scan-con

Gdynia

Opinie o scan-con

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@molwunia a jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak oceniasz scan-con jako miejsce pracy? Szczególnie pomocne będą merytoryczne opinie, które pokażą zarówno plusy jaki i minusy pracy właśnie u tego pracodawcy.

CZARNUCH 1975

Witam wszystkich zdecydowanych na SCAN CON . 1 w biurze opowiadają niestworzone historie nakręcają makaron na uszy 2 biuro z norweskimi koordynatorami majstrami w stoczniach niema żadnego kontaktu nikt nic nie wie do lekarza samemu trzeba jechać bez języka ciężko załatwić co kol wiek bez topografii terenu tym bardziej a majster woli nadgodziny w stoczni nisz pomóc człowiekowi 3 biuro mówi jedzie pan na 4 tygodnie w ostatnim dowiesz się czy zostajesz na 6 tygodni z czego na miejscu okazuję się że tydzień siedzisz na Kampie i nie zarabiasz wszystkie soboty za rezerwowane dla kolesiostwa nadgodziny itp 5 umowa jest bez jakich kol wiek podstaw prawnych ponieważ źróbki są po niżej krajowej w norwegi potrącają za wszystko mówiąc panie kowalski kwatera i transport po naszej stronie bzdura ty za to płacisz rozliczą cię z podatku i dopiero ściągnął za tak zwaną amortyzacje biura to jest jeden wielki wał więc zastanów się czy warto poświęcać się za 6tyś lub 8 bo 11max co zarobisz minus twoje jedzenie a nie jest tanio wał z godzinami polega na tym że pracujesz 7,5 godziny a tak naprawdę 12 godzin po rozliczeniu przez firmę niestety wychodzi 9 godzin pracy nic tu nie jest klarowne i skończy się zbiorowym pozwem do scate pozdrawiam obecny pracownik SCAN CON

kali
@CZARNUCH 1975 20.05.2017, 16:26

swięta prawda, mało tego gdzie są diety o jakich w biurze mowa?! Diety dostaje się prawnie do ręki , transport tyle, że oni kupia bilety i to wszystko a placimy my, w stoczni naliczane 50tki po 7.5h pytam sie kto je przygarnia?! nie mówiąc setki w swięta...nie w tej firmie. czekam z niecierpliwością na fakty związane z feriepengą, zobaczymy co wymyślą Dużo innych mozna wymieniać, ciekawe co na to prawo norweskie

anonymous
@kali 24.05.2017, 21:04

Witam... Jest już decyzja w sprawie feriepenge?

ciekawy
użytkownik zarejestrowany

Pewnie tak jest, ale czy dają teraz jeszcze jakieś benefity?

Marcus

Jedna wielka banda rekrutuje ludzi. Można przynieść 20 certyfikatów i mieć 20 letnie doświadczenie zawodowe. Kto pojedzie ,decyduje chyba piekarz. Masakra jakaś.

molwunia
@Marcus 23.08.2016, 15:19

Scan con to sit a przyjmoja burkow i tofikow i kroja jak za zborze wiec sie zastanowcie czy chcecie tam isc

Marek

Teraz zwą się Barko Sp. z o.o.

Spawacz

Scan Con to duńska firma. Ta współpracująca ze Scan Con-em to nazywała się najpierw HR Team PL Sp. z o.o. potem SC Europe Sp. z o.o. następnie Flexman Sp. z o.o. później Hantar Sp. z o.o. Obecnie nie wiem na jaką się ponownie przekształcili. We wszystkich kadra jest ta sama, koligacje ze Scan Conem te same, i sposób unikania wszelkiej odpowiedzialności ciągle ten sam. Nie pod Scan Con szukaj opinii, ale pod powyższymi nazwami.

marco528

szału nie ma zależy na jaką stocznię trafisz ale są wypłacalni na rynku istnieją od co najmniej 9 lat

duzy

dlugo to sie pisze u-otwarte hi a to chyba nowa agencja

lukasz81
@duzy 16.07.2014, 15:44
dlugo to sie pisze u-otwarte hi a to chyba nowa agencja

Szukam pracy jako rybak.jestem rybakiem z helu z duzym doswiadczeniem zawodowym.pływałem w szkocji i w holandi.email nicoledino82@wp.pl

radzio
@lukasz81 04.01.2015, 21:43

Barko i floper navis

nowy gość

Witam.......czyktoś wie co to za firma i jak dlógo działa

Zostaw opinię o scan-con - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie scan-con