royal

Malbork

Opinie o royal

Aga

Co to za bzdury firma działa tyle lat na rynku. Chyba praca była zle wykonana albo lepkie rączki

UWAGA!! Pan [usunięte przez moderatora] firmy Royal w Malborku jest nie wypÅ�acalny . PracowaÅ�em u niego i nie wypÅ�acil mi pieniedzy za wykonana prace u niego:-( JeżdżÄ� już prawie miesiÄ�c do niego po pieniÄ�dze a on bezczelnie mnie wyrzuca z biura i odnosi sie jak do "psa" wzywa policje itp. Jednym sÅ�owem OSZUST!!! Przykro mi to pisac ponieważ w zeszÅ�ym roku jak u niego pracowaÅ�em to byÅ� wypÅ�acalny, no ale to byÅ�o w zeszÅ�ym roku:-( Niestety nie polecam tego pana!!!!

Zostaw opinię o royal - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie royal