Montan-Stal

Tarnowskie Góry

Opinie o Montan-Stal

aska

Strona internetowa jest w przebudowie, a moze poytaj tutaj firma działa w branży wyrobów hutniczych, wiec praca u nich z pewnoscia do łatwych nie należy, możesz smialo moze osobiscie zaniesc swoje podanie o przyjecie o pracy,moze nie teraz ale pozniej beda kogoś szukać.

Loco

w większosci przypadków zarobki adekwatne do tego co się wykonuje i są OK. Trudno oczekiwać, że zwykły magazynier będzie zarabiał srednią krajową za przerzucanie blach w jakiej kolwiek firmie.

lysy

Firmy lepiej nie wspominac i lepiej do niej nie wracac ! Bo praktycznie nie ma po co !!!ten pan co napisal o dobrych zarobkach chyba nie wiedzial co pisze !!

pff

wyplaty moze i na czas ale bardzo kiepskie atmosfera tez nie za bardzo.Pzedemna skomentowal chyba ktos z kierownictwa.Pracwnikow z magazynu traktuje sie jak podludzi nie wspominajac warunkow w ktorych pracuja,maszyny na hali maja lepiej niz ludzie.

była

Oddziałów to było więcej za dobrych czasów. Co by nie mówić o prezesie, to nie poszedł na łatwiznę. 90% firm swojego czasu robiło przekręty na VAT a w Montan zawsze było uczciwie, co prawda jak widać uczciwość nie popłaca :( Udziały sprzedane firmie z Krakowa.

Lokaty

Wypłaty jeszcze są ale już nie ma czym handlować by być konkurencyjnym. Prezes zajął się swoimi zabawkami w stalowej woli i doprowadził do tego, że Montan przestał być perła na mapie dystrybucji. Nawet sprzedaż firmy się nie udała bo kto będzie inwestował w zakład na tak chwijnych nogach. Panowie w garniturach się pokręciłam po firmie, prześwietlili i już dawno odjechali

pracowity

Nowy rok, nowe przyjęcia? Możecie coś napisać nt. tej firmy? Jak się pracuje? Jakie zarobki? Czy to prawda, że firma ma problemy?

Zostaw opinię o Montan-Stal - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montan-Stal