Adwertajzing

Opinie o Adwertajzing

heja

Potwierdzam stwierdzenia z ostatniego posta.

byly pracownik

Zatrudniają na próbę, płacą z opóźnieniem ... po czym stwierdzają, że próba się nie udała i płacą połowę, a jak się nie podoba to idź do Sądu. Szczerze odradzam. Nie ma zakresu obowiązków, nie ma czasu na ustalenie co masz zrobić aby było ok w oczach szefa, po prostu pewnego dnia stwierdzają, że nie jesteś już potrzebny i możesz już nie przychodzić. Nie warto za żadne pieniądze tam iść na próbę.

81r

To do k....gdzie jest polski rząd ,jakieś instytucje które by wzięły się za takie firmy ,stanęły w obronie swoich ludzi ,ale oni to p.... grund ze euro wraca do Polski Myślę ,że po tamtych złodziejach 8 letnich rządów ,może nowi coś zrobja w tym temacie

jedynie rozmowa

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Dziwne pytania, podchwytliwe zagrywki. Człowiek czuje się, jakby ktoś na siłę próbował go ośmieszyć. Na moje pytanie o zakres obowiązków, nie dostałam konkretnej odpowiedzi, jedynie szczątkowe informacje nie do końca pokrywające się z treścią ogłoszenia o pracę. Miałam wrażenie, że sami nie wiedzą kogo dokładnie chcą zrekrutować.

maurycy

Potwierdzam, firma zatrudnia niby na próbę, płaci za część okresu próbnego, straszy prawnikami i wyrzuca z dnia na dzień. Absolutnie nie polecam nikomu kto posiada w sobie elementarne poczucie własnej godności. Dla normalnego pracownika Adwertajzing Sp. z o.o. Sp.k. nie jest dobrym miejscem na stabilne zatrudnienie.

odradzam

Problemy z płatnościami pensji. Brak jasnego zakresu obowiązków. Nerwowa i nieciekawa atmosfera.

Zostaw opinię o Adwertajzing - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adwertajzing