BETARD Sp. z o.o.

Opinie o BETARD Sp. z o.o.

b

a czemu betard nie płaci za nadgodziny? w umowie jest 8 godzin pracy, w rzeczywistości pracuje się po conajmniej 9, ale godziny ponadpodstawowe są opłacane jak zwykłe godziny pracy.

lJ

Pozdrawiam chłopaków z laboratorium:-) Oni mają ciężką pracę, której nikt nie docenia. Klimat w firmie w firmie jest ciężki. Pracujesz, interesujesz się, wykazujesz chęci a i tak wysłuchasz swoje ( w zależności od humoru pracodawcy) a w zależności od potrzeb jesteś rzucany ze stanowiska na stanowisko (nie ważne czy wózkowy czy zbrojarz- wszędzie możesz trafić " w ramach rozrywki" . Osobom ambitnym odradzam tę firmę. Szkoda nerwów.

gija10

Praca ciężka,atmosfera beznadziejna.Jeden drugiemu kładzie kłody pod nogi.Kapowanie jeden drugiego na porządku dziennym.Jednym słowem odradzam.Beznadzieja ze względu na atmosfere!!!

A jeśli chodzi o pracę w biurze, to wcale nie jest lepiej niż na produkcji. Ok 10 zł /h , soboty też pracujące. Atmosfera do bani, sztuczność i obmawianie. Nie polecam. Tylko gdzie tu pracować ??

Kierowca

Jedna rozmowa z konkretnymi informacjami, dotyczącymi warunków.

Pytania dot. moich wymagań i doświadczenia.

Kaśka

Mam pytanie, jak pracuje się w biurze? Od początku roku już 3 raz robią nabór do sprzedaży? Jaka jest atmosfera pracy w biurze i czy jest tam duża rotacja ludzi? A ile płaca na sprzedaży? Proszę o jakieś informacje odnośnie tej firmy i co się dzieje w biurze bo na produkcji to chyba nie wesoło. Pozdrawiam

socjal !! jest !! po roku pracy koło 300 zł. a po 5 latach pracy 1500 zł.

socjal= 0zł

bronek

9 netto + 20-30% premi ale jak ci przyjdzie robic w sloncu po 12 godz sam musisz wybrac ja przerzucalem 30 ton dziennie recznie a prezesowi wydawalo sie to malo olalem ta robote .wybór nalezy do ciebie zdrowia nie kupisz sobie.powodzenia

bronek

darek - ja pracowalem od 5 do 15 w takiej goraczce daj sobie spokuj z ta firma poszukaj czegos innego narobisz sie a wielki prezes przyjedzie i dostaniesz ...[usunięte przez moderatora] za to ze za malo robisz bylem dzisiaj u lekarza mam goraczke 38 jezeli do jutra mi nie przejdzie to mam zglosic sie na ostry dyzur nie warto niszczyc sobie zdrowia za 9 zł

JKL

PRAWDA PRAWDA PRAWDA

Zostaw merytoryczną opinię o BETARD Sp. z o.o. - Długołęka

• Jak się pracuje w BETARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BETARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BETARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETARD Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BETARD Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETARD Sp. z o.o.