ,praktycznie tylko to powstrzymuje mnie przed sprobowaniem swoich sił w zasadzie nowej dziedzinie , dzialalnosci ,jeszcze jedno ,jaka jest atmosfera w takim zespole wspołpracownikow ,bo to bardzo wazne .Z gory dziekuje za odpowiedz .

Mat
@kandydat 26.04.2017 22:35

próba nie strzelba. Idź zrób rozpoznanie bojem ;) najwyżej dowiesz się ile jeszcze musisz nadrobić

Daniel

Mogę zabrać jutro kogoś z okolic Gdyni. Jutro jest spotkanie w Białymstoku. dano.gopro@gmail.com

Miedviediev

Czy ktoś ma informacje na temat rekrutacji w Białymstoku, bo dostałem tel z Fairwind że ma się odbyć 26 kwietnia ale nie przesłali mi adresu. Na facebooku znalazłem, że rekrutacja jest jeszcze dzień wcześniej w Olsztynie, co by mi bardziej pasowało bo jestem z Gdańska ale takiej informacji przez tel nie otrzymałem.

@Miedviediev 22.04.2017 14:27

Witam, Dziękuję za zainteresowanie. Poproszę o wysłanie zapytania, odnośnie rekrutacji w Białymstoku, do pkw@fairwind.dk.

Jess
@Miedviediev 22.04.2017 14:27

Odezwij się kolego jak jedziesz do Białegostoku. Ja lecę z Gdyni autem możemy się zgadać

zmieszany

A czy mogliby Panstwo sprostowac , ktore informacje są nieprawdziwe i opisac jak to wyglada naprawde? Pozdrawiam

technik

Zapewniam ze ubezpieczenie za 500 zl jest nic nie warte , pozniej jest placz jak cos sie stanie ze ubezpieczenie nie pokrywa. Wole spac spokojnie i zaplacic wiecej za ubezpieczenie. Piszac o zarobkach 20-30 tys masz na mysli wyplate po 2-3 latach pracy. Wiec nie napalaj swiezakow na takie pieniadze na poczatek. A jezeli chodzi o placenie za przestoje to Fair Wind caly czas zmienia kontrakty wiec nowo przyjeci moga miec calkiem inne zasady rozliczania.

kandydat

A na święta macie zjazd i można spędzić z rodziną?

Nowy

Wie ktoś jak to jest z vatem? Trzeba być vatowcem czy nie? A jeśli nie, to co się bardziej opłaca będąc na ryczałcie? Z góry dzięki za odpowiedź.

xyz
@Technik z FW 12.04.2017 10:53
Żeby był sens vatu i kpir/zasad ogólnych trzeba mieć możliwość robienia kosztów, jak robić koszty skoro siedzisz np w Afryce tr...

Wystarczy wziac auto w leasing:)I juz sie oplaca. A wszyscy w afryce 3 miesiace nie siedza:)

Wojtek
@Niemiec 11.04.2017 12:46
To moze najpierw niech sie Pan doinformuje na temat standby na wiatr , poniewaz jezeli jest to standby na wiatr pracujacy to do...

Jak raz pojdziesz na Vat to juz na zawsze zostaniesz vatowcem. Firma owszem zaplaci fakture plus Vat ale Ty i tak musisz go oddac skarbowce. Jesli nie ma kosztow bez sensu jest byc na Vacie. Wiecej roboty i ksiegowanie drozsze.

Aneta

Pracujesz w FairWind Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się jakie obecnie są warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

M
@Aneta 03.04.2017 11:55

a do czego wam to potrzebne ? :p

Do doświadczonych

Panowie możecie doradzić w jakiej walucie bardziej opłaca się brać wynagrodzenie ?

naos

Witam, Jak wygląda sprawa z językiem? Bez ang ani rusz? Czy i tak pracujesz w polskich grupach i ten ang z początku nie jest ci aż tak potrzebny?

Nowy

Jeśli chodzi o zarobki to wydaje mi się że nie jest tak źle. Wydajemy na ZUS, podatek dochodowy (najlepiej ryczałt 5,5%) oraz wyżywienie, tak więc idzie coś odłożyć nawet na najniższej stawce. Ja mam pytanie, gdzie najlepiej (czyt. najtaniej) załatwić polise OC? W PZU zawołali 1650zł, a w Hestii 1100. Zamierzam jeszcze sprawdzić Warte. Poradzi ktoś?

TechnikFW
@Nowy 21.03.2017 20:49

Poniżej tysiąca złotych w AVIVA: http://www.kfps.pl/ Dużo wiatrakowców jest ubezpieczonych u tego pana. Jeśli nie pracujesz na mańkach itp. sprzęcie, a do tego nie wykonujesz serwisu to będziesz mieć jeszcze taniej. Czy polecam? Nie wiem bo na szczęście jeszcze nie musiałem korzystać ;-)

Mlody

Czyli kolejny "unyjny" dobrobyt budowany na taniej polskiej sile...

Stresująca Praca

Chcesz się zastanawiać czy jutro pójdziesz do pracy? Jeżeli tak to zatrudnij się w FairWind. Taka robota nieprzewidywalna! Wyjeżdżając za granicę liczysz, że się odkujesz spłacisz długi itd. Nic bardziej mylnego, firma nie daje dużo zarobić, jest wprowadzony limit godzin na budowę jednej turbiny. Dziennie nie popracujesz dłużej jak 9-10 godzin w najlepszym przypadku, (usunięte przez administratora) Plan dnia na instalacji wygląda następująco 6.30-7.15 śniadanie(bezpłatne wliczone w pobyt), wyjazd na pad 7.30 , potem odprawa 8.00(start pracy) , przerwa różnie 12.00-12.30 lub później, raz w kontenerze lub na górze w naseli (usunięte przez administratora) Koniec pracy następuje 17.00 lub 18.00 czyli pracujesz 8,5h lub 9,5h więcej poprostu nie można:) Praca w sobotę to różnie w zależności jakie terminy (usunięte przez administratora) Nie masz gwarancji że w miesiącu wyrobisz 160h, bo po drodze pojawiają się przeciwności: -zbyt silny wiatr , najczęściej wtedy standby 5h -dźwig jeszcze się nie rozstawił (około 10dni) -nie dojechały części do wymiany/naprawy elementów turbiny -wszystko jest już zrobione cały preparation Poza tym ludzie są różni jeden zrobi coś niedokładnie (usunięte przez administratora)Projekty zaczynają się różnie od 10 dnia miesiąca od 15 i różnie kończą. Nie wiesz ile zarobisz ile odłożysz a rachunki są. W firmie mało jest ludzi którzy przepracowali więcej niż 2-3 lata , są natomiast ,,doświadczeni'' jednoroczni. (usunięte przez administratora)

Kasia
@W...ony na bzdury 19.03.2017 15:29
Ty a czemu Ty takie bzdury piszesz? Nie możesz pracować więcej niż 9-10 h ze względu na bezpieczeństwo!!!! To chyba dobrze co?...

to na to wygląda że każdy ma różną prace. Mój mąż różnie pracuje, czasami przez 2-3 miesiące siedzi w domu (ciężko bo zawsze to co zdołamy odłożyć potrzebne na miesiąc gdzie nie pracuje), jak już jest jakiś projekt to nie ma go 3-5 tyg. Pracuje od 8- 18,19, róznie ale rzadko 8 h. Zalezy tez gdzie projekty- w Niemczech pracują nawet w soboty. czyli czas na rozmowy z rodzina ma tylko poźno wieczorami albo w niedziele

Kasia
@W...ony na bzdury 19.03.2017 15:29

nie zgadzam się z Twoją opinia. Mój mąż pracuje w tej firmie i jeszcze ani razu nie skończył pracy po 8h (pracuje 10-12 godz) w dodatku nigdy nie wiesz kiedy bedzie miała wolne a kiedy bedzie pracował. Przez 3 miesiaće siedział w domu gdzie mowili ze pracy bezie pełno od stycznia- i co szlak trafił wszystkie oszczedności... a poza tym kiedy w wakacje wziął tydzień wolnego to póżniej musiał czekać 1,5 miesiąca na jakikolwiek projekt.

FairWind Gets Top Spot in Forbes Diamond Rankings

FairWind Sp. z. o. o. received the top ranking in the prestigious "Forbes' Diamonds" list for 2017 for our category. FairWind's Polish entity was ranked number one by Forbes among companies in the West Pomeranian Voivodeship with an annual income of between 50 and 250 million pln.

The ranking used the Swiss valuation method for companies, with key criteria being financial performance in 2013-2015, total asset value, credit and payment history, as well as a lack of legal issues. FairWind led on all these criteria in our category, and even ranked 23 overall in the nation.

Considering our astronomical growth in the last year, and numerous agreements already signed for 2017-2018 with a pipeline exceeding 130 million euros, we anticipate our national ranking will only increase in the years to come.

Check out the rankings here:

Click to read more about Forbes' Diamonds list:

nowy

Witam, czy orientuje się ktoś gdzie najlepiej załatwić polisę OC (chodzi o głownie o cenę) ?

zorientowany
@nowy 14.03.2017 20:57

Z tego co wiem najtańsze OC znajdziesz naprzeciwko urzędu miasta www.lepszapolisa.pl, ważne jest czy będziesz pracował w UE czy poza

Wot

Czesc mam pytanie poniewaz widze w niektorych opiniach ze wyjazdy moga trwac masakrycznie dlugo czy wtedy mozna sciagnac bliska osobe na wlasny koszt zeby chwile ze soba pobyc...i pytanie co ile podnosza stawki

Nowy

Witam, czy ktoś wie może jaki podatek obowiązuje na ryczałcie?

technik
@Nowy 07.03.2017 12:32
Witam, czy ktoś wie może jaki podatek obowiązuje na ryczałcie?

8,5% jak masz nieogarnieta ksiegowa , jak masz ogarnieta to 5,5%

Fakewind

Odradzam.

Niedoswiadczony
@Fakewind 02.03.2017 07:10
Odradzam.

Dlaczego odradzasz?

pr3emo

witam, czy ktoś się orientuje jakie są widełki płacowe dla project managerów?

Zostaw opinię o FairWind Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FairWind Sp. z o.o.