Opinie o STR ADVERTISING w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy STR ADVERTISING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STR ADVERTISING o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STR ADVERTISING w Katowice

Misiek

Ich ogłoszenia na dobrze znanym portalu są co chwile zmieniane a na dodatek jest ich z 20 każdy po inną nazwą, potrafią dzwonić po 10 razy żeby umówić się na spotkanie, z obietnicami umowy o prace i końcowym tekstem zapraszam bo naprawdę warto. Bardzo żałosna firma (usunięte przez administratora)ludzi.

Kamil

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, wrażenia? Świetna atmosfera bardzo mili ludzie pozytywnie nastawieni do ciebie. Na rozmowie wszystko wyjaśnili że szczegółami. Jestem pozytywnie zaskoczony bo na innych rozmowach nie było tak fajnie

Coś tam nie działa.

Nie piszę stricte o STR ADVERTISING, ale o NSR Group, ktoś szukając tej drugiej może znaleźć się właśnie tu, obie firmy mają jedną siedzibę. Na początku obiecają wam złote góry i faktycznie, jeśli jesteście ogarnięci to będziecie mogli sensownie zarobić. Problem w tym, że to umowa o dzieło, więc jeśli coś pójdzie nie tak to.. Pieniędzy też nie będzie. Atmosfera też jest w porządku, ale kiedy zdarzy się jakiś niemiły wypadek.. Dajmy na to - choroba. Zaczyna się przedmiotowe traktowanie pracownika, dla pracodawcy jesteś tylko pieniędzmi, które na tobie zarabia. W firmie panuje żart o przekładaniu narodzin dziecka na niedzielę. Więc jeśli będziecie potrzebowali dnia wolnego, bo coś tam, to pewnie spotkacie się z pretensjami i groźbami o zwolnieniu. A nie daj Boże, że zachorujecie - wtedy pojawią się telefony od lidera, w których będzie mówił o tym, że przesadzasz i że żadna choroba nie jest na tyle poważna, by nie przyjść do pracy.

Samanta. A

Jeżeli nie masz co robić z wolnym czasem to idź na rozmowę a jeżeli nie to szkoda twojego czasu. Z ogłoszenia rekrutacyjnego nic nie wynika przez telefon mało też ci powiedzą nawet ci nie powiedzą nazwy firmy żebyś przypadkiem nie czytał tych opinii. Generalnie beznadzieja Pani pięknie mówi o marketingu itp a praca polega na zbieraniu datkow od ludzi na różne fundację i stanie na eventach w galeriach handlowych, umowa o dzieło przez 6 mięsiecy. Nie polecam nikomu.

Fundraiser

1 etap - rozmowa z miłym Panem, skupił się na tym, żeby mnie poznać i przedstawił mi firmę, zarobki, umowę 2 etap - spędzony z właścicielem firmy - trwał on 3-4h, pokazanie pracy na eventach, kampanie, przedstawienie ścieżki rozwoju

x Pytanie o zainteresowania x Pytanie o studia x Pytanie gdzie chce być za 5 lat - cel prywatny i zawodowy x Wymień zalety i wady Standard

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Klaudia

Super szkolenia! ????

lucky

Lubię atmosferę w STR ADVERTISING za: Podoba mi się że jest przyjazna atmosfera wśród pracowników.

Jolanta
@lucky

A powiesz coś więcej na temat warunków obecnie panujących w firmie STR ADVERTISING - czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje na jakieś stanowiska pracy? Czy nawet jeśli tego nie robi, to można jakoś zgłosić swoje CV? Jestem bardzo ciekawa, czy wiesz coś może na ten temat.

Julia
@Jolanta

Może wciąż szukają osób do działu marketingu? Kiedyś widziałam takie ogłoszenie.

guest

Dzwoni telefon - zapraszaja Cię na rozmowę, przysyłają bardzo dokładnego smsa z lokalizacja. Idziesz na rozmowę - wszyscy bardzo mili, życzą powodzenia, zwracają się po imieniu. Proponują Ci kawę i dają ankietę do wypełnienia. Wypełniasz i idziesz na rozmowę. Rozmowa odbywa się bardzo profesionalnie. Pani wszystko bardzo ładnie przedstawia, zachwala, przeprowadza z Tobą rozmowę, musisz ją przekonać, żę nadajesz się do pracy.Mówi Ci, żę zadzowni wieczorem jak się zastanowi - nawet jeśli wynik będzie negatywny. Wychodzisz stamtąd, myślisz sobie " o kurde, na pewno nie dostane tej pracy, taka szansa, specjalista od marketingu, miedzynarodowa firma, wyjazdy do USA i Afryki" ( wszystko co mówiła Pani na rozmowie). i Nagle dzwoni telefon z gratulacjami i zaptroszeniem do etapu drugiego. Później dzownia do Ciebie z przypomnieniem. Nadchodiz ten dzień, idziesz tam. Z daleka słychać głośną muzykę. Wszyscy zadowoleni i usmiechnieci. Dostajesz swojego opiekuna, ktory Ci wszytsko wyjaśnia i każe Ci sie ubrać w drogę. W tym momencie chcesz uciekać. I w kocu dochodiz do Ciebie co masz robić. Jest Ci wstyd. Chodzisz od drzwi do drzwi i prosisz ludzi. Ludzie straszą psami, krzyczą, trzaskaja drzwiami, coś strasznego. Jest Ci głupio, że tam jesteś. A oni uśmiechnięci, zadowoleni, szczęśliwi ze swojej pracy. Zauważyłem, nawet, że wszyscy maja takie same żarty i takie same powiedzonka. Maja tak wyprane mózgi. Nie przeszkadza im umowa o dzieło - emerytura jest niewazna i ubezpieczenie tez - taka uzyskalem odpowiedz. Ci ludzie maja starszne wyptrtane mózgi. Myślą, że maja super prace - w koncu są marketingowcami w miedzynarodowej korporacji i chodza do pracy ubrani formalnie.Co chwile wtrącane są angielskie słowa - może żeby to wszysctko brzmiało bardziej profesjonalnie?:D Na końcu wypełniasz ankiete i rozmawiasz z właścicielką. Pani Nowak wychwala A jakie to ona ma osiagniecia w marketingu i jaka ona jest ważna osobą. rzygać się chce. Jedno wielkie oszustwo. Manipulacja pracownikami ogromna - sekta inaczej sie tego nie da określić . Omijajcie to szerokim łukiem i tych ludzi, którzy tam pracują.

stu
@guest

@guest , moim zdaniem zdecydowanie przesadzasz. STR Advertising zachowuje się podobnie jak i inne firmy w tej branzy, także raczej Ty tutaj po prostu nie pasujesz

never ever.
@guest

Lepiej bym tego nie ujęła. Pracowałam w tej firmie przez jakieś 3 miesiące musiałam zrezygnować z powodu studiów. Dopiero jak z niej zrezygnowałam to uświadomiłam sobie jak bardzo wyprano mi mózg. Kariera pic na wodę, ludzie fantazja do dziś wielu z nich jest moimi przyjaciółmi mimo tego, że moja "kariera" w tej firmie zakończyła się parę lat temu. To ludzie tworzą tą firmę bo na pewno nie zarobki.. Eventy robią wrażenie, ale to jeden z procederów prania mózgu, ludzie na górze dorabiają się niesamowitych pieniędzy na plecach ludzi, którzy po 12h dziennie chodzą i pukają innym do drzwi. Można poczytać komentarze z biur z Łodzi, Wrocławia tylko nie pamiętam już ich nazw. Szczerze odradzam,.

Guest2
@never ever.

Służę pomocą, przykładowe biura- IQ Group, Break Group, Eureka Advertising, MT Marketing, PACZ, FMR, Ezzy, SIM. Różne nazwy firm, różne lokalizacje ale taka sama polityka pracy. Pozdrawiam wszystkich karierowiczów, którzy będą pukać od drzwi do drzwi przy minusowej temperaturze.

O.o

,,Firma" MARKETINGOWA, która nawet nie ma strony internetowej, nie ma nigdzie kontaktu do niej i nawet nie potrafi zadbać o opinie w sieci. W dodatku wydzwaniaja do potencjalnego kandydata gorzej niz telemarketerzy. Kogo skutecznie oni chcą promować, skoro nie potrafią wypromować siebie?

Zdegustowany

Po wejściu do „firmy” witają Was dwie ładne dziewczyny, które oferują coś do picia. W tym samym czasie otrzymujecie do wyplenienia ankietę na której musiscie odpowiedzieć na kilka pytań, pytania banalne, czym jest marketing i opis swojej osobowości. W tym momencie zdałem sobię sprawę, że będzie to (usunięte przez administratora) Następnie zostałem zaproszony do pokoju w którym siedział miło wyglądający człowiek. Rozmowę rekrutacyjną tak na prawdę prowadziłem sam ze sobą, ww. Pan nie miał bladego pojęcia o przeprowadzaniu rozmowy kwalifikacyjnej, zachwalał firmę. Zadałem mu kluczowe pytanie, czym zajmuje się firma, on odparł, że reklamowaniem agencji charytatywnych np. WWF. Marketing w tej firmie polega na przemieszczaniu się między domami i oferowaniem wsparcia dla ww. fundacji. Podałem rękę i jebnąłem drzwiami, nie polecam.

M95

(usunięte przez administratora) Już się nabrałem dwa razy na tą firmę. Za drugim razem zaproszono mnie telefonicznie do firmy ''X'' pod tym samym adresem a rozmowę miałem na stanowisko w firmie ''Y'' (Str advertising). No ale kto by się tam przejmował takimi szczegółami, ta firma czy tamta.. jeden... nawet się nie przyznalem ;-) PS. CIEKAWOSTKA dla dociekliwych- dostałem info na spotkaniu(jako że byłem dwa razy na tej samej rozmowie to zapamiętałem ;-D), że ta firma wywodzi się z firmy Cobra/Appco Group. Cos mnie tknelo i po powrocie chcialem przeczytac cos wiecej na jej temat.Wiecie, że jak wpiszecie nazwe tej pierwszej w Wikipediito jest tam takie info; (usunięte przez administratora)

Martk.a

Jeśli jesteś dyspozycyjny/a na WCZORAJ od pon do pt, a Twoją jedyną wątpliwością przed wysłaniem aplikacji jest obawa spowodowana brakiem doświadczenia--działaj i wysyłaj CV! Nieważne czy ma ono 3 strony czy pół- dla nas liczy się osobowość, dla której "niemożliwe" NIE ISTNIEJE! Zapewniamy : -rozwój zawodowy w ramach ścieżki kariery -niesamowitą atmosferę -kompleksowe szkolenia -wsparcie back Office -wyjazdy ogólnopolskie i zagraniczne w ramach szkoleń -wysokie wynagrodzenie Zawody: Asystent ds. mediów, reklamy, PR, Pracownik biurowy, przedstawiciel handlowy Haha to już pachnie wyciskaniem ludziom pierdół

rikokoko

Gdy widzę że na goworku zostają tylko pozytywne opinie a negatywne są usuwane to daje mi to do myślenia. Chciałem wysłać CV ale wolę nie ryzykować. Wysłałbym gdybym był bezrobotny.

xyz
@rikokoko

Gdybyś był bezrobotny to tam byś się jeszcze zadłużył. zarobki rzędu 300zł za tydzień (6dni) po min 12 godz .

Noname
@xyz

Prawda, ja się zadłużyłem pracując tam tylko miesiąc... To upokarzajace kiedy pracujesz po 12h i nie stać Cię na to by się wyżywić. Nie polecam nikomu, w szczególności tym, którzy mieszkają już na własnym rachunku.

Tak wiec ich system jest dosyc prosty. Przychodzisz a rozmowe, okazuje sie ze na miejscu jest jeszcze 4-5 innych osob, co swiadczy o mega duzym przemiale ludzi. To znaczy ze nikt tam nie chce pracowac. Wszyscy mili. Moze kawki, herbatki, wody? Niby 3 etapy procesu rekrutacyjnego a tak na prawde przechodzi kazdy jak leci. Aplikujesz do pracy jako marketingowiec, myslisz o kampaniach, projektach, a konczysz na ulicy zbierajac grosze od ludzi i nie dajac im nic w zamian.

Straszne miejsce

Firma po prostu manipuluje od samego poczatku. W tej „agencji marketingowej” nie znaja pojecia specjalisty ds. Marketingu, no bo jak inaczej wytlumaczyc ze rekrutuja na to stanowisko, a potem kaza chodzic po domach i zebrac? Swoja droga dobrze dbaja o wlasna reklame, wystarczy wpisac Str advertising i na 1. Miejscu jest opinia z tego portalu i szczero zlote 1,5 gwiazdki. : D

Pracuję od roku i polecam :) cel szlachetny, mega fajni ludzie, szybka możliwość rozwoju i ciągłe szkolenia przede wszystkim SIEBIE! sam dla siebie jesteś szefem i uczysz się zarządzać swoim czasem, a ciągły kontakt z ludźmi sprawia, że każdy dzień jest inny

qwerty
@Kasia

identyczne komentarze sa pod biurami z innych miast, a poza tym nie pracuje tam żadna Kasia

@qwerty

Komentarze mogą być podobne bo są prawdziwe a w każdym biurze mamy taki sam cel . ; ) Czy mój NICK na tej stronie musi być faktyczny ? Tzn że Ty masz na imię Qwerty ??? Śmieszne .. ; D

hmmmm
@Kasia

Tu przyznam rację Kasi - nick nie musi być faktycznym imieniem ;) O to bym się raczej nie czepiała. Ale podobieństwo komentarzy, serio, kropka w kropkę jest wszystko. Ja rozumiem, podobne emocje i spostrzeżenia. Ale nie wszystko! Oto komentarz z Pacz "pracuję i polecam :) cel szlachetny, mega fajni ludzie, szybka możliwość rozwoju i ciągłe szkolenia przede wszystkim SIEBIE! sam dla siebie jesteś szefem i uczysz się zarządzać swoim czasem, a ciągły kontakt z ludźmi sprawia, że każdy dzień jest inny" WSZYSTKO TAKIE SAME! Cel w biurze, dostać 50 zł za pozytywny komentarz :)

@hmmmm

Śmieszne. : D Pozytywny komentarz tylko po to by dostać 50 zł. Kto Ci coś takiego powiedział ?? A dlaczego się zwolniłaś jeśli mogę zapytać ?? Może o czymś nie wiem ??

qwerty
@hmmmm

ok, mój błąd! :D ale nie wiem skąd założenie Kin... tfu, Kasi że już tam nie pracujemy :)

Eryk

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Eryk

Mają na stronie FB ogłoszona rekrutację. ; ) Umowa o dzieło .

Czarek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Hanna

@anonymous, a czy było to podane w ogłoszeniu, czy dowiedziałeś się dopiero na rozmowie rekrutacyjnej? Na pewno taki typ pracy, może niektóre osoby odstraszać, ale liczy się to co ma się z tej pracy dodatkowo. Na funpagu STR ADVERTISING widziałam wiele imprez integracyjnych, grilii, itp. Może atmosfera w tym miejscu wygrywa?

typ
@Hanna

Atmosfera jest świetna na początku (pierwsze 1-2 mies), później masz "awans" na tak zwanego lidera i zaczynają się pretensje o wszystko. Sekta, UNIKAĆ!

Hanna

@aaaa czyli jak rozumiem, mówisz o podobnym stanowisku pracy, co @anonymous. Czy STR ADVERTISING oferuje też prace innego typu? Zastanawia mnie jeszcze o jakich kwitach mówisz. Umowa o dzieło ma to do siebie, że żadna podstawa nie obowiązuje. Nie musi to jednak oznaczać, że wynagrodzenie samo w sobie jest niskie. Mógłbyś opisać, jak wygląda ta kwestia w praktyce?

bylypracownikk
@Hanna

STR Advertising tylko tego typu. W każdym biurze jest jeszcze osoba do administracji, ale jest zatrudniania bezpośrednio w firmie-matce Appco. Więc oferty od STR Adv to tylko na chodzenie po domach. Jeśli chodzi o wysokość zarobków, to dokładnej kwoty nie chcę pisać, żeby nie usuneli komentarza, ale powiem że średnio jest to mniej niż za pełny etat w jakiejkolwiek innej pracy (nawet na kasie), a pracuje się średnio nie 160h a 200-240 (9-11h pracy od pon do sob).

aaaa

nie polecam - umowa o dzielo(a wymuszana jest praca od pon do soboty po 10-13h), brak podstawy tylko stawka za podpisanego kwita, praca polega na chodzeniu od drzwi do drzwi. zapomnij o zyciu prywatnym.

Zostaw merytoryczną opinię o STR ADVERTISING - Katowice

• Jak się pracuje w STR ADVERTISING?

Zobacz opinie na temat firmy STR ADVERTISING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STR ADVERTISING?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STR ADVERTISING?

Kandydaci do pracy w STR ADVERTISING napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STR ADVERTISING

STR ADVERTISING