Dingo sp zoo

Bydgoszcz

Opinie o Dingo sp zoo

Nie polecam pracy w tej firmie traktują człowieka przedmiotowo, a zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Często gęsto człowiek jest poza domem ale to i tak jest źle, na początku mówią że zwracają koszty za zus, vat, hotele (bo praca jest na działalności gospodarczej) a potem nie dotrzymują umowy, wymyślają co i rusz nowe warunki i dostajesz tylko aneksy do podpisania. nie polecam i jeszcze ras nie polecam, omijajcie ta firmę z daleka (a jeżeli chodzi o zwolnienie z pracy to robią to z dnia nadzień bez żadnej informacji)

Zostaw opinię o Dingo sp zoo - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dingo sp zoo