Opinie o Express People

AdrianAdi

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w Hodkovice nad Mmohelkou montaż tłumików?

AdrianAdi

Witam Państwa serdecznie! Z tego co widze widnieje tu wiele negatywnych opinii dla tej agencji. Rodzi sie tu takie pytanie... Czy ktoś był w Hodkovicach nad Mohelkou jako operator produkcji (tłumiki samochodowe)? Jakie widnieją tam warunki? Czy warto sie tam wybrać? Licze na szybką odpowiedz gdyż niedługo startuje busem do Katowic

ola

Witam, mam pytanie ,czy byl ktos moze z ta firma w Brnie,na pakowaniu iparfum? dziekuje za odpowiedz

Nordbolo

Pracuje obecnie dla EXP od prawie roku . Obecnie "zastanawiam sie" a raczej szukam pracy tutaj na własna reke , W dniu wczorajszym byłem świadkiem jak przyjechali panowie zrekrutowani w Polsce w Katowicach i to co nam zaczeli opowiadać o naborze w biurze w Katowicach tzn o wynagrodzeniu , warunkach zakwaterowania i godzinach pracy to jest dosłownie raj (hahaha) . Panowie mieli pracować 4 dni w tygodniu po 12 h potem zaś mieli mieć 3 dni wolne, zarobki w pierwszych trzech miesiącach miałyby wynosić 37000 Kc potem zaś 40000 Kc plus dodatki zakładowe , po podjęciu pracy od ręki zaliczka w wysokości 2000 Kc potem po 1000 Kc co tydzień. Powyższe dane tak "rozbawiły" moich kolegów że pan koordynator od ręki otrzymał 7 wypowiedzeń umowy o pracę i tyle samo wniosków o przyjęcie w szeregi EXP na warunkach opisanych powyżej ;DDDD. Praca w zakładzie gdzie pracuję wygląda jak poniżej: - 7,5 h dniówka -18 brygadowy system pracy tzn w 1 tygodniu pracuje 6 dni w następnym 4 dni (dwa dni po kolei wolne raz jest to poniedziałek i wtorek , potem środa i czwartek itd) -praca 3 zmianowa -zaliczki co tydzień w wysokości 1000 Kc (ok 160 PLN ) po wypracowaniu odpowiedniej ilości godzin - podstawa płacy nettto 19100 Kc + zakładowe dopłaty ( zmianowy + za obecność + za nadgodziny) . Obecnie pracując dla EXP zarabiam ok 23000 Kc netto ( robiąc co najmniej 5 dni nadgodzin ). Więc zapytuję Panie pracujące w biurze w Katowicach : "Skąd Panie wzieły 37000 Kc, gdzie w Czechach pracuje się dla automotiv w 4 brygadowym systemie."- Chetnie złożę w tym zakładzie swoje CV :DD

aleksander

też odradzam prace przez to biuro,bylem i przekonalem sie na wlasnej skórze,zaklady jeszcze większe obozy pracy jak w polsce,ciągle kary za byle co,mieszkania w starych hotelach robotniczych z karaluchami,dojazdy autobusami przeladowanymi,koordynatorzy swoi i mają polaków gdzies,zarobki jeszcze mniejsze jak w polsce bo najniższa krajowa w czechach to 8 zl.i ogólnie w czechach bieda jeszcze większa jak w polsce

aleksander

szkoda że Panie w katowicach nie informują dokladnie jakie są warunki na miejscu,bylem i sie przekonalem,zaklady pracy jeszcze większe obozy pracy jak w Polsce,zarobki też mniejsze jak u nas bo najniższa krajowa w czechach wynosi 8 zł,transport autobusami przeladowanymi,noclegi w pokojach gdzie są karaluchy a wczesniej byla stajnia dla koni,koordynatorzy to pepiczki i nic ci nie zalatwią tylko swoim pomagają,a ogulnie to w czechach bieda jeszcze większa jak w polsce.

Amefist
użytkownik zarejestrowany

Witam, na samym wstępie chciałbym powiedzieć kilka słów o agencji pracy Express People znajdującej się w Katowicach a potem o samej pracy w Foxxconie w Pardubicach. Będąc w agencji przed samym wyjazdem dopytywałem się o pewne sprawy żeby nie było niejasności i kłamali mnie w zywe oczy… pytałem o zarobki w ogłoszeniu obiecywali 4 – 5 tys zł No niestety maksymalnie da się tam wyciagnac 2,5 tys i to pracując po 12 godzin dziennie, pytałem również o dodatki za nadgodziny i prace w nocy obiecywali 20% za nocki i 50% za kazda nadgodzine no niestety nie ma czegos takiego tam pracując przez ta agencje sa czyste godziny czyli 66 koron i pracując tam przez 3 miesiace pracowałem caly czas na nocki praktycznie ciagle przez 12 godzin. Pojechalismy tam cala rodzinka i wszystkich nas porozrzucali po innych halach ja z moja kobieta pracowaliśmy po 12 godzin a teściowie przyjezdzali na 6 rano i przez tydzień czasu wysylali ich spowrotem do domu bo podobno nie było pracy (a u nas na hali brakowało polowy ludzi) następnie dopytywałem o takie rzeczy jak pralka, telewizor, warunki mieszkaniowe, dojazd do pracy … Pralka jest jedna na caly hotel za 80 koron, telewizora nie ma w zadnym pokoju, warunki mieszkaniowe jak na melinie wykladzina smierdzi klei się sciany w grzybie lodowka jedna malutka na 3 pokoje która się rozmraza i codziennie rano jest przez nia cala mokra podloga dojazd do pracy na wlasna reke a od hotelu do samej pracy jest ponad 5 km. Teraz może o koordynatorach jest ich 2 Thomas (Słowak) i Grzegorz (Polak) z Thomasem naprawdę da się dużo zalatwic ale z Grzegorzem jest dramat ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic go nie interesuje gdy ostatniego dnia powiedzieliśmy ze rezygnujemy z tej pracy dal nam godzine na spakowanie rzeczy i wyprowadzenie się z pokoju a była godzina 22 wiec musieliśmy do rana załadowani walizkami siedzieć na dworcu … Jeśli chodzi o sama prace to jest naprawdę lekka ale atmosfera tej pracy to jest koszmar ta firma nie jest wogole zorganizowana jak się ma problem to na „Leadera” lub „Trenera” czeka się po 30min bo albo spia w biurze albo gadaja sobie o pierdolach. Szczerze serdecznie nie polecam wyjazdu tam sciagaja ludzi masowo biorac za kazda osobe pieniądze obiecują cuda wianki a po tygodniu gdzie przyjezdza 20 osob zostaje 5 tylko dlatego ze albo nie maja do czego wrocic albo zyja z dnia na dzień. Jeżeli mogę jeszcze udzielić jakiś odpowiedzi proszę pytac na prywatnej wiadomości.

Errt

Wy jedziecie pracować do Czech za 3tys netto, to juz sie domyślam jakiego pokroju osoby tam sa.

Oceń pracodawcę

Witam, znalazłem ogłoszenie na stronie: http://www.express-praca.pl/job/operator-wozka-widlowego/ Pytania do Express People: "Transport do Czech oraz zakwaterowanie za darmo"- czy to znaczy że z Czech do miejsca docelowego do zakładu pracy trzeba się dostać na własną rękę? "Atrakcyjne wynagrodzenie do 3 600zł"- a w danych jest też 3500zł netto. Mnie interesuje jaka jest stawka za godziny nocne i dzienne w PLNach? "Możliwość pracy w nadgodzinach w celu zarobienia więcej"- trzeba je robić? Czy jeśli ktoś nie chce to ma się zwijać i wracać do PL? "Bonusy za wyniki i efektywność"- podajcie w % przedziały bonusów lub w kwotach PLNach. "Posiłki/dofinansowanie" - wyczytałem że 55% dofinansowania do posiłku, czy tak jest naprawdę? "jednorazowy bonus 300zł po skończeniu okresu próbnego" - po jakim okresie pracy? "Oferujemy wysokiej jakości zakwaterowanie i transport za darmo"- jakie to są pokoje, ilu osobowe i w jakim przedziale? Ile one kosztują na miesiąc czy za dzień się płaci? No i najważniejsze, czy umowy czeska i polska są zbieżne w treści? Pytania powstały w skutek normalnej chęci wiedzy zainspirowane chęcią podjęcia u Was pracy jako pośredników dla ów niemieckiej firmy "darczyńców" :-)

Artur

Witam, czy w hotelach pracowniczych jest internet?

@Artur 2 tygodnie temu
Witam, czy w hotelach pracowniczych jest internet?

Szanowni Państwo, @Artur, tak w naszych hotelach jest dostępne WiFi, @Oceń pracodawcę, - transport do pracy z hotelu również opłacamy naszym pracownikom, - niestety nie mamy stawek godzinowych nocnych, czy dziennych. Oferujemy pracę na pełen etat, gdzie średnie wynagrodzenie miesięcznie to ok. 3000 PLN netto, natomiast najwyższa stawka w zasięgu pracownika (wliczając bonusy) to 3600 PLN netto. Praca w godzinach nocnych jest płatna 10% więcej. - pracodawca w Czechach może narzucić do 150 nadgodzin rocznie, powyżej musi już się Pan zgodzić na piśmie lub ustnie. Aktualnie pracownicy pracują w trybie tzw. 18-zmianowym, od poniedziałku do soboty po 8h przez trzy tygodnie, a kolejny (4 tydzień z rzędu) jest w całości wolny (1 tydzień - 6 dni pracy, 2 tydzień - 6 dni pracy, 3 tydzień - 6 dni pracy - 4 tydzień cały wolny). - szczegółowe informacje o bonusach otrzyma Pan u naszych rekruterów, zachęcam do kontaktu, - koszt dwudaniowego obiadu w stołówce przyzakładowej to od 20-40 CZK (zależnie, co Pan wybierze), - okres próbny to 3 miesiące, - zakwaterowanie również opłacamy, współpracujemy z dwoma hotelami (szczegóły u naszych rekruterów), oferujemy pokoje 3-6 osobowe. Pracownik opłaca jedynie zakwaterowanie w momencie nieusprawiedliwionej nieobecności w pracy. Pytania odnośnie oferty najlepiej kierować do naszych rekruterów - przekażą oni wszystkie, również szczegółowe informacje po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół SK EXPRES

LipaNiePraca

Tragedia, pracownicy w biurze nam podali adres firmy a nie zakwaterowania i się gubiliśmy w Czechach bo jechaliśmy własnym autem , bateria się kończyła , podali nam nr do koordynatora który jest na urlopie , oszukiwanie na zaliczkach, koordynator nam mówi ze będzie po nas rano do pracy , my czekamy 40 min i nikogo nie ma wiec nie poszliśmy do pracy ,bo jak skoro fabryka 20km dalej, przestrzegam przed wyjazdem ząb pośrednictwem tej agencji

@LipaNiePraca 2 tygodnie temu

Szanowni Państwo, komentarz jest bardzo rozbieżny. Podobno Państwo nie rozpoczęli pracy, ale już oszukali Państwa na zaliczkach? Bardzo to niespójne, bo zaliczki są wypłacane po przepracowaniu pełnego tygodnia :) Koordynator na urlopie, ale przyjedzie rano? Bardzo niespójna wypowiedź. To w końcu jest na urlopie, czy przyjedzie? Zaznaczę, że żaden koordynator aktualnie nie przebywa i nie przebywał na urlopie w ostatnim czasie, a adres zakwaterowanie wszyscy pracownicy dostają ten sam - ten, który my otrzymujemy od koordynatorów. Pozdrawiam konkurencję. Zespół SK EXPRES

SmutneAlePrawdziwe

Witam, ODRADZAM I PRZESTRZEGAM przed wyjazdem do pracy z tego biura. Więcej tam wziąłem swoich pieniędzy niż przywiozłem, na każdym kroku łamane warunki umowy , zdarzało się ze nikt po nas do pracy nie przyjeżdżał, nie dawali zaliczek tyle ile powinni albo przez pare dni opóźniali zaliczki przez co nie miałem co jeść i musiałem prosić rodziców o przelew !!! , sama praca była okej ale agentura najgorsza z możliwych serio, ledwo co tam przyjechaliśmy ludzie nam mówili ze mamy przechlapane i ze będziemy wracać do polski z pustymi kieszeniami, dobrze ze mieliśmy własne auto bo tak to chyba stopem bym wracał do Polski . PS. Nie pisze tej opini osoba która pojechała tam imprezować tylko młody człowiek który chciał dorobić w wakacje :/

@SmutneAlePrawdziwe 2 tygodnie temu

Szanowny Panie, najlepiej jest napisać anonimowo na forum, niż odezwać się osobiście. Nie jesteśmy firmą transportową i nie jeździmy po naszych pracowników. Zapewniane są busy, które podjeżdżają pod hotel pracowniczy na wyznaczonym przystanku lub zwracamy za bilety komunikacji miejskiej (MHD). Koordynator NIE JEŹDZI po pracowników. Zaliczki zawsze otrzymywał Pan terminowo i w odpowiedniej wysokości - skąd wiem? Mamy wgląd do tych dokumentów i każdy pracownik otrzymuje zaliczki terminowo. Ważne - każdy pracownik MA OBOWIĄZEK założyć konto w Czechach do 14 dni od przyjazdu - jeżeli tego nie zrobi i "dogada się" z koordynatorem to niech później nie narzeka, że nie otrzymuje zaliczek terminowo - to już nie jest nasza wina - sami Państwo się godzą na to nie zakładając konta. Pozdrawiam konkurencję. Zespół SK Expres

Gosc
@SmutneAlePrawdziwe 2 tygodnie temu

Napisz coś więcej.. zastanawiam się nad wyjazdem. Serio jest problem z pracą? Przecież gwarantują niby codzienną pracę, a tu ludzie takie rzeczy piszą. Czy to nie konkurencja pisze?

Karolina0950

Czechy-Brno, niestety odradzam. Nie zdążyłam podjąć pracy, ale przybliżę Państwu sytuację rekrutacyjną. Razem z koleżanką chciałyśmy podjąć pracę w Czechach-na magazynie, praca dla firmy iperfumy. Ogłoszenie znalazłyśmy na portalu olx, oferta piękna. Zarobki ok 3 000 tysięcy netto + dodatki. Przy pierwszej rozmowie Pani potwierdziła wszystkie informacje, które zawarte były w ogłoszeniu. Darmowy nocleg, darmowy wyjazd, darmowe przejazdy i powroty na miejsce pracy, pierwsza wypłata 3 000 tysiące netto, kolejne wyższe-między innymi ze względu na zbliżające się święta. Telefon otrzymałam po tygodniu, z informacją, że jeżeli dalej jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy to wyjazd odbędzie się w weekend. Jak każdy normalny i odpowiedzialny człowiek zapytałam o rzecz najważniejszą - umowę. I tutaj zaczęły się dziać rzeczy dziwne, umowa nie była jeszcze gotowa za czym idzie wgląd dopiero w dniu wyjazdu. Wiadomo jak to wygląda w tym dniu, osiem kartek, małe litery, stres związany z wyjazdem. Na umowie zapis stawki najniższej ok 2 500 tysiąca złotych BRUTTO plus możliwe dodatki za nadgodziny czy weekendy (podobno ujęte kwotowo). Taką umowę podpisujemy z biurem w Polsce, pięć minut przed wyjazdem, nie mając możliwości zagłębienia się we wszystkie zdania. Pani powiedziała również, że już na miejscu podpisujemy umowę Czeską, oczywiście nie mamy pewności, że podpiszemy takie same dokumenty, jeżeli nie znamy języka. Zmuszone byłyśmy zrezygnować, ponieważ mówienie osobie zainteresowanej, że początkowa kwota zarobkowa to minimum 3 000 tysiące złotych netto plus możliwe dodatki, jest kłamstwem. Tak samo fakt, że nie mamy wglądu do umowy, uważam, że powinna być ona przygotowana w dogodnym terminie dla pracownika, aby miał możliwość zapoznania się z nią. Pani Beata, powiedziała, że możemy pojechać również w innym terminie, wtedy rzekomo miałybyśmy wgląd do umowy, lecz nie daje nam gwarancji, że miejsca jeszcze będą. Po zadaniu pytań dotyczących zarobków netto w przypadku kwoty ok 2 500 tysięcy brutto Pani wyłączyła się, co było równoznaczne z tym w jaki sposób traktuje interesantów.

@Karolina0950 2 tygodnie temu

Szanowna Pani Karolino, nasz pracownik przekazał wszystkie ważne informacje. Nie padła informacja o kwocie 3000 zł netto + dodatki, ponieważ w ogłoszeniu, które Pani podobno czytała jest dokładnie przedstawiona stawka od 17 445 CZK netto do 20 890 CZK netto i do tego nie ma niestety żadnych dodatków. Nasi pracownicy otrzymują informacje o realnych zarobkach na miejscu tzn. średnią kwotę, którą uzyskają w ciągu miesiąca. Widzę, też że wcześniej nie miała Pani doświadczenia w pracy na magazynach ani produkcji. Stwierdzam to, ponieważ wiedziałaby Pani, że wynagrodzenie całkowite składa się z kilku składników m.in. podstawa, premie za frekwencję, spełnianie norm produkcyjnych oraz bonusy - tutaj sezonowy dla pracowników, podejmujących pracę przed świętami. Pracownik, który chodzi do pracy (tzn. nie ma absencji, ciągłych L4), wykonuje swoje obowiązki należycie to otrzymuje wynagrodzenie podane w ogłoszeniu + bonus sezonowy, który jest stałym nieodłącznym elementem wynagrodzenia w tym przypadku. Na umowie nie ma zapisu najniższej stawki - a tym bardziej to nie jest stawka 2500 zł brutto - nie wiem skąd to Pani wzięła, oferujemy pracę w Czechach, więc na naszych umowach nie ma stawek w PLN, a tym bardziej najniższej stawki brutto w Polsce. To są kłamstwa i oszczerstwa, nie oglądała Pani u nas umowy, ponieważ odmówiła przyjścia do biura. Każdy nasz kandydat ma prawo do wglądu umowy pośrednictwa pracy. Jak wiele razy wspominałem umowa podpisywana w Polsce (w języku polskim) zapewnia warunki, które pracownik otrzyma na miejscu. Jeżeli którykolwiek z naszych kandydatów jest zainteresowany zapoznaniem się z umową to zapraszam serdecznie do biura w Katowicach, Łodzi lub Kielcach - nie trzeba nawet się umawiać. Jeżeli jest to nowa oferta pracy to umowa jest dostępna najwcześniej 5 dni przed planowanym wyjazdem, ponieważ my sami musimy ją otrzymać - Pani Karolino i to nie jest 8 stron, tylko 2 kartki A4 - jedna z informacją o terminie rozpoczęcia pracy a druga ze ogólnymi warunkami zatrudnienia i nie drobnym druczkiem tylko szeroką i dużą czcionką - jeszcze raz zaznaczam to umowa pośrednictwa pracy nie umowa o pracę. SK Expres w Polsce nie zatrudnia ludzi bezpośrednio. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam serdecznie Zespół SK Expres

lara
@Karolina0950 2 tygodnie temu

Witam ma pani racje ja tylko chcialam zasiegnac informascji i co sie okazuje ?odklada sluchawke powodem jest ze jak nie jade teraz a dopiero szukam pracy za 2 miesiace to nie ma o czym rozmawiac czyste badziewie a nie firma

Stefan

Witam mam jechać na montaż tłumików do czech za pośrednictwem agencji,spanie w hotelu sport nad nysą, mam pytanie czy ktoś był i czy może napisać pare słów o pracy i hotelu,pozdrawiam.

ja.
@Stefan 3 tygodnie temu

odradzam!!!!

Stefan

Witam w przyszłym tygodniu mam jechać do czech przez agencje na montaż tłumików,ktoś tam był i czy możr napisać pare słów czy warto sobie głowe zawracać,pozdrawiam.

pracodawca

Szanowni Państwo, część wypowiedzi została ukryta ze względu na to, że były dodawane przez jedną osobę prowadzącą sama ze sobą dialog. Prosimy o wyrozumiałość i zadbamy o to, aby więcej tego typu sytuacje nie miały miejsca. Dziękujemy za zrozumienie Zespół SK EXPRES

P

Jak jest w Kutnej Horze? Faktycznie można dobrze zarobić? Jak wygląda darmowe zakwaterowanie? Ktoś był?

zażenowana

szkoda że wszyscy co macie wielkie problemy do pana Petra i Nikoli piszecie o nich w internecie ale jak potrzebujecie to wszyscy do nich dzwonicie i prosicie o pomoc ( pod warunkiem ze jeszcze nie wylecieliście za picie ). (usunięte przez administratora)

El Nino
@zażenowana 17.09.2017, 18:10

Zejdzie, że na ziemię

Jarosław Kaczyński

Odradzam wyjazd do pracy na Słowację. Pięknie to wygląda przy podpisywaniu umowy w Katowicach, 3.70 Euro + dopłaty do obiadów 55%, przewóz do pracy, zarobki w granicach 3 tys, 3,3 tys itd. dyrdymały A na miejscu klapa, stołówki nie ma, deptać trzeba 5 km do i z pracy. Po tygodniu pojawia się Słowacka umowa o pracę, oczywiście w języku tylko słowackim, za 2.50 z możliwym dodatkiem 1.20, bez ubezpieczenia i z dopłatą do ubytovni i powalająca głodowa suma 30 Euro zaliczki, chyba żeby nie umrzeć przy pracy. Niektórzy nie maja nawet za co uciec do domu z tego raju. Jeszcze raz odradzam i poważnie się zastanowić nad takim wątpliwym wyjazdem :/

Zadowolona

Witam serdecznie.Ja mam dobre doswiadczenie z pracą. Jeżeli chodzi o prace w czechach pracuję tu jakiś czas i sytuacja bardzo się polepszyla odkąd zwolniono pana Rydzika ( zakapleksionego buraka ktory jedyne co robił to okradał pracujących ludzi i pięściami zalatwial problemy z pracownikami wraz ze swoim przybocznym osiłkiem, który był jednym z pracowników pana Rydzika) jak i również odkąd zwolniono pana Krala ( koordynator, który miał wszystko w nosie, wiele obiecywał i nic nie robił ). Teraz jest z nami koordynator Peter i Nikola, która miejmy nadzieję zostanie z nami jako koordynatorka. Robią dla nas naprawdę wiele i starają się wszystko doprowadzić do ładu, wszystko wraca pomału do normy i oby tak było. Mam nadzieję że zostaną z nami i będzie wszystko tak jak ma być bo są naprawdę dobrymi ludźmi i dobrymi opiekunami a ja jak i reszta pracowników jesteśmy zadowoleni :)

pracodawca

Szanowni Państwo, Wypowiedź jest anonimowa, więc niestety nie odniosę się bezpośrednio. Co do odliczenia składek zapraszam do zapoznania się kalkulatorami. Transport jest bezpłatny i żadnego hotelu nie oferujemy w miejscach, o których pisze komentujący. Pozdrawiam konkurencję. Szanowni Państwo, wielokrotnie zostały tu zamieszczone komentarze przez osobę, która oczernia wewnętrznych pracowników Express People. Komentarze zostały zapisane i zostaną wykorzystane w postępowaniu przeciwko tej osobie. Pozdrawiamy Zespół SK EXPRES

Adam1947

Nigdy nie Polecę Tej tkz "Agencji" Wyjeżdżając do Czech jesteś na warunkach mieszkalnych poniżej standardów 2 gwiazdkowego hotelu , mieszka się na wypizdowie 15km od pracy bez możliwości transportu firmowego. Z płacą po odliczeniu składek i ubezpieczeń wychodzi 2/3 netto najniższej stawki polskiego brutto w dooobrych porywach będziesz pił wodę z parówek.. W doliczeniu własne dojazdy do pracy, jedzenie o przyjemnościach nie Wspomnę.

tomek

Widze po ogłoszeniach ze teraz przerzucili sie na Bielsko-Biała zeby bielszczan okradac,powiem jedno zjezdzilem pół swiata z agencjami pracy ale gdzie nie pojade,gdzie nie pracuje z kim nie rozmawiam to zawsze slysze jedna opinie DNOOMIJAĆ bron boze nigdy nigdzie z ta agencja nie wyjezdzac...Tyle

Marta

Nie polecam warunki hotelowe obskurne !!wspólne prysznice po 20 osób zero prywatności wszyscy nago !! Ucieklam z stamtąd w 3 dzień pociągiem do polski

Verdes

Witam, Czyżby EP nie miało już nic do powiedzenia? A może się okazało że to prawda i EP woli milczeć?

Hermann

Jadę w sobotę tj.02.09.2017 do Pardubic oczywiście z krzywej w katowicach czy ktoś może napisać czego mogę się spodziewać ???? Proszę

użytkownik zarejestrowany

Czy w takim razie ktoś może napisać, jak aktualnie wyglądają pierwsze dni pracy orgaizowanej przez Express People? Rzetelne i aktualne informacje (nawet o wyjeździe sprzed kilku dni) są to opinie najcenniejsze, bo pokazują ją realną i aktualną.

@Zaciekawiony 09.09.2017, 08:19
Witam, proszę o odpowiedź na moje pytanie czy poszukujecie Państwo też pracownika z j. słowackim, najlepiej na terenie Słowacji...

Dzień dobry, należy przesłać do nas CV w formacie pdf w języki polskim oraz słowackim. Po wstępnej weryfikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy Zespół SK EXPRES

on
@Express People 09.09.2017, 10:58

Haha,jeszcze przebieracie w kandydatach? ciekawe kto do was wysyła cv???

Speed

Wyjeżdża ktoś w poniedziałek o 9 ? Niech mi ktoś powie co się przyda tam ze sobą wziąć..?

Siwy
@Speed 29.08.2017, 13:55

Wez z soba duzo kasy bo ci sie naj bardziej przyda.... Ja czekam na wyplate od 20wrzesnia

qwertyyuu

ktoś coś powie na temat warunków zamieszkania na Słowacji? i czy gdybym chciał olać hotel a wynająć coś we własnym zakresie to jest jakakolwiek dopłata do tego?

Speed

Witam wie ktoś coś na temat pracy w Kopřivnice ?

Helsinska Fundacja Praw Człowieka

Przygladam się od dawna Agencji i myślę że najpierw trzeba skontrolować komuś komu dają władze (co to za władza ręce w kieszeni drapanie po ja.. Jach podsluchiwanie Ludzi udawanie rozmów telefonicznych oraz lekceważenie człowieka dodaje ustawianie grafików kontrolowanie hoteli itp normalnie bez prawie) Kiedy znajdziemy mały błąd to pierwszy cebulę na bazarze bd obierał Człowiek który stoi za detyktywistycznymi zagrywkami. Na samym wstępie nieradzeradzę to do tych co wiedzą że ja wiem. Jesteście na czarnej liście drodzy szponciciele. z garacych Pardubic chciałbym powiedzieć i już od dziś oznajmić że ostatni bd pierwszymi aco do komentarza z góry jestem za. Człowiek to człowiek a nie śmieć a lapczywy 2razy Traci.

Niewolnik

Sztuka Manipulacji? Co to takiego? A siedem grzechów znacie? Kości zostały zucone. Witamy w piekle. I udowodnie wam że mam Jokera w rękawie. Pzdr Kordynatora PL. Główny spec od spiskowania Hujo..... Za. A więc oglądaj się za siebie Chlopczyku. Więzień Agencji People Foxconn.

@Niewolnik 24.08.2017, 08:14

prosze o kontak, moge pomuc

SZAKKALL

UWAGA AGENCJA OSZUKUJE NA WYPŁACIE 3 MIESIĄCE PRACY W CZECHACH .... każda wypłata coraz mniejsza 3 wypłata to 10 000 tys koron... OSZUSCI..

użytkownik zarejestrowany

Wiele osób pisze o różnicach przez wyjazdem oraz po @dave, a możecie napisać co jest dokładnie zawarte w kontrakcie/umowie? Jeśli były jakieś rzeczy, które nie zgadzały się z wcześniejszymi ustaleniami, to czy można było powołać się na zapisy w umowie i dochodzić swoich praw? Dla innych myślących o wyjeździe to bardzo ważne rzeczy, dajcie znać jeśli możecie.

użytkownik zarejestrowany

@Mateusz czy agencja wymaga znajomości języków obcych? Jak je weryfikuje? Wszelkie praktyczne informacje pomagają innym - być może po raz pierwszy wybierającym się do pracy za granicę. Czy agencja pomaga w organizowaniu przejazdu i noclegu?

@Joanna 11.08.2017, 06:52

Szanowna Joanna, nie wymagamy znajomości języków obcych, pozdrawiamy Zespół SK Expres

Iza
@Mateusz 16.08.2017, 08:37
tak kordynatorzy pomagaja ze wszystkim nie ma problemow, nie jest wymagana znajomosc jezykow obcych , co do organizacji przejaz...

Czy mogłabym poprosić o więcej informacji na maila isa38@wp.pl byłabym zainteresowana wyjazdem.

OnDiesel

Witam!! mamy wyjechać z kolegami w czwórkę do Kvasin na montaż foteli.. Moje pytania: 1- jak wygląda praca 2- jak wyglądają zarobki chciałbym by ktoś sumiennie odpisał na moje pytania. Pozdrawiam

nikt
@OnDiesel 10.08.2017, 18:42

pojechałeś już praca na fotelach ja robiłem w kolinie przy fotelach ręce ci odpadaja musisz smarować się maściami dla starych ludzi jak byś miał artretyzm,zwyrodnienia stawów czy coś taki ból w rekach,kasa troche lepsza niz w polsce warunki pracy super prócz tego bólu ale przyzwyczajsz sie po kilku miesiącach i będzie ok jak nie jesteś alkoholikiem i nie bedziesz chlał i awanturował się z innymi na hotelu tylko siedział cichutko jak myszka pod miotłą dasz rade Pozdrawiam

Mateusz

co do agencji nie ma zastrzezen i prawda jest taka jesli chce ktos pracowac i zarobic to zarobi a ci co jada po to by sie zabawic to wiadomo jak koncza a po tem pisza bzdury ja przebywalem pod ta agencjia 8 miesiecy i nie nazekalem na nia wic dziwie sie niektorym ze pisza bzdury . i jak napisalem na poczatku komu zalezy na pracy i chce pracowac to bedzie pracowal i bedzie zadowolony wiadomo ze pierwsze 3 miesiace beda ciezkia ale kazdy kto chce pracowac tak ma po tym okresie jest o wiele lepiej i ja sam wraca pod agencjie bo jest naprawde dobra agencja pracy problemy sa rozwiazywane od reki kordynatorzy pomagaja ze wszystkim ja osobiscie nie spotkalem sie z problemami ze strony kordynatorow tylko ci sami stwarzaja problemy wczynaja burdy po pijaku udaja ze to oni sa pokrzywdzeni przez agencie itp nie wierzcie im bo to sa zwykle karierowicze ktowrzy pija cpaja wczynaja bojki itp a potem pisza bo im kazano wracac do polski i sie zala ze malo zarobili , zarobili malo bo wiekszac zaliczek szlo na alkoholi i narkotyki oraz potracano za wyrzadzenie szkod ktore narobili

marcin Szewczyk
@Mateusz 09.08.2017, 10:19

Ja również pracowałem przez ta agencje w zakładach Skoda w Kwasinach . Z tą fantastyczna firma Skoda rozwiązała umowę o dostarczanie pracowników. Ta fantastyczna firma płaciła mi i wielu innym którzy pracowali w Skodzie podam przykład za listopad 2016 roku. Przepracowane godziny 66 / 8785 koron. Byłem zadowolony bo nie cały miesiąc. Grudzień 2016 r. Przepracowane godziny 104,25 / 13 315 koron. Było nawet dobra tylko dziwi mnie jedna rzecz na pasku wypłaty. Strazka za ubytowani 768 koron. Styczeń 2017 Przepracowane godziny 127,5/ 10 171 strażka za ubytownie 3,702 koron . Luty 2017 150/ 20 037 koron . moja największa wypłata. Pomyślałem, że to już ku dobremu idzie i tu rozczarowanie w marcu 2017 roku. GODZINY PRZEPRACOWANE 142,5 ZAROBIŁEM 14 739 KORON. Tłumaczenie koordynatora bo tak Skoda płaci. Z kwietnia nawet nie otrzymałem kwitka do dziś tak jak karty do lekarza oraz rozliczenia podatkowego za poprzedni rok. Zarobiłem 17000 koron za 19 dni roboczych w tym było święto. Wiec ta fantastyczna firma jakoś mnie nie przekonuje. Co do zaliczek pierwszą dostałem po trzech tyg pracy. 300 koron. bo jak pan koordynator sie tłumaczył nie ma mnie na liście i nie wiem czy ja pracuje. To samo wynikło z moja wypłatą też jakoś nie było mnie na liście płac.

makacz

czy ktoś wie jak wygląda praca przy montażu foteli w czechach,z góry dziekuje za info

makacz

czy ktoś wie jak wygląda praca przy montażu foteli w czechach??za info z góry dziekuje

Hemik17

@Hemik17 02.08.2017, 09:35
Witam.Mam małą sprawę którą niezwłocznie trzeba wyjaśnić czy ,mogłby mi ktoś podać meila do biura Express People Katowice??...

Dzień dobry, proszę kontaktować się mailowo na adres pl.branches@express-people.com. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

Mateuszzz96

NIE POLECAM !!! Z pomocą tej agencji ja i mój kuzyn zmarnowaliśmy 3 tygodnie swojego życia w Czechach. Praca była wymagająca na kotle w Tristone Flowtech w Hradku nad Nysą. W pokoju gej, alkoholik, dwóch kiboli, były skazaniec. BIORĄ WSZYSTKICH Z ULICY !!!! Tatuaże na czołach, brak uzębienia, spanie na korytarzu co chwile bójki-tak to wygląda na ubytowni. Co dostałem w zamian ? 700 zł za 3 tygodnie pracy i ucieczka pociągiem do domu.

@Mateuszzz96 19.07.2017, 11:21

Dzień dobry, Pan Mateusz nie kontaktował się z nami w sprawie problemów na miejscu, co więcej przy naszej kontroli i ocenie pracowniczej nie otrzymaliśmy żadnej skargi, prośby o rozwiązanie problemu. Pan Mateusz nie dostał 700 zł za 3 tygodnie pracy. Oferujemy naszym pracownikom zaliczki w wysokości 1000 CZK netto co tydzień, które są potem odliczane od wynagrodzenia. Dodatkowo każdy pracownik jest informowany o potrąceniu za transport, jeżeli nie przepracuje 3 miesięcy oraz o potrąceniach za brak zwrotu ubrań roboczych. Oferujemy pracę osobom, które przejdą cały proces rekrutacji. Nie oceniamy kandydatów na podstawie ich orientacji seksualnej, wyglądu czy problemów zdrowotnych. Na miejscu pracownicy mają sprawdzany rejestr karany (do 30 dni od przyjazdu), więc nie zaprzeczę, że kandydat mógł zataić informacje o swojej historii karnej, ale mogę potwierdzić, że jeżeli rejestr został sprawdzony przez pracodawcę (SK Expres Sp. z o.o. jest tylko agencją pośrednictwa pracy - nie zatrudniamy bezpośrednio) to umowa o pracę może nie zostać przedłużona. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

maciomen201

Witam . Ja z moim wujkiem i kolegą od wujka idziemy pracować do Czech na jakieś montowanie śrubek . I mam pytanie czy będę mieszkał z moim wujkiem i kolegą bo tak chcę napewno bo boję się o swoje bezpieczeństwo. Nie lubie awantur. Przy 8 godzinnej pracy zdarza mi się że boli mnie brzuch i potrzebuje wziąć odpoczynek. Jaka to jest umowa i czy dostane ją po polsku bo musze kopie do Warszawy wysłać. I w jakich godzinach jest praca? Interesuje mnie 8 godzin. I czy mie bedzie ktos narzekł że mi słabo itd. Czy tłumacz tam jest

Anna

Witam serdecznie. Byłam w pracy na słowacji przez ta firmę nie polecam nikomu wyjazdu ponieważ to jedno wielkie oszustwo zarobki dużo mniejsze niż w rzeczywistości zostalismy oszukani pokoje rownież sie nie zgadzaja mielismy byc ze znajomą w pokoju dwu osobowym a na miejscu okazalo sie ze dostalismy 2 pokoje na 5 osób my dostalismy 3 osobowy pokój a obok nas para mało tego miała być kuchnia kazano nam zabrać garnki. lecz kuchni niema na calym hotelu a żeby było śmieszniej to o czajniku mozna zapomniec jak i o mikrofalówce wszystko trzeba sobie samemu kupić. a jak dojechalismy do hotelu to okazalo sie ze nie mamy telewizora i dali nam zepsutą lodówkę o wysokości 50cm na 5 osób po godzinnym czekaniu dostaliśmy jeden telewizor na 2 pokoje waneksie kuchennym byla tylko szafka i zlew bez cieplej wody i to cala kuchnia zadnego piecyka do gotowania nic wiec nawet nie moglismy sobie zrobic po podróży cherbaty prysznic byl owszem ale bez funkcji wiszacej trzeba bylo sobie sluchawke trzymac nedza i rozpacz cala w 21 wieku wstyd tak sie nie traktuje ludzi.

@Anna 11.07.2017, 16:03

Szanowni Państwo, osobiście rozmawiałem z osobą komentującą. Po kolei odpowiem na wszystkie zarzuty: 1. Wszyscy pracownicy są jednakowo informowani o formie zatrudnienia oraz wysokości wynagrodzenia. Pracownicy firmy, mieszczącej się w Liptowskim Mikułaszu są zatrudnieni na umowę o pracę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz ze stawką 20 zł brutto na godzinę. Pani pisze tutaj o stawce niższej niż w rzeczywistości, lecz pomiędzy firmą słowacką a Państwem nie doszło do podpisania umowy i ani jeden dzień nie został przepracowany przez komentujących. 2. Co do zakwaterowania - podczas rozmowy osoba komentująca gubiła się w tym co mówi. Najpierw otrzymałem informację, że jest to pokój dwuosobowy, później jednak okazał się być trzyosobowym. Państwo wspominają również o koleżance, która miała być z nimi zakwaterowana, a przez telefon nalegali na pokój dwuosobowy - który to otrzymali. Pokoje, które oferujemy są czyste o średnim standardzie. Wszyscy pracownicy otrzymują zakwaterowanie za darmo, ale oczywiście na własny koszt można wynająć własne mieszkanie, pokój w czym nasza Pani koordynator z przyjemnością pomoże. Lodówka, o której Państwo wspominają nie była zepsuta. Potwierdzam informację, że była mała, ale niestety przy tylu pokojach możemy zapewnić jedynie jedną, małą lodówkę na pokój. Oczywiście w przypadku problemów ze sprzętem istnieje możliwości dostawienia kolejnego - wystarczy w tym celu skontaktować się z nami a ja osobiście rozwiązuję ten problem. 3. Po telefonie od Państwa bardzo się zaniepokoiłem sytuacją, która miała mieć miejsce wg. osoby komentującej i osobiście udałem się sprawdzić stan zakwaterowanie (wg. opisu miała być zniszczona podłoga, szafa, brak stołu, uszkodzony prysznic, żyrandol, uszkodzona lodówka i ogólna informacja, że nie da się mieszkać w tym hotelu). Po przyjeździe na miejsce udałem się do pokoju, o którym Państwo wspominali (podawali dokładnie numer) i zorientowałem się, że relacja w 90% mija się z rzeczywistością - tak naprawdę jedynie zgadzała się informacja o małej 50 cm lodówce w pokoju. Dogadaliśmy się z działem operacyjnym, że w większych pokojach (3 - 6 osobowych) będą większe lodówki, bądź pracownicy otrzymają dwie. Bardzo ważne informacja - w żadnym z naszych hoteli nie oferujemy dostępu do telewizji i nigdy o tym nie informujemy pracowników, za to każdy hotel posiada dostęp do WiFi. Posiadam dokumentację fotograficzną pokoju osoby komentującej i osoby chętne mogą otrzymać te zdjęcia nawet mailowo - nie widzę żadnych przeszkód. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem w Katowicach. 4. Ostatnia informacja - Państwo zapewniali, że porobili zdjęcia i przyjadą do Katowic. Nikt się nie zjawił, nikt się nie kontaktował i nikt nie przesyłał zdjęć, ale jak wspomniałem wcześniej, osoby chętne do obejrzenia pokoju proszę o kontakt z biurem w Katowicach, prześlę zdjęcia mojego autorstwa. Mam nadzieję, że dogłębnie wyjaśniłem sprawę. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres Polska

PRECZ Z TYM!!

Teraz ja trochę opowiem na temat tej agencji, wypowiem się tutaj, ale do biura i tak sie przejade... Moja przygoda z tą oto agencją zaczęła się od zatrudnienia przez telefon co już wydawało mi się dziwne, ale cóż, byłem w takiej sytuacji w odróżnieniu od kolegów, że mogłem zaryzykować bo koledzy na dzień dzisiejszy zostali z niczym... Pojechaliśmy na miejsce własnym samochodem, na smsa dostaliśmy wiadomość, że mamy stawić się w mieście Novy Jicin w hotelu Kalac w niedziele o godzinie 15 w razie pytań dzwonić do koordynatora. Jest niedziela, godzina 14, dzwonimy do koordynatora i już się zaczęła paranoja dziać bo nikt nie odbierał. Po jakimś czasie odebrał koordynator który mówi, że w hotelu kalac nie ma już miejsca i wyśle smsem numer do nastepnego koordynatora no więc dzwonimy... Drugi koordynator mówi, że musimy jechać do Koprvnice do penzion tatranka, który jest oddalony od pierwszego miejsca 13 kilometrów. Na miejscu okazuje się, że bedziemy mieszkać w 5, a nie w 3/4 tak jak nam mówiono w Polsce. Przychodzi drugi dzień (Poniedziałek 7:30) szkolenie... na szkoleniu dowiadujemy się o zarobkach które wynoszą 16 000 Kcz brutto!!!! a nie 19-20 tys na rękę jak ta "Agencja" mówi w Polsce. Pojechaliśmy na zakład po kluczyk, karte i na rozpoznanie całego zakładu. Podejście koordynatorów do Nas Polaków jest takie jak byś tutaj przyjechał bo nie masz co jeść i z góry traktują Cię jak kogoś gorszego... W poniedziałek z powodu braku majstra i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na zakładzie Brose mielismyc czekac na wiadomosc kto i na którą ma we wtorek do pracy. Godzina 18 dzwoni koordynator tylko do jednego człowieka z naszej grupy, że jutro (wtorek) wszyscy Polacy o 7:30 pod hotelem. Oczywiście my nie możemy sie spóźnić 2 minuty na szkolenie, a oni wszyscy spóźniali się po 15/20 minut. We wtorek okazuje się, że nikt nie wie co z nami zrobić bo nie ma majstra bo środa i czwartek jest święto, a w piątek muszą porozmawiać z dyrektorem który nie wiadomo czy bedzie. Kazano nam przyjechać w niedziele, a praca będzie moooże w piątek... Koordynatorzy mówią do Ciebie po czesku Ty do nich po Polsku, a jeżeli cos nie rozumiesz to twój problem, tam jest pociąg i możesz wracać. Hotel robotniczy z 3 gwiazdkami, 2 gwiazdki dostał za lokalizację, a jedną za pokoje i recepcję. W momencie kiedy dawano nam kluczyk do pokoju to nam mówili, że on sie zacina ale działa no i faktycznie zacinał się, ale za 4 razem udało mi sie otworzyć drzwi, na drugi dzien juz sie nie dalo otworzyć drzwi wiec ide do Recepcji, Ten cieć pod wąsem siedzi na ławeczce i pije alkohol a jak mu powiedziałem, ze klucz nie dziala to on do mnie "działał?? działał... wiec teraz tez ma działac" Byłem tam tylko dwa dni, a mógłbym książkę całą napisać, ale APELUJE DO WSZYSTKICH!!! Jeżeli macie coś w miare stabilnego w Polsce to siedzcie tutaj u siebie, a agencji nie wierzcie bo nie zarobicie nic, a stracicie wszystko!! NIE KOMPETENTNI LUDZIE, NIE POINFORMOWANI, SAMI NIE WIEDZĄ JAK JEST NA MIEJSCU, KŁAMIĄ!!!!

@PRECZ Z TYM!! 05.07.2017, 09:51

Szanowni Państwo, Pan, który dodał ten post nie kontaktował się w żaden sposób z naszymi pracownikami. Pokoje, które oferujemy są zawsze 3-6 osobowe. Niestety nie ma możliwości wybrania ilości współlokatorów. Zakwaterowanie oferujemy bezpłatnie każdemu pracownikowi. Nasi pracownicy są kwaterowani w dwóch hotelach: Tatranka oraz Kalač. Zdarza się, że w jednym, bądź drugim hotelu brakuje miejsca i na ostatnią chwilę pracownicy są przenoszeni, ale odległość między nimi nie jest wielka i koordynator zawsze pomaga w przeniesieniu. Prezentowane wynagrodzenie to przedział między 2200 a 3200 zł netto. Zainteresowane osoby mogą uzyskać dokładne informacje u nas w biurze ze względu na ochronę przed konkurencją. Kwota 16 000 CZK brutto, o której wspomina komentujący nie jest prawdziwa i nie mam pojęcia skąd ta kwota się wzięła. Sytuacja o szkoleniu dotarła do nas i została wyjaśniona. Potwierdzam, że był problem z organizacją szkolenia ze względu na urlopy, na których przebywały osoby odpowiedzialne za przyjęcie nowych pracowników. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i pragnę poinformować w imieniu firmy, iż ten problem został już rozwiązany a pracownicy, którzy czekali w hotelu do następnego szkolenia zostali zatrudnieni. Z przykrością muszę również stwierdzić, że wiele osób nie stosowało się do regulaminu hostelu i z nimi współpracy nie nawiązaliśmy. W przypadku problemów z dogadaniem się z koordynatorami oferujemy bezpłatne tłumaczenia. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem w Katowicach. Nie zgadzam się z opinią dotyczącą zakwaterowania. Osobiście dokonuję audytów wewnętrznych naszych hosteli i posiadam zdjęcia dokumentującą aktualny stan, przy czym pragnę poinformować, że nie odpowiadamy za nieporządek Naszych pracowników. Nie oferujemy usług sprzątających i nie chcemy ingerować w prywatność Naszych pracowników. W przypadku chęci uzyskania większej ilości informacji zachęcam do kontaktu z naszym biurem w Katowicach przy ulicy Krzywej 10, czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres Polska

MAREK
@PRECZ Z TYM!! 05.07.2017, 09:51

no tak myślałem z e pracownicy w POLSCE są Buszmenami ale widzę ze dzicz polskich warchołów Dotarła już do CZECH Przykro mi o tym mówić ale prowadziłem firmę a POLACZKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WINIE tylko patrzyli jak tu wyjebać PRACODAWCĘ A mało nie mieli 5000 zeta ALE TEJ HOŁOTY NIE Starczy czeba było kraść paliwo oszukiwać chlać do rana bo byli 400 km od biura mordy sobie poobijać pod sklepem z innymi ekipami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WINIE alkocholicy i złodzieje jebać POLACZKÓW

Iwona

(usunięte przez administratora) Mój mąż do niedawna był w Jabłońcu z tej agencji. W ubytowni wieczne imprezy i awantury, koordynator nie reagujący, a jak już to po czasie... Okradają na zaliczkach (bierzesz np 3 razy po 1000 koron a na pasku wpisane 4 zaliczki). Kiedy postanowili się zwolnić w kilka osób, to agencja ukradła im premię przyznaną przez zakład, a pensję wysłali niby przekazem pocztowym do Polski ( mówię niby, bo też nie wiadomo czy dotrze kiedyś), mimo, że dostali e-mail z numerem konta. (usunięte przez administratora)

@Iwona 01.07.2017, 17:58

Dzień dobry, w związku ze zgłoszonymi zażaleniami od Naszych pracowników został przeprowadzony audyt zewnętrzny funkcjonowania koordynacji w okresie libereckim. Audyt nie stwierdził nieprawidłowości z naliczaniem wynagrodzeń pracowników. Zostały również przedsięwzięte działania, mające na celu eliminacje problemów z zakwaterowaniem tj. zakłócanie spokoju w hostelu. Od tego czasu nie otrzymujemy skarg od pracowników na miejscu. Przypominam, że jeżeli numer konta nie został przekazany koordynatorowi przy podpisywaniu umowy to wynagrodzenie jest wysyłane na adres korespondencyjny podawany u nas w biurze podczas rekrutacji. Wynagrodzenie jest wysyłane zgodnie z terminem wypłaty a czas oczekiwania na przekaz pocztowy trwa ok. 14 dni kalendarzowych. Jeżeli mają Państwo zastrzeżenia do wynagrodzenia, proszę kontaktować się z biurem w Katowicach. Z przyjemnością rozwiążemy wszystkie problemy. Pozdrawiamy Zespół Sk Expres Polska

kat13

Witam interesuje mnie opinia o Sk Expres jak i o pracy na stanowisku : OPERATOR PRODUKCJI - ELEKTRONIK w Dubnica nad Wagiem, Słowacja praca dla korporacji HP, Cisco, Lenovo , Huawei. czy ktos juz tam pracował , jakie warunki pracy oraz jakie warunki placowe czy się zgadzają z tym co mówią w Sk Expres ?? Jakie warunki mieszkalne na hotelu w centrum Trenczyna (pod zamkiem). ?? I czy to co opisują w ogłoszeniach się zgadza np : Co mamy do zaoferowania Naszym kandydatom/kandydatkom? •słowacką umowę o pracę do 31.12.2017 z 3-miesięcznym okresem próbnym, •stawkę 20 zł brutto / godzinę (2400 zł – 3000 zł netto „na rękę” miesięcznie), •pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko, •możliwość zdobycia doświadczenia jako elektromonter, •bezpłatny transport oraz dojazdy do pracy, •bezpłatne zakwaterowanie w centrum Trenczyna (pod zamkiem), •dopłatę 55% do wyżywienia, •wsparcie tłumacza przy podpisywaniu dokumentów, zakładaniu konta. •pokoje dwuosobowe dla par.

Robot

Chcialem jechac ale po komentarzach nie pojade... wolalbym dostac dofinansowanie do zakwetorowania niz darmowy pokoj. Da sie tak zrobic w express?

Hmmm

Hej, jakieś opinie o pracy na Słowacji? Jak sprawa zakwaterowania, ciężkie warunki czy da się przeżyć?

nas 3

Nie decydujcie sie ludzie na wspolprace z ta agencja.klamcy do potegi.w kazdym razie odradzam wyjazdy na Słowację.Ubytownie koszmarne pelne cyganow ktorzy szukaja pretekstu do awantury.pijanstwo dzien w dzien.poza tym agencja wiele obiecuje umowa jest nic nie warta bo na miejscu podpisuje sie 2 umowe w jezyku slowackim ktora nie pokrywa sie w zadnym stopniu z ta z Polski.np.obiecuja darmowe przejazdy do i z pracy po czym wychodzi na to ze kazdy musi na wlasna reke dostac sie komunikacja.za bilety nic nie jest wracane wiec radze zabrac wiecej pieniazkow jesli ktos by jednak zdecydowal sie na wyjazd.dofinansowanie do posiłków to nastepna bajka.brak opieki,pomocy koordynatora.zastanowcie sie 5 razy zanim wladujecie sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] osoby ktore tu przyjezdzaja po 3 dniach zazwyczaj wracaja taktez bylo z nami.NIE POLECAM!!!!!my w 3 skladamy wnioski do sadu.kpina paranoja i patologia.

@Dave 19.08.2017, 14:48
Biuro w Katowicach zatrudnia osoby niekompetentne oraz nie doinformowane NT. Warunków na miejscu w czechach gdyż najpewniej ni...

Dzień dobry, Pan twierdzi, że rozmawiał z Panią z Rzeszowa - z przykrością informuję, że tam biura nie mamy. Nasze oddziały mieszczą się Katowicach (siedziba główna), Kielce oraz Łódź. Zaliczki są dobrowolne, nie obowiązkowe. Żaden z pracowników nie ma obowiązku pobierać zaliczek. Dzisiaj będziemy wraz z naszą specjalistką w Mladzie Boleslav oraz Kvasinach, zachęcam do spotkania i przedstawienia Państwa dowodów. Oczywiście wszystko to opiszę tutaj. Szanowni Państwo, nikt nikogo na siłę nie trzyma w pracy, jeżeli ktoś pracuje tzn. że ta praca mu odpowiada. Nikt z powyższych Państwa nie kontaktował się z nami z prośbą o jakąkolwiek pomoc, komentarze oraz opinie są bezpodstawne. Czekam dzisiaj na spotkanie osobiście w Kvasinach i Mladzie Boleslav. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

@Express People 28.08.2017, 09:09

Drogi panie Dave, placowka w rzesowie moze nie jest, ale naboruja tam ludzi- prawda? Dokładnie zaliczki nie sa obowiazkowe, ale koordynatorzy zawsze namawiają na ich branie. Wy macie specjalistów? jak to jest mozliwe jesli cały czas zmieniacie pracowników w biurze w katowicach? Bo nie maja wyjścia a wy na tym zerujecie. A jak ci ludzie maja sie z wami kontaktowac jesli juz sie dodzwonia i prosza o pomoc- lekcewazycie to i nie odbieracie tel.

Dundee

Witam. Mam wyjazd w środę 31 maja 2016 do fabryki DELTA w Nowa Dubnica. Proszę o więcej inormacji i czy warto jechać. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Zostaw opinię o Express People - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express People