Quattro Sp. z o.o. Sp.k.

Praszczyki

Opinie o Quattro Sp. z o.o. Sp.k.

Tajny

( usunięte przez administratorairma od 6 do 15:30. Trzeba zapieprzac jak glupi za 10 zl albo 8 zl + przy kleju bez masek tylko trzeba wdychac ten klej szefy wkurwieni caly czas pracowac sie nie da bo tasma leci szybko a jedna osoba robi na 3 maszynach a buty schodza a inspekcji pracy chyba tam dawno nie bylo nir polecam firmy....

Sebastian powiem Ci ze zle slyszales. Bardzo zle !! Atmosfera jest tu chora, szefostwo zawsze niezadowolone i narzekajace ze nie ma kasy przez co nigdy podwyzek nie ma a zycie coraz drozsze. Rotacja pracownikow tez sie duza, zwalnia sie tu ludzi bez ostrzezenia i bez podania przyczyny. Jesli chcesz tu pracowac to staraj sie staraj a i tak jak sie dostaniesz Cie zwolnia lub pewnie sam predzej uciekniesz. Pozdro

Zostaw opinię o Quattro Sp. z o.o. Sp.k. - Praszczyki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quattro Sp. z o.o. Sp.k.