STR ADVERTISING

Katowice

Opinie o STR ADVERTISING

Aktualny

Firma na mocną 4+. Szkolenia - full profeska 5 Atmosfera - przyjazna z nutką rywalizacji 4.5 Integracja - 4 Podróże - 3 - stolica

Karol

Pracowałem ponad pół roku w STR . Szczerze atmosfera spoko - ludzie fantastyczni, do tańca i różańca hahaha. Możliwość rozwoju spora - szkolenia, wyjazdy i konferencje. Kasa na początku średnia, ale później już nawet konkretna. Dawałem z siebie 100 pro i szło dobrze. Stałe godziny pracy zostały wprowadzone to wgl luksus. Eventy to bajka. Zrezygnowałam ze względu na naukę.

wedoewo

dlaczego kasujecie opinie?

takatakamia

Cash.

Hanna

@Były Na jakim stanowisku pracowałeś? Czy w firmie jest możliwość awansu? Albo czy można liczyć na jakąś podwyżkę? Jak tak to po jakim czasie? Takie informacje są ważne dla osób aplikujących do STR ADVERTISING.

takatakamia
@Hanna 29.08.2017 13:50

niepodpisany

Były

Atmosfera w biurze bardzo dobra, niesamowici ludzie, wiele interesujących szkoleń lecz praca niewdzięczna. Żeby odpowiednio zarabiać trzeba na prawdę mocno harować i jak to jest przy fundraisingu jest to loteria - możesz skończyć dzień bez zarobku. Na dłuższą metę nie polecam

Hanna

Odwiedziliście już fanpaga STR ADVERTISING? Bardzo często pojawiają się nowe posty! https://www.facebook.com/STRadvertising/

jiko

Czy wie ktoś czy oferta z czerwca jest jeszcze aktualna? Dzięki

kal

czy ktoś ma aktualna opinie na temat pracy w tej firmie??

first

no tak marketing to taka lotna trochę branża, często się wszystko zmienia ;) no i często zatrudnia się tez studentów, to prawda @lazania, ale tak już to wygląda po prostu

orchi

i widzę że już kilka lat trwa ta rekrutacja na jedno i to samo stanowisko pracy. widać ewentualni pracujący tam szybko się ewakuują

lazania
@orchi 09.03.2016 17:40

hmmm w firmach są rotacje to chyba normalne, zwłaszcza w marketingowych.Zawsze jest jakiś stały trzon pracowników i rotacja szczególnie w wakacje kiedy są projekty dla studentów, uczniów itp. U mnie w firmie też tak jest :)

stu

@guest , moim zdaniem zdecydowanie przesadzasz. STR Advertising zachowuje się podobnie jak i inne firmy w tej branzy, także raczej Ty tutaj po prostu nie pasujesz

23edd

hej, może ktoś z was byłby zainteresowany podjęciem pracy w firmie STR Advertising, podobno obecnie poszukują pracowników na stanowisko specjalisty do spraw reklamy i marketingu, działu sprzedaży, specjalisty do spraw organizacji, młodszego specjalisty do spraw promowania marki w Katowicach, więc myślę że warto spróbować

magier

a ja byłam w zeszłym tygodniu na rozmowie i było bardzo miło. Zaliczyłam też ten cały dzień otwarty. Ogólnie pozytywnie. Nikt nie obiecywał złotych gór tylko pokazał co i jak. Mnie się podobało i zaczęłam u nich.Szczerość i pozytywne nastawienie to coś , co mi odpowiada. Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz jest fajnie. Może tak to jest,że tak jak każdy firmy też się zmieniają.Jest tu też chłopak, który pracuje jakoś ponad miesiąc i też mówi ,że jest wszystko ok.Jednym idzie lepiej, innym gorzej , ale to zależy od starań. W kazdym razie atmosfera super, a szkolenia mega przydatne w życiu codziennym.

do adnonim

Możesz napisać coś więcej? Według mnie próbować zawsze warto.. zawsze to jakieś doświadczenie z kolejnej rozmowy.. jaka atmosfera panuje w firmie? Można liczyć na stałe wynagrodzenie?

LUDZIE! Nie idźcie nawet na rozmowę, nie warto(usunięte przez administratora)

viro

Beznadziejna firma, po prostu.

aaaaaaaaaa

Jeśli ktoś z tej cudownej firmy tu zagląda proszę o udzielenie odpowiedzi dlaczego poszukujecie sprzedawcy a nie akwizytora? Sprzedawca nie sprzedaje chodząc od drzwi do dzwi.

Aneta

Na stronie STR Advertising jest info, ze szukają specjalisty ds. marketingu - ktoś się orientuje co oferują na tym stanowisku? (zarobki, socjal, warunki pracy, płatne nadgodziny?)

Rany, faktycznie słabe teksty na rozmowie kwalifikacyjnej... ktoś jeszcze miał podobne przemiłe przygody?

Mardzente

Jeśli ktoś lubi pracować jako akwizytor, to jest to praca dla niego. Wszystko byłoby ok, gdyby w ofercie pracy umieszczono taką informację. Po przyjściu na rozmowę okazuje się, że na godzinę o której miała odbyć się moja rozmowa, jest umówionych jeszcze 4 kandydatów. Po przejściu pierwszego etapu, zostaję poproszona o przyjście dnia kolejnego, w stroju : " ściśle biznesowym". Do dziś nie wiem po co, ponieważ pozostali pracownicy są ubrani np w powyciągane swetry. Praca polega na zbieraniu darczyńców, poprzez odwiedzanie ludzi z określonych osiedli. Ludzie którzy tam pracują, są bardzo mili. Jeśli chodzi o atmosferę, w biurze panuje bardzo miły nastrój, natomiast sama praca jest niewdzięczna

Zostaw opinię o STR ADVERTISING - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STR ADVERTISING