NOWE SP. Z O.O.

Opinie o NOWE SP. Z O.O.

Korba75

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Do tej pory nie mogę uwierzyc, że taka firma może działać na rynku. Poza mobingiem ze ztrony właścicielki wliczając w to wyzwiska epitety i niedotrzymywanie obietnic i umów. Praca jest wykonywana w skrajnie niebezpiecznych warunkach, karty charakterystyki produktów wyraźnie informują o rakotwórczym działąniu mio to w laboratorium nie mam masek ani wyciągu, wszelkie przepisy BHP jak i Prawa pracy nie są dotrzymywane. Działalność PIP to zwykła farsa, włascicielka dowiaduje sie o inspekcji 2 tyg. wcześniej blisko 90 % załogi która pracuje albo na śmieciówkach albo na czarno ma wolne w dniu inspekcji. Może wystarczy bo jest to historia nieprawdopodobna.

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o NOWE SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOWE SP. Z O.O.