Opinie o Caritas Polska w Caritas

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Caritas Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Caritas Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caritas Polska w Caritas

Frodo

Obiady podawane są w brudnych termosach do mycia urzywa się gąbki zamiast maszyny która zabija zarazki.obiady są nie dobre ,nieają pojecia co to znaczy dieta i jakie sałatki mozna podawać ,tą szefowa kuchni ppowinni normalnie zwolnic ze podają taki (usunięte przez administratora) obiady nie kwalifikuja sie nawet do zwierzat .

Frodo

Pracuje w Caritasie przez półtore roku było dobrze ,do czasu gdy zmieniła sie szefowa kuchni jestem tam kietowcą wtrąca sie do pracy kierowców i wprowadza mobing w pracy ,ta osoba nie ma pojecia o gotowaniu dawniej była kelnerka w barze.Jak taki czlowiek moze sie tak żadzic kuchnią.

Zawsze pomagam!

Julita

Do warszawskiego oddziału caritas, poszukiwany jest psycholog na 1/2 etatu. Osoba na takim stanowisku musi posiadać udokumentowane minimalnie dwuletnie doświadczenie w zawodzie. W ofercie nie podano więcej szczegółów. Czy ktoś z Was pracował w tym charakterze i może się wypowiedzieć na temat warunków zatrudnienia?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Caritas Polska? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca ds. zatrudnienia oraz usamodzielnienia cudzoziemców.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Wychowawca

Witam. Pracowałem w świetlicy środowiskowej Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Za 1000zl brutto pracujesz "świątek, piątek i niedziela". Soboty - praca, święta państwowe - praca, a dzień przed Wigilią? Praca, jako kelner dzieci i ich rodzin. Chcesz wolne? Może uda Ci się coś wybłagać po miesiącu. Nawet jest problem z dniami do odbioru. Za to, co się robi w Caritasie, powinni płacić przynajmniej 3 razy tyle, bo to ile stresu kosztuje człowieka sam kontakt z górą to nieporozumienie.

beata
@Wychowawca

Znam to,nigdy więcej

Wierzący

Szkoda, że Caritas będąc na Jasnej Górze 11.11.2017 nie przeprosił WOŚP.

Julita

@Opiekun.med. a to wszystko nie jest związane z doświadczeniem? Caritas nie wymaga na każde ze swych stanowisk doświadczenia? Ukończenia studiów z tego zakresu? Czy jednak ochotnikiem może zostać każdy? Jeżeli chodzi o benfity to tylko na podstawie umowy o pracę są przyznawane?

@Julita

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia biara z ulicy bez szkoły,dzień próbny i podpisują z Tobą umowę na zlecenie.Praktykuja mobbing,pośpiech wszędzie obecny,obserwują Cie i 'prasują "psychicznie.Nigdy więcej za taka kasę i stosunek do pracownika.

dawid

A wiecie może jak wygląda praca w Caritasie jako kierowca przewożący osoby niepełnosprawne?

Ela

Witam ela. Mam uwagę apropo stronek na caritas. Zawsze była taka tradycja u nas w rodzinie ze przynajmniej na swieta wspomagamy kogos, człowieka i jest to dla nas radość wielka ale poprzednie stronki były bardziej czytelne mogłam wybrać a teraz jest to bardziej skomplikowane Pozdrawiam

Wiola

Pracowalam 4 lata,powyzsze negatywne opinie sa niestety prawdziwe. Znam osoby,ktore patrzac na to wszystko odeszly od kosciola. Bezradnosc wobec(usunięte przez administratora)niesprawiedliwosci, (usunięte przez administratora) ktorzy swoim zachowaniem pokazuja pyche, (usunięte przez administratora). Szkoda czasu na takie doswiadczenia.

ed

@carlos a czy moglybs mi napisac gdzie takie ogłoszenie od nich widziales? bo ja to regularnie zaglam na gowork i powiem Ci ze nic nie widze takiego ..

K

Tak czytam te opinie o Caritasie i muszę powiedzieć, że takie stosunki międzyludzkie to nie tylko tu w Caritasie. Coś dzieje się złego z Polakami. Jacy my jesteśmy dla siebie. Ludzie ogarnijmy się. Tak nie może być. Bóg nad podziw jest cierpliwy gdy na to patrzy.

Agnieszka

Witam, czy może ktoś z Was pracował w Caritasie Archidiecezji Warszawskiej jako rehabilitant ? jak to tam wyglada i jaka=ie wynagrodzenie ? jestem po licencjacie i w trakcie mgr ?

mały katolik

Takiego bałaganu --jaki panuje w caritas ---archidiecezji Krakowskiej---mieszczacego sie przy ul.Osowsskiego to jeszcze nigdzie nie widzialem ---tam nawet jakas kobiecina --pomyliła sluzbe wobec ludzi ---jako niesienie pomocy innym ---z wlasnym folwarkiem --no ale coz ---sama sie nazre a drugiemu nie pomoze ---lecz mysle ze jak bedzie umierac ---w sposob natoralny oczywiscie wtedy zrozumie co to ---czlowieczenstwo---a najlepiej niech ---zastanowi sie nad slowami ---papieza Franciszka wowczas moze cos jej pomoze lepiej zrozumiec --czynnosci ktore wykonuje --Ciekawi mnie tylko czy kardynal Dziwisz wie jaki tam panuje balagan i czy on temu cos moze zaradzic --chacha

Pani M

Caritas często angażuję się w pomoc osobom niepełnosprawnym intelektualnie czyli mówiąc konkretnie chorych umysłowo lub chorych psychicznie. (usunięte przez administratora) Natomiast sam Caritas niewiele im pomaga, a bardziej bym powiedziała zarabia na nich ... Podopieczni w Caritas przebywają w ramach warsztatów zajęciowych to ci sprawniejsi, a ci mniej sprawni po prostu leżą na podłodze lub na materacach i na tym sprawa się kończy. Opiekun prawny po odpowiednim czasie odbiera niepełnosprawnego i zajmuje się nim w domu. Bywa też tak, żę nowi pracownicy bardzo się z początku angażują, lecz niestety szybko się wypalają, na skutek bardzo niskich efektów wynikających z ich poświęcenia i na skutek niskich zarobków i nagminnego poddenerwowania wynikającego z odpowiedzialności i hałasów... (usunięte przez administratora) Podsumowując uważam, że Caritas sam w sobie idee ma dobre, lecz bardzo źle realizowane. Pod pozorem dobroczynności nakręca się biznes i wykorzystywanie pracowników z niższym zaszeregowaniem oraz tych pracowników niepełnosprawnych. Niepełnosprawnych? Tak są zatrudniania również niepełnosprawni do opieki nak niepełnosprawnymi. Po co? Po to by PFRON refundował koszty płacy, czyli utrzymuje się stale określony procent osób niepełnosprawnych, których się wyrzuca po jakimś czasie, żeby móc korzystać z kolejnych dofinansowań. Dlaczego akurat często pomaga się osobom niepoczytalnym, lub starszym z zaawansowaną demencją lub inną chorobą pamięci? Odpowiedz jest prosta i oczywista - osoby tego typu nie poskarżą się gdy zauważą nadużycia, (usunięte przez administratora) czy inne nieprawidłowości. A jeśli się poskarży mały procent tych osób to nikt oczywiście im nie uwierzy. (usunięte przez administratora)

Pracowałem w caritas w niepełnym wymiarze czasu pracy, a przymuszany byłem do praktycznie pełnego wymiaru godzin, oczywiście płacone miałem tylko za część. Łudzono mnie podwyżką, a gdy się o nią upomniałem zostałem zwolniony, nie udzielono mi też pełnego urlopu wypoczynkowego, który miałem otrzymać. Dyrektor nie szanuje swoich pracowników tak jak i podopiecznych, na których kręci się biznes. Ponadto w trakcie zatrudnienia zostałem między innymi zaatakowany przez osobę chorą psychicznie. Skutki zdrowotne są do tej pory a świadczeń z tego tytułu zero. Porażka, nie polecam nikomu tam pracować, no chyba że na stanowisku dyrektora.

elzbieta

Słowa kojarzące się z caritas polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpując Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..nie przyjemni. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w caritas polska:mozliwosc pomocy starszym bezradnym ludziom Najbardziej nie podobało mi się w caritas polska:zachlannosc i oszukiwanie ludzi przez pracownikow duchownych

Greg
@elzbieta

wszędzie są jakieś czarne owce ... a nieprzyjemni pisze się razem, to zmienia sens ...

Zostaw merytoryczną opinię o Caritas Polska - Caritas

• Jak się pracuje w Caritas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Caritas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caritas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caritas Polska