Pizza Hut "Toruńska"

Opinie o Pizza Hut "Toruńska"

tajemniczy wielbiciel

Jeśli chciałbyś pracować z patologiczna ekipa która nie ma za grosz szacunku do drugiego człowieka a co powiedzieć do samego siebie to jest praca dla Ciebie :)Na kuchni pracują tam siostry ,, królowe bródna'' no ale czego się spodziewać po pracy w gastronomii i to jeszcze na bródnie :)Królowe nie błyszczą za bardzo inteligencją wiec jeśli masz coś w głowie to się z nimi nie dogadasz :)Pozdrawiam :)

taaa

Toruńska to dno, pracuje tam STARA ekipa z bródna i z zacisza i mają swój ZAMKNIĘTY KRĄG. Kierownicy przymykają oko na ich wpadki i zmoki. PORAŻKA.

Zostaw opinię o Pizza Hut "Toruńska" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizza Hut "Toruńska"