Elgum mgr Danuta Szumska

Opinie o Elgum mgr Danuta Szumska

KM

Wszystko niby ok, ale szefowa - poganiaczka niewolników, litości... I jeszcze przesłuchanie na początek, jak w prokuraturze.

Gruby

Na początku miała być to praca moich marzeń za porządne pieniądze, dodatkowo premia diety i za każdy dzień wyjazdu płatne ekstra Fajna i miła szefowa. Niestety realia okazały się być inne:Praca co prawda fajna tylko pieniądze połowę mniejsze za nadgodziny żadnych pieniędzy ciągłe wyjazdy a całą premią ma być opłacanie hoteli i dieta.Ten co tu zacznie pracę będzie miał problem aby wyjść z tego bagna. Szefowa stosuje mobing i klnie jak szewc.Jeśli komuś pasują takie warunki POLECAM.

Zostaw opinię o Elgum mgr Danuta Szumska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elgum mgr Danuta Szumska