Opinie o STR ADVERTISING w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy STR ADVERTISING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STR ADVERTISING o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STR ADVERTISING w Katowice

Chodzenie po domach, nie polecam.

Może podpowiecie jaka jest atmosfera w pracy? Warto aplikować?

jiko

Czy wie ktoś czy oferta z czerwca jest jeszcze aktualna? Dzięki

QWE
@jiko

ONI CODZIENNIE SZUKAJĄ LUDZI, ROTACJA WIĘKSZA NISZ W AUTOBUSIE NR. DO RQ 506 436 507

Ehh
@QWE

To 'nisz' świadczy o twoim poziomie. Brawo????

Hanna

@Tola, rozumiem że firma nie wypadła dobrze na rozmowie kwalifikacyjnej. A jak oceniasz oferowane warunki? Czy oferowana Ci praca była chociaż pośrednio związana z obszarem którego dotyczyło ogłoszenie?

Fundraiser

1 etap - rozmowa z miłym Panem, skupił się na tym, żeby mnie poznać i przedstawił mi firmę, zarobki, umowę 2 etap - spędzony z właścicielem firmy - trwał on 3-4h, pokazanie pracy na eventach, kampanie, przedstawienie ścieżki rozwoju

x Pytanie o zainteresowania x Pytanie o studia x Pytanie gdzie chce być za 5 lat - cel prywatny i zawodowy x Wymień zalety i wady Standard

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tola

Byłam ostatnio na rozmowie w tej firmie na stanowisko Office Managera. Mój błąd! Przyszłam 10 minut przed czasem. Okazało się, że Pani Dyrektor nie ma i będzie ze mną rozmawiać jakaś dziewczyna ((Jestem przekonana, że osoba zatrudniona na to stanowisko już wtedy była, a dyrekcja najzwyczajniej w świecie nie potrafiła się zachować i poinformować osobę umówioną o tym fakcie.)), która kompletnie nie ma pojęcia o rekrutacji na takie stanowiska. Pytania standardowe, wersja boleśnie skrócona: 1 Co Pani o sobie opowie? 2 Co Pani robi? 3 Ile by chciała Pani zarabiać? 4 Będzie się Pani dobrze czuła na Takim stanowisku? I tu przechodzimy do prawdy. Ogłoszenie na office menagera okazało się ogłoszeniem na rekrutera. To co było w ogłoszeniu nie pokrywało się z tym co miało się robić w tej firmie. Całkowity brak profesjonalizmu! Nie jestem rekruterem na cały etat, a profesjonalnym Office Menagerem! Wygląd biura straszy. Walające się dokumenty na biurku i oknach(usunięte przez administratora) Rozmowa przeprowadzona w 12 minut. Jeszcze nie spotkałam się z takim czymś. I szczerze odradzam to miejsce. Słyszałam o tym miejscu i o pracownikach terenowych. Myślałam jednak, że pracownik biurowy to co innego. Za co bardzo przepraszam tych, którzy mieli styczność pracować w tej firmie. ODRADZAM!

Hanna

@18742nvtfg - Odnosząc się do Twojego komentarza podkreślam że usuwane z forum są wyłącznie opinie łamiące postanowienia regulaminu (Link - https://www.gowork.pl/regulamin). Komentarz negatywny, ale napisany w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem nigdy nie będzie z forum usunięty. Celem istnienia tej strony jest wymiana opinii o pracodawcach - również tych negatywnych. @0327 - Jesteś obecnie zatrudniony/-a w firmie? Możesz powiedzieć coś więcej o oferowanych warunkach?

18742nvtfg

Kiedyś było ty przeszło kilkanaście stron. opinie są usuwane, szukajcie na innych forach, tu większość to pracownicy co za pozytyw dostają bon 30zł

23edd

hej, może ktoś z was byłby zainteresowany podjęciem pracy w firmie STR Advertising, podobno obecnie poszukują pracowników na stanowisko specjalisty do spraw reklamy i marketingu, działu sprzedaży, specjalisty do spraw organizacji, młodszego specjalisty do spraw promowania marki w Katowicach, więc myślę że warto spróbować

@23edd

Ładnie się nazywają stanowiska. nieważne jak wykształconym się jest . praca na każdym stanowisku to to samo pukanie do drzwi

Hanna

@Były Na jakim stanowisku pracowałeś? Czy w firmie jest możliwość awansu? Albo czy można liczyć na jakąś podwyżkę? Jak tak to po jakim czasie? Takie informacje są ważne dla osób aplikujących do STR ADVERTISING.

takatakamia
@Hanna

Bardzo ładnie skonstruowane pytanie adminko lub ownerko z STR. Możliwość awansu- tak, Podwyżka - i tak i nie. Po jakim czasie - zależy. Awans masz po 6 dniach próbnych, które mogą trwać nawet miesiąc. Średnio trwa to dwa tygodnie. Awans jest wyłącznie w nazewnictwie. Podwyżka, wówczas jak jesteś CL (za każdą pz swojej drużyny otrzymujesz kilka złotych, im większa drużyna, to wiadomo, więcej pieniędzy, ale nie oczekuj że będzie to w setkach szło). Ile czasu należy czekać na taką pożywkę/awans- niektórzy czekają nawet rok. Jednakże nie nazwałabym tego i tak "podwyżką" raczej premią. Podwyżka jest wówczas jak zarabiałaś kwotę X i wzrasta Tobie do kwoty Y. Tu kwota jest różna, więc to premia. (usunięte przez administratora) @Były ma rację- możesz dzień jak i tydzień bez zarobku mieć. Harując i robiąc wszystko dobrze. To loteria. Zawsze mnie bawiło jak osoby prowadzące drużynę wybierały sobie lepsze okolice, a osobom których niezbyt lubiły patologie, gdzie ktoś był tydzień czy dwa tygodnie temu. Później prowadzący wracał z 5, a Tobie przy dobrych wiatrach wpadło 1. Raz prowadzący drużynę na roadtripie dał mi obszar gdzie był dom pomocy społecznej. Wspólna kuchnia, toaleta na 8 9m2 pokoi. Nie muszę mówić, że nie dostałam innego terenu i prawie zostałam pobita?:) Skoro teren nie ma znaczenia, czemu prowadzący drużynę wybierają lepsze tereny dla siebie?:

XYZ
@Hanna

Stanowiska FR(7-14 dni) > Lider(1-2mieś) > Crew lider(od 9 mieś) > Asystent (od ilości osób w team)> Owner (zapewne nigdy) "awans" on jest wpisany w zatrudnienie, przechodzisz egzaminy na poszczególne funkcje, ale obowiązki takie same z tym że ustalasz na spotkaniach kogo chcesz uczyć i z kim chodzić po mieszkaniach . PODWYŻKI ISTNIEJĄ OD KAŻDEJ OSOBY Z TWOJEGO WŁASNEGO TEAM-U 5ZŁ OD PODPISANEJ PZ.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w STR ADVERTISING o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

WWW

Atmosfera jest niesamowitym plusem, młody zespół, każdy pozytywnie zwariowany na swój sposób, z każdym chce się współpracować, widzimy się w pracy i często poza nią - wyjścia integracyjne. Takie małe swięta jak tłsuty czwartek, czy awanse, czy urodziny są celebrowane - mega miła. Warunki pracy - nie znam wcześniejszych, te są spoko. Nowa kampania, kasa co tydzień. Szkoleń jest multum - większe i mniejsze. W biurze, konferencje, spotkania, wyjazdy - ostatnio byliśmy w Warszawie na tygodniowym szkoleniu/pracy. Zarąbiste możliwości. Kto nie ryzykuje ten nie żyje, zaryzykowałem i nie żałuje ;D!

Evenciak

Przeczytałem forum i na jego podstawie miałem zrezygnować z rozmowy kwalifikacyjnej w STR. Stwierdziłem, że co mi szkodzi i poszedłem. Fora to hejty, nienawiść i hejty i niezadowoleni pracownicy i jeszcze raz hejty. Gdybym posłuchał Was tam niżej, to bym nie wiedział co tracę. Na przekór wszystkim!!! Jest (usunięte przez administratora)

Aktualny

Firma na mocną 4+. Szkolenia - full profeska 5 Atmosfera - przyjazna z nutką rywalizacji 4.5 Integracja - 4 Podróże - 3 - stolica

Karol

Pracowałem ponad pół roku w STR . Szczerze atmosfera spoko - ludzie fantastyczni, do tańca i różańca hahaha. Możliwość rozwoju spora - szkolenia, wyjazdy i konferencje. Kasa na początku średnia, ale później już nawet konkretna. Dawałem z siebie 100 pro i szło dobrze. Stałe godziny pracy zostały wprowadzone to wgl luksus. Eventy to bajka. Zrezygnowałam ze względu na naukę.

wedoewo

dlaczego kasujecie opinie?

takatakamia

Cash.

niepodpisany

Były

Atmosfera w biurze bardzo dobra, niesamowici ludzie, wiele interesujących szkoleń lecz praca niewdzięczna. Żeby odpowiednio zarabiać trzeba na prawdę mocno harować i jak to jest przy fundraisingu jest to loteria - możesz skończyć dzień bez zarobku. Na dłuższą metę nie polecam

Hanna

Odwiedziliście już fanpaga STR ADVERTISING? Bardzo często pojawiają się nowe posty! https://www.facebook.com/STRadvertising/

kal

czy ktoś ma aktualna opinie na temat pracy w tej firmie??

Zostaw merytoryczną opinię o STR ADVERTISING - Katowice

• Jak się pracuje w STR ADVERTISING?

Zobacz opinie na temat firmy STR ADVERTISING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STR ADVERTISING?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STR ADVERTISING?

Kandydaci do pracy w STR ADVERTISING napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STR ADVERTISING

STR ADVERTISING