Opinie o Nzoz Specjalistyczne Praktyki Medyczne Vera-Med Danuta Wierzbicka-Ziajka w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nzoz Specjalistyczne Praktyki Medyczne Vera-Med Danuta Wierzbicka-Ziajka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nzoz Specjalistyczne Praktyki Medyczne Vera-Med Danuta Wierzbicka-Ziajka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nzoz Specjalistyczne Praktyki Medyczne Vera-Med Danuta Wierzbicka-Ziajka w Katowice

ANMA

Do Pani dr Danuty Ziajka zgłosiłam się po raz pierwszy w 2009r. z zawrotami głowy, pogarszającym się widzeniem i bardzo silnymi zaburzeniami równowagi. Miało to miejsce po kilku wizytach u innych lekarzy neurologów, a nawet po po pobycie w szpitalu. Nikt z badających lekarzy, nie skierował mnie na TK lub MR głowy, chociaż objawy, jakie miałam, pilnie tego wymagały. Po przeprowadzonym wywiadzie Pani dr D. Ziajka bez chwili wahania wypisała skierowanie na TK głowy. I był to ratunek w ostatniej chwili. Wielocentymetrowy oponiak już od dawna uciskał naczynia w obrębie głowy, utrudniając widzenie ( zmiany były widoczne również w obrębie gałki ocznej) i zaburzając równowagę. Jestem bardzo wdzięczna Pani dr za odpowiedzialne "potraktowanie pacjenta". Tę operację powinnam mieć przeprowadzoną kilka lat wcześniej, a nie w momencie, kiedy miałam już duże trudności z egzystowaniem w ogóle (zmuszona stanem zdrowia musiałam odejść na wcześniejszą emeryturę). Upłynęło już 10 lat od operacji. Cały czas jestem pod troskliwą opieką Pani dr D. Ziajka. Kontroluje regularnie mój stan zdrowia, przepisując odpowiednie leki i przeprowadza odpowiednie badania neurologiczne. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI DR. ZA RZETELNOŚĆ, WSPANIAŁĄ OPIEKĘ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA MOJE ZDROWIE, a tym samym za zdrowie PACJENTA. Z wdzięcznością pacjentka Anna Koźmin

HaHa Nowy wpis
@ANMA

Pani doktor Ziajka bardzo mi pomogła, podobnie jak tej pacjentce. Skierowała mnie od razu na badania i stało się jasne na co choruję. Od wielu lat prowadzi mnie i jestem pod stałą opieką. Polecam wszystkim bardzo. To lekarz który naprawdę dba o pacjentów.

Ona Nowy wpis

Pierwszy i ostatni raz w tej przychodni po pierwsze w rejestracji pani z tłustymi włosami ok rozumie może szybko się przetłuszczają, ale im dalej tym gorzej pierwszy raz tak chętnie miałam maseczkę na nosie, a dlaczego smród z WC nie do zniesienia, ogólnie brudno, jak pracujące tam osoby mogą tego nie zauważyć fujjjj, poza tym wczesny (usunięte przez administratora) może lekarze są ok, ale nie chce się przekonać

Danuta

Jak aktualnie wygląda podejście specjalistów do pacjenta w tej firmie? Są jacyś nowi lekarze godni polecenia? Oczekuję nowych wieści.

Adam Nowy wpis
@Danuta

Panie z rejestracji przemiłe uśmiechnięte pełne empatii dla pacjentów. Neurolog rewelacyjna i nowa Pani psychiatra. Polecam ze świecą szukać takiej przychodni

Danuta Nowy wpis
@Adam

a jak z terminami? długo trzeba czekać na wizytę? i można prywatnie, czy tylko NFZ?

ANMA

Do Pani dr Danuty Ziajka zgłosiłam się po raz pierwszy w 2009r. z zawrotami głowy, pogarszającym się widzeniem i bardzo silnymi zaburzeniami równowagi. Miało to miejsce po kilku wizytach u innych lekarzy neurologów, a nawet po po pobycie w szpitalu. Nikt z badających lekarzy, nie skierował mnie na (usunięte przez administratora) głowy, chociaż objawy, jakie miałam, pilnie tego wymagały. Po przeprowadzonym wywiadzie Pani dr (usunięte przez administratora) bez chwili wahania wypisała skierowanie na (usunięte przez administratora)głowy. I był to ratunek w ostatniej chwili. Wielocentymetrowy oponiak już od dawna uciskał naczynia w obrębie głowy, utrudniając widzenie ( zmiany były widoczne również w obrębie gałki ocznej) i zaburzając równowagę. Jestem bardzo wdzięczna Pani dr za odpowiedzialne "potraktowanie pacjenta". Tę operację powinnam mieć przeprowadzoną kilka lat wcześniej, a nie w momencie, kiedy miałam już duże trudności z egzystowaniem w ogóle (zmuszona stanem zdrowia musiałam odejść na wcześniejszą emeryturę). Upłynęło już 10 lat od operacji. Cały czas jestem pod troskliwą opieką Pani dr D. Ziajka. Kontroluje regularnie mój stan zdrowia, przepisując odpowiednie leki i przeprowadza odpowiednie badania neurologiczne. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI DR. ZA RZETELNOŚĆ, WSPANIAŁĄ OPIEKĘ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA MOJE ZDROWIE, a tym samym za zdrowie PACJENTA. Z wdzięcznością pacjentka Anna Koźmin.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nzoz Specjalistyczne Praktyki Medyczne Vera-Med Danuta Wierzbicka-Ziajka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
antyfrustrat

czy frustrat który wpisał się powyżej pracował w tej przychodni? ;P ciekawe hobby wypisywać bzdury w internecie na kazdy temat

Tomasolu

Głęboki PRL.Brak szacunku dla czasu pacjenta.Nie informują o niemożliwości odbycia wizyty i tłumaczenie, że brak czasu by zadzwonić i poinformować jest absurdalne.Wygląd i sprzęt z ubiegłego wieku!

Zostaw merytoryczną opinię o Nzoz Specjalistyczne Praktyki Medyczne Vera-Med Danuta Wierzbicka-Ziajka - Katowice

Nzoz Specjalistyczne Praktyki Medyczne Vera-Med Danuta Wierzbicka-Ziajka
  • Bohaterów Monte Cassino 5