Opinie o Caritas Polska w Caritas

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Caritas Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Caritas Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caritas Polska w Caritas

MM

Jakiś czas temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w DPS-ie w Caritasie w Gdańsku przy ul. Fromborskiej. Poszukiwali pielęgniarki. Z profilu na facebooku wydawało mi się, że atmosfera jest rewelacyjna. Faktycznie, gdzieś tam pod filmikami w internecie pojawiały się różne opinie, ale chciałam się przekonać sama. Rozmowa była niemiła, oschła, sztywna, czułam się winna, że zawracam głowę Pani Dyrektor. Gdy wychodziłam jedna z Pań tam pracujących, spojrzała na mnie i tylko powiedziała: lepiej nie. Reasumując. Chyba jednak lepiej nie :)

frodo

pracuję w firmie caritas oczywiście czy to można uważać za firmę banda złodzieji i nic więcej ,każdy wchodzi w (usunięte przez administratora) szefowi ,brak szacunku dla pracownika .Ja pracuję na pół etatu a zapierniczam za dwóch to jest totalny wyzysk człowieka ,sam myślałem jak się przyjmowałem że instytucja kościelna będzie fajnie ,no i sie przeliczyłem ,banda złodzieji i nic więcej każdy patrzy jak cię zgnoić,A najlepiej by im pasowało żeby pracownicy pracowali za grosze i samochody były czyste ,tylko że żaden kutafon nie da pieniedzy na środki czystości ,najlepiej im pasuje jak sam zapłacisz za nie bo caritas jest biedny to jest totalna bzdura ,a jak ni wyczyścisz tak jak on chcą to kara ...............Tylko żaden (usunięte przez administratora) NIC NIE DA ......bedzie trza było po woli znikać z tego guwna

Zyga

@Nick a to się zdarzało częściej, takie incydenty?

Mi z torebki zginęły perfumy, gdy tam pracowałam.

Olk

Mojej małżonce papierosy z paczki tez zginęły wiec co tu myśleć cały caritas taki

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Caritas Polska? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca ds. zatrudnienia oraz usamodzielnienia cudzoziemców.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka

Kuchnia św Alberta Kraków Caritas, a więc taka moja opinia jest bardzo negatywna z tego miejsca, Siostra która kieruję tym obiektem wyzywa i krzyczy na pracowników bo jej wiecznie coś nie pasuje, każe sobie gotować obiadki oddzielnie tylko dla niej, siostra na tym stanowisku to obłęd jakiś, w życiu bym się nie spodziewał że siostra zakonna może być zdolna do takich żeczy,dyrektor Caritasu przymyka oko bo oczywiście rączką rączkę myje, ta cała instytucja nadaje się do natychmiastowej kontroli z księdzem dyrektorem Caritasu Kraków na czele, macie pomagać biednym i utrudzonym a jesteście kliką która kombinuje i blokuję prawdziwych wolontariuszy. SKANDAL

mała

Witam Caritas Ełk przejął od MOPS Ełk dziwnym sposobem asystenta osób niepełnosprawnych.Zatrudniając się tam nie miałam pojęcia że mam do czynienia z mafia.Mam sześcioro podopiecznych i od każdego z nich muszę płacić (dobrowolnego haraczu ) 90 zł miesięcznie (540 zł) na rzecz fundacji Lazarus prowadzonej przez dyrektora Caritas Ełk.Dano mi do zrozumienia że brak wpłaty (dobrowolnego) haraczu skutkuje rozwiązaniem umowy.Jest to rozbój,zarobie 3000 tys.s czego 1/5 muszę oddać dla czarnej mafii.Robią dobry biznes mając 100 podopiecznych ksiądz dyrektor Dariusz K. przytula sobie miesięcznie 9000 zł.Dodam że Ełk to mała mieścina i wpływy czarnych są mocno widoczne więc chcąc pracować musimy płacić, co za chory kraj.

Kurła

Witam wszystkich . Uwaga na oferty pracy w Gdańsku przy ul .Fromborskiej 24 jako kucharz . Pani dyrektor na rozmowie o pracę mówi ,że chciała by coś zmienić w kuchni ,bo dania są nieprzyprawione, bo z mięsa mielonego można zrobić coś więcej niż kotlety mielone i szuka doświadczonych kucharzy . Na śniadanie podają tam seniorom Uwaga: zupe budyniową na śmietanie masakra... Obiady na mrożonkach i oczywiście dużo glutaminianu sodu (kucharek ,vegeta), no jesteście wprost rewelacyjni . Ciekawe czy pani dyrektor by chciała ,aby jadła to jej matka , albo matka tego kogoś kto nazywa się kierownikiem kuchni ???? Oczywiście ten kto zaproponuje najmniejszą stawkę wygrywa , bo na dużo ich nie stać ważne ,że niekompetentna kierownik kuchni zarabia dobrze i truje ludzi . Pozdrawiam udławcie się kasą

Czy w Caritas Polska zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kurła

To zależy od stanowiska pracy i tego jakie warunki Ci zaproponują

Mm

Czy ktoś miał styczność z swietlicami środowiskowymi prowadzonymi przez Caritas? Dostałam tam ofertę pracy i nie znam zadnych opini. Diecezja katowicka.

Ugug
@Mm

Nastaw się na najniższą krajową

Niosący-światło

Mam nadzieje że wreszcie dotrą wystarczająco mocno do świadomości społeczeństwa! Zwłaszcza do gorliwych wiernych płacących na tace itp w zamian za iluzje i bajki o niebie.

Janosik

Może słyszał ktoś czy potrzebują teraz pracowników? Na jakie zarobki można liczyć?

Dobrze zyczaca

Ludzie biuro w Sopocie. Nigdzie te spotkałam takich strasznych ludzi obludnych fałszywych- główna księgowa żałosna- do zwolnienia A wszystkie pozostałe księgowe warte są siebie. Tak powinna być kontrola za kontrolą zarówno w każdej z 12 stu placówek jak i w tym całym biurze. NIK i inne organy powinny się tym zająć nie wspomnę o PIPie , który przez długie miesiące miałby co tam robić. Kobiety nie wchodzcie w to (usunięte przez administratora) omijajcie ten chory caritas szerokim łukiem. Ksiadz dyrektor nic nie wie o swoich księgowych zalosnych- jak beznadziejnie pracują ile błędów robią i jakimi są szujami No ale cóż jak wódz taka cała reszta Masakra

W Warszawie w dziale krajowym zajmowały się poszukiwaniem partnerów se... dla różnych ludzi... Plotki i kawa to 90% czasu pracy... Dobrze zarabiają... A projekty leżały... To było straszne... Jak się wyśmiewają z ludzi... A mnie poganiała jedna pani, że za wolno. Sprzęt do pracy słaby.

xxx

Największe (usunięte przez administratora) jakie spotkało mnie w życiu, spotkało mnie właśnie tam... Odradzam każdemu, (usunięte przez administratora) na opisanie którego nie potrafię znaleźć słów... Traumatyczne wspomnienia...

xxx

Odradzam pracę tam. Po trzech miesiącach powiedziano mi, że nie ma potrzeby żeby mnie zatrudniać. Zdarzyć się może, że wam też coś takiego powiedzą. Poza tym słabo jest pod każdym względem.

stach

caritas był dobry jak nie było 500 plus.ja na 2500 muszę robić cały miesiąc bez wolnego.a dziecioroby się śmieją

qwerty

Powiedziano mi, że niesprawnie pracuję, chociaż nie mam orzeczenia o niepełnosprawności, jestem zdrową osobą

Nekr

Zginęły mi perfumy z torebki, gdy tam pracowałam.

Nekr

Bidoki... Ksiądz dyrektor chodzi w niewyprasowanym tischercie, jest zakaz otwierania okna, gotują obiady z nieświeżych produktów i jeszcze je sprzedają.

Nekr

Zginęły mi perfumy z torebki, gdy tam pracowałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Caritas Polska - Caritas

• Jak się pracuje w Caritas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Caritas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caritas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Caritas Polska