Opinie o cersanit.pl - Cersanit S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cersanit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Krasnystaw Leśna 6

(usunięte przez administratora)XXI wieku. O koszulkę prosisz pół roku, żeby pójść do WC musisz zap.eprzac i nadgonić robotę żeby później znów stanąć i zap.eprzac ponad swoje siły. Niektórzy szczebel wyżej od pracowników wyżej (usunięte przez administratora) mają a przy poniżaniu pracowników ci wyżej potrafią uśmiechać się i klepać po ramieniu . Wierzę że w końcu ktoś zajmie się tym miejscem pracy bo to nie dzieje się od roku czy dwóch. Inspekcja pracy to kolesiostwo , parę lat temu gdy miała być wizytacja , zakład wiedział o tym już tydzień wcześniej

Dorota

No po tej opinii sytuacja serio zdaje się być słaba. :/ Nie jestem tylko pewna tego "kolesiostwa" odnośnie inspekcji, no bo czy oni przypadkiem nie zawsze się zapowiadają?

mart

Praca w tym zakładzie to wyzysk i ponizanie pracownika. Praca w warunkach ponad normę, temperatury, zapylenie, ale BHP stwierdza że jest wszystko w normie. Ludzie oszukiwani na kasę , tłumaczenie że się pomylili. Tylko tych pomyłek robi się na bieżąco. Praca akordowa ludzi oszukują na sztukach. Wiem co mówię bo przerobiłem tam kilka ładnych latek i więcej. Kierownictwo zachowuje się tak jak w Rządzie ,aby im było lepiej ,a pracownik niech tyra.

@mart

A czy te pomyłki w wypłatach są potem jakoś regulowane?

Tede

Ja mam takie pytanie do właściciela tego zakładu czy jest świadomy że jego konto rośnie dzięki wyzyskowi stosowaniu mobbingu i pudrowaniu niedociągnięć? Wiem że od szczebla kierownika zakładu ta forma traktowania ludzi jest znana.... Pracowałem tam krótko ale znam ludzi co tam tyrają i słyszę te powtarzające się słowa. Cóż ludziom się nie dziwię bo może i niekiedy znają przepisy i potrafił liczyć ale może nie chcą nic robić bo to jednak pieniądz. Mam nadzieję że się znajdzie odważny i zdobędzie kilka kompromitujących scen które dotrą do odpowiednich instytucji oczywiście pomijając kolesiostwo z inspekcji pracy.... Tam na samym wejściu jest już kompromitacja w osobie pana z wielkim ego....kolego mam małego.... Cóż osobiście odradzam pracy w tym "zakładzie" gdzie wymiar czasu pracy i kombinację to kpina gzie ludzie nie chodzą na przerwy bo się boją gdzie KAŻE się ludziom osiągać wyniki na granicy wytrzymałości fizycznej pod pretekstem zwolnienia....to kpina żeby w tych latach w Polsce było jeszcze takie coś....władze gminy nic nie zrobią a wiedza kierownictwo wie i pewnie namawia do tych praktyk a raczej wymaga...inspekcja słyszała ale wiadomo..... Jedyna słuszną sprawa to nagłaśniać pokazywać aż dotrze do właściciela który chyba nie chce mieć brudu za paznokciem....

@Tede

Właściciel to wszystko wie i ma to w (usunięte przez administratora)

Urban
@Tede

Kolego taka firma ma plecy bo to jedyny tak wielki pracodawca w regionie. Pomimo że wszystko jest tam naginane to nikt z tym nic nie zrobi . Taki mamy kraj. (usunięte przez administratora) na oszuście. Inspekcja robi wszystko by tam kontroli nie robić a ludzie dalej biegają zamiast chodzić na spokojnie. Ja to czekam aż kiedyś spotkam jednego z zarządu na ulicy a daj panie w jakimś miejscu gdzie będzie sporo ludzi. Mam mu kilka rzeczy do powiedzenia. Odradzam wszystkim pracy w tej i podobnych firmach.

były i obecny

Układ polega na tym, że Pan inspektor robi płatne szkolenie w firmie. A jeśli nie on bezpośrednio to polecony kolega. To jak potem pan inspektor ma zrobić rzetelną kontrolę? Przecież jak tak zrobi to straci kasę ze szkoleń. Obudź się kobieto. Na jakim ty świecie żyjesz, że nie wiesz tak podstawowych rzeczy. No chyba, że Pani Dorota to (usunięte przez administratora) z Rovese mający za zadanie poprawienie wizerunku firmy. To by tłumaczyło jej wszystkie wpisy.

Mart
@Tede

Masz rację w 100% ich to wali . Dla nich liczy się zysk i kasa. Nie ważne jakim kosztem. Dyrektor czy teraz zastępca , wysoki suchy w okularach. On ludzi ma za nic , ani dziędobry ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) to człowiek bez skrupułów. Tak samo kierownicy i majstrowie. HR wie co się dzieje ale się nie odzywają. Coś załatwić to masakra a szczególnosci jest tam taka co odchodzi na emeryturę , kiedyś miała operację na zaćmę , hamaka nie miła . Za te ich (usunięte przez administratora) jak by się cały właściciel dowiedział ,to by ich pozwalnial z pracy .... Najlepsze jest to jak sprawdzają zapylenie. Pracownik cały mokry w pyle, wręcz błoto na rękach i ubraniu. A gość stoi 2 m od niego i sprawdza , masakra. Stwierdza że nie ma zapylenia. Wszelkie wypadki są z winy pracownika. Historia , spadła blacha na pracownika ,głowa rozciętą, a BHP , nie zauważyłeś że jest przeciąg i coś mogło spaść. To prawda zakład to (usunięte przez administratora) ,w kołchozie ludzie mieli lepiej....masakra.....

Andrzej.S

Cersanit to wielka porażka ludzie omijajcie ten (usunięte przez administratora) z daleka!!! .Szkoda zdrowia i życia żeby tak się kompromitować za marne grosze.

@Andrzej.S

Czemu tak uważasz? Czemu ktoś miałby się kompromitować?

Kierownik Sprzedaży

Konkretna,rzeczowa rozmowa, kompetentna profesjonalna Pani prowadząca z działu HR (Małgorzata Litwińska) oraz współprowadzacy/uczestniczący zadając konkretne pytania (nie bicie piany)

Zakres obowiązków,przebieg kariery wszystkie inne związane ze stanowiskiem której dotyczyła rekreacja.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Sposób prowadzenia rekrutacji był żenujący. Nie chodzi o frustrację ponieważ nie dostałem tej roboty. NIE ale podam jakie są fakty: - pierwszy etap online.(usunięte przez administratora) Prawdopodobnie wymieniała korespondencję z kimś i zachowywała się istnie nieprofesjonalnie - drugi etap w kanciapie na magazynie - miała być informacja zwrotna a takowej nie było. Szkoda że ludzie udają profesjonalnych, chcą zatrudniać najlepszych a sami muszą się uczyć.

Ninja
@Kandydat

Można wiedzieć na jaki dział składałeś podanie ?

@Kandydat

Z mojej perspektywy moge powiedzieć że sama rekrutacja byla ok. Aplikowalem na stanowisko PH . Odbyly sie 2 etapy. Pierwszy zdalnie z pracownikiem HR. Drugi również zdalnie z regionalnym kierownikiem. Oba etapy przebiegly bez zastrzeżeń , naturalnie bez żadnych korporacyjnych reguł czy sztywno ustalonego planu. Po rozmowach bylem zadowolony i pozostalo tylko czekac na odp. Otrzymalem jednak odp negatywna więc domyslam się że firma szuka pracownika bez doswiadczenia lub młodego któremu zapłacą duzo mniej. Widocznie bylem za drogi ????. Jezeli chodzi o samą rekrutację to jest na plus. Polecam przynajmniej na to stanowisko. Pozdr

@Kandydat

A to tam jest coś takiego jak rekrutacja ? Wypełniłem papier zaniosłem zadzwonili że mam przyjść po kwit na badania i tyle . A egzamin to śmiech na sali , poszedłem cały (usunięte przez administratora)a oni zapytali czy mi się dobrze robi ????

@.

A może to zależy od stanowiska? Ja myślę czy podesłać CV. Do jakiego działu aplikowałeś w takim razie??

Sortownia

Praca za małe pieniądze w kiepskich warunkach . Brak przerwy na jedzenie , na picie . Chyba że sam sobie tę przerwę tyrajac jak (usunięte przez administratora) wypracujesz . Wtedy z łaską pójdziesz się na biegu odlać ????

...
@Sortownia

Co wy chcecie od biednego zwierzęcia które zwie się (usunięte przez administratora) , że usuneliscie słowo z wpisu xd

Niezadowolony

Witam. Chciałbym przestrzec osoby chętne przed działem ,,Odlewnia'' Brak przerw jakichkolwiek.Kanapki jedzone w biegu, papieros na trzy wdechy(usunięte przez administratora)

@Niezadowolony

Której odlewni? Bo jeżeli na GVV to bardzo ciezko fizycznie. Brajtek w sumie lżej ale na 3 zmiany. Najniżej jest na wysokim ciśnieniu ale tam idzie cykl i może zjeść jak się wcześniej pospieszyć. Tam nigdzie nie jest lekko ale to jest fabryka ceramiki sanitarnej A nie zmywakow do nauczyć czy zapałek. Asortyment jest ciężki to i odlać to też jest ciężko. Idź na majstra to będziesz miał lekko, łatwo i przyjemnie.

Baran
@Niezadowolony

Zgadzam się. Tam nie warto pracować. No chyba że chcesz być pomiatany. Brak przerw. I to jest tam uważane za normę.... Gdzie jest inspekcja pracy??? Halooo inspekcja....

Kedziorek
@presley

Asortyment ciężki to i praca ciężka????? To czemu na zachodzie w fabrykach prefabrykatów co ważą po 50 ton nie podnosi się ciężkich elementów tylko powoli ostrożnie jest czas? To wina kadry która zrobi wszystko za parę zł.kosztem pracowników. To biedny rejon i ludzie są tu zmuszeni robić. Mam nadzieję że się to zmieni a fabrykę zamkną za takie traktowanie ludzi bo prędzej czy później to co jest we Wrocławiu Koninie czy Krakowie dotrze i tu a ludzie przestaną się bać i będą walczyć o swoje prawa jak prawo do przerwy!!!! O mobbingu nie wspomnę.

SŁODKI
@Baran

A podobno wszelkie informacje to pseudo główny ochroniarz przekazuje następnemu Cypisowi z Siennicy?Prawda żeby coś osignąć pseudo cel Jacuś? Kombajny rozcinane itd itd reszte powiemy w swoim czasie

biała wołga
@SŁODKI

UKŁADY ITD ITD Żeby coś,mieć to trzeba PODPIER na cały POWIAT prawda Smorga?

Zza lasu
@presley

Ty PRESLEY OBSERWÓJE TWOJE WYPOWIEDZI TO JAK DOBRZE KUMAM TO TY BEZ CESANITU I LUDZI TAM PRZACUJĄJYCH TO BYŚ NIE OSIĄGNĄŁ TAM KOMPLETNIE NIC NIC NIC

@Zza lasu

Najpierw... podam Ci poprawną pisownię słowa obserwUje a nie obesrwóje. Po drogie kolejny raz analfabeto piszesz tak nieskladnie, że nie mam nawet bladego pojęcia o co Ci chodzi. "nie osiągnąłbym nic nic nic"??? O co Ci chodzi? Ja już tam nie pracuje kilka lat. Ale czas tam przepracowany wspominam dobrze. Praca nie wymaga myślenia. Ty nie masz tam myśleć tylko zap... Chociaż są działy, na których jednak trzeba ruszyć mózgiem jak np Laboratorium, Modelarnia góra oraz KJ i utrzymanie ruchu. Całą reszta to strasznie ciężka praca fizyczna za nieadekwatne pieniądze. Ludzi z Cersanit szanuje za to ze tak ciężko pracują i mimo wszystko w tym bagnie siedzą. Najgorsze działy to: odlewnia GVV, Odlewnia form czyli Modelarnia dol, wwymienicze form oraz inne odlewnie poza wysokim ciśnieniem i robotami, piecownia, sortowia, szkliwiernia i oczywiście jedno z gorszych kompletacja. No...czyli ogólnie to prawie wszędzie jest niesamowicie ciężko. ???? pozdro pany i nie dawajcie się "najmądrzejszym" na swiecie majstrom.

Zza lasu
@presley

Tobie tez przydalby sie slownik pisze sie DRUGIE a nie DRÓGIE

Nowa na odlewni
@Niezadowolony

Dokładnie,dziś byłam czwarty dzień i to jakiś koszmar jest????????????

Odlewnia
@Nowa na odlewni

Na jakim dziale jestes ? Bo tez mam w przyszlym tygodniu przyjsc na odlewnie

Jan mały
@Niezadowolony

I w dodatku brygadziści co nie wiedzą po co tam są zwłaszcza na witchtek

Mikołaj
@Jan mały

To nie ma żadnych przerw żeby spokojnie zjeść śniadanie? Brygadziści nie pilnują porządku żeby każdy miał chwile spokojnego oddechu?

@Mikołaj

Pilnują, żebyś nie miał chwili oddechu.

@były i obecny

Nie no chyba bez przesady, jak człowiek po czymś takim ma być wydajniejszy? Oni raczej wiedzą czym jest efektywność, prawda?

Odlewnia
@Baran

Halo , wystarczy to zgłosić .

...
@Mikołaj

Jak sobie wypracujesz przerwę to ją masz . (usunięte przez administratora) na pełnych obrotach 3 h , gdy nadgonisz możesz lecieć na biegu nalać sobie wody w butelkę , tak żebyś miał co pić przez następne 5h

Witam szukam pilnie pracy i mam doświadczenie w pracy fizycznej . Jestem spoza Krasnegostawu. Myślę o Cersanit lub oo Hucie Szkła Mata 2 bo możne większe szanse na stalą pracę i umowę w tych czasach i naszym wschodnim regionie. Proszę o szczerą opinię na temat pracy dla kobiet w Cersanicie . Czy są obecnie przyjęcia do Cersanit Krasnystaw dla kobiet i czy ciężko się dostać do pracy ? Ile czasu czeka się na decyzję o przyjęcie do pracy w Cersanit? Na jaki zarobek można liczyć w okresie próbnym i później? Jak to w ogóle wygląda? Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam Ania

Nadal wspieramy Rosje. Wiec ani tam się nie kupuje,ani nie pracuje.

Kulfon
@Karolina

A powiedzta chłopy czy to prawda że pseudo kierowniczka CPN żona głównego ochroniarza kibelki myje:-)

Erwin
@Kulfon

Prawda to karierowiczka wszędzie gdzie była nadaje się do pracy przez pierwsze 2 tyg a później tylko ........a nawet w Brunpolu popracowała 2 tyg ale kierownikiem trzeba się urodzić:-)

Ahmed
@Karolina

Na allacha !!!!pozwolcie ludziom zarobic na kebaba w mojej budzie!!!

Odlewnik

Podczas wojny mojego dziadzia Izaaka złapał esesman.Jak sie dowiedział ze idzie na szychte do cersanitu poklepał go i dał kromke chleba.

Alessandro

Cersanit ciągle sprzedaje kible ruskim, firma jest (usunięte przez administratora)na maxa.

AK
@Alessandro

Cersanit na polskiej liście wstydu, jak można po tym wszystkim ciągle ciągnąć kasę z Rosji.

Oburzona

Osoby z wyższych stanowisk biegają i wypytują ludzi o szczepienia, tak to jest szanowane prawo w Cersanicie :)

Mikołaj
@Oburzona

No właśnie jest, skoro pytają. O to chodzi, skoro sami nie potraficie o siebie zadbać. :) Nieszczepieni są jakoś odizolowani od reszty?

Patryk89
@Mikołaj

Wytłumacz w jaki sposób nie zaszczepieni zagrażają zaszczepionym.Jesli szczepionka działa to zaszczepieni nie mają się czego obawiac.Jesli mimo to się boją tzn że szczepionka nie działa a jak nie chciała to po co się szczepicie? Daliście sobie odebrać wolność i chcecie aby inni byli takimi samymi niewolnikami jak wy .WSTYD !!!!!

Zsrr

Czy warto dzialac w Rosji dla kilku % zysku?

Co jaki okres czasu w Cersanit można ubiegać się o podwyżkę?

były i obecny

Ubiegać to się możesz codziennie. Jak się będziesz za bardzo ubiegał to wybiegniesz za bramę.

presley

Hahaha dobre...ubiegać o podwyżkę:D popracujesz to zobaczysz że jedyne o co możesz się ubiegać to koszulka raz na pół roku. Haha padłem ktoś che w cersanicie o coś się ubiegać i domagać.

Luck

Bo w Krasnystawie jest (usunięte przez administratora) i znęcanie się na ludziach brak szacunku i wyzwiska każdego gatunku

@Luck

I chcesz mi powiedzieć, że mimo to ludzie wciąż tu pracują lub przychodzą nowi? Może mi ktoś wyjaśnić czemu tak się dzieje, bo chyba naprawdę nie rozumiem

AlCapone

Czy prawda ze ludzie w cersanicie chodza z wiaderkami na glowie?

Co jaki czas w Cersanit można ubiegać się o podwyżkę?

O co? Haha

Majster

Chcialem zaczerpnąć wiedzy ....Bo cale życie marzylem zostać majstrem lub brygadzistą. Problem tkwi w tym że jestem po szkole zawodowej, ale slyszalem że w tym zakladzie nie jest to problemem i wystarczy się wykazać i i jest szansa..Mysle ze swietnie bym się sprawdził na tym stanowisku...Tylko proszę o podpowiedź co trzeba robić by zostać Majstrem....(usunięte przez administratora)

@Majster

Żeby zostać brygadzistą to trzeba: 1.(usunięte przez administratora) 3. kłaniać się w pas dyrektorowi 4. gonić ludzi do roboty aż im się jajka zagotują we własnym pocie 5. zapomnieć co to honor, współczucie, koleżeństwo i przyzwoitość

Natali

Wiele lat pracy w tym zakładzie sprawiło że nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Brak podstawowych narzędzi i materiałów do codziennej produkcji. Brak szacunku dla pracowników (przykład idzie z góry). Odejścia wartościowych ludzi. Jeżeli ktoś chce tu pracować musi mieć stalowe nerwy i kręgosłup. Pozdrawiam tych nielicznych którzy jeszcze nie odeszli.

Szalony

Cześć. Czy są działy bez nocek ? A jeśli tak,to praca normalnie od 6.00?

Młodszy konstruktor

Witam, czy może ktoś się podzielić opinia i doświadczeniem na temat pracy na stanowisku młodszy konstruktor ? Jakie są zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
2.2/5 Na podstawie 210 ocen.

Cersanit