Obsługa Reklamy Zewnętrznej

Bytom

Opinie o Obsługa Reklamy Zewnętrznej

Małpa
użytkownik zarejestrowany

No mam wrażenie, że aktualny stan firmy jest naprawdę doskonałą rzeczą, wiesz co z tego vo ja wiem, to zdecydowanie więcej niż 10 zł, nawet chyba i po 16zł w zależności od stanowiska o jakim mówimy tu

Wystarczy wejść na stronę firmy orz.com.pl a można się przekonać, że to co tam mają w większości nie pokrywa się z rzeczywistością. Wystarczy chociażby skorzystać z oferowanych usług dźwigiem lub koparko-ładowarką a przekonacie się sami, że nie wynajmą bo nie mają.

niko

Beznadziejna firma... brak profesjonalnej kadry pracowniczej mówi sama za siebie.

nn

Potwierdzam słowa "byłego pracownika". Prawda jest też taka, że w tej firmie pracują tylko ludzie wybrani a szef nie potrafi rozgraniczać koleżeństwa z pracą. Zresztą co to za praca gdzie o wypłatę trzeba się prosić a zasady moralne, przepisy bhp czy chociażby zasady czystości miejsca pracy odbiegają od wszelkich norm. Natomiast spożywanie alkoholu na zakładzie pracy już samo świadczy o tym miejscu. Wystarczy przejść się po terenie firmy i wszędzie można znaleźć butelki po piwie. Krótko mówiąc jaki Pan taki kram.

były pracownik

Codzienne zebrania z szefem to jakiś koszmar. Facet nie ma pojęcia co to jest mobbing dlatego pewnie i bezkarnie stosuje go na codzień. Płatność w ratach i co łaska. Sprzęt zdecydowany i niebezpieczny. Zero zasad bhp.

Nie polecam...

Zostaw opinię o Obsługa Reklamy Zewnętrznej - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obsługa Reklamy Zewnętrznej