Opinie o FORTIS - STARY BROWAR w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FORTIS - STARY BROWAR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FORTIS - STARY BROWAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTIS - STARY BROWAR w Poznań

Zośka Nowy wpis

Hej. Tu operatorzy są jeszcze przyjmowani? chłopak ma już doświadczenie a jak chciałam znaleźć ofertę do Browaru to pojawiała mi się jedynie dawniejsza dla konserwatora, o której już zresztą pisaliście. Można jeszcze zatrudnić się na produkcji?

Uczestnik Nowy wpis

Szkolenie profesjonalne,prowadzone ciekawie i z humorem oczywiście na temat . Prowadzący profesjonalnie przygotowany ,spokojnie i ciekawie tłumaczy wszystkie rzeczy Polecam

A od kiedy szkolenia u was weszły? Kiedyś pisali, że ich nie ma. Widzę w jednej ofercie, że dotyczą instalacji budynkowych i ze jakieś uprawnienia można uzyskać. Jakie?

marcin Nowy wpis

szkoleń brak a na takim obiekcie uprawnień się nie otrzyma

@marcin

Do jakiego stanowiska odnosicie te cale szkolenia? tez widziałem tamta ofertę dla konserwatora i w niej akurat pisali, że kursy występują i ze nawet dopłacają do nich. nie wiem w sumie tylko jaki jest ich program? Ktoś pracował i da znać czy warto w ogóle się tym interesować? są certyfikaty?

Widziałem w jednej opinii wzmiankę na temat wykształcenia. Ja jako konserwator go nie potrzebuję? Była oferta parę miesięcy temu na Stare Miasto, gdzie nie zostało to stwierdzone wprost ale zastanawiam się czy nie wpłynie na te widełki płacowe? Podane zostały progi od 4 tys do 5 tys. jak przy tym oceniacie warunki? można podesłać cv na zapas czy trzeba czekać na ofertę?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FORTIS - STARY BROWAR? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Maja

czytałam tu że nie macie żadnych szkoleń. a co ze szkoleniem jak się zostaje przyjętym do roboty? też nie ma takowego? czy chociaż wtedy jest aby zaznajomić pracownika z nową robota

magda
@Maja

niestety niema. krótkie wprowadzenie i reszty trzeba się dowiadywać, domyślać a że ludzie pracują tam nie kompetentni i bez wiedzy merytorycznej i kierunkowej to należy liczyć się z puszczeniem na głęboką wode. I tak działem marketingu rządzi osoba która nie jest z wykształcenia marketingowcem. Wynajmem zajmują się angliści poloniści itd. Własciciel firmy nie przychylny tylko rozlicza

Nie wiem za co właściciele płacą te ogromne czynsze . Wiecznie żółta, rdzawa, brązowa aż woda leci z kranu. Nie można sobie nawet wody do czajnika nabrać, czyli kawy ani herbaty się nie można napić. Myć ręce w tej wodzie też ohydne . Browar nic z tym nie robi. Remonty łazienek i toalet dla pracowników to dramat. Nie mówiąc o tym żeby umyć kubek trzeba mieć dużo cierpliwości. Ciśnienie wody pozwala na zlecenie ciurkiem wody przez parę sekund. Tlumacz się wiecznie że problem z kanaliza itd. Najgorsze miejsce do pracy

Daria

Bo zatrudniają niewłaściwe, nieudolne osoby na stanowiska projekt managera i tyle.

marcin

Może należałoby napisać skargę do właściciela obiektu, że konieczna jest zmiana operatora i spojrzenie na potrzeby obiektu i najemców z nowej perspektywy

Urh
@Daria

zero kompetencji, wiedzy jeśli chodzi o projekt managerów w zarządzaniu obiektami...nie wiadomo za co im się płaci. Brak serdecznego i fachowego podejścia do zwykłego człowieka.

kk

TEORIA CHAOSU...strona tytułowa książki eksploatacyjnej Starego Browaru

Kgj
@kk

NAJLEPSZA OPINIA TEJ DEKADY!!!!!

Emma

Czy fortis zajmuje się zielenią wokół parku? Bo niektóre miejsca wyglądają fatalnie

eweew
@Emma

Fortis się już niczym nie zajmuje....stali się niewydolni

??

@hkl nędzne - to znaczy?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w FORTIS - STARY BROWAR?

hkl

nędzne...

Tomasz
@hkl

Napisz proszę coś więcej na ten temat. Twoja wypowiedź jest bardzo krótka, możesz powiedzieć dlaczego tak uważasz? Liczę na Twoją odpowiedź.

Tomasz

Firma jest dobra ale do tego potrzeba dobrego pracownika!!

miau
@Tomasz

Żeby mieć dobrego pracownika to trzeba być dobrym pracodawcą. Szkolić pracowników. Pracownik powinien się móc rozwijać. A tu płaca niska, zero szkoleń, problemy z urlopami i nie docenienie. Zero pomocy w trudnych sytuacjach.

ggd

zaczęło się.... "ja nie znaju ja nie panimaju"

aad
@ggd

firma powinna zatrudnić tłumacza też żeby nie powiedział nie rozumie

Firma bez perspektyw. 0 szkoleń 0 docenienia pracownika a do góry siedzą ludzie bez doświadczenia i kompetencji. Dzieci błąkające się. Ciekawe co musi się stać złego na obiekcie żeby ktoś to zauważył że są pewne osoby na nieodpowiednim stanowisku.

ktoś
@ja

No i brak podwyżek od wielu wielu lat to chyba ważniejszy aspekt.

Nebo

Nawet wobec wieloletnich pracowników odchodzących na emeryturę....firma nie potrafi się właściwie zachować. Godne pożałowania...

kazar

Podziękowania dla Pani Prezes za premię roczną która została wypłacona przed świętami. Dzięki niej pracownicy mogą spędzić z rodziną spokojne święta, pomimo redukcji wszelkich dodatków i premii miesięcznych od ponad roku.

@kazar

Każdy z pracowników zatrudnionych w firmie FORTIS - STARY BROWAR otrzymał premię roczną, o której wspomniałeś w komentarzu? Czy premia była uzależniona od oceny danego pracownika, czy może każdy otrzymał ten dodatek w takiej samej wysokości? Jeżeli możesz, to napisz, jak to wyglądało.

nijaki
@Kamil

nie każdy dostał a inni pół pensji. To się nazywa kpina... Brawo

@nijaki

Wiesz może, od czego było uzależnione otrzymanie premii rocznej? Dlaczego jedni dostali całość, a niektórzy w ogóle? Była to decyzja tylko i wyłącznie pracodawcy, czy może odbywało się to na podstawie ocen pracowników przez pracodawcę? Zachęcam, abyś uzasadnił, jak to wyglądało.

HAQ

Ostatni ogarniający odszedł pod koniec pazdziernika, teraz jest niezly meksyk...błąkają się jak dzieci we mgle...obiekt bez nadzoru...firma bez perspektyw....tak jest jak amatorzy bawią się w zarządzanie obiektem i ludzmi

mll

Jest sporo menagerów bez stosownego wykształcenia które wykonują zakres obowiązków studenta praktykanta za to pensje iście managerskie. Niema czegoś takiego jak awans. menager jest menagerem a technik technikiem. Brak szkoleń a obiecane wcześniej szkolenia nie są realizowane. Brak podwyżek i brak docenienia przez najwyższych tylko ciągłe pretensje. Obiecanki bez pokrycia. Tak wyglądają realia pracy w tej firmie.

@mll

Możesz udzielić informacji o tym, czy w firmie FORTIS - STARY BROWAR planowana jest organizacja wigilii pracowniczej? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda obchodzenie świąt Bożego Narodzenia w tym zakładzie pracy. Jeżeli możesz, to opisz, jak to wygląda.

Jackor1111
@Kamil

Ważne że swieta to bedzie troche wolnego. Wreszcie bede mógł odpocząc bo ostatnio nie miałem nic wolnego.

Łukasz
@Kamil

A ktoś w ogóle chodzi na takie imprezy? Ja osobiscie wolę wrócić wcześniej do domu i posiedzeć z rodziną. Nie kręcą mnie takie imprezy/

zocha
@Kamil

tak jak zawsze...jeden wielki stek kłamstw, fala obłudy....i włażenie w (usunięte przez administratora) naczelnej....nie wiem za co bo jest na najlepszej drodze do rozpadu

qqpp

Na 15urodziny pracownicy dostali od firmy....plakat. Pretendent do tytułu "Pracodawca roku"!

@qqpp

Mógłbyś napisać, w jaki sposób obchodzone było 15-lecie istnienia firmy FORTIS - STARY BROWAR? Firma organizowała może jakieś przyjęcie dla zatrudnionych pracowników, czy raczej było to symboliczne świętowanie? Chciałbym, abyś przedstawił, jak to wyglądało w rzeczywistości.

qqpp
@Kamil

Nie wiemy jak bawił się zarząd na obchodach 15rocznicy....pracownicy zapewne wieszali firmowy plakat każdy u siebie w domu. Ostatnie przyjęcie dla zatrudnionych, zorganizowała poprzednia Pani Prezes na 10rocznicę (chylić czoła bo to "wielka kobieta").

biedny
@qqpp

Potwierdzam w 100% jedynie plakat zero docenienia że obiekt dotarł do tych 15 lat. Żenada

@biedny

Rozumiem. Chciałbym poruszyć nieco inny temat. Temat, który dotyczy już bezpośrednio pracy w firmie FORTIS - STARY BROWAR. Czy firma daje możliwości awansu zatrudnionym pracownikom? Są szanse, aby wraz z upływem czasu zostać docenionym przez pracodawcę i awansować na wyższe stanowisko? Ktoś jest w stanie przedstawić, jak to wygląda?

Jamal
@Kamil

Brak szkoleń, podnoszenia kwalifikacji, kompetentnego planowania i organizacji. W firmie nie istnieje coś takiego jak drabina kariery. Jeśli z firmy więcej osób odchodzi...niż jest zatrudnianych...to sytuacja mówi sama za siebie.

@Jamal

W związku z tymi odejściami z firmy zauważalne są braki kadrowe, jeżeli chodzi o wydajność całego zespołu pracowniczego? W przypadku odejścia pracownika inna osoba otrzymuje automatycznie więcej obowiązków? Mógłbyś precyzyjnie opisać, jak to wygląda? Będę wdzięczny.

Kamil

@lala, w ostatnim czasie nie było żadnych podwyżek wynagrodzenia za pracę w firmie FORTIS - STARY BROWAR? Czy nowe samochody, które opisujesz, zostały zakupione na potrzeby firmy, czy może do użytku prywatnego? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

lala

Piękne nowe samochody dyrekcja obiektu sobie sprawiła....dobrze wiedzieć że środki zamrożone od stycznia 2018r. poszły na szczytny cel...

Zostaw merytoryczną opinię o FORTIS - STARY BROWAR - Poznań

• Jak się pracuje w FORTIS - STARY BROWAR?

Zobacz opinie na temat firmy FORTIS - STARY BROWAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTIS - STARY BROWAR?

FORTIS - STARY BROWAR
1.5/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 42
    61-891 Poznań