Opinie o Abc Parkiety Zakład Produkcyjny Remontowo Budowlany Usługowo Handlowy Tomasz Grochulski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Abc Parkiety Zakład Produkcyjny Remontowo Budowlany Usługowo Handlowy Tomasz Grochulski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abc Parkiety Zakład Produkcyjny Remontowo Budowlany Usługowo Handlowy Tomasz Grochulski o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abc Parkiety Zakład Produkcyjny Remontowo Budowlany Usługowo Handlowy Tomasz Grochulski w Łódź

Czesław Nowy wpis

Jedni klienci polecają a inni wręcz przeciwnie. Mnie bardziej by interesowało co do powiedzenia mają pracownicy. Bo chyba prócz właściciela pracuje tu ktoś jeszcze, nie? Zarobki są dobre? Pochwalicie się jak to nie tajemnica?

Hamster Nowy wpis
@Czesław

Niewiele osób.

Bartosz Nowy wpis

Super wykonana robota bardzo dobra jakościowo, szybko i sprawnie.Pan Tomasz robi już u mnie drugie mieszkanie i jestem zachwycony z jego pracy.Gorąco polecam.

Fiona Nowy wpis

Współpraca z Panem Tomaszem to pasmo niespodzianek finansowych Na początku ustala kwotę za wykonanie usługi a w trakcie poprzez nieumiejętne dobijanie i docinanie starych desek sam je uszkadza i wmawia renowacje za którą dolicza bardzo dużo pieniędzy Za przycięcie i przybicie 4 desek doliczył 1500 zł To zwykły (usunięte przez administratora) i pazer na pieniądze Jego ceny ok 170zl za metr kwadratowy nie są adekwatne do wykonanej pracy Lakier po położeniu niby najlepszy zdziera się po 4 ms NIE POLECAM!!!!!!!

Klaudia

Zadają na rozmowie pytania w języku angielskim ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Abc Parkiety Zakład Produkcyjny Remontowo Budowlany Usługowo Handlowy Tomasz Grochulski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Dawid

Jeśli pracownicy są zadowoleni z pracy w firmie to tak wygląda forum pracownicze jak tu

Kacper

Polecam firme Abc Parkiety Zakład Produkcyjny Remontowo Budowlany Usługowo Handlowy Tomasz Grochulski - Łódź bardzo dobrze i szybko wykonana robota.

Polecam firmę ABC Parkiety. Renowacja parkietu jaką zleciłem została wykonana bardzo solidnie. lakier( 3warstw)y na parkiecie po 4 latch wygląda jakby został dopiero co położony (oczywiście odpowiednio dbam o podłogę). Szpar uzupełnionych przez Pana Tomka nie widać. Materiał użyty do renowacji był dosyć drogi, ale za jakość trzeba odpowiednio zapłacić.

Szymon

Zdecydowanie nie polecam, przed podjęciem się zlecenia Pan Tomasz zapewniał, że wszystko zostanie wykonane należycie. Panowie weszli o godz. 7.00, a skończyli raptem o godz. 14.00. Panowie do cyklinowania, wykonania uzupełnień, podwójnego lakierowania mieli 36 m kw. parkietu. Niestety parkiet po 8 miesiącach użytkowania wygląda tragicznie. Teraz po czasie widać jak cienkie warstwy nałozyli na parkiet w zasadzie było to muśnięcie pędzlem. 80 procent szpar nie zostało uzupełnionych, parkiet po nałożeniu ostatniej warstwy nawet nie został delikatnie przeszliwowany. Jeśli ktoś planuje odrestaurowac parkiet i być zadowolonym to zdecydowanie odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Abc Parkiety Zakład Produkcyjny Remontowo Budowlany Usługowo Handlowy Tomasz Grochulski - Łódź

• Rąbieńska 9
    94-227 Łódź