MOBILITY PLUS

Wrocław

Opinie o MOBILITY PLUS

Lidia

@Arjeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przez zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. @Łysyudało Ci się wyjaśnić tą sytuację z firmą? O co dokładnie chodziło?

Łysy

Oddajcie moje pieniadze!!

xd

Dla mnie najważniejsze jest to, że zatrudnienie u nich opiera się na przyjacielskich stosunkach. Skoro atmosfera jest całkiem niezła, to pewnie i zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków. A socjal?

Ar

Macie jakieś nowe opinie? Obserwuję ich od jakiegoś czasu i widzę, że usuwają te złe na swój temat...

biały

sekretarki se szukasz? tak, to żadnej pracy nie znajdziesz!

M

Na gowork raczej nie dają. I tylko dla panów więc nie masz co szukać.

A

jakie oklejanie bilboardów?! oni szukają albo rzeźników albo spawaczy do Francji, Niemiec

Ar

Chyba tam pracujesz bo nie odpowiadasz wprost na pytanie albo mylisz firmy. Co kupować jak oni nic nie sprzefają ?!

M

O jakim stanowisku piszesz?

Spawacz

Ta firma to ściema. Wysyłają na minę i później nie zapewniają wsparcia. Zostałem z kolego odstawiony na stację SNCF i mieliśmy 5 minut na opuszczenie kwatery. Stało się tak, ponieważ nie spodobaliśmy się dla klienta. Współpracują oni z francuską agencją Inter'in. To francuska agencja odstawiła jak śmieci na stacje i to oni dali tylko 5 minut na spakowanie. Nie polecam bo to tylko wyszła wycieczka. Wiedzieli że nie posiadamy funduszy na powrót i mieli to w dupie. Firma do której poszukują spawaczy to Metal44.

Francja
@Spawacz 20.06.2016 12:30

Wiem coś o tym. 8 spawaczy stoczniowych którzy w stoczni pracowali 30 lat testów spawalniczych nie przeszli. Parodia

Francja

Ciekawe. Po wystawieniu opinii reakcja ze strony właścicielki agencji była szybka. Zadzwoniła do mnie i straszyła sądami oraz obrażała od pijaków bez żadnych twardych dowodów na spożywanie alkoholu przez moją osobę. To zalatuję dla tej Pani właścicielki Art. 233 KK. Bardzo Ciekawe

m

A po się tam pchasz? mało masz innych agencji? odradzam pracować przez tą agencję!

maniek

a co zgrupa mobility bo nie wiem czy to samo

maniek

a co zgrupa mobility bo nie wiem czy to samo

hydraulik

kontakt

Mobility Plus

Szanowni Państwo, Firma MOBILITY PLUS zmieniła profil działalności: rekrutacja i pośrednictwo pracy nie wchodzą w zakres oferty. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługami zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferty naszych usług. Zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy MOBILITY PLUS P.S. Prosimy nie mylić nas z Agencją Pracy Tymczasowej o podobnej nazwie, z którą nie mamy nic wspólnego. Za wszelkie zbieżności nazw i konsekwencje z tego wynikające nie bierzemy odpowiedzialności.

oszukany

Jak dalej wysyłają za granicę, tzn. że robią to nielegalnie - nie ma ich w spisie agencji pośrednictwa pracy. Są firmy o podobnych nazwach ale nie ma już Mobility Plus. Koki zainteresuj lepiej się tą agencją!

alojs

jak nie wysyla ludzi za granice jak ja ciagle dostaje od nich oferty wyjazdu!

ola

firma nie wysyła już pracowników za granicę

gg

to pewnie masz ofertę z innej agencji

Raton

Firma powstała w 2007 roku a ich głównym zadaniem jest organizowanie wymian i wspieranie mobilności zawodowej na terenie całej Unii. Oczywiście nie działają na co dzień takie informacje, nie mniej jednak mogę powiedzieć, że warto spróbować swoich sił za granicą, bo przede wszystkim będzie jakiś punkt zaczepienia. A potem można ewentualnie coś dogadać, o ile się zgodzą.

stefan

oddajcie moja kase !!!

Mobility Plus

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Jest to o wiele szybsza forma komunikacji i rozwiązania problemów czy rozwiania wątpliwości niż przez portal Gowork. Mobility Plus

@Mobility Plus 14.07.2014 11:47

Portal ten służy do wymiany informacji między byłymi lub potencjalnymi pracownikami. Odpowiedzi ze strony agencji potwierdzają powiedzenie "Tylko winny się tłumaczy"

@gość 29.07.2014 23:09

Witamy, Odpowiedzi z naszej strony, to chęć włączenia się w dialog i skorzystania z okazji aby wyjaśnić nieklarowne lub dwuznaczne sytuacje, ponieważ każdy kandydat jest u nas traktowany indywidualnie, ale przede wszystkim zachęcenia do kontaktu bezpośredniego, również Pana, gdyż widzimy w Panu potencjalnego kandydata. Zapraszamy i pozdrawiamy Mobility Plus

Mobility Plus

Informacja dla kandydatów: Jeśli chodzi o rekrutacje ze stawką do negocjacji, to trwają one znacznie dłużej gdyż możliwość odrzucenia kandydatur ze względu na zbyt wysokie oczekiwania finansowe jest duża. Proces rekrutacji jednak nadal trwa i kandydaci są proponowani do kolejnych klientów. WAŻNE: Kandydaci przesyłając CV i rozmawiając z nami zgadzają się na udział właśnie w takim konkretnym procesie rekrutacji. Jednak w każdej chwili można wycofać swoją kandydaturę z procesu rekrutacji bez podania powodu. Pozdrawiamy Mobility Plus

@Mobility Plus 14.07.2014 11:18

Droga agencjo Mobility Plus. Jakie "zbyt wysokie oczekiwania finansowe"??? Każdy podaje stawkę jaką faktycznie dostał od innego pracodawcy.

@gość 29.07.2014 22:44

Witamy, Faktem jest, że oczekiwania Panów są zbyt wysokie, adekwatne lub nawet zaniżone w zależności od danej oferty, jednak przyjęcie lub odrzucenie oferty to oczywiście indywidualna decyzja. Zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy Mobility Plus

Welder

Osobiscie odradzam. Kiedys pojechalem z nimi jako spawacz, na miejscu bylo co innego do roboty niz mi powiedziano, kasa rowniez inna. Ale chyba sie spodobalem klientowi bo co jakis czas dzwoni jakas panienka z nowa oferta. Albo maja malo chetnych albo za czesto zmienia sie personel. Ile razy mozna powtarzac, ze chce pracowac od min. 1800 euro + bezplatne zakwaterowanie???

@Welder 03.07.2014 19:00

Informacja dla kandydatów: Oferty pracy przesyłamy na życzenie do kandydatów drogą mailową a umowę pośrednictwa wraz z warunkami pracy kandydaci podpisują przed wyjazdem - tu każdorazowo prosimy kandydatów o bardzo dokładne przeczytanie oraz w razie pytań o kontakt, aby nie było niedomówień lub nieporozumień. Ważna informacja: Mimo konkretnych ofert i konkretnych stawek jakie proponują nasi klienci, jeśli kandydat posiada rzeczywiście bardzo dobre doświadczenie oraz referencje, jest możliwość negocjacji stawki - dlatego kontaktujemy się również z kandydatami, którzy mają swoje oczekiwania finansowe. Zapraszamy do kontaktu również osoby o oczekiwaniach min. 1800 euro netto/brutto + bezpłatne zakwaterowanie, prosimy o przesyłanie CV wraz z referencjami. Mobility Plus

gość

czy osobiście sprawdziłeś jak jest rzeczywiście? napisać bajer jest łatwo. "możliwość negocjacji stawki" może jest ale nie przez Mobility. Wiele razy słyszałem "warunków jeszcze nie znamy, ale jaka są pana oczekiwania finansowe?" (ostatnio przy montażu kotłów w Paryżu) potem cisza. Wypadałoby oddzwonić i powiedzieć "klient płaci ... czy jest pan zainteresowany?". Według mnie nie mają wcale tych ofert. Nie są wiarygodni.

Master

Prosze o opinie na temat wspolpracy z ta agencja,wyplacalonosc itp

Mobility Plus

Witamy ponownie. W sprawie ofert prosimy o kontakt bezpośrednio z nami. Nasza aktualna oferta dla spawacza do Niemiec, to 14euro netto/h. Zapraszamy do kontaktu. Mobility Plus

piter

oferują 12 euro na godzine ale trzeba oplacac przejazd i kwatere ....... dalej sie nie bede wypowiadal pozdro spawacze

Mobility Plus

Witamy, Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, gdyż mamy wiele ofert pracy. Pozdrawiamy Mobility Plus

Mobility Plus

Witam Panie Pawle, Jeśli chce Pan uzyskać rzetelną opinię, bardzo proszę o kontakt z nami. Podamy Panu kontakty do osób, które dla nas pracują lub pracowały, również spawaczy. Pozdrawiamy Zespół Mobility Plus

pawel

LYSY mozesz cos napisac wiecej bo mam propozycje pracy od nicz jako spawacz w Hamburgu

lolo

czy ktoś może pracował w tej firmie i może cos powiedziec o niej?

były pracownik
@Mobility Plus 08.02.2016 08:43

Pitu, pitu. Możecie sobie pisać, że nie macie nic wspólnego z agencją o podobnej nazwie. To dlaczego OSZUSTKI używacie dalej tych samych numerów telefonów?? NIEPOLECAM!!! obiecujecie wsparcie podczas pobytu we Francji, a jak są jakieś niezgodności w pensji, nic nie pomagacie!!! Nigdy też nie można się dowiedzieć jak rozliczać PIT w Polsce. Zabrałybyście się w końcu do roboty zamiast siedzieć i pierdzieć w stołki!

Zostaw opinię o MOBILITY PLUS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOBILITY PLUS