Opinie o PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY w Katowice

https://www.facebook.com/PUBLICPRAgencjaKreatywna / https://www.facebook.com/jakoscroku Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Miler

Jako pracownik nie mam firmie nic do zarzucenia. Praca do najłatwiejszych nie należy i trzeba być zaznajomionym z chociaż podstawami skutecznej komunikacji, bo polega ona na rozmawianiu przede wszystkim. Płaca jest uzależniona od wyników + podstawa. Polecam aplikowanie.

Ika
Kandydat

czy firma prowadzi teraz rekrutację?

Ola

Firma jest dobrym pracodawcą :). Szef Marcin dobrze traktuje swoich pracowników, przekazuje potrzebną wiedzę i stara się utrzymać motywację. Potrafi docenić zaangażowanie, co nie u każdego pracodawcy się zdarza :). Praca polega na pozyskiwaniu klientów, ale niekoniecznie dobrym porównaniem jest zestawienie Public PR i typowego call center jak robią (niesłusznie) niektórzy w poprzednich komentarzach. W Public PR można pracować w swoim tempie, bo od pozyskanych klientów zależy dodatek do wypłaty :).

Oksandra Nowy wpis
Kandydat

Aplikowałam do firmy i zostałam zaproszona na rozmowę... rozmowa była bardzo miła... czekam na wynik rozmowy

Miler

@Miler

co racja to racja bo jak ktos nie czuje sie dobrze w rozmowach z ludzmi to raczej nie jest praca dla niego

Barbara
@PP

A szkolą tu ewentualnie ludzi z tego jak im to za bardzo nie wychodzi? Czy raczej introwertyków tu nie chcą?

mlr
@Barbara

Nie wiem, czy ogolnie jest to praca dla introwertyków. Trzeba umieć rozmawiać z ludźmi i mieć chociaż podstawowe zdolności komunikacyjne, bo jest to praca z ludźmi właśnie

maya Nowy wpis
@mlr

a jakie podstawowe zdolności komunikacyjne?

Wiesław

pracowalem i bylo okej

Ja
@Wiesław

To dobrze :) porozmawiajcie co i jak bo minie w firmie dobrze jaja liczą :)

Maria Nowy wpis
@Wiesław

A co najbardziej Twoim zdaniem było okej w tej firmie?

Wiesław Nowy wpis
@Maria

nie mialem nigdy żadnych problemów. ogólnie nie rozumiem czemu ludzie tak narzekali, bo jak dla mnie firma jak każda inna.

Karol

miałem praktyki w PUBLIC PR i zostałem na dłużej. z czystym sumieniem mogę polecić firmę, jeśli ktoś zastanawia się nad zatrudnieniem w niej

logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
logo firmy Spawacz
GoWork Service GmbH
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Katowice
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(136 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ika
Kandydat

czy firma prowadzi teraz rekrutację?

Otto
@Ika

no wlasnie też chciałbym wiedzieć tak czy siak wyślę tam cv

Monia
@Otto

ja wyslalam wczoraj. Czekam az odpowiedza

Otto
@Monia

także wysłałem już cv!

Maria
@Otto

I jak dali odpowiedź? Byłeś może na rozmowie? Jak ona wyglądała?

barbara

nigdy nie narzekałam na prace w qualitasie, podobnie jak moi współpracownicy. Wszystko zawsze bylo ok, ale zrezygnowalam z pracy bo nie była ona po prostu dla mnie nie znaczy to ze komuś innemu sie nie spodoba

A.A

W firmie odbywałam praktyki w zeszłym semestrze i oceniam ją na bardzo dobrą. Atmosfera była w porządku. Szef i reszta pracowników zawsze była gotowa do udzielenia odpowiedzi czy pomocy. Jak ktoś studiuje, to jest opcja dostosowania grafiku pracy do studiów. Polecam.

Wincenty

jest ok

Wiola

Jak pracowałam w firmie, to nie napotkałam żadnych nieprzyjemności. Nie wiem, skąd wzięły się głosy o jakimś straszeniu pracowników, nie doświadczyłam niczego takiego podobnie jak osoby, które pracowały ze mną i dalej tam pracują. W każdym razie jeśli ktoś zastanawia się nad aplikowaniem do firmy: go for it. Poszłam do firmy bez jakiejkolwiek wiedzy o tej pracy, ale zostałam wszystkiego nauczona.

Maja
@Wiola

To fajnie! A długo tam byłaś w ogóle? Wypłata Ci odpowiadała?

@Maja

Niestety nie pracowałam tam długo, bo po paru miesiącach mój mąż dostał ofertę za granicą i wyjechaliśmy razem. Ale okresu pracy w firmie nie zapamiętałam źle, wręcz przeciwnie, było nawet całkiem miło. Wypłata wiadomo, zawsze mogłaby być wyższa, ale jeśli chce się dobrze zarobić, to się da, tylko trzeba się postarać :)

moooo
@Wiola

a co rozumiesz poprzez postarac??

@moooo

zdobyć klientów. Praca sama się nie zrobi :)

Czy pracownicy w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY dogadują się między sobą?

Bujka
@Pytanie

Tak

Julian

Dobry kontakt, profesjonalne podejście do pracy, wizji i misji. Jako pracownik nigdy nie napotkałem na żadne problemy, z urlopem też nigdy nie było kłopotu.

@Julian

Ja również nie napotkałam nigdy na żadne problemy, dlatego bardzo zaskoczyły mnie te negatywne komentarze, które się tutaj pojawiały.

Ola

Barbara
@Ola

O, a jak doceniane jest to zaangażowanie? Masz na myśli premie, dodatki jakieś benefity dla tych 'zaangażowanych' czy może te jakieś awanse lub podwyżki pensji?

Korbowód
@Ola

Jeśli szefem jest dalej akrobata i wizjoner to nic się nie zmieniło. Dalej liczy się $ i zarządzanie przez strach/lęk.

janek

polecam firmę

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

@Pytanie

tak

Dobra firma. Na pewno warto aplikować ????

@pracownik

jesli pytasz to tak, warto :DDD

Kati

miło wspominam firmę i nie odradzam aplikowania do niej :) Wypłata w czasie na koncie. Oczywiście trzeba na nią pracować bo oprócz podstawy dostaje się premie za każdego klienta. Potrzeba tylko troche chęci do pracy a nie liczyć na wypłate za siedzenie i wyglądanie ;)) Bardzo ładna lokalizacja w BFC. Łatwy dojazd komunikacją z centrum Katowic, blisko przystanku, jeśli jest to dla kogoś znaczące.

@Kati

Lokalizacja fajna tylko czasem mozna skrecic sobie kostke na tych kamieniach :DDD

P.P

pracowalen w firmie i byla ona bardzo w porzadku. Szef jest okej, mozna pogadac i o pracy i o zycieu, wspolpracownicy tak samo. Fajnie widzi sie rozwoj tej dzialanosci. pozdrawiam

Jaaaaaaa

W Public PR odbywałam swoje praktyki i od kuchni widziałam, jak działa ta firma. To był dobrze spędzony czas i nie odradzałabym nikomu aplikowania do niej. Przyjaźni współpracownicy i szef, wszystko jest jawnie omawiane i każdy pracuje na wspólne dobro.

Grzes

Mogę zdecydowanie polecić aplikowanie do PUBLIC PR Marcin Kalużny. Pracownicy są częścią firmy a nie tylko narzędziem do jej funkcjonowania. Panuje tam dobra atmosfera i do kawy i do pracy

Marek

Pracowalem w Public PR Marcin Kaluzny i rzeczywiscie praca przypomina telemarketing ale sie jednak rozni. ogolnie pracowalo sie dobrze, tylko samodzielnie. wyplata trafiala na konto zawsze na czas sprzet do pracy zapewnia firma

Zostaw merytoryczną opinię o PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Zobacz opinie na temat firmy PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Liczba opinii klientów firmy PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY, to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY?

Kandydaci do pracy w PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY
2.4/5 Na podstawie 575 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PUBLIC PR MARCIN KAŁUŻNY