Opinie o Mondiale de la Costa w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mondiale de la Costa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mondiale de la Costa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondiale de la Costa w Kraków

Aneta Nowy wpis

@radość a jakie są dodatki do wypłat ?

Radość Nowy wpis

No i fajnie skoro jest umowa o prace, dla mnie to jedna z najwazniejszych rzeczy ogólnie w pracy, wiadomo, że zbieramy do emerytury tak jakoś, więc generalnie no

Sokular Nowy wpis
@Radość

Ten sklep zmienił adres -przeniesiony został na teren tzw Tandety przy Pl.Wielkopolskich a więc ostrzeżenia dotyczą nadal właściciela i nazwy sklepu ale w innej lokalizacji.Z opisu zachowania wynika,że to raczej Grek.Życzę Paniom lepszych kolejnych pracodawców.Niestety kapitalizm ma i takie oblicza w erze bezrobocia,które na szczęście u nas maleje.

klientka Nowy wpis

Byłam w sklepie 3 razy, ostatnim razem kupiłam krótką kurteczkę z norki.Facet jest bardzo niegrzeczny, nie pozwala nic dotknąć. cały czas pokrzykuje na klientki, nie można wyrazić swojej opinii, bo facet staje się bardzo agresywny.Zachowuje się jak szaleniec. Stach tam wchodzić!!!

kasiaFur

kon trowersyjna oferta w tym sklepie jest, ryzykowana praca to jest moim zdaniem bo przecież sprzedaż futer podlega ciągle ogromnej krytyce - to oni się utrzymują w czasach gdy jest taka nagonka na naturalne futra? ja uważam że naturalne futra to naturalne i zgodne z naturą człowieka juako myśliwego. ale pewnie drogo sprzedają, tylko ile trafia do kieszeni pracownika?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mondiale de la Costa? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko ROBOTNIK GOSPODARCZY.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
a. o.

Szanowne Panie, w tym sklepie obraża się również klientki byłam tam w poszukiwaniu ciepłej kurtki na zimę oglądałam towar, zapytałam o cenę - i wtedy sprzedawca na wpadł w szał - zaczął krzyczeć, że mam się wynosić ze sklepu, że jestem tu trzeci raz (???) - owszem trafiłam tam kiedyś jakiś rok temu ale nic szczególnego się wtedy nie wydarzyło nie sądzę żeby było to warte zapamiętania. Absurdalne agresywne zachowanie względem obcej osoby Wasze posty skłoniły mnie do podzielenia się tą informacją pozdrawiam

aga

czy "ten pan ci płaci?" nikt kto miał z nim co cokolwiek do czynienia nie napisał by dobrze o nim :)

Dorota

proszę wszystkie osoby które szukają pracy aby nawet nie wchodziły do tego sklepu szkoda waszego czasu Ten człowiek który tam siedzi i niby przyjmuje do pracy to kawał c (usunięte przez administratora) a Przy mnie potraktował klientów okropnie Nie ma za grosz szacunku dla ludzi cały czas krzyczał Chciałam podziękować pani która tam weszła i mnie przed nim ostrzegła Futra które sprzedaje to wyleniałe szczury nie mówiąc o butach z lat 60 MASAKRA Myślę że on nie potrzebuje sprzedawcy to stary pierdoła który chce wykorzystać młode dziewczyny on wam za prace nie zapłaci ani złotówki Wśród tych wyleniałych futer wygląda jak wyleniały szczur

Lusilla

Witam,też u niego pracowałam tydzień około dwóch lat temu. Kazał nam chodzić w spódnicach i w pierwszy dzień robić remanent po czym na drugi dzień zostawił nas same i rzekomo pojechał za granicę. Byłyśmy same miałyśmy tylko kontakt do księgowej z Wrocławia bardzo nie miłej laski.Szczęście w nieszczęściu że w czasie naszej pracy przyszła dziewczyna i wezwała policję DZIĘKI JEJ ZA TO Otwarła nam oczy , policja spisała nasze zeznania po czym zadzwoniłyśmy do Wrocławia z informacją że się zwalniamy. Pieniądze zostały nam wypłacone tylko dzięki interwencji policji z ulicy Szerokiej Policja była zdziwiona że sklep z futrami ma tylko zabezpieczenie w postaci drzwi otwieranych na pilota Syfiarz oczerniał dziewczyny że kradną pokazywał nam ich CV że nie mamy ich wpuszczać na sklep bo to złodziejki,pewnie o nas mówił do innych to samo Te futra to sypiący się nie modny szmelc z odzysku,o butach nie wspomnę. Jak można do takiej szmaty robić maślane oczy jak pisze jedna dziewczyna skoro on śmierdzi i chodzi w kółko tak samo ubrany o tych wystających włosach nie wspomnę bo rzygnę !! Zarobki nam mówił że są ogromne a jak zobaczyłam jakim szmelcowym złomem jeździ to dało mi to do zastanowienia POZDRAWIAM WSZYSTKIE NAIWNE I TE MĄDRZEJSZE JAK NA NAS SIĘ DARŁ W PIERWSZY DZIEŃ TO MU POWIEDZIAŁYŚMY ŻEBY SIĘ ZAMKNĄŁ BO ZAWAŁU DOSTANIE I PRZESTAŁ HEH

Lusia

Jestem kolejną którą wykorzystał ten pajac. Dwa tygodnie i dziękuję ,bardzo mi przykro ale jest Pani zbyt młoda na ten sklep (tak niby powiedział dyrektor interpersonalny który nawet nie widział mnie i mojej pracy na oczy) [usunięte przez moderatora] nikomu nie zycze takiego pracodawcy ( o ile można go w ogole nazwac pracodawca) pajac ma przesrane, ja tak tego nie zostawię !

podalam powyzej impladent@tlen.pl

marzena

drogie dziewczyny piszcie na meila w meilu podam swoj numer tel i dowiecie sie rzeczowych rzeczy w tej sprawie pozdrawiam

marzena

drogie dziewczyny oto jest moj adres imeil [usunięte przez moderatora] piszcie na temat tego Greka u ktorego pracowalyscie i ktory was oszukal!

vicki

proszę o podanie jakiegos numeru kontaktowego do pani lub jakiegos adresu email to bardzo wazne

MARZENA

WIECIE CO PRZECZYTALAM TE WSZYSTKIE KOMENTARZE I WIDZE JEDNO KTOS KTO GO BRONI CZYLI EWIDENTNIE MUSI SPEŁNIAC TE KRYTERIA O KTORYCH PISAŁAM POWYZEJ !! JA ZNAM GO 15 LAT LUDZIE WIEC MOGE POWIEDZIEC COS WIECEJ NA TEN TEMAT JEST [usunięte przez moderatora] CHCE ZEBY DZIEWCZYNA DALA MU [usunięte przez moderatora] TAKA JEST PRAWDA WTEDY DA JEJ KASE TAKA JEST SWIETA PRAWDA ALE JUZ NIEBAWEM MU SIE TO SKONCZY KTO CHCE SIE ZE MNA KONTAKTOWAC W TEJ SPRAWIE PODAM WIECEJ SZCZEGOŁOW BO WIEM KIM ON JEST NIE JEST ADNYM HISZPANEM TYLKO GREKIEM NIECH POKAZE DOKUMENT I WYSZSTKIE PANIE BEDA JASNO WIEDZIALY ON JEST GREKIEM Z POCHODZENIA NIE ZADNYM HISZPANEM TAK ZNAM TA KOLEJNA JEGO BAJKE BO KAZDEMU TO WPIERA TA OBLUDE DZIWNE DLA MNIE JEST JEDNO ZE POLICJA W TEJ SPRAWIE MILCZY CO TO JEST ZA DEMOKRACJA W NASZYM KRAJU BIEDAM PRZYJECHAL DO POLSKI I WYCIAGA KASE OD LUDZI OCZYWIESCIE ZE FUTRA SA STARE A WIECIE GDZIE MA CHURTOWNIE WE WROCLWIU NIEDALEKO UL INZYNIERSKIEJ BO BYLAM TAM Z NIM OSOBISCIE I WSZYSTKO WIEM TO JEST [usunięte przez moderatora] NA KASE JAK NIE DASZ MU [usunięte przez moderatora] NIE PRACUJESZ TAKA JEST PRAWDA !!!!!!

marzena

Witam wszystkie POGRAZONE OSOBY JESTEM TA KTORA GO ZNA PERFEKCYJNIE I ZGADZAM SIE W 100% Z TYM CO JEST NA TEN TEMAT NAPISANE ZNAM GO OD 15 LAT TEZ PRACOWALAM U NIEGO WE WROCLAWIU DOSC DLUGO ALE OSZUST JEST NIE Z TEJ ZIEMI ON ZAPLAI ALE TRZEBA DAC MU DUPY TAM JAK TO BYLO W MOIM PRZYPADKU ALE NIE BYLAM NAIWNA I ROWNIEZ NAGRAŁAM JEGO ROZMOWY TO CO DO MNIE MOWIL I W JAKI SPOSOB I JAK BARDZO GO PODNIECAM TERAZ TOCZY SIE SPRAWA W SADZIE NIEDAWNO ODWIDZILAM GO W WARSZAWIE W GALERI PANORAMA MA TAM ROWNIEZ SKLEP Z FUTRAMI TAM CHCIAL ZE MNA UPRAWIAC SEKS MAM TO WSZYSTKO W TELEFONIE NAGRANE [usunięte przez moderatora] TY [usunięte przez moderatora] UWAZAJ MAM NA CIEWBIE MOCNE ARGUMENTY PAMIETASZ JAK PRZYJEZDZALES DO MOJEJ RODZINY I JADLES ZA FREE JESTEM TWOIM WROGIEM I TERAZ WSZYSTKO SIE WYDA ZLODZIEJ TO TY JESTES ODDAJ MI PIENIADZE ZA PERFUMY KTORE WZIALES 34 SZT ZLODZIEJU .

POWYŻSZY POST NAPISANY JEST PRZEZ WŁAŚCICELA MONDIALE DE LA COSTA. MUSI SIE JAKOŚ \\\"WYBIELIĆ\\\" GDY ZACZEŁAM TAM PRACOWAC OPOWIADAŁ ZE WSZYSTKIE POPRZEDNIE DZIEWCZYNY BYŁY; ZŁODZIEJKAMI ALBO ROBIŁY DO NIEGO MAŚLANE OCZY ...... OCZYWISCIE TO NIE PRAWDA, GDYZ TRUDNO DO GOŚCIA KOŁO 70 Z WYRASTAJACYMI WŁOSAMI Z NOSA I USZU ROBIC MAŚLANE OCZY. DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN KTÓRE TAM PRACUJA !!!! POPYTAJCIE W SASIEDNICH SKLEPACH A ICH WŁASCICLE POWIEDZA PRAWDE TAK JAK MNIE...... \\\"NIECH SIE PANI TAK NIE STARA BO PRACOWAC BEDZIE PANI TYLKO 2 TYGODNIE\\\" TO JEST [usunięte przez moderatora]

niki26

Witam!!! Jestem osobą, która pracowała u tego pana przez dłuższy czas i naprawdę nie mam pojecia o czym te panie wyżej piszą.Szef jest wymagajacy ale nie ma tam zadnego terroru.Widocznie te panie(z jedna z nich pracowałam-robiła do szefa maslane oczy) nie nadawały się i teraz się mszczą.Z wypłatą pieniędzy nie ma problemów. Nie pracowałam w ostatni dzień miesiąca ale i tak mi za ten dzień zapłacił.Owszem, na początek jest umowa zlecenie,ale potem dostalam umowę o pracę.Ze względów zdrowotnych musiałam sama zrezygnować z tej pracy,ale gdyby nie mój stan zdrowia na pewno bym tam dalej pracowała.AHA i jesli chodzi o futra to są dobrej jakości.Widocznie na brak odpowiedzi na zaloty chcą mu zrobic anty-reklamę!!!Dziewczyny nie czytajcie tych bzdur,bo z tego co mi wiadomo sklepy są w różnych miastach w Polsce i na żadnej stronie nie ma ani jednej negatywnej opini!!!

yennefer28

Ja również jestem ofiarą tego człowieka. Dziewczyny uważajcie! Sam podmienia towar w sklepie a potem twierdzi ze mu sie nie zgadza i oskaraża. Opowiada że wszystkie jego pracownice kradły albo pomimo studiów były za głupie do pracy. Wyzywa, krzyczy i są problemy z wypłata kasy.

dolllka

DOKŁADNIE PODPISUJĘ SIE POD TYM CO PISZE WYŻEJ... znalazłam ogłoszenie w necie, zadzwoniłam odebrał jakis gość który miałam wrażenie jest naćpany próbował wydukać przez telefon nie znając dobrze polskiego. zapytałam na jaki adres e-mail mozna przesłac cv - stwierdził "nie można - trzeba osobiście" na miejscu okazało się ze zaczyna wypytywać z grubej rury czy to prawda ze polskie dziewczyny mieszkają z chłopakami ( co ma piernik do wiatraka) - no coments. zaczął obgadywać kilka dziewczyn które pracowały a juz nie pracują, ze się nie nadawały, gośc ewidentnie mieszał się w pewnym momencie w zeznaniach... żenada ( co mnie to obchodzi) nie mówiąc nic o wynagrodzeniu czy o obowiązkach w sklepie - wręcz tonem nakazującym powiedział ze mam przyjśc jutro na 1,5 godziny próby, zeby poznać towar itd. zapytałam więc o wynagrodzenie bo wyszło ze mam (usunięte przez administratora) za free powiedział ze okres próbny 2 tygodnie ( nie wspomniał ile zapłaci), tylko ze po okresie próbnym jak się sprawdzę dostanę 1400,00 netto ( po czym stwierdził ze tu wokół jego sklepu i w galeriach to zarabiają mniej bo 1200,00), w ostateczności stwierdzając ze mogę dostać ochłap w wysokości 1450.00 ( jak zaznaczyła koleżanka wyżej). chciałam zaznaczyć ze ogłoszenie ukazuje sie regularnie co 2-3 tyg. więc wyzysk za free trwa. po wyjściu pomyślałam [usunięte przez moderatora] co to ma być, jakiś podły żart ? więc uważajcie drogie dziewczyny poszukujące pracy - ludzka podłość nie zna granic

Witam, chciałam przestrzec wszystkie dziewczyny przed pracą w sklepie z futrami na Placu Wolnica (róg, obok muzeum etnograficznego). Szefem jest Hiszpan, który wykorzystuje co dwa tygodnie nowe dwie dziewczyny. Obiecuje umowę o pracę o wynagrodzeniu 1450zł/netto. Po pierwsze robi castingi, każąc przychodzić na godziny próbne przez kilka dni ( za które oczywiście nie płaci). Potem wybiera dwie dziewczyny. Praca jest w atmosferze okropnej-on wciąż wyzywa od najgorszych(nawet KLIENTKI!!-jedna go nawet nagrała na komórkę!) , krzyczy, kłamie- ( oskarża każdą ekipę dziewczyn że są złodziejkami), każe kłamać że futra są wysokiej jakości (a tak naprawdę to sypiące się kudła;/ !!)… tam było już kilkanaście takich ekip. Daje umowę zlecenie (tygodniówkę) po czym na następne 7 dni daje kolejną….ii potem wywala za nic!!!! Wykorzystując tak co dwa tygodnie nowe dziewczyny… Pracodawcy wokół sprzedający znają go ze złej strony. To jest [usunięte przez moderatora]!!! UWAŻAJCIE!!!! (ja jestem jedną z jego ofiar :( to jest namiar na niego: [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Mondiale de la Costa - Kraków

Mondiale de la Costa
1.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 18
    30-707 Kraków