Bioekspert

Opinie o Bioekspert

EkoRol

Żenada, w żadnym miejscu nigdy nie zostałem tak źle potraktowany przez obsługę! Olewanie klienta, i niekompetencja po całości. W najbliższym czasie postaram się zmienić jednostkę certyfikującą. ODRADZAM!!!

cinek

katastrofa,firma wogle olewa wszystko i wszystkich,przeszedlem z nimi niezly cyrk.ostrzegam wogle niekompetentna obsluga.w 100 procentach nie warto z nimi wspolpracowac.pozdrowienia dla pani prezez,zero kumania,nie ta osoba nie na tym miejscu,muwisz do kobitki a ta o praniu do ciebie hehe.[usunięte przez moderatora].jeszcze raz ostrzegam.UWAGA NA NICH.pozdrawiam wszystkich oprucz pani prezes hehe

Zostaw opinię o Bioekspert - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bioekspert