Opinie o Masterpress S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Masterpress S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Masterpress S.A. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masterpress S.A. w Białystok

Ferdynand

Pomocnik drukarza Masterpress S.A na czym polega ta praca? Jakie jest wynagrodzenie?

Magdalena

Zainteresowała mnie oferta na Specjaliste ds. Obsługi Klienta na stronie firmy. Mógłby ktos powiedzieć jakich zarobków mogę się spodziewać na takim stanowisku? Bo w ogłoszeniu nie ma konkretów. Obiecują też benefity pracownicze, ale co dokładnie?

Jak tam się pracuje w Masterpressie? Czemu tutaj tak cicho? Podrzućcie jakieś ciekawe nowinki, co się dzieje w tym bagnie? :)

Izaaa

podobno zatrudniają przez AGENCJĘ PRACY TYMCZASOWEJ... TO PRAWDA!??

Kolorowa12
@Izaaa

Może i prawda, ale to nie jest zwykła agencja, która po kilku miesiącach zwalnia ludzi, tylko jest to normalne zatrudnienie. Pracuję już kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń, po pewnym okresie pracy umowę się podpisuje z masterpressem, ale warunki w obu przypadkach zatrudnienia są dobre.

PYTAJĄCY....
@Kolorowa12

nie lubisz mieć stabilnej sytuacji życiowej,tak?

Klawiatura
@Kolorowa12

NORMALNE zatrudnienie NIE jest przez agencję!(usunięte przez administratora)

Kolorowa12
@PYTAJĄCY....

To jest stabilna sytuacja życiowa xd Jakby tak nie było to ludzie nie pracowali by tam po 15 lub więcej lat. To jest umowa o pracę i nie jest to tymczasowe zatrudnienie tylko normalne stabilne zatrudnienie ze wszystkimi benefitami i dobrymi warunkami. Radzę najpierw się zorientować jak tam jest, a nie hejtować od razu ;) To, że to się nazywa agencja pracy tymczasowej to nie znaczy, że zatrudniają tymczasowo. Tak są wpisani tylko w rejestrze, a jest to normalna firma outsourcingowa kadrowa.

Byłłły
@Kolorowa12

Co ty pleciesz?! Agencje trzeba omijać szerokim łukiem! I firemki, które korztają z ich usług też!!!

Brunet
@Kolorowa12

pracują 15 lat przez agencję tymczasowej?! Po 15 latach nie mają stałych umów z firmą?!

wala
@Brunet

dziki kraj

@Izaaa

w KANie już 1 umowa jest podpisywana z firmą!

Szymon
@O innej

To w końcu podpisują z firmą czy z agencją bo ja osobiście wolałbym z firmą. Przez agencje zawsze jest gorzej. Przynajmniej ja mam takie doświadczenie.

@Szymon

w KANie już 1 umowa jest podpisywana z firmą!

@O innej

Czyli agencja się nie miesza w formalności?

@Karolina

idź do KANu. Umowa od razu z firmą!

w KANie nie ma agencji.

@Szymon

przez agencję przy ZEROWYM bezrobociu godzą się pracować tylko JELENIE!

URSZULA
@TYLKO

(usunięte przez administratora) w tym kraiku nie brakuje!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
TYLKO

w KOŃCU POWINNY ZOSTAĆ W POLSCE ZLIKWIDOWANE AGENCJE PRACY! DOŚĆ TEJ TYMCZASOWOŚCI. BRAKU STABILIZACJI!!!

Pytaniiiieee

Pojawiła się opinia, że firma zatrudnia poprzez agencję pracy tymczasowej Jak nazywa się ta agencja? Ile przysługuje urlou. Ile wynosi okres wypowiedzenia? Jakie są zarobki?

BOGDAN
@Pytaniiiieee

chcesz przy ZEROWYM bezrobociu pracować przez agencję?! LECZYSZ SIĘ NA GŁOWĘ!?

@BOGDAN

też mnie to zdziwiło.

wrw

(usunięte przez administratora) firma do granic możliwości. Odkąd zatrudnili operacyjnego, kilka lat temu firma przeszła regres taki, że tylko zwymiotować na to co się dzieje w środku. Pełno nowych ludzi, który nie mają pojęcia o tym co robią. Chodzą jak we mgle, machając palcem i (usunięte przez administratora)każdego komu noga się powinie. Pracuję tu kilka dobrych lat i muszę powiedzieć, że jak był stary dyrektor było lepiej. Teraz są zmiany, mam nadzieje, że na lepsze.... Ostatnie 4 lata to totalny bajzel

SZOK!

Oni nadal korzystają z usług agencji pracy tymczasowej?! ALE JAJA!

@SZOK!

No ale co w tym takiego?

Idźcie
@Karolina

idź do KANu. Tam nie ma agencji pracy TYMCZASOWYCH. Normalne umowy,normalne urlopy, po pewnym czasie będziesz miał umowę na STAŁE.

PO CO?!
@Idźcie

a po co ci umowa na stałe!? Stabilizacji się zachciało, nie krwiożerczego kapitalizmu!?

@PO CO?!

A to jaką Ty lepszą umowę proponujesz w takim razie? I mówimy o tej tutaj firmie, tak?

PO CO?!
@Karolina

ta tutaj mnie nie interesuje wcale. Idźcie do KANu.

@PO CO?!

Skoro ta tu Cię wcale nie interesuje to czemu tak się wzburzasz?

Wkurza
@Karolina

wkurza mnie jak w tym kraiku wygląda prowadzenie działalności gospodarczej. Jesteśmy Bangladeszem Europy!

FAKT
@Wkurza

jesteśmy,fakt!

Magdalena

A jakbyście sami mieli działalność to ciekawe czy bardziej opłacałoby się wam zatrudnienie pracownika normalnie czy może przez agencję?

NIE MA
@Magdalena

czyli popierasz traktowanie pracowników jak g....? W KANie agencji nie ma!

@SZOK!

Wiem, że przyjmuje wymaganie czas próbny 3 miesięczny na wymaganiu regulaminu.

W KANie
@Daniel

w KANie agencji nie ma. Umowa bezpośrednio z firmą.

Xyz

Firma (usunięte przez administratora) pod względem rozwoju i fajnych rzeczy. Jest po prostu mega, fajnie można się rozwijać. Produkcja, przygotowalnia, DTP, jakość - bomba. M.M z DTP najlepszy kierownik w tej firmie… może i jeszcze Ł.Ł z produkcji tez spoko. J.S z produkcji to mu odjebalo od władzy. Jedyne co mogę powiedzieć to omijać szerokim łukiem technologie i mieszalnie Pani Małgorzata M. ameba umysłowa bez jakiegokolwiek doświadczenia i pojęcia co robi.. można porównać ją do mrówki jak się narysuje czarne kółko, chodzi i obija się o ściany… Łukasz K z technologii podobnie.. Wszystko oprócz mieszalni i technologii.

Zorro
@Xyz

Potwierdzam, w technologii jeszcze z rok temu byli fajni ludzie, kompetentni, sporo zmienili ale ich przełożeni MM i ŁK to jakieś nieporozumienie. Nad nimi była Pani B, z szacunku dla osób w podeszłym wieku, nie będę oceniał jej kompetencji. W zasadzie nie ma czego oceniać ale niech o skali katastrofy świadczy fakt, że ci co odeszli, pracują w całkiem fajnych firmach. Generalnie polecam ale nic co jest wokół technologii bo to strata czasu.

@Xyz

Zapytam, że technologia sieciowe czy aplikacyjne czy komputerowe? Proszę krótkie odpisz mi.

Xyz
@Daniel

Nie do końca rozumiem pytanie. Mógłbyś inaczej to sformułować ?

Z

Prawda

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Masterpress S.A.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

trator

firma dobra na rok lub dwa lata. Później stoisz w miejscu. ciężko o awans, zawsze znajdą powód, aby go nie dać. Zarobki też nie są wygórowane. kobiety nie mają lekko w firmie. seksistowskie teksty to nierzadkość. Pracują kobiety, którym to nie przeszkadza niestety.

@trator

A od kogo padają takie teksty? Nikt nie próbował tego gdzieś zgłosić? I jakie niby powody znajdują żeby awansu nie dać?

TAK JEST?!!?
@Magdalena

Oni nadal korzystają z usług agencji pracy tymczasowej?! ALE JAJA!

@TAK JEST?!!?

No raczej, że tak inaczej tego typu agencja nie miałaby prawa jakiegokolwiek bytu. Co w tym takiego zaskakującego? :/

NISKIE

bardzo niskie zarobki, nawet jak na Biedastok!

dobrypracownik
@NISKIE

bo ja wiem. Za marzec 2022 mi wyjdzie jakieś 3500 netto bez ani jednej soboty i bez L4 . A minimalna to 3010 brutto i większość firm na podlasiu właśnie tyle daje. lub niewiele więcej.

@dobrypracownik

No szkoda mi, że najmniejsze są wynagrodzeń za kilku miesięcy. Jestem trochę smutny. Dziękuję za informację!

@dobrypracownik

Jeśli faktycznie netto to dobrze brzmi i przewidujesz tak na kolejne miesiące?

@Karolina

Ile złotych przyjmuje stawka minimalna?

Daniel

czy jest możliwość pracy na dwie zmiany np Pakowacz ?

Mix
@Daniel

Z tego co pamietam to nie. Tyrasz jak (usunięte przez administratora) z tymi kartonami za najniższą krajową

@Mix

To ile godzin dziennie w takim razie sie pracuje?

Iwona

Czy to prawda ze w firmie masterpress jest teraz promocja na nowego "niewolnika", czyli za polecenie nowego "niewolnika" polecający dostaje 500 zł do wypłaty a nowy "niewolnik" tyra za marny grosz? Parodia normalnie.

@Iwona

Skąd masz informację na ten temat? Czy wcześniej również firma Masterpress S.A. w jakiś sposób wynagradzała osoby, które poleciły do pracy swoich znajomych? Opisz, co wiesz na ten temat. Czy to jedyny sposób wynagradzania?

@Paweł

Nie ma znaczenia skąd, a ważne jest ze to fatalny pomysł i świadczy o głębokiej desperacji. Opisz może co ty wiesz na ten temat i kto taki pomysł wymyślił? HR?

@Iwona

Niestety nie wiem nic na ten temat, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy Masterpress. Staram się uzyskać informacje, które mogą być pomocne dla potencjalnie zainteresowanych osób pracą w tej firmie. @26latminełojak, może Ty wiesz, czy rzeczywiście firma wynagradza pracownika za polecenie znajomego do pracy?

@Iwona

Naprawdę śmieszą mnie te wasze wypowiedzi, niewolnicy haha.

Ja to Ja
@Iwona

A właśnie że nie jest to fatalny pomysł i jest praktyowany w większości firm w Białymstoku, jest to tzw. system poleceń który jest w swoim założeniu systemem bardziej praktycznym niż system agencyjny z wielu powodów.

@Ja to Ja

No nie jest fatalny dla pracodawcy to oczywiste jak się nie ma wystarczającej ilości pracowników to się 500+ wymyśla.

Ja to Ja
@Iwona

Ale to nie pracodawca wymyślił 500+ teraz i nagle ponieważ system poleceń działa w Białymstoku od ponad 10 lat w wielu firmach, a jego głównym założeniem nie jest znalezienie pracownika na chwile tylko na dłuższy okres. Ciężko uwierzyć że ktoś poleci kogoś niepewnego do pracy w której sam pracuje ponieważ byłoby to conajmniej nielogiczne. Koniec końców istnieje niższy poziom ryzyka wyboru osoby która opuści daną firmę po tygodniu lub dwóch. I mnie zastanawia tylko jeden fakt iż osoba o nicku Iwona jest dość aktywna na forach więkści Białostockich firm.....

@Ja to Ja

a kto wymyślił ten system poleceń jeśli nie pracodawca? Jedyne co zagwarantuje pracownika na długi okres to fakt, ze dla tego pracownika praca i jej wynagrodzenie będzie odpowiadać a nie fakt ze ktoś go poleci i zainkasuje za niego 500 złotych.

@Iwona

Od dawna w firmie Masterpress obowiązuje system polecania pracowników? Rzeczywiście system przynosi planowane rezultaty i pracownicy, którzy zostają poleceni przez osoby pracujące już w firmie, rzeczywiście zostają na dłużej? Ktoś może sprecyzować, jak to dokładnie funkcjonuje? Będę wdzięczny.

ObywatelRP
@Ja to Ja

Jest chorym system w którym zakłady przejmują znajomi, koledzy, rodzina, krewni po kądzieli, mogą tam grupowo robić durnia z najlepszego nawet pracownika po kilku latach, wiec ludzie traca ochotę na prace w takich miejscach bo jakby się nie starali bez znajomosci i tak zostaną skasowani. Taki system nazywa sie nepotyzmem, a nie obiektywna oceną pracowników po wynikach pracy.

@ObywatelRP

Sam osobiście miałeś możliwość pracy w firmie Masterpress? Jeżeli tak, to napisz, czy byłeś wśród osób, które zostały polecone pracodawcy przez znajomego, czy może aplikowałeś na któreś z aktywnych ogłoszeń o pracę? Opisz, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

essa
@Iwona

Tak, oferta była bodajże do kwietnia.

Olo
@Ja to Ja

NIE MOGĄ JANUSZE BIZNESU znaleźć ludzi do pracy za miskę ryżu, dlatego wymyślili takie coś~!

@Iwona

To chyba działa tak że osoba z polecenia musi przepracować całe 3 miesiące bez ani jednej nieobecności w pracy żeby wypłacili 500

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Masterpress S.A. rekrutuje na stanowisko Operator. Może ktoś planuje aplikować?

Daniel

Zapytam, że czy przyjmuje stanowisko OEPRATOR DTP jako projektant 2D/3D ? Odpisz mi.

życie

MP to ogólnie na warunki podlaskie dobra firma, z pewnością są firmy z niższymi zarobkami oraz z gorszą atmosferą. Pracownicy narzekają na brak podwyżek, ale odchodzić nie chcą. Jak Ci źle to zmieniasz firmę, kto Ci każde siedzieć (u tych pracowników ciężko mówić o pracy). Najlepiej chodzić gadać, pisać jak to źle, ja to pensja niska, jak to kierownictwo złe. Każdy wybrał sam szkołę/studia. Zrób studia czy jakieś kursy i zmień pracę jak Ci źle. Zawsze też można wyjechać zagranicę, nikt Cię nie trzyma. A nie przepraszam Ty sam, narzekasz na firmę, a tak naprawdę to Ty masz problem, nie stać Cię na więcej. Polecę pracę nowym, młodym pracownikom. Z pewnością można złapać doświadczenie, poznać jak całkiem dobrze funkcjonującą firmę produkcyjną, nabrać doświadczenia, poznać fajnych ludzi. Po czasie każdy indywidualnie decyduje o swojej przyszłości. Najgorzej jest narzekać i nic nie robić samemu ze swoim życiem.

Pytanie do pajaca:
@życie

czy ta firemka korzysta z usług agencji pracy tymczasowych?! Więc jeśli TAK to są to jedynie PRACOWNICY A G E N C J I!

Wkurza
@Pytanie do pajaca:

odpowiesz (usunięte przez administratora)?

Boluś

Zakończyłem pracę w tej firmie kilka miesięcy temu (zmiana firmy związana z własnym rozwojem). Ogólnie to będę pozytywnie wspominał pracę w Masterpress. Czasy teraz ciężkie bo covid i ceny szaleją a tu wypłata punktualnie co miesiąc na koncie, na święta premia była, na dzień kobiet wszystkim upominki, na Nowy Rok każdy po nalewce dostał... Może nigdy wielkich pieniędzy nie było ale łącznie w roku to trochę się tego nazbiera. Rok temu premia była za wyniki. Czytam opinie i czasami zastanawiam się, kto to pisze? Podobno śmierdzi a ja jakoś nigdy nie czułem, by coś takiego było. Czysto jest wszędzie, że z podłogi można jeść a farby zapachu nie mają. Czytam, że Liderzy źli. Większość Liderów to młodzi, którzy władzę dostali i sami nie wiedzą co z nią zrobić. Starzy Liderzy to jednak też i stara szkoła i wiedzą, że pracownik zadowolony to i oni mają mniej roboty, więc jak się zatrudniać to trzeba jednak spojrzeć, do kogo trafić można. Jakbym miał oceniać, to takich ludzkich liderów jest kilku: na utylizacji jest jeden, na druku jest J.Ł i na montażu pan W.P. Ci dbają o swoich ludzi. Czytam, że praca ciężka. To nie wakacje i pracować trzeba. A że firma dobrze prosperuje to i praca jest, więc i naginać trzeba. Jakbym miał teraz się zatrudnić, to od razu szedłbym na montaż. Tam jak się przychodziło to ludzie jacyś uśmiechnięci, czysto wszędzie, spokojnie, nie ma biegania (a przynajmniej tak to widziałem). Lider jest ludzki (a przynajmniej pan W.) a i podobno kierownik bezproblemowy. Tylko chyba niższe wynagrodzenia mają. Do utylizacji bym nie poszedł, bo mimo fajnego lidera to praca w połowie na zewnątrz a przy mrozie lub upałach to chyba nie jest fajnie. Konfekcja to stanie przy jednej maszynie i nudno chyba tam jest i mają normy wyrabiać, więc praca takim, którzy to lubią. Myjnia dla chcących pracować. Większość w automatach i jak widziałem, to jak szybko ogarniesz to siedzisz i czekasz na jakąś pracę. Mieszalnia to ludziom, co nie mogą w miejscu usiedzieć, bo biegania zawsze tam jest. No i sam druk jest OK tylko zależy na jakiej zmianie. Praca przy maszynach to i uważnym trzeba być ale nudy nie ma. Czytam też, że władza wyzyskuje. A która tego nie robi? :) Ogólnie, to od przyjścia dyrektora "Ryby" to więcej bałaganu było niż dobrego. Dużo ludzi się zwolniło z jego powodu i to w większości dobrzy ludzie, ze stażem i z wynikami ale inne zdanie mieli. Tylko jakoś "Ryby" coraz mniej w firmie było a teraz dowiedziałem się, że podobno to koniec kariery tego pana. Kierownicy - no tutaj to porażka rzeczywiście jest. Podobno najlepszego kierownika, który był na druku szerokim, przenieśli na kierownika magazynu (za sprawą dyrektora "Ryby") a jego miejsce zajął "prawe ucho" dyrektora, więc nie trzeba chyba pisać, jak jest. Drugi kierownik druku - lepiej nie pisać, bo wykasują administratorzy. Kierownik BHP, laminatów i odpadowni - omijajcie z daleka, wielkim łukiem i z czosnkiem w kieszeni. "Lewe ucho" dyrektora i jak dyrektor każe to ona posłusznie robi. Się rozpisałem. Ogólnie to będę dobrze wspominał pracę w tej firmie. Szedłem tam z myślą, że i tak tylko na maksymalnie kilka lat (do skończenia studiów) a potem poszukam coś w zawodzie. Wynagrodzenie dobre, nadgodziny można robić (i nikt nie zmusza do tego), soboty czasami pracujące to dorobić można bo wtedy stawka jest x2 a co najważniejsze - stabilna firma, która nie zniknie z rynku, więc i spokojnie spać można.

Mateusz
@Boluś

czy to prawda, że kilka lat temu w tej firemce dominowały UMOWY ŚMIECIOWE? I czy to prawda, że ta firemka korzysta z usług czegoś tak skompromitowanego jak Agencja Pracy Tymczasowej? Pracujesz w HR?

Boluś
@Mateusz

Pracowałem ponad 2 lata w tej firmie i nigdy nie było umów śmieciowych!!! Stawka za godzinę normalna, rewelacji nie ma ale najgorzej też nie. Jak na Białystok to całkiem spoko. Nie znam też nikogo, kto miał takie umowy. Przez rok miałem umowę przez Agencję Pracy, ale zarabiałem tyle samo co zatrudnieni na stałe i nawet nie odczułem tego bo pieniądze zawsze w ten sam dzień w miesiącu były na koncie. Wszystko było OK. Przy końcu umowy firma sama zaproponowała przejście na stałe do nich. Z tego co wiem, to wszyscy tak tu mają i wszyscy po roku przechodzą na stałą umowę (a może po 1,5 roku). Temu dziwią mnie rozmowy toczące się na temat umów.

koleżanka_Bolusia
@Boluś

Hej Boluś :) Domyśliłam się, że to Ty piszesz :) Tęsknimy tu za Tobą. Jakby Ci było źle w nowej pracy, to wracaj na stare (usunięte przez administratora) Boluś tu prawdę pisze tylko jako wieczny optymista same pozytywy widzi :) Do zobaczenia Boluś :)

dobrypracownik
@Boluś

Pracuję w masterpress 4 lata i potwierdzam wszystko co napisałeś , z wyjątkiem tego, że Pan Ryba kończy karierę. Słyszałem, że zarząd ogólnie jest zadowolony z Pana Ryby, bo to gruba ryba, wyniki są dobre i podobno mają mu przedłużyć umowę na 5 lat. Ale może się mylę. Faktycznie wprowadził sporo zmian, ale czy na lepsze? To zależy dla kogo i wg kogo . Zwykłemu pracownikowi trudno to ocenić. Ale jego odejście pozwoliło by odetchnąć wielu pracownikom.

Marchewka
@dobrypracownik

Myśle że nazwany przez Was Pan Ryba nie jest w firmie po to by go ludzie lubili tylko po to by każdy z pracowników dostał lepsza kasę na koniec roku za dobre wyniki. ????????‍♀️ Dobre wyniki uzyskać można przez szczera prace, a ta do łatwych nie zawsze należy.

koleżanka_bolusia
@Marchewka

Pracuję w Masterpress 6 lat. Zgadzam się, że lepsze wyniki pojawiły się wraz z przyjściem Pana Ryby na początku jego kariery. Ostatni rok to jednak wielka porażka a przyczynę widzę w ogromnej rotacji, jaka się pojawiła w firmie. Z firmy propracowniczej zrobiła się firma progotówka. Przed przyjściem Pana Ryby ludzie mogli czuć szacunek, jaki zarząd i większość kierowników i liderów mieli a po objęciu sterów przez nową władzę cenione jest donoszenie i lizusostwo a promowane zachowania chamskie (niech przykładem będzie "baba z BHP"). Bardzo dużo fachowców się pozwalniało bo mają doświadczenie i szybko mają nową pracę. Takie szaraczki jak ja zostaliśmy. Cieszy mnie tylko fakt, że jestem u "starego" lidera, który ma ciągle zachowania z tego Masterpressu przed przyjściem Pana Ryby.

koleżanka_bolusia

bo jest prawdziwa

Przypominam
@Boluś

a przed okresem jak ty pracowałeś, były czy nie? Pytam np. o rok 2015.

ZADAJĘ PYTANIE
@Boluś

a jak było w 2014 roku? Ja tylko pytam.

ZADAJĘ PYATNIE
@ZADAJĘ PYTANIE

ŚMIECIOWO?!

@ZADAJĘ PYATNIE

Śmierdzisz gorszej?? Nie widzę wyglądać bałagan w hali produkcyjnego!

karol

bajkopisarz jakis

Jan Ł bo rodo
@Boluś

A co tam się montuje ? A konfekcja to nakładanie etykiet?

Dzień Dobry. Czym zajmuje się operator maszyn? Czy jest to praca trudna? Warto przyjść?

Idźcie!!!

idźcie do KANu! 1 umowa od razu z firmą!

Zenn

Jest w porządku, normalnie - pracuje kilka lat bez kwasów ,pozdrawiam

oLGAHAAHA
@Zenn

na śmieciówce bez ZUSU za 6,78 zł pracowałeś?

Zenn
@oLGAHAAHA

UoP - nikt mi w masterpress nie proponował śmiecówki, nigdy bym nie podpisał śmiecówki - ten kto podpisuje takie umowy sam jest sobie winny bo się na to godzi :))) ten portal chyba jest dla ludzi którzy podpisują śmieciówki i chodzą w życiu na kompromisy - na końcu zostaje im tylko wlewać swoje żale na GW. Z Bogiem, pozdro dla Kumatych ;)

Przypominam
@Zenn

a masowe bezrobocie ma wpływ na co godzą się ludzie? Przypominam, że kilka lat temu (za poprzedniej władzy) wynosiło ono 15%!

Uwaga

w skali 1-5 dałem 1.

Zostaw merytoryczną opinię o Masterpress S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Masterpress S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Masterpress S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masterpress S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Masterpress S.A.?

Kandydaci do pracy w Masterpress S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Masterpress S.A.
1.7/5 Na podstawie 208 ocen.

Masterpress S.A.