B.A.M. Vermeer

Vels

Opinie o B.A.M. Vermeer

Pablo Escobar

Firma nie warta polecenia.Traktują swoich starych kierowców,jak piąte koło u wozu.Wszędzie brud,smród i ubóstwo.Pozatrudniali bułgarów i rumunów,a polaków traktują jako zbędny element.Ogrom pracy za niewielkie pieniądze(UC Transports),pluskwy i prusaki na autach no i oczywiscie pamiętliwość i wredota pracodawcy.reasumując polecam tylko dla młodych kierowców,aby w jak najkrótszym czasie zdobyć doświadczenie i szybko stamtąd uciekać. l

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Marcinstaw
@Paulina 28.03.2017, 14:57
Ostatnio pojawiły się nowe oferty pracy do B.A.M. Vermeer. Poszukiwani Kierowca międzynarodowy kat. C+E Zainteresowani?...

Czesc jestem zainteresowany praca jakies szczegoly? Moj email stawmar@onet.pl

mlody pluskwiacz
@Marcinstaw 21.04.2017, 08:01
Czesc jestem zainteresowany praca jakies szczegoly? Moj email stawmar@onet.pl

Firma caly czas szuka kietowcow, raz jest lepiej raz gorzej, polityka to glaskanie rumunow przyklad rumuni pija na bazie i imprezuja a do polakow dzwoni biuro i mowi nie mozecie tak robic, rumuni koncza prace w piatek a polacy jezdza do popoludnia do soboty taki to zjazd do domu. Od kilku miesiecy w autach pojawily sie pluskwy lub inne insekty, chlopaki pogryzieni rzeczy osobiste potracone

Mar

Witam .mam prosbe. Moglby mi ktos przeslac jakies dane do tego biura w hol. Tzn nr tel albo emeil na ten adres pasmar75@poczta.fm Dziękuję Bardzo

Am
użytkownik zarejestrowany

Ogólnie jeśli chodzi o samą firmę to warto po prostu któregoś wieczora usiąść, poczytać opinie, ale naprawdę od góry do dołu, tam pojawią się i stawki i umowy i plusy i minusy i sądzę, że to powinno być dobre doświadczenie dla szukających pracy w fBAM

nieznajomy

Firma szuka kierowców cały czas,ale nie koniecznie wystawiając oferty...Jest telefon, który znajdziesz na stronie...Kto nie dzwoni, to się nie doczeka na nic...Co do opinii...Ja jeżdżę tutaj od 3 lat....Rozbawia mnie to prostackie wypisywanie....Firma badziewna, ( usunięte przez administratora ). i jak tam źle i w ogóle.....Jak ktoś oczekuje, że będą go to całować wiadomo po czym to sie myli.....Firma jak każda...Ma swoje wady i zalety...Na plus zaliczam: pieniądze zawsze na czas, jeśli robisz swoje i nie szukasz dziury w całym to możesz tu pracować bez większych problemów...Jeśli od początku pokażesz ze masz zasady to cię poszanują....Nie ma gięcia tacho jeśli od początku sobie na to nie pozwolisz... i da sie zawsze dogadać z biurem co do wolnego czasu czy trybu pracy...do domu i do pracy jeździsz busami....(Wiem ze wielu powie..planing do kitu i zwiedzanie Polski i niemiec...przejażdżki...ale prawda jest taka, że nie łatwo stworzyć sensowny plan wiec daje sie to przełknąć) Na minus zaliczam....jednego z klientów do których trafiają kierowcy....Chodzi o planistę z firmy..Jeśli tam trafisz to na pewno wyprowadzi Cię z równowagi swoją głupotą....Wtajemniczeni wiedzą o czym mówię....Doliczam też parę innych drobnych zgrzytów,ale to już tylko szczegóły.....Podsumowując....Firma jest dobra szczególnie dla kierowców z małym doświadczeniem, którzy chcą pojeździć i nauczyć sie sporo rzeczy...Ja osobiście polecam....a wszystkich Hejterów pytam ponownie jak jeden z wcześniejszych opiniodawców....Znacie lepszą firme z polską umową i tymi pieniedzmi w Holandii??? TO proponujcie mądrale.....Szczególnie zwracam sie do tych co dużo krzyczą, odchodzą a potem wracają jak pieski do starej budy.... :)

Kimi
@nieznajomy 13.05.2016, 19:14

Kolego pracujesz tam jeszcze

kaman

Jeżeli znajdziecie lepszą firmę w Holandii, dajcie znać.

Gundzi
@kaman 10.03.2015, 11:35
Jeżeli znajdziecie lepszą firmę w Holandii, dajcie znać.

A po co robic przez biuro, dla mnie ta firma czyli anna i jej tatus kon to banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozniej opisze na czym sprawa polega

leon

wiec nie licza sie tam z kierowcami co przepracowali ponad 10 lat i wiecej a jesli bedziesz za duzo pyskowal to cie uteperoja szybko

leon

potracaja nawet za to jak wygladasz wiecwj potracen jak dobrej wspolpracy z planistami mlody szef otworzyl w Rumuni bioro wiec naplyw nowych niedoswiadczonych pracownikow jest duzy a nawet bardzo duzy

leon

pierwsze tam jestes nikt holender ma racje jesli nawet jej nie ma nikt ci nie pomoze w razie tz W-u

firm jest wyplacalna i jak kazda ma swoje minusy

firm jest wyplacalna i jak kazda ma swoje minusy

zaw

lepiej byc prostakiem niż tchórzem który zamiast walczyc ucieka i daje się urobic jak ciasto do piernika

Emil Kwas

Waleczny,wedlug mnie jestes prostakiem.Jak ci sie nie podoba,to pracuj w pl za tysiaka,z tego wyzyw rodzine,wlej paliwo do samochodu,oplac rachunki itp. (usunięte przez moderatora)

waleczny

Coś malo opini na temat tej firmy...wiec pisze ta firma to shit jak wiekszosc firm. ale ta opinie robia polacy co pracuja za drobne i nie maja odrobiny wartosci !! tlumaczac sie ze nie maja innego wyjscia ! ! ! ! kryzys? jaki (usunięte przez moderatora) kryzys ? przetrwalismy wojne a teraz lecimy lizac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] holendrom ?? szkoda mi takich ludzi co se rady nie daja i biora co im sie da. mieszkaja po kilka osob w domkach.cz w polsce tez tak mieszkacie? jak sie zastanowicie to jak w polsce tak zaczniecie mieszkac to tez zaoszczedzicie !!! ja niewiem jak mam calej polsce przekazac ich wartosc jestem sam i nie wiele moge zrobic. gdzie solidarnosc polakow?

oli
@waleczny 17.01.2010, 14:13

kolego masz strasznie skopaną głowę. a wiesz przez co? przez zycie właśnie w polsce

Zostaw opinię o B.A.M. Vermeer - Vels

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.A.M. Vermeer