FORTIS - STARY BROWAR

Poznań

FORTIS - STARY BROWAR
2 15

Opinie o FORTIS - STARY BROWAR

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w FORTIS - STARY BROWAR?

wer

Gemela...tak jest jak za zarządzanie bierze się babiniec

Kamil

@qed jesteś byłym lub obecnym pracownikiem firmy FORTIS? Firma cały czas działa, niestety takie są prawa rynku, że czasem trzeba powziąć kroki, mające na celu zamortyzowanie wydatków. Jeśli masz jakieś nowe wieści na ich temat, to podziel się nimi, każda informacja się przyda.

qed
@Kamil 28.03.2018 14:26

Amortyzacja środków....czy zapuszczanie obiektu? Browar osiągnął status "Panoramy" przed remontem kapitalnym...czyli dno. Firma sprzątająca za takie ochłapy już nie sprząta....tylko rozciera pomyje po toaletach, smród niesamowity. Ochrony nie widać...bo prawie już nikt nie został. Pani G.K. nigdy by nie dopuściła do takiej zapaści.

qed

Firma oficjalnie sięgnęła dna...obiekt jest w stanie rozkładu. Najnowszy pomysł zarządzającej Pani Prezes...dwie sprzątaczki na cały obiekt , oraz dwóch pracowników ochrony...jeden (usunięte przez administratora) i bezprawie. Cytat P.Prezes...znaleźliśmy oszczędności nie tracąc na jakości.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

XX888

Praca w tej firmie to jedna wielka porażka i rozczarowanie. Beznadziejna organizacja, a raczej jej brak, zwalanie roboty na innych, wyzysk, a przy tym tragicznie niskie zarobki. Brak jakichkolwiek perspektyw rozwoju, żadnych profitów czy szkoleń. Wysiłek oraz zaangażowanie pracownika nie jest w żaden sposób wynagradzany, ani finansowo ani materialnie. Poziom absurdu w zarządzaniu tym obiektem już dawno został przekroczony. Zdecydowanie nie polecam.

ION

Po informacji na portalu społecznościowym, że firma poszukuje WOLONTARIUSZY do pracy, chyba gorzej być nie może. Ta firma to jeden wielki regres z minimalnymi zarobkami, a ilością pracy jak w wielkim korpo. Odradzam wszystkim pracę w tym syfie.

MI897

Dramat. Gdyby nie zmiana prawa co do najniższego wynagrodzenia, to z pewnością nic by się nie zmieniło. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy (nie ma znaczenia na jakim stanowisku). Dorzucanie obowiązków i debilne rozwiązania w firmie. Fortis wdraża w swoich działaniach rozwiązania, które wprowadzają zamęt nie tylko w biurze, ale także wśród klientów browaru. Niesamowite, że można działać tak chaotycznie jak ta firma. ODRADZAM. Wyzysk pracownika to tylko jeden z minusów!

dulo

Czasy świetności Starego Browaru odeszły wraz z Panią Prezes GK, szacunek dla tej kobiety. Obecny zarządca wraz z niemieckim właścicielem tylko doi przy zerowym nakładzie, obiekt obumiera.

Apo

Stanowczo odradzam. Było źle przed zmianą właściciela a po zmianie właściciela jest z miesiąca na miesią jeszcze gorzej.

Gabi

Obecnie firma zwie się Fortis Ardea. Pomimo zmiany właścicela obiektu, głównym zarządcą nadal jest aspołeczny socjopata, przekonany o swej omnipotencji intelektualnej. W ostatnim czasie zaobserwowano u w/w osobnika, objawy schizofrenii paranoidalnej. W związku z powyższym, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności w jakichkolwiek kontaktach z tą firmą.

llk

Pensja nie zmieniła się od 6lat, brak jakichkolwiek dodatków i rozwoju, robota uwsteczniająca. Odradzam

misiek

Nie polecam pracy jako technik obsługi, pensja 3000 brutto (dwie zmiany, weekendy)jest pensją nieadekwatną do zakresu obowiązków i umiejętności; do tego kierownictwo przekonane o swoje omnipotencji, słabe to wszystko :-(

iut

praca polega na kontrolowaniu cudzej pracy przy jednoczesnym NIC NIE ROBIENIU, brakiem kultury oraz "uprzejmym donoszeniu" .... no chyba że ktoś nazywa to pracą

tpl

kasa od 5 lat bez zmian...ogólnie marne brak jakichkolwiek szkoleń, robota uwsteczniająca

iuj

bagno odradzam

PROSZĘ O OPINIE NA TEMAT TEJ FIRMY!!!

Zostaw opinię o FORTIS - STARY BROWAR - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORTIS - STARY BROWAR