Opinie o Andrzej Chmielewski Obsługa Reklamy Zewnętrznej Orz w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Chmielewski Obsługa Reklamy Zewnętrznej Orz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Chmielewski Obsługa Reklamy Zewnętrznej Orz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Chmielewski Obsługa Reklamy Zewnętrznej Orz w Bytom

Kowal Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Dziwna firma . Mała firma i nie potrafią utrzymać pracownika ???? od lat szperam po ofertach co się ciekawego pojawia i powiem tak nigdy bym nie zaaplikował do firm które wiecznie szukają ludzi ???? Nigdy !!! Ta firma poszukuje bardziej ludzi z UK nawet napisane w jednym z ogłoszeń że mile widziani ludzie z Gruzji lub Ukrainy po prostu to firma która przebiera ludźmi a w dodatku wchodzi z otwartym parasolem w .... UK . Może to szef z UK ? Pracować w tej firmie będą jacyś ...????????????????

Biurowa Nowy wpis

Firma dramatyczna. Stare Cegły tną na jakieś pile zwykłej w baraku a sprzedają jak jakieś coś pięknego z zachodu . Ludzie weźcie sobie stare cegły i potnijcie gdzieś. Całe vikto brick! Zenada 110zl=m2 masakra

Klaudia Nowy wpis

Jest stawka 16 na godzinę ?

Małpa Nowy wpis

No mam wrażenie, że aktualny stan firmy jest naprawdę doskonałą rzeczą, wiesz co z tego vo ja wiem, to zdecydowanie więcej niż 10 zł, nawet chyba i po 16zł w zależności od stanowiska o jakim mówimy tu

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Andrzej Chmielewski Obsługa Reklamy Zewnętrznej Orz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Wystarczy wejść na stronę firmy orz.com.pl a można się przekonać, że to co tam mają w większości nie pokrywa się z rzeczywistością. Wystarczy chociażby skorzystać z oferowanych usług dźwigiem lub koparko-ładowarką a przekonacie się sami, że nie wynajmą bo nie mają.

niko

Beznadziejna firma... brak profesjonalnej kadry pracowniczej mówi sama za siebie.

nn

Potwierdzam słowa "byłego pracownika". Prawda jest też taka, że w tej firmie pracują tylko ludzie wybrani a szef nie potrafi rozgraniczać koleżeństwa z pracą. Zresztą co to za praca gdzie o wypłatę trzeba się prosić a zasady moralne, przepisy bhp czy chociażby zasady czystości miejsca pracy odbiegają od wszelkich norm. Natomiast spożywanie alkoholu na zakładzie pracy już samo świadczy o tym miejscu. Wystarczy przejść się po terenie firmy i wszędzie można znaleźć butelki po piwie. Krótko mówiąc jaki Pan taki kram.

Codzienne zebrania z szefem to jakiś koszmar. Facet nie ma pojęcia co to jest mobbing dlatego pewnie i bezkarnie stosuje go na codzień. Płatność w ratach i co łaska. Sprzęt zdecydowany i niebezpieczny. Zero zasad bhp.

Nie polecam...

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Chmielewski Obsługa Reklamy Zewnętrznej Orz - Bytom

Andrzej Chmielewski Obsługa Reklamy Zewnętrznej Orz