counter
2 464 753 5 1
Kris

manuvia nastepna cyganska agencja pracy znana tez pod inna nazwa EDYMAX , bylem w Lego , przeszedlem testy na fabryce , doktor i podpisanie umowy. ucieklem z tamtad na drugi dzien powod ubytownia sami alkocholicy narkomani , PLUSKWY tragedia . naprawde sprawdzajcie dokladnie z jaka agencja pojedziesz , od strony koordynatorek 0 zainteresowania, jak sie stwiisz na ubytowni dopuki nie zrobisz testow za pokoj placisz ze swojich pieniedzy,wiec jezeli niemasz kasy na powrot nawet niejedz dlatego ze zdziwienie przyjdzie po testach i podpisaniu umowy jak zostaniesz zakwaterowany . benda ci brac z wyplaty 4.500 koron za mieszkanie z pluskwami (usunięte przez administratora) zenada

Tak3Nie2
Janusz

Od miesiąca pracuje w Czechach pośrednictwem Manuvii. Jestem zadowolony. Zarobki ponad 5 000 na ręke, polski koordynator, zakwaterowanie o dobrym standardzie. Polecam praca w firmie Hella, Mohelnice

Kandydat

Witam czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają warunki w Czechach i gdzie najlepiej się wybrać ponieważ zastanawiam się nad wyjazdem na początku października.. pozdrawiam i może ktoś się wybiera i nie ma z kim jechać.. pozdrawiam Kuba z Krakowa

Magda

znalezli nam prace z partnerem w Czechach. moge tylko polecic, rozmowa rekrutacyjna odbyla sie telefonicznie a potem testy w biurze w katowicach. po testach przyjechal bus i pojechalismy do czech, nie daleko bo za 2 godziny bylismy na miejscu. Zakwaterowanie barzdo ladne, mama z partnerem pokoj dwuosobowy, prywatna lazienka, czystko, do pracy jezdzimy busem lub na piechote bo spacerem 30 minut Jest polski koordynator czyli bez problemu sa sie dogadac w sprawie zaliczki, lub jak potrzebowalam do lekarza to pojechal ze mna. Na produkcji bardzo fajne team leaderki, po tygodniu przeszlam na inna linie gdzie mam lepsze zarobki. Moge tylko polecic prace w Hella, Mohelnice

Tak5Nie3

@KubaKrk

Ja jestem w Pardubicach. Praca łatwa, doplacam za lepszy standart zakwaterowania ale tylko 1000 koron na miesiac. Z koordynatorem dogadasz sie bez problemu po polsku a na produkcji tez mamy polskiego tlumacza.

@KubaKrk

Tez jestem w Pardubicach, przenioslem sie z Hurki na Harmony i jestem bardzo zadowolony

Dzięki za info.. A powiedz mi lub ktoś jak teraz z pracą? Pozdrawiam Kuba

Andrew84 Nowy wpis
@Lewandowicz

Witam, Szykuję się na wyjazd 26 października do Pardubic (linia produkcyjna dysków twardych). Może ktoś powiedzieć jak tam jest bo czytając opinie mam duże wątpliwości co do wyjazdu?

Robert Nowy wpis
@Lewandowicz

Zalezy gdzie masz pojechac, na ktora fabryke ?

Andrew84 Nowy wpis

Robert Nowy wpis
@Andrew84

praca prawdopodobnie w firmie Foxconn. Pracowałem jest luz

Kk
Kandydat

Witam, wybiera się ktoś na perfumy 21.10 ? Lub ktoś kto już tam pracuje może wyrazić opinię?

Pati
@Kk

Ja pracuje! Polecam :) Pytania ?

@Pati

Hej A potrzebują dalej na perfumy? I chłopak też może czy same dziewczyny szukają? A jak mieszkanka? Pozdrawiam Kuba

Kk
@Pati

Praca swoją drogą, zadnej sie nie boję, bardziej interesuja mnie ubytownie i ludzie jacy tam się znajdują bo czytałem tu dużo negatywnych opinii

Kkamil
 Rekomendacja
@KubaKrk

Ja się zapisałem na wyjazd 21.10 z katowic, i były jeszcze miejsca, tylko interesują mnie zamieszkanie i po jakim czasie jest zaliczka, bo póki co mam 0 na przezycie, a mam inna opcje pracy w czechach gdzie mozliwe ze bym dostal zaliczke na starcie. Jak chcesz to podaj swoj email i sie może zgadamy ;)

Rekomendacja
@Kkamil

Hej ja jeszcze muszę czekać ale dopiero się zastanawiam bo tu to widzę że dzieje się źle.. chociaż w Czechach też nie ciekawie.. chciałem się na tą chwilę więcej tez dowiedzieć bo się zastanawiam.. dam znać jak coś pozdrawiam i jak sie coś dowiesz to możesz napisać pozdro kubusgosia2014@gmail.com

Janko
Kandydat

Czy ktoś szykuje się na wyjazd do pracy w Ostrawie?

SebQ
@Janko

Nie, nigdy w życiu, Tobie też odradzam.

Andy
@Janko

Ja jestem z kolega, polecam. Robota jest łatwa, wiecej maszyna robi jak ty.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Polecam

haah
Klient
@Janusz

Robi za 900 zł no idiota

Tak1Nie1
Anonymouss
@haah

Chyba w złotych a nie koronach ....

Zenek
@Janusz

Po co kłamiesz? Najgorszy shit w Czechach!!!! Ostrzegam wszystkich przed tym czymś. Będziecie mieszkać w Pardubicach w 7 osobowych w pokojach i zarabiać na jedzenie. Powodzenia! Czesi się śmieją z tej agencji! Oni specjalizują się na zatrudnianiu naiwniaków. W Czechach da się zarobić tylko w normalnych agencjach!

Majka

Witam zastanawiam sie nad praca w Brno przy perfumach czy jest ktos kto tam pracowal.

Tak8Nie1
anonymous
@Majka

Jesteśmy tutaj już trzy dni i 12 osób wróciło bo mają nas gdzieś....umowa miała być a jej nie ma dużo obiecywali i tyle i nie licz na 25 000 koron. ...na umowie będzie 16 tys...... a jeżeli się jednak zdecydujesz to zabierz trochę kasy i jedzenia bo nie wiadomo kiedy będzie praca ....my rezygnujemy

Tak20Nie1

@anonymous

Szanowny Panie/Pani, byli Państwo informowani o tym, jak będzie wyglądał proces onboardingu. Zachęcam też do słuchania oraz czytania ze zrozumieniem. Nigdzie nie informujemy o tym, że wynagrodzenie podstawowe wynosi 25 000 CZK. Kilkakrotnie byli Państwo informowani o wynagrodzeniu: podstawowym oraz bonusach i premiach, które przysługują pracownikom. Jeżeli ktoś liczy tylko na 16 000 CZK możemy założyć, że nie będzie podejmował pracy z należytym podejściem, bo maksymalna kwota jest do osiągnięcia przez wszystkie osoby, które chodzą do pracy zgodnie z grafikiem - o czym również nasi pracownicy informowali. Termin rozpoczęcia pracy również był przedstawiany. Wszyscy pracownicy otrzymają również pieniądze na start bez konieczności przepracowania ani jednego dnia w związku z opóźnieniem. Proszę wskazać, jaka firma płaci przed rozpoczęciem pracy i podpisaniem umowy? Na miejscu przebywa 5 koordynatorów oraz tłumacz a aktualnie na miejscu przebywa ponad 100 pracowników, więc proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

Tak3Nie23
Xyz
@Express People

Drogi Panie/ Pani anonimus być może jest na miejscu 5 koordynatorów i może nawet tłumacz tylko co z tego skoro firma na umowie skierowania do pracy nie podała ani jednego kontaktu na miejscu do żadnego z nich. Proces onboardingu wygląda tak że każda (usunięte przez administratora) może tu przyjechać.... picie, ćpanie na porzątku dziennym tak że zgadzam się że wdrożenie nowych pracowników musi trochę potrwać a najlepiej jest ich zostawić sobie samym tak jak to się stało z grupą która tu właśnie przebywa. Mało tego Ci koordynatorzy twierdzą że SK Express nie ma nic do gadania i używaj ręce od wszystkiego co nam obiecywali w katowickim biurze bo jak to stwierdzili ks już nie istnieje a my to Manuvia .....a przecież w biurze Manuvia podpisaliśmy umowy z SK Ekspres. Proponuję spojrzeć na ogłoszenie wklejone w witrynę gdzie jest czarno na białym zakwaterowanie hotel Brno i zarobek 25 tys koron ...oto samo przekazują pracownicy firmy i są to kłamstwa. Obok hotelu Brno jest hotel robotnicy i mają ten sam adres i nr, i na umowie którą dajecie do podpisania jest ...zakwaterowanie hotel robotniczy ....ale już nie Brno. Na 20 pokoi 3 osobowych dwie lodówki dwie podwójne kuchenki elektryczne cztery prysznice, trzy toalety ...w niektórych pokojach mrówki nie ma pralni ....ciekawe w jakich warunkach mieszkają Ci koordynatorzy bo tutaj nikt ich nie widział a są wolne pokoje.Kłamiesz człowieku i cała wasza firma to jedno wielkie nieporozumienie.Ja podobnie jak ok 12 osób przeniosłem siē w miejsce gdzie jest praca i normalne ludzkie warunki ale mam kontakt z grupą więc będę informował co siē dzieje ..podobno również na ubrania nie można liczyć...ale słuchajcie ze zrozumieniem jak Wam nawijajä makaron na uszy ......pytajcie jak coś jest nie jasne....

Tak20Nie1
sędzia
@Xyz

Zaraz skasują normalną wypowiedź ostrzegawczą. Największe lajno w Czechach. Zmienili nazwę, bo za dużo pozwów do sądu... Unikać, to jest (usunięte przez administratora) serbsko-słowacka

Tak11Nie
ja.
@Express People

Zgodnie z grafikiem czyli 30,31 dni w pracy to wtedy będzie te 25000 kc,tak to sobie wymyśliliscie.

Tak2Nie1
MB
@Express People

Przestańcie kłamać. Kwoty z ogłoszeń wahają się od 24 do 30 tysięcy koron jako PODSTAWA!!!

Tak8Nie1
Marcin
@Express People

Tak, tak. W mim przypadku początek pracy miał być 22 sierpnia. Umowa w Tachov jest z 24 sierpnia!!!!!!!

Xyz
@MB

I tu się zgadzamy ..po raz pierwszy ..przestańcie kłamać i nabijać ludzi w butelkę, przecież wystarczy podać prawdziwe informacje i wtedy nie byłoby tyle powrotów i rozczarowań. Dzisiaj po przepracowania dwóch dni znowu ktoś się zwinął. Ci co byli rok temu sami mówią że dużo się zmieniło ..tylko że na gorsze.

Pracodawca

Szanowny Anonimowy! przed wyjazdem wszyscy pracownicy otrzymali informacje w jaki hotelu będą zakwaterowani - hotel w Dukovanach. Również podczas wyjazdu koleżanka dokładnie przekazywała wszystkie informacje. Pozdrawiamy

TakNie4
Poszkodowany
@Express People

Żaden koordynator nie odpowiadał na telefony, jak zadzwonisz to każa skladać pisemnie skargę. Mimo ze podjeli wiedzę telefonicznie. Udają ze noc nie wiedzą.

@Poszkodowany

Szanowna Pani, tak, skargi zgodnie z umową składa się pisemnie a my zgodnie z nią mamy 30 dni na odpowiedź. Koleżanka przekazała Pani wszystkie informacje. Również w biurze podczas wyjazdu nie zgłaszała Pani problemów. Bardzo ciekawą sytuacja dla nas jest to, że pozostałe osoby nic nam nie zarzucają. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu z koleżanką, z którą Pani już dzisiaj rozmawiała. Pozdrawiamy

TakNie2
Katowice krzywa 10
@Xyz

Pani blondynekczka z biura dobrze gra. Czekając na autokar do Brna który wcale nie pojechał do brna tylko zawiózł nas do jakiejś ubytowni godzine drogi od Brna (O tak firma zapomniała powiedzieć gdzie nas wywozi). Potrafiła podejść do chłopaka, który rozmawiał z tatą przed wyjazdem i spytać "a czego on chciał. Najwyraźniej jakaś przeczulona jest do tego z kulturą ma problem jak pani tłumaczka która nie umie tłumaczyć, ale rzucanie bagażami osób które chciały wrócić do Poski szło jej dobrze.

Tak7Nie
Pozdrawiam
@Express People

Umowa jest nieważna ponieważ zgodnie z reprezentacją jedyną osobą upowanioną do zawierania umow z państwa firmy jest PETER DOSEDLA A jest przynajmnie kilkudzieśięciu świadkow że podpisala ją pani Blonyneczka z biura

Oszukani

Co KŁAMSTWO!!!!!

Brno oszustwo
@Express People

W procesie rekrutacji podano nieprawdę : ogloszenia praca Brno iperfumy 30.09. Na miejscu brak hotelu, brak kontaktu z osobami w Polsce. Wyplaty po 2 miesiacach, zaliczki po 2 tygodniach 1000kc, praca od pon do niedzieli (mialo byc pon-nd). Jak nie pracujesz to masz placic za hotel(noclegownie) nawet nie wiadomo ile, czyli jak nie pracujesz cały tydzien to płacisz. Bony 80kc na jedzenie są potrącane z twojej pracy 50% placisz ty (miałybyc darmowe). Praca miala byc w Brnie okazuje sie w Rajhardzie. Hotel Brno okazał sie ubytownią 1h drogi od niej. Żałujemy wycieczki do Katowic.

Rzeszów
@Express People

To nie jest hotel chyba miała pani na myśli noclegiwnie

@Brno oszustwo

Szanowna Pani, zachęcam do zapoznania się umową. Wszystko jest dokładnie w niej opisane. Zapraszam do biura, osobiście przedstawię te wszystkie punkty, o których Pani pisze i proszę nie wprowadzać błąd naszych kandydatów - nikt nigdy nikogo nie informował, że bony będą za darmo - proszę przedstawić dowody, wynagrodzenie jest płatne do ostatniego dnia następnego miesiąca - zachęcam do czytania ze zrozumieniem. Zaliczki - tak samo - w umowie jest zapis o terminie zaliczek. Pragnę przypomnieć, że zaliczki nie są obowiązkiem pracodawcy - to przywilej pracownika. Dokładnie tak jak w umowie - za dni nieobecności w pracy pracownik ponosi koszty zakwaterowania - dlaczego mamy płacić komuś zakwaterowanie, jak nie przychodzi do pracy z własnej winy (np. nieusprawiedliwiona absencja)? Temat zamykam i nie będzie on więcej poruszany.

Tak2Nie8
ja.
@Express People

Wypłata za 2 miesiące? kto na to pójdzie chyba jakiś kretyn,pracujesz we wrześniu to pieniądze dostaniesz w listopadzie o ile dostaniesz? z dala od tych oszustów!!! trzymają kasę na koncie bo odsetki im lecą.

Forum
@Express People

Nie mamy obowiązku pracować w sob i niwdziele to nie (usunięte przez administratora) w somali nie ma podane ile będziemy placic za nocleg Czyli są panstwo oszustami nabierającymi ludzi na wyjazd do pracy od pon do piątku. W umowie jest jakokolwiek nieobecność . Nie ma wyszczególnienia. Czyli kolejny raz nabieracie ludzi na formu.

Brno
@Express People

NO PRZECIEŻ MNIE INFORMOWANO O HOTELI BRNO DARMOWYM O DARMOWY H BONACH TYLKO W KATOWICACH POSÓWACIE UMOWĘ KTORA NIC NIE GWARANTUJE A POTEM WYSADDZACIE LUDZI 1H OD BRNA Dokladnie takie rzeczy są powypisywane w umowie ktorą udostępnie bo się was nie boję oszukujecie ludzi i korzystacie z tego ze wyjeżdzają w trudnej sytuacji tak jak z tym zaginiecięm. DO OSTATNIEGO DNIA NASTĘPNEGO MIESIĄCA CZYLI 2 MIESIACE OD ROZPOCZECIA PRACY LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ.

Marcin
@Express People

Zamykasz temat, bo wychodzi, że oszukujesz ludzi?

@Pozdrawiam

Szanowna Pani, naszym zadaniem nie jest tłumaczenie aspektów prawnych, na podstawie których podpisywane są dokumenty. Proszę z tym zwrócić się do prawnika. Pozdrawiamy

TakNie2
Ktoś
@Express People

W waszym ogłoszeniu jest jasno napisane: "• bony żywnościowe o wartości 80 CZK za dzień pracy (wydawane do wynagrodzenia)," - oznacz to, że są dodawane do wynagrodzenia, a nie potrącane z niego.

Manovia
@Majka

Kryminał ludzie bez papierów o niekaralności , wczoraj wrucilismy po tyg pobycie

Tak25Nie2
Aneczka26
@Majka

czesc ja pracowałam w tej firmie z chłopakiem i brdzo sobie ją chwalimy naprawdę polecamy zarobki bardzo dobre lekka praca .

Tak1Nie8
rudy
@Express People

Express people - Manuwia. Kłamiecie jak z nut a zmiana nazwy agencji występuje u was jak kolor skóry u kameleona. Macie 5ciu pasożytów zwanych szumnie przez was koordynatorami. Ludzie ci jedynie potrafią zapisać obecność białych murzynów w obozie foxconn a jedyną ich odpowiedzią na zadane im pytania jest czy też zwrócenie się do nich ze sprawą jest - Ja ne rozumim. Prym w tej grupie wiodą Michał K oraz David S. Co do obecności tłumacza w obozie Foxconn - Kutna Hora to nie spotkałem tam nikogo takiego co by potrafił konkretnie tłumaczyć. Był tam co prawda jakiś facet co udawał tłumacza ale znał się na tłumaczeniu tyle co przysłowiowy wół na gwiazdach.

Tak12Nie
Anonymus
@Express People

Koordynator jeden, drugi pojawił się, wysłuchał, na obiecywał źe pomoźe i na tym się skończyło ....a pani tłumacz załatwiła swoje prywatne sprawy(usunięte przez administratora)gratuluję wyboru ...a z drugiej strony wszyscy siebie warci

Kama
@Majka

Ja się też zastanawiam nad tą ofertą

@Majka

Witaj zastanawiam się nad wyjazdem do Czech i dowiedziałaś się może coś ciekawego? Bo przynajmniej jest blisko A tu w Polsce już nie mogę wytrzymać hehe pozdrawiam Kuba z Krakowa

Grzegorz

Dobra komunikacja z biurem w Katowicach przez cały czas, nawet po zatrudnieniu. Polecam, Grzegorz

Marta
@Grzegorz

Planuje wyjazd w ciagu najbliższych kilku dni, chciałabym usłyszeć więcej opinii, czy można prosić o kontakt na e-mail pracaazg@gmail.com bądź inna formę kontaktu? Bede bardzo wdzięczna!

Anonymouss

Pracuje w firmie Notino w Brno. Narazie moge polecic, praca jak gdziekolwiek indziej w magazynie przy orderpickingu. Dostajesz skaner i łazisz po magazynie, kompletujesz zamówienia, proste. Mamy polskie trenerki, pani Magda oraz Sonia, zawsze chętnie pomogą.

Julia
Kandydat

Ktoś jedzie do firmy Notino w Czechach na magazyn 23.9?

m
@Julia

ja

Zosia

ok

123sylwek

Pracuje w Pardubicach, firma Panasonic, polecam. Na produkcji dobrze sie pracuje bo nie ma na akord. Leaderki bardzo sympatyczne a nasz koordynator jest super - Słowak ale po polsku dogada sie z nami bez problemu. Narazie jest nas 28 polaków, super grupa, za tydzien ma przyjechac kolejny grupa, polecam !

Essi_37
@123sylwek

Witam ja się wybieram z kolejną grupą miło przeczytać pozytywną opinie na temat tej pracy,a jak wygląda temat ubytowni?tzn.warunki,pokoje itd.Na drugi dzień idzie się już do pracy? a w pierwszy BHP,Lekarz i szkolenie pozdrawiam.

123sylwek
@Essi_37

Wyposazenie podstawowe, ale mieszkasz zadarmo, nie ponosisz zadnych kosztow. Jest mozliwosc przejscia na lepszy standart, tam juz dopacasz około 1000 koron. Poniedzialek i wtorek sa szkolenia, bhp, teoria, a trzesi dzien idziesz na hale. Najpierw patrzysz jak pracuje ich pracownik na danym stanowisku, potem probujesz i sie zmieniacie. Teraz pracuje sie po 12 godzina el jest super bo wiecej kasy oraz masz wiecej wolnego i ewentualnie robisz sobie nadgodziny

Urszula

Moge tylko polecic prace w Pardubicach, wyjechałyśmy razem z koleżanką. Bardzo łatwa praca, fajna grupa polaków.

Bolox

Witam , możne niekoniecznie po wpisach widzę że firma (usunięte przez administratora)

Tak1Nie1
Karol

Witam. Chciałbym polecić wszystkim agencje pracy Manuvia, wraz z kolegą rozpoczęliśmy pracę w mlada Boleslav, Wszystko na miejscu jest tak jak ustaliliśmy przed wyjazdem. Pani z Katowic jest z nami w stałym kontakcie i zawsze odbiera telefon, a to nie jest tak oczywiste jak mogłoby się wydawać. Byłem w wielu różnych miejscach za granicą ale z takim profesjonalnym podejściem do pracownika jeszcze się nie spotkałem. Pani Aneto, pozdrawiamy i dziękujemy! No i oczywiście polecamy ????????????????????????

Angelika

Polecam

Paweł

Od miesiaca pracuje w firmie adient, na produkcji polski tlumacz co doceniam bo jestem z pod Warszawy a czeskiego nie znam. na zakwaterowaniu spokoj, czysto, bez alkoholikow i cpunow

Magda

Tak5Nie3
p

czy pracowal ktos na produkcji przy lampach do samochodow?

@p

tak pracuje od ponad dwoch miesiecy

Kris

Tak3Nie2
@Kris

ja pracuje w Helli, Mohelnice i jest fajnie. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, nie moge narzekać

Zostaw merytoryczną opinię o Express People - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Express People
2/5 Na podstawie 464 ocen.