INTEX

Płock

Opinie o INTEX

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@er dlaczego tak uważasz? Powiedz więcej o swoich doświadczeniach.

cvb
użytkownik zarejestrowany

@ert uderz w stół a nożyce się odezwą - są nowe oferty :) Aktualnie poszukują asystentki do działu sprzedaży - podobno można liczyć na umowę o pracę. A niech ktoś powie jak wyglądają zarobki na tym stanowisku?

er

panowie dajcie sobie spokoj z ta firma jesli chcecie zarabiac normalnie pieniadze, sciemniacze

W temacie

A to ta firma jeszcze istnieje ?A z kręceniem lodów i ludzi /Ile to Oni maja pracy /w Niemczech to już koniec ?

Borubar
użytkownik zarejestrowany

Intex jest doskonale znany ze swojego bogactwa artykułów spawalniczych w sklepie na ulicy Kostrogaj 1 W zasadzie nie ma co liczyć na wielkie rotacje, chyba, że ktoś nagle stwierdzi, że praca przy sprzedaży i obsłudze klienta nie jest dla niego. Tak to raczej nie ma co się spodziewać większych zmian, ale warto próbować.

Paweł
użytkownik zarejestrowany

Chodzi o firme INTEX, która zajmuje się basanami, czy inna, bo coś komentarze mi nie pasują i nie wiem czy dobrze trafiłem..

clio
użytkownik zarejestrowany

Heloł, czy jest tu ktoś z byłych i obecnych w INTEX kto ma jakieś info o pracy w tej firmie? Dzięki z góry za odpowiedź.

willi

byłem ostatnio pracownikiem tej firmy i niestety wszystkie negatywne opinie się potwierdziły. buta arogancja(usunięte przez administratora) a także zmiana stawki w trakcie pracy oczywiście na niższą to norma.pensja powinna być wypłacona do 15-go a do tej pory nie mają wszyscy zapłacone za maj .nie polecam tej firmy nikomu, nie można tak traktować ludzi dzięki którym takie darmozjady jak intex żyją niech pracują u nich tylko ci co nie mają internetu

życzliwy

Kolego monterze prośba -rób mnie błędów.A jeśli chodzi o firmę'' Intex '' to jak w pewnym filmie moge powiedzieć ze w Płocku -opnie są podzielone jedni chwalą inni narzekają.Staram się co jaki czas do nich dostać i ciągle słyszę ze ile to oni maja kontraktów a le zadaje pytanie co z naborem????czy tylko maja swoja stało załogę??? Teraz podobno kręcą jakieś lody w Niemczech -ludzie do czego to doszło teraz żeby wyjechać do pracy zagranice trzeba mięć mnóstwo uprawnień i językami kilkoma władać a nam tłoczyli w szkołach język CCCP a le cóż Europa, Ps ,U nas poczta pantoflowa działa szybko i firma która nie płaci -ginie , Słyszałem ostatnio dosięgnęła sprawiedliwość niejakiego (usunięte przez administratora)????

aro

No kolego...masz czym sie pochwalic bo faktycznie stawke masz (usunięte przez administratora),za 10eu.nie chcialoby mi sie zamiatac,a INTEX to (usunięte przez administratora) jak wszystkie firmy z Płocka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozdrawiam

monter

nie pacowałem u nich ale teraz sa w spółcez takim panem(usunięte przez administratora)

BARDZO MIŁE ZACHOWANIE NIEMA CO

WŁAŚNIE DZWONIŁEM Z ZAPYTANIEM DO FIRMY INTEX PŁOCK O SZKOLENIA SPAWALNICZE. ROZMOWA TRWAŁA KRUTKO I NIEBYŁO SKIM ROZMAWIAĆ A PYTANIE BYŁO PROSTE ILE KOSZTUJE KURS NA RURY TIG H-LO45 gr 8.,,,,KOBIETA NIE POTRAFIŁA UDZIELIĆ INFORMACJI. GDY WSPOMNIAŁEM O ROZMOWACH TELEFONICZNYCH Z INNYMI OSIRODKAMI SZKOLOCYMI SPAWACZY I UDZIELONO MI NALERZYCIE INFORMACJI POTRAKTOWANY ZOSTAŁEM PO HAMSKU. (usunięte przez administratora) SŁUCHAWKĄ

Kolego piszesz bzdury.Ja też tam pracowałem

życzliwy

Koledzy monterzy i spawacze jak najdalej od tych(usunięte przez administratora)Potrafią mamić ludzi pracą kontraktami a w żeczywistości to wielkie kłamstwa.Nie ma w tej firmie urlopów ani umów o pracę.Przestrzegam jak najdalej od tych naciągaczy.

montspaw
użytkownik zarejestrowany

Nie bardzo rozumiem, o co toczy się tutaj i na innych stronach w Internecie to całe (usunięte przez administratora) porządnej firmy! Jeżeli chodzi o Intex, to obecnie jestem tam zatrudnione i wykonuję proste i przyjemne prace montażowe na terenie Holandii. Jestem zadowolony z warunków umowy i zarabiam 10 euro na godzinę. co moim zdaniem jest więcej niż godziwą stawką.

Kolego trzymaj się od nich z daleka !!!!! To są (usunięte przez administratora) obiecują wyjazd, później przeciągają go w nieskończoność. Jak już łaskawie dadzą Ci robotę to albo nie płacą kasy albo płacą jakieś smieszne grosze. Dobrze Ci radze kolego trzymaj się od nich z daleka !!!!

???????

Czy ktoś może coś powiedzieć coś na temat tej firmy obiecują złote góry kontrakty zagraniczne może ktoś wyjechał w co zaczynam wątpić

mucha
@??????? 10.12.2010, 09:41

Firma to ludzie , a Ci co obecnie tam pracują są zupełnie nieposkładani Nie potrafią poprawnie obsłużyć prostego zamówienia. Opinia dotyczy ludzi bo produkty firmy sa ok

Zostaw opinię o INTEX - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTEX