Budex nieruchomości

Poznań

Opinie o Budex nieruchomości

Adrian

Pan Włodek zmienił firmę i pracuje teraz w nieruchomości Pernak. Ciekawe czy przeszczepia tam swoje kulturalne zachowanie :)

Marcin

Mam fatalne zdanie na temat tej firmy. Próbowałem dowiedzieć się czegoś o ich ofercie - oczywiście wszystko nieaktualne. Na całe szczęście zbankrutowali i zniknęli z rynku

erv
użytkownik zarejestrowany

no dokladnie nikomu nic po takich oglonych komenatrzach..

Zawiedziony Klient

Współwłaściciel firmy ( Pan B.) jest wyjątkowo niesympatycznym, bez ogłady, niekulturalnym człowiekiem. Trzy razy dzwoniłam do biura z prośbą o ofertę. Otrzymałam ofertę, która nie zgadzała się z ustalonymi oczekiwaniami. Natomiast gdy delikatnie o tym wspomniałam, że nie o to mi chodziło Pan B. podniesionym głosem wyraził swoją opinię, że wszyscy klienci to debile bo powinni kupować a nie zastanawiać się nad tym co chcą. Jakaś paranoja.... firma z głębokiego PRL......

Radek

Masakra, koles prostak i cham. To jest totalny ewenement na rynku - cham, cham i jeszcze raz cham

PotencjalnyKlient

Najgorsze pośrednictwo nieruchomości w Poznaniu z jakim miałem do czynienia, a oglądałem kilkadziesiąt mieszkań przed zakupem... OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Kupidom

Firma to totalne dno. Pan Włodek to już katastrofa. Oferty mają nieaktualne, nie potrafią odnaleźć właściwych, proponują zupełnie inne nieruchomości - o co tu chodzi? Czasy kiedy mieszkania/domy sprzedawały się na pniu już dawno minęły. Jakim cudem taki twór jak to coś się utrzymuje?. Ja do nich nie wrócę jako klient.

moko

Kompletny brak profesjonalizmu, grubiańskie podejście do klienta, porażka. Pan Włodek wymiata. Prosiłem o ofertę na działki w dwóch miejscowościach, do kwoty kilkaset tysięcy. Otrzymałem oferty z jednej miejscowości, niektóre za kwoty powyżej miliona. Z drugiej miejscowości ani jednej, poprosiłem ponownie. Zero kontaktu. Po jakimś czasie Pan Włodek dzwoni z pretensją, że jak się nie zdecydowałem to muszę mu podać czemu. Tłumaczę, że nadal czekam za ofertą na drugą miejscowość. On na to, że albo tłumaczę czemu tamtych nie chcę, abo nie będzie robił bo on nie chce czasu tracić, później zaczął się jakiś nerwowy bełkot. Skończyłem rozmowę. Nie polecam!

Niedoszła klientka (na szczęście)

Dzwoniłam ostatnio do biura Budex w sprawie działki i: 1. Pan Jacek (osoba kontaktowa z biura) nie był w stanie odnaleźć ogłoszenia bez nr oferty (inne biura jakoś nie mają z tym problemu). Oczywiście nie omieszkał skomentować mojej uwagi, stwierdził że powinnam w takim razie korzystać z usług tych biur. 2. Kiedy już otrzymał nr oferty, zapytałam czy działka znajduje się na ulicy podanej w ogłoszeniu, Pan J. odpowiedział, cyt.: "Oczywiście że nie". Szok! 3. Proponował, żebym przyszła do biura, to dowiem się więcej. Oczywiście odmówiłam, bo chciałam najpierw sprawdzić na mapie czy ta lokalizacja mnie interesuje. Po odmowie naszą rozmowę zakończył słowami, że mam do niego już nie dzwonić. Życzę powodzenia tym Panom!! Na szczęście ludzie nie są głupi i po takiej krótkiej rozmowie wiedzą z kim mają do czynienia! Ja wiem, ze na pewno nie będę ich klientką, wszystkim innym też odradzam!

dorian
użytkownik zarejestrowany

czy ktoś słyszał może cokolwiek czy będzie jakaś taka większa akcja rekrutacja do Budexu nieruchomości? czy raczej wrzucają pojedynczo ogłosznia do internetu, albo w ogóle mają inny pomysł na znajdowanie pracowników? z chęcia sie dowiem, bo dla mnie budex wydaje się naprawdę atrakcyjną firmą. Ktoś coś ?

ZAWIEDZIONA

Ta firma jeżeli można to tak określić to totalne dno. Umówiłam się z panem Włodkiem na oglądanie mieszkania, okazało się że biuro w ogłoszeniu źle podało osiedle itd., także stałam pod blokiem jak wariatka. Przez tel. ten pan mnie opier... że czytać nie potrafię. Kilka dni później te same zdjęcia ukazały się na innym osiedlu...oczywiście podane przez to biuro itd, szkoda pisać. To skandal, jesteście zerem, nigdy tego nie zapomnę. Uważajcie na nich!!!

klient

Biuro to jakaś kpina, dzwoniłem w celu zakupu mieszkania. Zostałem wyzwany od kłamców, po czym pan siedzący w tym czymś(biuro) odłożył słuchawkę. Stwierdziłem, że zadzwonię jeszcze raz i poproszę o przełożonego, a wspaniały pan wyzwał mnie od głupców i rzucił słuchawką. Cóż świeci to biuro profesjonalizmem.

Potencjalny klient

Niestety miałam nieprzyjemność kontaktu z tym biurem.W biurze nikt nie odbiera tel.jak już udało mi się dodzwonić to pan nie miał pojęcia o jaki mieszkanie mi chodzi- nie wie co ma w ofercie. Miał do mnie oddzwonić- 2dni zero kontaktu. Sama zadzwoniłam na to pan stwierdził, że oferta nie aktualna i ze swoich powodów do mnie nie dzwonił. Stwierdził również, że bardzo kiepsko kłamie i nie sprzeda mi żadnego mieszkania. Ponoć miałam chciałam sprzedać jakąś działkę-której nigdy nie miałam. Musiał mnie z kimś pomylić!! Nie współpracowałam nigdy z tym pseudo biurem!! Skandal, żeby tak traktować klienta!! Kompletny brak profesjonalizmu i chamstwo jakie mało się spotyka. Radzę omijać te biuro szerokim łukiem!!!

zadziwiony

kontakt z ta firma przyprawil mnie o "kolorowy zawrot glowy"......totalne lekcewazenie klienta, pseudo wlasciciel to szczyt braku profesjonalizmu i nieokrzesania; NIE POLECAM!!!!! omijac wielkim lukiem

rasta
użytkownik zarejestrowany

jak jesteście już w miare aktywni to napiszcie proszę jaka jest szansa na przyjęcie obecnie do Budex

pogromca palantów

(usunięte przez administratora) Stwierdził, że jeśli nie kupiłem mieszkania jakie mi pokazał 3 miesiące temu to teraz nie ma ochcoty pokazywac mi kolejnego. Ot co.. profesjonalne podejście. Gratuluje właścicielce za utrzymywanie tej (usunięte przez administratora) .

Jarek

Zero profesjonalizmu prawie wszystkie oferty tej firmy są nieaktualne. A co do Pana (usunięte przez administratora)to wystarczy przeczytać jego wpis " Czy byłeś źle załatwiany? i przez kogo ?" tak właśnie, bo w tej firmie klientów się załatwia, a nie obsługuje.

Poznaniak

Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z firmą BUDEX, a tym bardziej "agentem Panem Włodekiem". Kto takim ludziom wydaje koncesje? Człowiek bez kultury osobistej, nie odbiera telefonu a jak już mu się zdarzy to potrafi przerwać rozmowę i rozłączyć się bez uprzedzenia. W ofercie sprzedaży nieruchomości posiada pozycje, które dawno są nieaktualne. Długo można by wymieniać ale nie o to chodzi. Jeszcze raz przestrzegam. Moim zdaniem najgorszy pośrednik z jakim mieliśmy do czynienia. Pytanie, jak taka firma utrzymuje się na rynku? Sprzedanie swojej nieruchomości na pewno temu Panu bym nie powierzył. PS. dla szukających pracy, takiego przełożonego tylko współczuć.

Marcin

Zadzwoniłem do biura, chciałem umówić się na spotkanie, Pan zapytał kiedy mogę obejżeć, podałem dwie godziny, po czym Pan powiedział, że na szukanie mieszkania muszę poswięcić czas, a nie wyznaczać mu sztywne godziny, następnie się rozłączył... Totalny brak profesonalizmu.

anybudex

to zadzwoń do cwaniaka władka na pewno Ci powie:)

Niedoszły poważny klient gotówkowy

Właściciel przyjmuje za domem w budynku, który przypomina strych. Jest nieprzyjemny i grubiański, wszyscy go unikają. Totalny brak klasy w środowisku pośredników. Nie polecam nikomu.

adam i ewa

Kupiliśmy mieszkanie w systemie \\\\\\\" rodzina na swoim\\\\\\\". Było trudno. Dzięki doradcom współpracującym z budexem udało się. TA FIRMA wam pomoże

oszukany

Budex omijajcie szerokim łukiem. Firma w garażu, od wejścia odrzuca -brud, bałagan, pełno starych rupieci, a wśród tego buc, despota, złośliwy prostak, zero kultury. Totalna kpina. Szukają głupich i naiwnych. Nie mają nic do zaoferowania. Pracownicy to niewolnicy do roboty, a klienci to jelenie. [usunięte przez moderatora] cwaniactwo. Szkoda czasu i pieniędzy na taką miernotę.

wlodek

szkoda że jesteś anonimem. Czy byłeś źle załatwiany? i przez kogo ? Czy nie doszło do zawarcia transakcji z winy Budex. A może nie chciałeś zapłacić prowizji - bardzo częsty przypadek Pozdrawiam Pan Włodek?

To prawda, firma budex to kpina, oszukują ludzi i swoich pracowników , których zmieniają jak rękawiczki, Szef totalny buc, złośliwy i bez kultury. klienci przyjowani są na jakiejś starej kanapie, po stole chodzi jakiś kot. po prostu katastrofa. NIE POLECAM nikomu tego biura.

Zawiedziony

Firma w garaży nastawiona tylko na ściągnięcie jak największych pieniędzy szef człowiek bez klasy i do tego ogłady, brak jakiejkolwiek kultury dopuszcza się nawet do straszenia w prymitywny sposób swoich klientów by wymusić na nich należną prowizję

Zostaw opinię o Budex nieruchomości - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budex nieruchomości