Opinie o Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Zuzanna

hej, jakie szkolenia tutaj oferują jeszcze dietetykom? pisali w ogłoszeniu o możliwości rozwoju zawodowego na czym by mi zależało tak naprawdę. kwestia wynagrodzenia tez jest istotna, podobno składa się ono z podstawy i premii. Można prosić o konkretny odnośnie zasad jej przyznawania?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

Firma Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Dietetyk, Jaworzno - Luty 2023
  • Ekspedientka, Mielec - Luty 2023
  • Dietetyk , Radom - Sierpień 2022

Czy pracujesz w firmie Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Łódzka 57
    95-050 Aleksandrów Łódzki
  • NIP: 7312058160 REGON: 368478156 KRS: 0000705722

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii