Opinie o Lewiatan w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lewiatan. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lewiatan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Sosnowiec

Samba

Witam dziś kasjerka w godzinach rannych w lewiatanie w Sosnowcu na Lenartowicza w koszulce pracowniczej ,brunetka z grzywką źle skasowała mi towar ,zdarzyło się to kolejny raz ,nie patrzy jak waży warzywa a dziś zle zaważyła kapustę kiszoną i nawet przepraszam nie usłyszałam na oko nawet nie było tyle ile nabiła ,gdybym nie wróciła to nie wyplacilaby różnicy,proponuje sprawdzajcie co macie nabite bo to masakra a najgorsze że ciągle się pyta kogoś ja innej kasie jak kasować i kilku takich klientów i nazbiera sobie np 5 zł to.niedopuszczalne i jeszcze zadała mi pytanie co się nie zgadza z fochem jedną wielka masakra uważajcie na dziewczynę z grzywką brunetkę

Beata

Przesadzacie z narzekaniem, może nie jest idealnie ale pracować i poprawiać warto!

gówniara blondi.

kierowniczka na niwce niech (usunięte przez administratora) zde wszystkim i niech kibel franca umyje... smierdzi syf kiła i mogiła.. esesmanka blondi jest człowiekiem złym i bez tupetu. poprostu franca zołza i gówniara która ma układy ale to się nie bawem skończy... bo ktoś ją na łyso ogoli........ hhehehehe (usunięte przez administratora) biedę ludzie.

Gość.
@gówniara blondi.

Sosnowiec Dmowskiego, podobne jak na Niwce.

Pank

To forum pracownicze więc uwagi klientów lepiej kierować do firmy!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Lewiatan? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
MRX

Wchodzę do Lewiatana na Łomżyńskiej. Godz ok 20.00 jedna Pani na kasie, jedna ... przy kasie (tej samej). Kultura nakazane mi powiedzieć Dobry wieczór więc mówię głośno. Echo że strony Pań. Idę po zakupy ... (po drodze fetor z pomazanej posadzki jakimś starym mopem lub mokrą miotłą bo nie wiem czym był brud i (usunięte przez administratora) rozsmarowany ... nos urywa ) ... podchodzę do kasy i znowu mówię do Pań .. Dobry wieczór. I znowu echoooo. 35.50. To jedyne słowa od obsługi. Nie chcę takiego pseudosklepu na mojej ulicy.

Konrad

Jakiś powód tej ciszy na wątku macie? Mam nadzieję, że to dobra praca!

MRX
@Konrad

Daruj sobie.

Pawel

Lewiatan na Bema jeden wielki dramat.!!!!ochraniarz kawal (usunięte przez administratora) i impertynenta. Byl czas ze go nie bylo...powrocil jednak i (usunięte przez administratora) ze zdwojona siłą. Kilka ekspedientek ok...reszta typ ochraniarza. Chamskie plotkary . zakonczylem zakupy w tym sklepie.

fdr

Kupiłem pieczone udka z lekka w sosnowcu na orionie. Okazały się stare a śmierdza padlina

Zofia

Jeśli chodzi o pracę w Lewiatan, to jest to praca bezpośrednio z klientem. W związku z tym należy mieć do niej pewne predyspozycje. Jak zatem wygląda rekrutacja do pracy w Lewiatan? W jaki sposób sprawdzane są umiejętności pracy z klientem? Zachęcam do aktywnego udzielania się na forum.

Wiki

Czytając te wpisy myślę, że atmosferę stworzyliście sobie mało przyjemną!!

Braklo jej do butów....
@Wiki

Cztajac wszystkie wasze wpisa na forum , z niektórymi się zgadazam i wiem o kim piszecie, pracujac 9lat dla lewiatana , robilam wszystko zeby u mnie na punkcie klienci czuli się jak w osiedlowym sklepie. Bylam kierownikiem robilam wszystko dla sklepu ,a zostalam potraktowana jak ostatnia (usunięte przez administratora) , malzenstwo ktore prowadzi kilka lewiatanow na Sosnowcu i jeden w Jaworznie , nie potrafia docenic dobrego pracownika , na sam koniec jak juz odchodzisz i dostajesz wynagrodzenie to właścicielka daje tylko sama podstawe , (musi miec na buty). Moglabym dlugo pisac i opisywać co sie dzieje w lewiatanach , moglabym sypac nazwiskami ,ale po co niewarto.a świadectwo pracy otrzymalam 20kwietnia br. Praca w lewiatanie Sosnowiec Jaworzno odradzam u państwa M.

wymienić dziadostwo...a, na uk

w tym lewiatanie to trzeba to essesmanke kierowniczkę wymienić ...na nowszy model.. ludzie tam nie mają przerw nie mogą nic jeść ani się odezwać .. w tych czasach żeby był (usunięte przez administratora)...kiedyś tam ktoś wpadnie i ją na łyso ogoli za to jaką jest francą kierowniczka,gówniara.!!!!

Panda

Dostałam skierowanie z urzędu pracy do Lewiatana w Sosnowcu, do pracy poszłam na dzień następny do wniosku z urzędu mam wpisane, że zgłosiłam się w ostatni możliwy dzień a umowę dostanę za 2 tygodnie, nie dostałam grafiku do ręki ani żadnych informacji jak ma praca wyglądać po prostu poszłam i zostałam wrzucona na sklep bez badań, podbitej książeczki sanepidowskiej i szkolenia bhp. Praca 6 dni w tygodniu z tylko jednym dniem wolnym, brak przerwy na posiłek ba, nawet jakbym chciała go zjeść to niestety nie ma warunków, panie jedzą na sklepie w tym samym czasie obsługując klientów, toaleta brudna środki chemiczne nie pochowane tylko latają gdzie popadnie po całej toalecie. Już nie mówię o dźwiganiu choć tego w spożywce raczej nie da się uniknąć :(

Mirella

Witam serdecznie ☺ BARDZO PROSZĘ WYCOFAJCIE CZEKOLADĘ WEDEL MLECZNA Z DATA 01.02.2017 r☺Kupowałam wczoraj ta czekoladę przeterminowana☺ A czekolada z data 10 05 2017 Wedel mleczna tak wygląda jest cała biała i wyblalka az przecież to jedzą dzieci Panie mają dużo czasu żeby się zająć pracą Chodzę często jestem stałym klientem i bardzo się mylą nie znają cen nawet co nie które osoby nie wiedzą o czym mówi się do nich Proszę o interwencję bo sama pojadę do sanepidu Pozdrawiam klientka

kasia

OPINIE SOSNOWIEC LEWIATAN woj.pOL wie ktos cos??

Krzyś
@kasia

Bardzo Miła Obsługa na Kasie,lubię tam przychodzić i zamienić słowa z p.Katarzyną i p.Gosią.

Krzyś
@kasia

Ps.Zawsze mi te obie panie coś zaproponują co kupuje bardzo chetnie.Wchodzac do sklepu na Wojska Polskiego na Pawiaku raz jest p.Kasia raz p.Gosia na kasie witaja z uśmiechem aż chce się wracać do nich jestem stałym klientem Obie Panie Szaczun.Krzysiek W.

kłient

w sklepie wiszą reklamy produktów wraz z cenami promocyjnymi natomiast wybrany produkt kosztuje znacznie więcej produkty nie jednokrotnie są sprzedawane po dacie przydatności do spożycia butelki z piwa są przyjmowane w każdej ilości bez paragonu jednak na każdej butelce klient traci 0,15 zł.

zszokowana

praca w lewiatanie prowadzona przez małżeństwo pania D i pana M . kamery wszędzie ,praca od poniezialku do soboty i 2 nd i nikt cie nie pyta czy chcesz czy nie , praca b ciezka fizycznie , zwłaszcza na stoiskach gdzie jest mieso i wedlina , praca wykonywana przez ludzi z doświadczeniem i wyksztalceniem , problem w tym ze niestety w tym miescie ciężko o dobra prace nawet jak masz wyksztalcenie , kierowniczki sklepow to jakby nie kierownicy znam takie w tych miejscach co nie maja bladego pojęcia co się dzieje na sklepie , kierownictwo w polowie nawet nie wie jak ludzie którzy u nich pracują maja na imie co dopiero na nazwisko, kasa zwykla tyle ze pracujesz wszystkie soboty to dlatego zarabiasz więcej , praca po 8 godz 2 zmiany i tyle .

magazynier
@zszokowana

Dokładnie tak to wygląda jak opisuje Zszokowana. W każdym Lewiatanie tak jest. Na grafiku 7 godzin, ale na ogół i tak pracujesz po 8 przez 6 dni w tygodniu. Jeśli w sklepie pracuje facet, to dokłada na półki najcięższe rzeczy. Ale jeśli nie pracuje, to dziewczyny muszą nosić worki warzyw, skrzynki z piwem, zgrzewki napojów itd. Bardzo ciężka praca, ale atmosfera miła, a kierownictwo traktuje pracowników z należnym szacunkiem. Jeśli ktoś nie ma lepszych opcji, to może się zatrudnić, może mu się spodoba :-)

tom

Kontakt zostawiam numer tel(usunięte przez administratora)zakladam sprawe o mobing dolanczasz sie

Kępa

Pani pracująca na kasie ala "szefowa" stara purchawa nie powinna pracować wśród ludzi ponieważ nie ma za grosz kultury osobistej. Szkoda tych dziewczyn tam pracujących. Szefuncio stary ubek zjadł wszystkie rozumy te "żabie" :)

trele

ja mogę dolaczyc bo w zyciu nie widzialam takiego chamstwa wsrod wlascicieli sa to ludzie pozbawieni kultury osobistej

perelka

pracowałam w lewiatanie na ul kępa i bylam wstrząsnięta zostalam zwyzywana n srodku sklepu przez szefa zakladam sprawe cywilną o znieslawienie kto dolącza się do mnie???

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Lewiatan?

Zobacz opinie na temat firmy Lewiatan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lewiatan?

Lewiatan