Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gi Group w Katowice

Wiecie czy w Gi Group szukają chętnych na staż?

Podobno tak. Sam chciałem jeszcze raz iść tam na staż bo sporo się nauczyłem i fajni ludzie, ale drugi raz nie mogę. Najlepiej głsić się do biura na Opolską

Beznadziejna firma. Nie wysyłajcie tam swoich aplikacji, szkoda czasu. Pseudorekruterzy, którzy tam pracują nie mają pojęcia o rekrutacji.

Zenek
@Marek

Może i tak jest w Katowicach lub na Śląsku. W Bielsku Białej dziewczyny są miłe, nie ma problemów, jest ok i tak ma być. Nie ich wina że jest marny rynek pracy w tej naszej Łojczyznie.

Roman

@marek rozumiem ze byłeś tam na rekrutacji ale się nie dostałeś ? Jak przebiegła ?

Rolve

Kazali wyrobic ksiazeczke sanepidowska, wydalem kase po czym powiedzieli mi ze nie rekrutuja bo firma z nimi zerwala umowe.... A na ogloszeniach ich swiezutka offerta na to samo stanowisko do tej samej firmy. (usunięte przez administratora)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Gi Group? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kowal? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Wnerwiony

Firma nieprofesjonalna. Ogłoszenia pod ich szyldem wiszą tygodniami, jak większość tego typu przybytków udają, że pracują. Najpierw niech się nauczą czytać CV ze zrozumieniem, a może nastąpi jakiś progres w ich jakości usług, pani dzwoniąca miała problem z czytaniem, o kilkurotnym przekręceniu nazwiska nie wspomnę. Do tego arogancki ton i brak wiedzy na temat oferowanego stanowiska. Żenada.

balbina

pracowałam przez agencje gi grop z b białej masakrystyczna obsuga panie wogule pracujace w tej agencji to jakies kosmitki wogule nie wiedza co sie dzieje w zakładzie one zadnych informacji nie dostaja one powinny pierwsze byc powiiadomione ze zakład przenosza do wapiennicy pracowałam tam miesiac praca w stałym stresie nerwach zmieniaja sie liderzy liderki jak skarpetki liderki które miały słuzyc pomoca zawsze słyszałam nie mam czasu mam swoje zajecia planowanie pracy na poszczególne miejsca pracy masakra zadnej organizacji osoby które przychodziły do pracy po bhp konczyły prace po 5 minutach dostałam dziewczyne po mojej zmianie miałam jom przeszkolic na maszynie od tego jest zakład lub liderka zmiany to mi liderka odpowiedziała nie mam czasu dla niej ja juz skonczyłam prace miała szkolenie bhp to tylko higiena pracy a co do pracy na maszynach powinna byc pomoc przez panie które siedza nakontroli przy biurkach mi pokazano na odwal co mam robic i se liderka poszła teraz mi powiedziano ze nie przedłuza ze mna umowy bo poszłam 5 dni przed zakonczeniem umowy na l4 nie popuszcze im tego ide do ispekcji pracy juz mi zapowiedziala ze premi tak samo nie dostane to im pokaze nie polecam tych agencji ludzi sami zrarzaja firma kogucik był i uciekł wogule obsługa masakra kaza sami przychodzic dowiadywac sie co dalej czy bedziesz pracowac czy nie mi powiedziałaz beszczelnosci pani ze nie maja mi obowiazku mówic dla czego zemna nie przedłuzyli umowy nie zalezy mi wszystkim bede mówic zakład kogucik z tego co słyszałam w szatniach przez rozmowy liderek ile juz wyleciało osób bez podanych powodów byłyza mojej kadencji ukrainki wysmiewały zakład odwracały sie na pietach o mówiły pa pa była rekordzistka co przychodziła pod wpływem alkocholu 5 razy wywalona super firma

Nie polecam pracy w tej agencji, wynagrodzenie marne, wymagania wielkie i ze wszystkim problem. Patrzą tylko na swój zysk, pracownik się nie liczy

Irena
@Karolina

Dziękuję za opinię. A o jakim stanowisku pracy w Gi Group mówisz? Powiedz coś więcej o wymaganiach i na czym polegała Twoja praca, dziękuję.

MS

Firma niepoważna. Ogłoszenie na asystenta agenta celnego. Dzwoni tzw. "niunia" (głosik jak z tele 0700, irytująca maniera z cyklu "ja tu łaskę robię, że w ogólę mówię, foch, bo z mojej strony brak entuzjazmu i niewygodne pytanie o poziom wynagrodzenia etc.) i na żywca cytuje to, co w danym ogłoszeniu, jakbym nie umiała sobie przeczytać, obrusza się na moją uwagę, że znam treść z internetu aż nadto dobrze, kolejny foch, bo pytam o wysokość pensji, no jak mogę, przecież powinnam dziękować, że w ogóle zadzwonili i z tej wdzięczności jeszcze pewnie dopłacić, kolejny foch, bo pytam, po co tak naprawdę dzwoni, co mi chce obwieścić, a tu zdziwienie, nie, nie proponuje spotkania z pracodawcą ewentualnym, ona tylko informuje, że przesłała moje CV dalej. Tak się udaje, że się pracuje, jeśli tak te wszystkie agencje rekrutacyjne funkcjonują, to...brak słów. Kij tam z pracownikami, od co najmniej 10 lat nic się nie zmieniło i szukanie pracy bez znajomości jest drogą przez mękę i festiwalem nieporozumień, ale do tego (usunięte przez administratora) się jeszcze zleceniodawców, udając, że się naprawdę analizuje te wszystkie aplikacje, uczciwie dobierając kandydatów. Na bank ta panienka ze zwykłej zemsty nie przekaże dalej mojego CV i w sumie o to mi chodzi, bo bo tak "merytorycznej" rozmowie nie chcę mieć na sobie metki tej śmiesznej agencji, przerost formy nad treścią, a pewnie i tak żyją ze sprzedaży danych osobowych, bo odkąd wysłałam swoje CV do kilku tego typu firemek, nagle, po latach ciszy, zaczęli mnie atakować telemarketerzy oferując darmowe vouchery na masaże i garnki. Żenada.

Irena
@MS

Na forum nie obrażamy innych użytkowników. Rozumiem, że twoje niezadowolenie wynika z barku konkretnych informacji na temat postępów w rekrutacji i informacja, że Twoje CV zostało przekazane dalej nie była wystarczająca. Czy podczas tej rozmowy telefonicznej udało ci się jednak dowiedzieć czegoś konkretnego na temat warunków zatrudnienia, co nie było zawarte w ofercie pracy? Jeżeli tak to zachęcam cię do podzielenia się tymi informacjami.

WózekWidłowy

(usunięte przez administratora) ze Katowic Bielska Białej nikt nie chce już u nich robić poza Ukraińcami i frajerami, przemyśleć sto razy zanim się coś podpiszę, pośrednicy to większości (usunięte przez administratora) i wiadomo ale ci to czyści (usunięte przez administratora) Odradzam

Jacek
@WózekWidłowy

Dlaczego tak jest? Jak się domyślam, chodzi o pensję, tak? Jaka panuje atmosfera w firmie? Może da się też powiedzieć coś dobrego? Chyba znajdzie się coś takiego, zawsze są jakieś plusy i minusy. Napisz proszę coś więcej, czy firma oferuje szkolenia, czy są możliwości podwyżek, jak są traktowani nowi pracownicy? Jestem ciekaw tych kwestii.

XD

Oferty są ponawiane na różnych portalach żeby ktoś podjął prace nawet nie raczą odpisać słowa NIE, a oferty odświeżane jak i odczytywane.

Ukrainiec

Zawsze brać od nich na piśmie ewentualnie w pdf, pośrednik nastawiony na maksymalne ruchanie pracownika, i zabieranie mu wszystkiego od pensji, nie polecam nikomu

Robert

W Tychach miła i profesionalna obsługa. Kilka ofert pracy do wyboru, ponie wszystko tłumaczą, co, ja, kiedy i gdzie. Wypłata dwa dni przed czasem. Warunki pod wieloma względami lepsze od stałych pracowników np. nadgodziny płacone co miesiąc, a nie co 3 miesiące. Panie mocno się starają, a pracownicy wybrzydzają. Jak ktoś chce pracować to znajdzie tu pracę.????

Sylwia

Byłam zatrudniona przez tą agencję w Biedronce w Siemiatyczach przy wykładaniu towaru. Przy rekrutacji była mowa o dodatku za pracę w nocy(20%). Oczywiście nie zapłacili!!! Czuję się oszukana przez tą agencje i nikomu nie polecam :(

Sekend

do że jesteście fatalną agencją pracy to każdy wie, ale to w jaki sposób wysłaliście PITy, to już woła o pomstę do nieba. Ludzie, to jest dokument, dosyć ważny, tego się nie wysyła na skrawku tektury, tylko na kartce a4 ! Jak to teraz gdzieś pokazać ? CV też na obsmarkanym papieże toaletowym przyjmujecie ?

jakmar
@Sekend

czasami sobie myślę, że większość opinii pochodzi od osób, które nie sprawdziły się w swojej pracy i w ten sposób próbują podnieść swoją samoocenę. Nieprawidłowo wypełniony PIT można zgłosić lub poprosić o wymianę. Jeśli ktoś pisz "papieże" to nie wymaga to komentarza. Proponuję włączyć słownik :)

Ewelina

Polecam tą agencję, szczególnie biuro w Katowicach. Dostałam do wyboru kilka ofert pracy, wszystko dokładnie omówione, poszłam na rozmowę i dostałam pracę w mojej okolicy.

Arek

Dawno nikt tu nie zaglądał. Może dowiem się coś o ewentualnej pracy?

@Arek

Byłam wczoraj w biurze w Katowicach, jest sporo ofert, panie wszystko tłumaczą i umawiają na rozmowy kwalifikacyjne.

Karol

Dno! Vrak kompetentnych pracownikow,nic nie wiedza,nic nie idzie zalatwic.Do tego zostalam bez pieniedzy bo pani M.S " pracujaca" w Gi Ostrava jest nieodpowiedzialna i nie kompetentna!

Oszukuja z wyplatami daja na czas ale mniej niz powinno byc. Brak pomocy w porozumieniu sie z pracodawca. Jedyny plus to mili i ciekawi ludzie w czechach.

Wiktoria

@Jastrzebianin w jaki sposób poczułeś się oszukany przez Gi Group? Jesteś pewien, że do tego doszło? Na forum powinny być tylko prawdziwe informacje, więc pisząc taką opinię musisz być świadom, że nieprawdziwe opinie mogą zostać usunięte przez admina.

GRiMM
@Wiktoria

ja powiem tak w Gliwicach jest tak nie kompetentny personel ze umowy dostaje sie z miesięcznym opóźnieniem ZA LIPIEC DOSTAŁEM UMOWĘ 28 LIPCA A POWINIENEM DOSTAC 1GO LIPCA A NAJLEPSZE ZE UMOWA DO 31 LIPCA BYŁA NA SIERPIEŃ DOSTAŁEM 20 A NA WRZESIEŃ NAWET JESZCZE NIE MAM PASEK NIE CZYTELNY PISZE ZE BRUTTO DOSTAŁEM 5000 I NA SKŁADKI MI ODCIĄGALI 5000 PARANOJA

Ro:b

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Gi Group - Katowice

• Jak się pracuje w Gi Group?

Zobacz opinie na temat firmy Gi Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gi Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 11 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gi Group