Dingo Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Dingo Sp. z o.o.

Lidia

@Dingo rozumiem, że nie wspominasz dobrze pracy w tamtym okresie w Dingo. Jednak od tego czasu minęło ponad 20 lat. Z tego co widzę na stronie internetowej, w tym czasie zmienił się zarząd, lokalizacja, a firma dołączyła do grona firm wyróżnionych w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Każda opinia jest ważna, jednak warto wziąć pod uwagę także stan obecny oraz by wypowiadali się również aktualni pracownicy firmy.

Dingo

W firmie dingo przepracowałem 5 lat 1989-1994 za psie pieniądze pracowałem po 12 godź.na produkcj.iFirma jest tylko nastawiona na zysk a pracownik jest złem koniecznym w tej firmie.Nie polecam nikomu podejmować tam pracy.Nawet dziś po tylu latach jak sobie przypomne to wzrasta mi ciśnienie,ale w tamtych czasach nie było innej pracy.

Lidia

@Lolek Widzę, że niestety nikt nie odpowiedział jeszcze na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Możesz powiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co powinny być przygotowane osoby, które myślą o przesłaniu swojego CV?

Lolek

Jak wyglada praca w firmie dingo na dzień dzisiejszy ? Bardziej interesuje mnie praca na. magazynie.

stanaki

ostatnia oferta jaką widziałem to była na przedstawiciela.

cedric

Jak tu w ogóle jest z szansą na znalezienie zatrudnienia, bo w sumie szukam w tym Internecie i szukam i nic nie znajduje. Możecie napisac jak to było u Was i gdzie znaleźliście ogłoszenia pracy, jakie to wystawił Dingo? Czy tez może znaleźliście tutaj prace jakoś inaczej, znajomości, informacja na miejscu?

izero

Czy Dingo jako bydgoski producent artykułów dla zwierząt myśli o jakimś dalszym rozwoju swojej firmy? Przyznam, że mieszkam na pomorzu, ale bardzo mi przypasowała polityka firmy, poza tym umiem dobrze zająć się sprzedażą więc uważam, że na pewno bym się tam odnalazł. Pytanie brzmi - czy warunki finansowe zachęcają do wysiłku?

Mops

To w takim razie wielka prośba do tych, którzy rzeczywiście u nich pracowali i mają wyrobioną już odpowiednią opinię - czy warto podejmować pracę w Dingo? Na co można na start liczyć i czy jest szansa, że bez większego przygotowania przejdzie się pozytywnie proces rekrutacji? Z góry dziękuję za wszelkie informacje na ten temat.

Lolo

Sklep zoo market - pani kierownik, ''wielbicielka'' zwierząt, pozwolila cierpiec (zdychac) w meczarniach wizytowce sklepu legwanowi, nie wezwala weterynarza, a jak zdechl, to dwa tygodnie lezal na zapleczu! Personel sklepu, jest bardziej zainteresowany patrzeniem w swoje telefony, niz kupującymi.Atmosfera w sklepie ogolnie ''urocza'', kazdy zajmuje sie bardziej soba, niz zainteresowanymi kupnem.

wiesiekfan

TAK TAK RZECZYWIŚCIE PRZYDUPAS [usunięte przez moderatora] BIERZE KASIORĘ ZA [usunięte przez moderatora] LECZ JEGO DNI TAK JAK I FIRMY W OBECNYM UKŁADZIE SĄ POLICZONE

Leon1985

Moim zdaniem praca w DINGO jest odpowiednia dla osoby która jest kawalerem , nie myśli o niczym tylko o pracy klientach i zamówieniach, ogólnie ciężko. Zarobki za to ciekawe lecz od poniedziałku wczesnego ranka do późnego wieczora czwartkowego człowieka nie ma w domu. Pozdrawiam !!!

Popieram wszystkich przedmówców [usunięte przez moderatora] to kawał chama traktuje ludzi jak wycieraczki jest gnidą która działa na szkodę firmy dingo wielu klientów zaczęło zamawiać dużo mniejsze ilości towaru, albo wcale bo nie chcą mieć nic wspólnego z tym [usunięte przez moderatora] gdyby nie on to ludzie którzy tam pracowali siedzieli by do tej pory i firma by się rozwijała a nasze a najlepsze jest to że pomysły o których mówiliśmy zostały wprowadzone po naszym zwolnieniu nic nie potrafi sam wymyślić tylko zżyna czyjeś pomysły gdyby nie on to było by w tej firmie o wiele milej i przyjemnie

treser

ten PAN z dingo-sport to jakaś wielka pomyłka. Już nigdy nie zrobię u Was zakupów. Powodzenia

Krecik

Popieram przedmówce Krecia robota kierownika [usunięte przez moderatora] i psie pieniądze za żetelnie wykonywaną prace

Obecnie sytuacja w firmie Dingo jest krótko mówiąc tragiczna. Przed końcem roku zwolniono masę ludzi(z produkcji,z działu handlowego,nawet prezesa zwolnili) na święta nic nie dali ale szefostwo na nowy samochód było stać!!! Bolączką firmy jest ewidentnie zła polityka. DRODZY ZARZĄDZAJĄCY NIE ZWALNIA SIĘ PH I ZATRUDNIA NOWYCH JAK SPADA SPRZEDAŻ NIE Z ICH WINY. Nowy kieras robi krecią robotę. Dzięki jego genialnym pomysłom odchodzą kolejni klienci a co za tym idzie dziesiątki tysięcy złotych jakie firma mogłaby zarobić. NIE DOCENIA SIĘ TU PRACY A W ZASADZIE WYPRUWANIA FLAKÓW DLA TEJ FIRMY!!! Osoby, dzięki którym Dingo ma tyle klientów potrafią być zdegradowane lub zwolnionei to natychmiast!!! Praca PH to często grubo ponad 12h dziennie i tysiące km do przejechania. Szefostwo nic sobie nie robi z tego, że ktoś ma rodzinę, a jeżeli chodzi o kasę to za taką pracę to wynagrodzenie jest ŚMIESZNE (przy takich nadgodzinach to mozna tyle w Biedronce wyciągnąć) Jeszcze rok temu wszystko było ok ale po zmianach w zarządzie niestety firma zaczęła się staczać. CZĘSTO JEST SIĘ POZA DOMEM, NA HOTELE A RACZEJ NORY ZABITE DECHAMI DAJĄ AŻ 60ZŁ :) A JAK JESTEŚ NA DZIAŁALNOŚCI TO MYDLĄ OCZY, ŻE COŚ DOSTANIESZ CZYLI 300ZŁ NA M-C A PÓŹNIEJ FIGA Z MAKIEM. Po całym dniu jazdy od rana do wieczora jeszcze trzeba mocno kombinować żeby znaleźć jakiś nocleg. Od tego roku wszczepili w auta gpsy, żeby Wiesiu miał łatwiej i nie musiał liczyć kilometrów ile kto przejechał. W miesiącu robi się po 7 tyś km ale jak zrobisz 50km przez weekend prywatnie to jest afera :D Jeżeli ktoś jest masochistą to polecam. Podsumowując: PSIA ROBOTA ZA PSIE PIENIĄDZE

Zostaw opinię o Dingo Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dingo Sp. z o.o.