Opinie o Muehlhan w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Muehlhan. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Muehlhan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muehlhan w Gdańsk

q4k3r

Ja tam pracuje juz 3 rok i nie narzekam. Ciezka robota ale za darmo nic nie ma! Jak ktos nie umie lub jest leniwy to marudzi... tak mysle. Pzdr.

Lelek

a czemu w tej Danii aż tak źle?

tomi

ja wrocilem dzis z dani katastrofa omijajcie ludzie z daleka !!!malarze lepiej do biedronki niz z muehlhanem za granice

Janusz

Firma Muehlhan Polska zatrudni piaskarzy zbiornikowych. Praca w Trójmieście. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Muehlhan. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
zinmy

Witam panowie. Dostalem propozycje pracy w tej firmie. W mojej okolicy kompletnie nie ma roboty a zyc z czegos trzeba. Wpisy sa nieciekawe ale wyboru nie ma. Jesli ktos ma fajny namiar na lepsza robote to prosze o pomoc. Pozdrowienia dla wszystkich.

szybki i wściekły

Banda i tylko tyle traktują nas jak w obozie nie zgadzają się godz.[usunięte przez moderatora] najgorsze kierownictwo baranowscy cały brat kierownika cwaniaczek [usunięte przez moderatora] stały tekst na12 h 15 min przerwy reszta nigdy nie pracowałem z taką bandą do kibla nie można wyjść chłop nasrał w gacie tu tylko inspekcje pracy wpuścić

KUMATY KUMACZ

Witam jest firma krzak ! robi sie bez zadnej umowy na czarno nawet nie wiadomo za ile roboty dostaje tylko sztywna ekipa [usunięte przez moderatora] majstra reszta zbiorniki karcher sprzatanie szlifowanie sprzet w tej firmie jest gorszy niz na rumunskiej stoczni [usunięte przez moderatora] hotel z szczurami cpunami i alkoholikami najlepiej wpasc na biuro i zrobic tam pozadek !!!!

bolek

w muehlhanie sie poprawilo rusza sie norwegia stawki ida w gore pozdro dla [usunięte przez moderatora] oraz usmiechnietego [usunięte przez moderatora]. dla kosy nie bo stoi nad glowa jak pracujesz.

Andre

Jezeli chodzi o ta firme to prawdziwa farsa zostaniesz zaproszony na rozmowe przez telefon dostaniesz fajna stawke od 20 zł do 25 a jak przyjedziesz mamy cie 14 brutto bez ubezpieczenia firma drucik szef [usunięte przez moderatora] dodatkowo kroją na godzinach nie polecam firmy

fachowiec

I co panie [usunięte przez moderatora] zajmij sie pan swoim pieskiem, bo juz doszlo do tego co wczesniej pisalem, cale trojmiasto musi poprawiac po waszych sciagnietych z biednych krajow pseudo piaskarzy malarzy he he a wiec jednak doszlo ze rumuni i ruscy [usunięte przez moderatora] za frajer bo prawdziwy fachowiec ma [usunięte przez moderatora] za te psie pieniadze. Ludzie od was uciekaja a nie przychodza. Sprawa nastepna ktora cisnie sie na usta biuro nawet nie wie co sie dzieje w stoczniach, majstry swoim pisza nadgodziny juz przed rozdaniem pracy, a [usunięte przez moderatora] ten jelop zwany tez teraz majstrem i tylko swoja rodzinke daje na najlepsze roboty a potem ida spac po szatniach jak aniolki, a zwyczajni ludzie gnija na myciach lub w ciasnych zbiornikach..... taka jest cala prawda o tej firmie widziana oczami ludzi w ktorej pracuja i prubuja zarobic !!!!! Zenada

prz.

pozdro szczera prawda

FACHOWIEC

HE HE I WYSZLO NA MOIM JUZ SZUKACIE ZA POSREDNICTWEM [usunięte przez moderatora] NAIWNYCH DO WASZEJ FIREMKI... PANIE [usunięte przez moderatora] PRACUJ PAN DALEJ W MILHAMIE. TRZEBA BEDZIE SIE PRZEBRAZOWIC LUB ZATRUDNIC STATYSTOW Z BIEDNIEJSZYCH KRAJOW.....

HERMANN

MUŁEM BYŁEŚ,JESTEŚ I NIESTETY BĘDZIESZ DO KOŃCA ŻYCIA

peneriada

NIEMCY CYCKAJA NAJ JUZ TYLE LAT A MY DALEJ JAK BARANY IDZIEMY JAK NA SCIECIE GLOWY. MUEHLHAN TO FIRMA Z GLEBOKIM DNEM LEDWO SIE TRZYMAJA ALE DZIEKI SLEBEMU RYNKOWI W TROJMIESCIE I TO ZE MAJA SWOJE DOKI NA REMONTOWCE W GDANSKU MYSLA ZE ROZDAJA KARTY. SKONCZA SIE LUDZIE TO SAMA SIEBIE FIRMA NIE OBRONI KIEROWNICY I DYREKTORZY NIE PUJDA PIASKOWAC BO SIE UBRUDZA... A CO DO STAWEK TO SMIECHU WARTE !!!!!!!!!!!!! 15.40 DLA FACHOWCA SMIEEEEESZNE !!!! NO CHYBA ZE MASZ DZIALANOSC ALE JUZ NIE POWIEDZA ZE DADZA DOPIERO NA ZUS JAK ZROBISZ 160 GODZIN... KIEROWNIK NA POLNOCNEJ NIC NIE KUPUJE I DLATEGO NICZEGO NIE MA, NIE MA PYLOWEK STOPEROW, WEZY USZCZELEK, JAK ZA PANOWANIA PEWNEGO KIEROWNIKA IDZ PAN A SE ZNAJDZIESZ GDZIES NA STOCZNI!!!!!! NIE OPLACA TAK JAK TRZEBA LUDZI !!! ZA NIEDZIELE ZERO DODATKOW, NAJLEPIEJ PLACA W GDYNI NA KOMUNIE TAM KIEROWNIK MA WSZYSTKO I PLACI LUDZIA ODPOWIEDNIO JAK TRZEBA SZANUJE LUDZI I JEST OTWARTY NA SUGESTIE... PODSUMOWUJAC FIRMA WYCYCKA CIE DO CNA DO OSTATNIEJ MINUTY BEDZIESZ PRACOWAL , MAJSTROWIE ZESRANI BO KIEROWNICY ICH CISNA JAK CYTRYNY, WSZELAKA AMATORKA KTO NIE POTRAFI PIASKOWAC MA SIE NAUCZYC.... I JAK TU ZYC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MONOPOLISTE TP.SA TEZ USIDLILI WIEC CZEKAM AZ MILHAN BO TAK KIEDYS SIE NAZYWALA OWA FIRMA A ZMIENIA NAZWE BO NASZ [usunięte przez moderatora] KRAJ POZWALA BY TE (usunięte przez administratora) NIE PLACILY ODPOWIEDNICH PODATKOW, TEZ UPADNIE TAM GDZIE JEJ MIEJSCE NA DNO TAK JAK KIEDYS UTOPIONY STATEK W NIEMCZECH GDZIE ROBBILA.......

napał

witam cie arci pisze bo do mnie gtez dzwonili z gdanska z ta sama oferta pracy natomiast ja dałem sobie spokuj po przeczytaniu tych wszystkich opini jesli ktos pracował w tej firmie i chciałby podzielic sie swojimi spostrzezeniami na temat pracy u nich prosze o kontakt na meila [usunięte przez moderatora]

tom

Hej Kolego,na początku rozmowa po angielsku,sprawdzenie poziomu znajomości,potem spotkanie informacyjne (dla tych co przeszli rozmowę pozytywnie), a fakty są takie: 10 euro brutto, praca 2 tyg. na morzu, dwa tygodnie wolnego.Spanie na jakiejś łajbie czy coś takiego ale bez konkretów,nawet nie potrafili powiedzieć jak to dokładnie wygląda. pełne wyżywienie na \"łajbie\".Aby podjąć pracę musisz przejść szkolenie ,które kosztuje 6 tyś, mogą je pokryć ale musisz te pieniążki odpracować. Na początku zatrudnienie na szczątkowy etat,dopóki nie wyjedziesz na kontrakt. wyzysk polaka przez polaka.Nie mogę pojąć jak można dawać taką stawkę za tak ciężką pracę !!! [usunięte przez moderatora]

ARCI

DZISIAJ OTRZYMAŁEM TELEFON OD PANA , KTÓRY ZAPROSIŁ MNIE NA ROZMOWĘ DO GDAŃSKA. CZY WARTO TAM JECHAĆ ? ZAPROPONOWALI PRACĘ NA MORZU PÓŁNOCNYM - 10-15EU ZA 1GODZ.

TITO

Firma stawiająca tylko na zysk dla siebie. Z Ciebie wyciagną wszystko co się da a potem kopa w dupe.Zarobki żenada w polsce praca na umowe o dzieło a za granicą są niższe niż 5 lat temu.W niemczech na kontrakcie pijak kierownik. Majstrowie też piją a jeden nawet ma swoją kochanicę zatrudnioną i z nią mieszka. Wychodzi sobie o 16 z pracy i jest dobrze ty natomiast musisz byc najlepiej 10 minut przed końcem pracy .Praca na okrągło urlopu nie zaplanujesz o wyjeździe nie wspomnę może 7 dni raz na dwa trzy miesiace.Pseudo majstek [usunięte przez moderatora] który pojmęcia zero o pracy ale pseudo majster oceniany przez dr. jako super pracownik dzień w dzień na kacu no chyba że jest wizyta to wtedy nawet pojawia się kierownik a ten to już poniżej krytyki zero podejscia do ludzi a w dodatku pijak.Nie liczy się dla niego nikt no chyba że jakiś nędzny malarzyna który maluje po 3 razy aż się uda. Jest kilku niedocenianych dobrych ludzi ale i ci pewnie się wykruszą jak tak dalej będzie.Ogólnie nie polecam lepiej szukać gfdzie indziej.

rysiu

pieniadze dobre.wypłaty opóżnione zawsze.malarze to mutanty do pracy.liczą sie tylko metry i premia majstra.ludziom obcieli stawki z powodu kryzysu a kierownikom i majstrom dali premie.

ppp
@rysiu

pracuję na dziale rusztowań i jakoś tak nie jest jak jest powyżej napisane może tylko w dziale z malarzami .

Słowa kojarzące się z muehlhan (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .profasjonalna,solidna.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w muehlhan: Najbardziej nie podobało mi się w muehlhan:

Zostaw merytoryczną opinię o Muehlhan - Gdańsk

• Jak się pracuje w Muehlhan?

Zobacz opinie na temat firmy Muehlhan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Muehlhan