Opinie o JZR KRUPINSKI w Suszec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JZR KRUPINSKI. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w JZR KRUPINSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JZR KRUPINSKI w Suszec

Ostry Cien Mgly

Jest różnica między tym co ktoś obiecuje a jak się w JZR pracuje napiszę z obserwacji..... do jakich dochodzi akcji, co ludzie są zdolni zrobić żeby grosz marny zarobić A dyrektorstwo się czuje że tutaj rządzi, panuje, i pracownikiem pomiata ten tylko cały czas lata Zegarek ukryty głęboko zerkać nie może oko tam tylko należy pracować trzeba go w szatni schować Po co ma widnieć godzina trzeba zrobić manekina co bez wytchnienia lata liczy się przecież sałata Rozmowa przy telefonie to również zabronione nawet gdy ważna rzecz szybciej wyrzucą precz Nie posiedzisz ani chwilki bo ich oczy są jak szpilki na monitoringu śledzą i o Tobie wszystko wiedzą

Mrowka Z

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów :) . Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia ergonomii w środowisku pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

nick

kiedy otwieraja nowe hale?

Zofia

Mialo byc 1.10 ale ponoc przesuneli na koniec pazdziernika

jzr
@nick

Mialo byc we wrzesniu pozniej pazdziernik a jak bedzie w tym roku to sukces.

Hajer

Podobno pierwsza grupa wybrancow ma przejsc najpozniej 1 pazdziernika

JSW
@nick

A ja slyszalem o listopadzie

Zofia
@JSW

Przejda wtedy kiedy bedzie rekonstrukcja rzadu czyli jak sie 3 niedziele do kupy zejda ... palmowe.

@JSW

najwczesniej 10go listopada

Połowa lub koniec listopada a nie zdziwiłbym się gdyby to było od 1 stycznia

Jak wygląda ścieżka awansu w JZR KRUPINSKI?

nie ma czegos takiego

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JZR KRUPINSKI? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
derety

witam czy na suszcu bede tylko spawane nowe rzeczy ,,,czy to prawda

Majster Frantz.
@derety

Nie. Remonty też będą.

@Majster Frantz.

Czyli nieprawda.... A spawacz w swojej roli spawa... Czy również musi składać palić itp

majster czerstwy
@Spaw

juz ci odpowiadalem na drugim forum jak ma uprawnienia to robi wszystko

@majster czerstwy

Czyli jak nima to stoi.... Warto robić uprawnienia czy tylko będą wykorzystywać a wypłata tak będzie stała w miejscu....

zatrudnij sie i sprawdz

@majster czerstwy

Pytam bo jestem po kursie i gdzieś tam ma jakieś dosw. W spawaniu a boję się że gdzieś na głęboka wodę mnie wrzuca i każą składać palić itp

Soaw
@Spaw

Czyli jesli nima spawania to się stoi i nikt nic nie gada czy cza się chować za parawanem ????

Nadzieja

Już dawno wyrosłam z kultowego "a co ludzie powiedzą, pomyślą". A niech sobie mówią i myślą co im się tylko podoba, a jak się nie podoba to zapraszam zajrzeć do swojego kurnika i tam posprzątać. Po drugie nikt w moich butach nie chodzi, nie chodził i nie będzie chodził (czasami cholernie piją i są przyciasne), nikt nie dźwiga mojej historii na swoich barkach, bo ma swój plecak/walizkę/bagaż i z nim pomyka sobie przez świat. Moje życie to moje wybory, grzechy, błędy, porażki, rozczarowania, radości, marzenia, sukcesy. I najważniejsze: mam je na wyłączność. Ja płacę za nie - śmiechem lub łzami. Tęsknotą, żalem, nieprzespanymi nocami. Co moje to moje. Bo ja to ja. A reszta świata? Reszta świata niech swoje podwórko zamiata. ~ Elżbieta Bancerz, Dusza zaklęta w słowa

rada nadzorcza

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad.

Praca

Witam czy są U Państwa oferty pracy? Słyszałem że można kompletnie nic nie umieć, nieznać się na specyfikacji zakładu i zacząć od stanowiska brygadzisty który swoimi obowiązkami obarcza swoich podwładnych a swoje obowiązki ogranicza do wesołych pogadanek i prac biurowych ? Czy takie oferty jeszcze są dostępne?

TI

Wszyscy tak nadają na T.I. a przepraszam który z obecnych brygadzistow jest lepszy Pan PAA który odbiera studnie betonowe z kominem krótszym o 0,5 metra gdzie zamontowany jest już adapter a powinna iść jeszcze dostawka z drabina widać to czarno na białym na rysunku, czy krocce z pierścieniem założonym na odwrót myślę że brygadzista powinien mieć rysunek techniczny w najmniejszym paluszku i wylapywac wszystkie błędy jak i pomagać pracownikowi (doradzać mu) bo za to mu płacą, a nie stać i rękami w kieszeni i przynieś, zanies, pozamiataj bo przecież jego ranga mu nie pozwala żeby coś zrobic czy pomoc(dobrze ze juz nie jest na naszej brygadzie), a gdy był zwykłym pracownikiem fajeczka co pół godziny ale kto by tam to pamietal. Jego zastępca jest osobą z duzo większym stażem pracy jak i z DUŻO wieksza wiedzą na temat pracy ale niestety dobre gadanie w tej firmie bierze górę. Jedynym słusznym brygadzista który był w tej firmie jest obecny koordynator (oczywiście nie wliczając starego składu brygadzistow) zawsze podszedł wytłumaczył, pomógł sprawdzenie kształtki zajmowało minute i wszystkie ewentualne błędy były wylapywane na bieżąco ale niestety wyższa władza zmienia ludzi. Przy zmianie starego składu brygadzistow był argument niestety musimy was zastąpić ponieważ sa nam potrzebne osoby znające język angielski a który z obecnych brygadzistow potrafi komunikatywnie rozmawiać po angielsku? Powinniśmy się rozwijać a doszliśmy do tego że brygadzista nie potrafi angielskiego a co najgorsze nie zna się na rysunku jak i przede wszystkim na pracy, o jakiej kolwiek pomocy można zapomnieć...

merkel politik

amerykańskie koncerny - wiadomo jaka sitwa wprowadzą lada chwila w żydowskim sejmie w polsce prawo wprowadzenia gładkiego technologii 5G - amerykańskie wojsko po to między innymi tu jest abyśmy nie podksakiwali - ale wasze polisy na życie nie obejmują umierania od 5G - ale oczywistym jest, że od tego się umiera doznaje wszelakich raków i innych chorób. Na tą chwilę ubezpieczyciele nie ubezpieczają od 5G - bo według zakłamanych badań to jest zdrowe. Polskie społeczeństwo ma być królikiem doświadczalnym tej technologii. Jest możliwe, że pod koniec roku bedziesz mieć pod domem nadajnik z którym nie będziesz mógł nic zrobić. Powstała furtka do nie wypłacania pieniędzy z polis, gdyż ubezpieczyciel zawsze może stwierdzić, że człowiek doznał czegoś tam śmierci lub choroby poprzez 5G, ale to jest formalnie zdrowe i brak kasy. Musicie żądać od ubezpieczyciela ubezpieczenia od 5G inaczej wasze polisy tracą sens. Już teraz trzeba działać - naciskać poprzez pracodawcę, albo wycofać się z polisy -wiadomo,że tylko tak ubezpieczyciel patrzy - a również macie jakiś pośredni wpływ na zatamowanie tej niszczycielskiej technologii. Wzrost chorób rakowych w ostatnim rok do roku rzędu 80-90 tysięcy a jeszcze nie ma 5G oficjalnie - bo jest to wynik niepolskiej polityki obniżenia polski do 21 milionów parobków.

ważne
@merkel politik

Trochę się rozpisałem ale duże wrażenie zrobił na mnie wczorajszy reportaż w TV ( nie czynami bo to znam ale skala oszukanych pracowników ) Koledzy na koniec nie bójcie się walczyć o swoje , nie obiecam wam sukcesów w sądach ale wierzcie mi każda sprawa jest indywidualna i przy większej ilości firmy same się uginają by nie ponosić konsekwencji nie tylko finansowych ale też karnych względem tak zwanych prezesów/właściciel tych firm , nie bójcie się zgłaszać to do odpowiednich instytucji w Polsce bo nie tylko one mogą przeprowadzać kontrole w Polsce ale informują również swych odpowiedników w państwach UE a to bardzo zaboli takie firmy które (usunięte przez administratora) i mają dużo na sumieniu. Nie liczcie że urzędy ze same będą działać i wyłapywać ale jak wy zgłosicie to juz nie mają wyjścia bo machina się uruchamia administracyjna. Ta informacja jest do wszystkich pracujących w firmach polskich za granicą ale i też w Polsce! Pozdrawiam wszystkich

bardzo ważne
@ważne

........Koledzy zanim wyjedziecie z jakiej kol wiek firmy polskiej za granice uważajcie ja też w przeszłości byłem (usunięte przez administratora) większość firm polskich ( nie jeden by powiedział że wszystkie ;) ) kantują nieświadomych pracowników. Prześwietlajcie firmę jak sami macie z tym problem poproście kogoś kto płynnie porusza się w internecie. - Są sytuacje gdzie ludzie mieli wypadki na budowie a firmy na sile ich zwozili do polski i sobie radźcie sami !!! Nigdy się na to nie zgadzajcie zawsze domagajcie się udzielenia pomocy na miejscu wtedy przysługuje wam bezpłatna rehabilitacja bo inaczej wszystko w przyszłości pokrywacie sami a koszty są astronomiczne - Pilnujcie rozliczenia z podatku w danym państwie gdzie jesteście jeśli jest rażąco niskie możecie mieć słuszne podejrzenie że ktoś składa fałszywe oświadczenia podatkowe, wystarczy zgłosić nawet jeśli nie znacie języka w polskich odpowiednich instytucjach a one maja obowiązek wysłać chociaż zapytanie do odpowiedników swych w krajach Unii Europejskiej - Pamiętajcie pensja na rękę to nie wszystko pamiętajcie iż jak pracujecie w takich firmach za granicą a i nawet w polsce poświęcicie 1 godzinę czasu jak jesteście w domu w Polsce by podejść do ZUS i zapytać się czy pracodawca opłaca prawidłowo składki wystarczy wziąć dowód i umowę która zweryfikuje z jakiej kwoty powinien wam opłacać składki (bo może wo gule pracodawca podał jakieś fikcyjne kwoty,) udzielą wam odrazu odpowiedzi na miejscu lub prześlą ją do domu oczywiście zrobią to anonimowo ponieważ prawo zabrania ( o ochronie danych osobowych ) więc niczego się nie bójcie a może to was ocalić przed wegetacyjną emeryturą !!! Nie żartuje !!! - Jeśli padliście ofiarą oszustwa obojętne nie wypłacona w całości pensja / składki / podatek nie bójcie się składać spraw do sądu pracy ponieważ tu akurat to nic nie kosztuje ( za darmo )wystarczy napisać pozew ( wiele wzorów dostępnych na Google ) podać powód pozwu swoje dane i dane pracodawcy oraz załączniki ksero umowy / świadectwa dobrze najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy zgłosić chociaż by tylko po to by dostać pismo o przeprowadzonej kontroli a oni zawsze coś znajdą jest to kolejny dowód dla was który możecie dołączyć i wysłać do sądu Pracy gdzie mieści sie pracodawca w pozwie możecie napisać nawet by sprawa toczyła się bez waszej obecności. Jak macie jakiś problem natury formalnej W każdej Państwowej Inspekcji Pracy są dyżury radców Prawnych odnośnie prawa pracy porad udzielają za darmo !!!!

Stawka

Stawka jaka tam jest?

min krajowa
@Stawka

2600 brutto

ksiaze ciemnosci

"Szczęśliwy deliryk natychmiast wzbudza straszliwe podejrzenia, szczęśliwy deliryk bardzo kiepsko rokuje. Dobrze rokuje deliryk zdołowany, deliryk w depresji, deliryk w rozpaczy. Deliryzm jest chyba jedyną chorobą, w której fatalne samopoczucie pacjenta daje nadzieję. Prawdziwy pełnokrwisty deliryk musi być na nieustannym wódczanym głodzie, pod nieustanną presją tęsknoty za butelką gorzkiej żołądkowej, w niżu psychicznym, w piekle."

Rumburak

"Pan Bóg niechybnie dla ulżenia pijakom nie wypisał na kamiennych tablicach przykazania: nie kłam. Słowo musi przeczyć nałogowi. Kłamstwo w plemieniu deliryków jest honorem – prawda wpierw jest nietaktem, później zniewagą, na końcu rozpaczą. Jeśli prawdziwie pijesz, musisz wszem wobec ogłaszać, że nie pijesz, jeśli przyznajesz się, że pijesz, to znaczy, że nie pijesz prawdziwie. Prawdziwe straceńcze picie musi być zakryte, kto je odkrywa, kapituluje, przyznaje się do bezradności, pozostaje mu płacz, zgrzytanie zębów i mityngi AA."

Aniol pokoju
@Rumburak

"Oni wszyscy pili z tych samych, choć niekiedy też z innych jeszcze powodów. Pili, bo ojciec był zbyt surowy, i pili, bo matka była zbyt łagodna. Pili, bo wszyscy wkoło pili. Pili, bo pochodzili z rodzin pijackich, i pili, bo pochodzili z rodzin, w których od pokoleń nikt nigdy nie umoczył dzioba. Pili, bo Polska była pod moskiewskim jarzmem, i pili w euforii po wyzwoleniu. Pili, bo Polak został papieżem, i pili, bo Polak dostał Nobla, i pili, bo Polka dostała Nobla. Pili za zdrowie internowanych i piciem czcili pamięć zamordowanych. Pili, gdy byli sami, i pili, gdy ktokolwiek pojawił się obok nich. Pili, kiedy Polska zwyciężała, i pili, kiedy Polska przegrywała."

Pod mocnym aniolem
@Aniol pokoju

"Jesteśmy sami, absolutnie sami, więc można powiedzieć: trwa lato życia, trwa jedyny sezon, w którym spełniają się najskrytsze zamiary. Idziemy w głąb ciemnego lasu, mijają nas schizofrenicy i samobójcy, kończy się ścieżka, niebo ciemnieje, idziemy zanurzeni po pas w mokrych zaroślach, obejmujemy się, jak nikt się nigdy na ziemi nie obejmował. Panie Boże, uczę się przy niej wolności, moje serce uczy się bić, oddycham, jestem, bo ona jest. Jaki to problem: żakiet porzucony w mokrej trawie? Jaki to problem: pomięte i wilgotne spodnie? Jaki to problem: iść boso i boso wsiadać do podmiejskiej kolejki? Chodź, chodź, teraz tak. Na twoją skórę pada cień liścia i kropla deszczu. Przestałem się bać. Ktoś we mnie przestał się bać. Nie boi się. (…)"

Arabella
@Pod mocnym aniolem

"Gdziekolwiek oblicze swe obrócisz, którąkolwiek ze ścieżek wiodących przez grzęzawiska wybierzesz, wszędy natknąć się możesz na anioła z mieczem ognistym, i przemówi anioł do ciebie (a głos jego będzie jako głos wielu wód), zapyta: czemuż nie pijesz, bracie mój? I jeśli ty, bracie mój, odpowiesz, że nie pijesz, bo nie masz takiej potrzeby, albo że nie pijesz, bo wódka ci nie smakuje, albo, nie daj Boże, odpowiesz, że nie pijesz, ponieważ nie potrzeba ci żadnych sztucznych podniet, albo coś równie głupiego powiesz, na przykład powiesz, że nie pijesz, bo świetnie sobie radzisz bez alkoholu, jeśli ty, grzeszny człowiecze, w naiwności, ale i w bezczelności swej coś takiego powiesz, to wiedz: surowa kara cię spotka. A jak mówi Pismo: karą za grzech jest śmierć."

Jon

Czy może mi ktoś powiedziec jaką stawkę na start dostaje ślusoż w firmie jzr Krupiński?

zatrudnij sie i sprawdz

Stefan
@Jon

Wszystko zalezy od tego jaka dostaniesz grupe zaszeregowania

Alfrid

Ryszard

Tak sporadyczne wpisy na forum to jednoznaczny sygnał, że firma jest bardzo dobra i to pod każdym względem.

Janek
@Ryszard

Na dwoje babka wróżyła. Te sporadyczne wpisy mogą być również spowodowane strachem pracowników wynikającym z klauzuli w umowach dotyczących np. tajemnicy funkcjonowania przedsiębiorstwa.(usunięte przez administratora)

Spawacz

Ile można zarobić max po 3 letnim okresie na pełnej umowie na stałe... Jako spawacz

ttoys

Jest ktoś kto pracuje na JZR Krupiński, chce tam podjąć pracę ale chciałbym z kimś pogadać kto tam robi. Poz tym przy składaniu podania można podać osobę polecającą, więc jak przypuszczam jakiś grosz wpadnie. Jak coś to proszę o kontakt ttoys@wp.pl

elektryk

to w końcu jak płacą w tych JZR na KRUPNIOKU

daro

na jakie zarobki można liczyć w JZR na Krupińskim,bo widze ,ze poszukują teraz pracowników

Witam nie narzekajcie na firmę jzr a wam wszystkim zwolennikom i przeciwnikom życzę szczęśliwego nowego roku 2011 żeby zarobki się poprawiły

Zostaw merytoryczną opinię o JZR KRUPINSKI - Suszec

• Jak się pracuje w JZR KRUPINSKI?

Zobacz opinie na temat firmy JZR KRUPINSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JZR KRUPINSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JZR KRUPINSKI?

Kandydaci do pracy w JZR KRUPINSKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JZR KRUPINSKI